Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

biris
11. kvě 2010

dando:tak to je úroda vajíček,to jsem zvědavá kolik se jich oplodní nám jelikož má přítel problém se spermio,má jich málo a ještě pomalé.Už se mi blíží den kdy se půjdu poradit se zahájením léčby a to jsou nervy jak blázen!

madlinka
11. kvě 2010

Biris ze spermií neměj strach......když je má takové tak vám udělají ICSI a to bude v pohodě. Hele můj manža měl na začátku léčby pouze 4 spermie, pak jsme se dostali na pár tisíc což je extrémně málo a navíc lenochy. No a s ICSI se nám oplodnili všechny vajucha!!!!!!!!!!!!!

Jinak já krátkej protokol měla taky. Od 3.-12. DC jsem píchala Gonal, od 7.DC k tomu Cetrotide a 14.DC byla OPU.

biris
11. kvě 2010

madli:já jsem si do výsledků spermio myslela že je problém jen u mně,mám neprůchodné vejcovody ale jinak vše poho!Tak budu věřit že se nám to povede na poprvé nejsem už nejmladší!Příteli jsem koupila vitamíny a tak doufám že to ty spermijky zlepší,zatím to má ještě vedlejší účinky-ty intimní!

danda78
11. kvě 2010

biris, neboj bude to dobré, u nás byl problém taky u partnera, má malo spermií,špa¨tnou morfologii a ještě i málo pohyblivé,ale krátký protokol nám očividně svědčil a oplodnily se a vydržely skoro všechny embryjka....
teď tady koukám do kalendáře,že jsem si začala píchat gonal už 2.den menstruace, celkem jsem píchala jen 8 dnů, pak 2 dny cetrotide + 1den ovitrelle a 12.den cyklu bylo OPV a za dalších 5 dnů ET,tak se ničeho neboj..
koukni na madlinku a na mě...
přeji ať vše dopadne dobře..
jinak i vám ostatním pěkný den, dnes odpoledne musím na schůzi SBD, je to vždy 1x za rok a já jsem předsedkyní samosprávy za náš barák,tak se musím zúčastnit...
ale už se toho chci vzdát, byla jsem před 4 rokama vylosovaná a od té doby to mám na starosti,ale teď se stavbou, miminkem.... už se mi to nechce dělat..
večer nakouknu.
d.

biris
11. kvě 2010

dandi:díky za podporu!Koukám že se spíš používají k léčbě léky co pojišťovna neplatí,asi budou lepší nežli ty hrazené pojišťovnou!Protože to je fakt úrodička miminek!A asi posílají do té jejich lékárny?Bojím se teda těch injekcí to bude něco já se nemůžu koukat ani když mi berou krev ale tohle bez toho koukání nepůjde!
Ještě se chci zeptat dá se ta záloha v iscare platit kartou?Přítel mi říkal že si tam minule všimnul terminálu.
Taky všem přeji krásný den a hodně štěstíčka.

danda78
11. kvě 2010

při 1.IVF jsem měla léky,které hradila pojišťovna,ale reakce byla sice dobrá,ale vajíček rozhodně tolik nebylo a výsledek taky nic moc....
určitě dražší léky se vyplatí, taky jsem se bála si píchnout poprvé tu injekci,ale věř, že to opravdu nic není, jsou to takové malé jehly,že jsem pomalu někdy ani nevěděla,zda už to mám za sebou nebo ne..
zálohu můžeš platit kartou, taky to tak dělám... a pak i ten doplatek, ale to až při krvi, buď ti budou vracet a nebo budeš muset ještě doplácet, já např. jsem doplácela ještě 18 900,-kč - ale nelituju,máme te´d hodně mrazáčků,a tak doufám,že další ivf už nebudu muset absolvovat,ani kdybychom chtěli 2.mimi
d.

sonka.77
11. kvě 2010

Biris, já taky hlasuju pro doplácené léky. Teda zatím nevím jak dopadne stimulka s Gonalem, ale jen co se týká aplikace, tak ta pera jsou stonásobně pohodlnější než injekce do zadku.

Dandi, vy to máte fakt super, takovou armádu mražáčků, to je hned člověk ve větší pohodě, že už nebude nikdy muset na stimulku. Ach jo, jsem zvědavá, jak teď dopadneme my.

Holky vy jste v den píchnutí Pregnylu/Ovitrelle ještě ten den píchaly i Gonal? Já myslela, že se píchne poslední Gonal, pak další den večer Ovitrelle a pak za dva dny je OPU.

madlinka
11. kvě 2010

Já si to Soni moc nepamatuju už, ale skoro jistě bych řekla že Ovitrelle jsem píchala s Gonalem v jeden den.

sonka.77
11. kvě 2010

Tak to jsem zvědavá, já mám Gonal do středy a sestra se netvářila, že bych musela dokoupit, pokud bude OPU v sobotu. Naopak říkala, že to pěkně vyšlo. Možná je to jedno, když máš, tak píchneš, když už nemáš, tak nic. Uvidím ve čtvrtek.

baraf
11. kvě 2010

Soni-tak jsem na Tebe zvědavá.... držím palce

danda78
11. kvě 2010

sonko,díky opravdu, možná proto,že jsem věděla že mám tolik mrazáčků - po OPV mi hned zamrazily 14 ks a pak v den krve mi řekli že zamrazily ještě další 3ks které už byly kultivované,tak jsem asi byla celkově klidnější a ve větší pohodě, i když už to bylo poslední 3. IVF....
já jsem píchala gonal 8 dnů a 9.den už jen cetrotide + ovitrelle a za 2 dny bylo OPV...
tak toby ti mělo vyjít..
pěkný večer všem.
d.

