Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

baraf
17. kvě 2010

Akty-když chtěl ven, tak ať tam je, já tam s ním v tý kose bejt nechtěla. a když už je tak samostatnej 😉
a není zač, je to fakt beruška, už se na ní těším....
Katrin-nevadí, držím palečky, ať jsou to siláci! 🙂

biris
17. kvě 2010

Holky:tak jsem se byla ptát na to předoperační vyšetření ,moje doktorka má dovču tak jsem byla u zastupujícího lékaře.Sestřička mi řekla abych přišla v pátek když už nebudu mít mens kvůli moči.Vadí kdyby v té moči byla náhodou trošku krev?Protože říkala že nejdřív dělaj odběry to jsou výsledky druhý den a pak po výsledcích EKG.Bojím se abych to stihla když si dnes začínám píchat tj.3 den a 7 den tj. v pátek jdu na kontrolu a nevím kolikátej den mi udělaj odběr!Anuška říkala jen o transféru ten prý 12 až 14 den!

baraf
17. kvě 2010

biris-asi by ti to neklaplo, kdyby byla v moči krev....ale EKG a krev ti můžou odebrat hned a nic víc vlastně nepotřebuješ. a výsledky moči jsou taky do druhýho dne

biris
17. kvě 2010

To jsem si myslela že mi udělají hned odběr krve i EKG a pak třeba tu moč v pátek ale sestřička mi řekla že EKG dělaj až po výsledcích z moči a krve.Jsem z toho jelen!

sonka.77
17. kvě 2010

Baruš, tak to je super, pěkně ať si dítko mrzne na písku samo, když tam chce být. To je výhoda vlastní zahrádky, já bych z paneláku musela do zimy s ním. 😀

Akti, však budeš ještě tolikrát na procházce, až ti z toho půjde hlava kolem. 😀 Teď už snad začne být krásně, tak si to určitě užijete. 🙂

Katrin, na počtu nezáleží, jen a jen na kvalitě. Tak držím palce ať jsou mimísci co nejsilnější. 🙂 Zítra dej vědět. Proběhlo vše v pohodě?

Biris, mě teda dělali odběry i EKG v jeden den, radši jim řekni, že to potřebuješ rychle. Jinak v moči krev být nesmí, ale pokud budeš ještě trochu špinit, tak se hodně umej a bude to OK. Nebo si můžeš vzít tampon a moč bude čistá.

baraf
17. kvě 2010

Soni-to viš, že jsem ráda za zahrádku a moc....

Biris-jo,jo, řekni jim,že na to spěcháš.a nevidím důvod, proč EKG dělat až pak....

madlinka
17. kvě 2010

Biris to mi přijde taky blbost, není nač čekat........řekla bych že spěchám a vyžádali si ať tě na to EKG pošle hned!!!!!

garp776
17. kvě 2010

ahoj holky...
biris..mě taky dělali EKG a po výsledcích z krve a moče...nejlepší ale bude, když jim řekneš do kdy to musíš mít..
jinak já jsem zpět od Anušky...hnědý hlen můžu mít z malého hematomu...jinak na UTZ byly 1x 5mm a 1x 3mm ale obě se srdeční akcí..za týden další UTZ a snad vydrží..

madlinka
17. kvě 2010

Garp gratuluju k srdíčkům 😀 😀 😀 , jasnačka že vydrží !!!!!!!!!!!!!!

biris
17. kvě 2010

garp gratuluju,takže další dvojčátka! 😉 to je super!
Jinak jsem si píchla poprvé menopur,Tak čekám na reakci,doufám že nebudu moc nervní jinak mně přítel uškrtí!(ha ha)
Budu asi muset brnknout do iscare do kdy to stačí,už si budou asi myslet že nejsem normální!

biris
17. kvě 2010

soni díky papa

baraf
17. kvě 2010

Garp-téda, to je krása, držím palečky, určo vydrží!!!

mishi
17. kvě 2010

garp - to je suuupppeeeerrr!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
t\ jo, to je prekvapko, tak jim uz busi srdicka
kdyz jsem se divala na stranky zpet, tak jsem dosla k poctu, ze nebudeme od sebe tyden, ale kratsi dobu 😀
prosim te, kolikateho bylo, kdyz jsi byla na OPU??

mishi
17. kvě 2010

biris - co menopur, ze to ani nebolelo?

mishi
17. kvě 2010

katrin, nezoufej z poctu, dulezita je kvalita, jak pisou ostatni.
tfuj tfuj, az vydrzi vsechna 3!!!!!!!!!!!!