aktaka
11. kvě 2010

ahoj. jen nakukuju pri kojeni. Soni,ja v den,kdy jsem pichala ovitrelle,jsem gonal uz nepichala

madlinka
12. kvě 2010

Ahojky, tak poslušně hlásím návrat z kontroly u APolináře......nález pořád stejný, takže relativně dobrý výsledek!!!!!!! Hlavně že si mě tam už nenechali........teď mám kontrolu až za 14 dnů když budu bez obtíží........Ale povím vám že obtíže v noci jsou teda hustý, nejen že nemůžu spát většinu noci, ale kolikrát i brečím bolestí. Jestli jsou to poslíčkové bůhví, ale je to maso ☹

garp776
12. kvě 2010

ahoj madlinko...tak to je dobrá zpráva...je mi moc líto, že tě v noci sužují takové bolesti...co Sikky..ta by ti neporadila? Exisuje na to nějaká pomoc?
jinak já stále čekám na UTZ (až za 15 dní..)

sonka.77
12. kvě 2010

Madli, teda až takové bolesti? A co ti na to řekl dr.? To mě fakt moc mrzí, snad to přejde. 🙂

Garp, už za 15 dní? To to ale utíká, vždyť to před chvílí bylo 21 dnů. 🙂

Jinak mě bylo včera docela divně, dneska je to lepší, ale zas mě to nějak chytá. Už se těším na OPU. 🙂

katrin32
12. kvě 2010

Ahoj sonko, tak to jsme na tom stejně, zítra kontrola a asi v sobotu opu, že? Mám z toho nervíky, co ty?

garp776
12. kvě 2010

sonka..jak divně? kdy máš OPU? zítra?

sonka.77
12. kvě 2010

Katrin, tak stejně? To jsem ráda, možná se na tom pokoji fakt potkáme. 😉 🙂

Garp, no divně, jako spavo, lehce se mi motá hlava, prostě jsem taková chcíplá. Včera to teda říkali i ostatní, asi to bylo z tlaku. Bříško mě tlačí, ale to holt musím do OPU vydržet. Zítra jdu na kontrolu a Anuška řekne, jestli OPU v sobotu nebo v pondělí. Moc doufám v sobotu. 🙂

sonka.77
12. kvě 2010

Katrin, no nervíky taky mám, ale snažím se na to moc nemyslet. Prostě co má být bude a basta. Jen moc doufám, že budou embroušci lepší než minule. 🙂

sonka.77
12. kvě 2010

Holky, Ovitrelle se taky platí nebo je hrazené?

garp776
12. kvě 2010

no ta ospalost mě taky ničí, nemám vůbec žádnou energii něco dělat...počasí s námi pěkně mává. Jasně OPU čím dřív tím líp, ať je to nervování kratší

katrin32
12. kvě 2010

Sonka, taky jsem zvědavá na výsledek, a počet. Minule jsem měla jedno, tak mám z toho nerviky, taky bych radši byla za sobotu. Myslím že ovitrele bylo na pojišťovnu.

garp776
12. kvě 2010

ovitrell je myslím zadarmo

sonka.77
12. kvě 2010

Jo a mám jen jeden postřeh co je jinak než minule. Loni mě už hned při stimulce dost bolela prsa až do vysazení Utrouše. Teďka zatím nic, což jsem ráda, protože ta bolest byla fakt hrozná, hlavně jak trvala dlouho.

sonka.77
12. kvě 2010

Katrin a kolik jsi měla v pondělí folíků na UTZ?

sonka.77
12. kvě 2010

Garp o nervování mi ani nejde, ale už dneska mě píchá v bříšku docela dost a bude hůř. 🙂

elana
12. kvě 2010

To víš Soni, bude hůř🙂, teď to tam píchá, ale za pár měsíců bude kopat 😉 😎 tak si zvykej.

Jinak Ovitrelle se píchá 36h před OPU, takže jak psala Akty, jeden den poslední Gonal, druhý den večer Ovitrelle, další den nic a další ráno nástup na OPU. Aspoň myslím, že mě paměť neklame...my to měly sice jiný, pže jsme měly jiný protokol, ale logický to je.

katrin32
12. kvě 2010

Sonka, asi 7, no uvidíme zítra

mishi
12. kvě 2010

ahoj holky, zdravim,
garp - kdy jdes na UTZ - presne za 15 dní? to je čtvrtek 27? cítíš ted na sobě něco?
já mám pořád bolesti břicha, když jsem v klidu - sedím nebo ležím - tak to je lepší, jakmile jdu něco dělat, třeba vařit, malý úklid po bytě, tak se to zhoršuje.....
doufam, ze to je na začátku těhu normal, že to souvisí se zvětšováním a prokrvováním dělohy......

soni - tak v sobotu? bude na tebe s katrin myslet 🙂
k bolestem prsou - ja jsem je mela bolestiva a citliva tak, ze jsem se jich nemohla doktrknout, jakmile jsem zacala brat utrogestan, ted uz se prsa zklidnila, zato to brisko me trapi....

sonka.77
12. kvě 2010

Eli, a navíc to bude kopat čtyřma nožičkama, že jo? 😀 😀

Jo já to měla stejně, jeden den poslední Fostimon, druhý den Pregnyl, pak den nic a další den OPU.

Katrin, tak to je hezký počet, a oni se ještě do zítra rozmnoží, uvidíš. 🙂