biris
17. kvě 2010

mishi vážně to nic nebylo jen sem byla rozklepaná že jsem se nemohla ani trefit do ampulky!
Teď mám problém s tím předoperačním vyšetřením volala jsem si do iscare a sestřička mi řekla že to musím mít že třeba půjdu v pondělí na odběr!Tak musím zítra k doktorovi ať mi to koukaj udělat!Tu moč mi prý můžou udělat až v iscare tak doufám že mi to bez tý moči udělaj.To je děs!

garp776
17. kvě 2010

mishi..OPU jsem měla 19.4. a ET 23.4, ty jdeš na UTZ ve středu? No taky jsem byla překvapená, že tam byly už vidět tlukoucí srcíčka..asi mají v Iscaru lepší UTZ..fotku ztím nechtěly dát, že jsou prý mrňavý..
katrin...přesně tak, každá jsme jiná..

mishi
17. kvě 2010

biris - mne se taky klepaly ruce, kdyz jsem natahovala a vpichala, byla to sranda

garp - ja mela OPU 21.4 a ET 26.4., takze jsme nejake 2 dny od sebe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
na utz k hulvertovi do ordinace az pristi stredu 26. a do iscare presne za 14 dni v pondeli. hulvert mi tehdy rikal, ze ma u sebe lepsi utz nez v iscare, tak jsem na nej zvedava
🙂

mishi
17. kvě 2010

nevim, jestli si to nenamlouvam, ale ackoli jsem doma, tak jsem nejaka unavena a je mi od zaludku nejak divne, jako zaludek na vode......jo a to brisko porad poboliva, ruzne intenzity a mista, ale krece a extra bolesti to teda fakt nejsou...

garp776
17. kvě 2010

mishi..tak má třeba 3D UTZ 😎

sonka.77
17. kvě 2010

Garpíku SUPER!!! Gratuluju, mám velikou radost! 😀 🙂 Juchů, dvojčátkááááááá............ 😀

elana
17. kvě 2010

Garp, velká gratulace, tak ať hezky pořád ťukají 😵

Ajschi, tak to máš zdárně za sebou, i ze tří vajíček můžou být dvojčata a mrazáček🙂, tak se drž. Nebo hlavně vajíčka ať se drží🙂

Biris, kdyby na té moči jó trvali a Tobě se to nezdálo, tak se osprchuj, vezmi si tampon, znova se osprchuj a můžeš čurat do skleničky jak je libo, žádná krev se tam už nedostane🙂

katrin32
17. kvě 2010

Elana, možná jsi myslela mě, že 😀 Jinak nechápu, jaktože jsem měla prázdné folíky. Nevím jaká bude kvalita těch vajíček 😢

elana
17. kvě 2010

Aha...Kat, jasněže Tebe...se mi pletete s ikonkou😀, máte podobný barvy🙂 Promiň 😅 Hmm, ty prázdný folíky, to se bohužel stává, nejsi první ani poslední. Mysllím že ani doktoři netuší, proč to tak je a jak tomu zabránit 😒

sonka.77
18. kvě 2010

Ahoj holky, tak mám radost, transfer bude asi zítra, ale mám si ještě zítra ráno zavolat, aby to potvrdili. 🙂 Prý je vše v pořádku, na počet jsem se nezeptala, to stejně není podstatné. 🙂 Tak zatím jupí! 🙂

Katrin, jak ty? Doufám, že máš tři statečná embryjka. Držím palce. 🙂

baraf
18. kvě 2010

Soni-tak to je bezvadná zpráva!!!

sonka.77
18. kvě 2010

Baruš, pro mě to moc znamená, protože to znamená, že jsou bobísci silnější než minule. Ať jim to prosím vydrží. 🙂

baraf
18. kvě 2010

Soni-jsou to bojovníci!!!! a vím, co to pro Tebe znamená,už jenom na psychiku to působí rozhodně líp. jsi doma nebo v práci?

sonka.77
18. kvě 2010

Baruš, jsem v práci, a od zítra si asi vezmu až do pátku dovču, no a kdyby byl transfer přece jen až ve čtvrtek, tak holt budu jeden den doma. Však bych měla co dělat - uklízet. 🙂
Musím říct, že poprvé za dobu IVF se mi až dneska ráno rozklepaly ruce, když jsem tam volala. 🙂

madlinka
18. kvě 2010

Soni super!!!!!!!!!!!! To ti věřím že se ti rozklepaly ruce, taky si to pamatuju 😉