Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

lentilka81
18. kvě 2010

Ahojky 🙂

Soni držím palečky na zítra 😉 taky bych šla na ET, ale ještě si budu muset počkat. Po nevydařeném IVF mě poslali na imunologii, tak se bude čekat na výsledky a možná příští měsíc 2IVF 🙂

Madli závidím to bříško 😀 krásný 🙂

baraf
18. kvě 2010

Soni-věřím tomu,že se ti klepaly ruce, to je úplně normální

garp776
18. kvě 2010

soni..má velkou radost...tohle kolo to jsou konečně pašáci
jinak já jsem dnes doma...ráno jsem začla špinit víc...už je to taková ta tmavě hnědá krev ☹ , tak ležím v posteli a říkám si co se děje...holky těhulky..měl jste to někdo, nebo se mám s embrýskama začít loučit?

baraf
18. kvě 2010

garp-jestli Anuška viděla hematom, tak je to pravděpodobně z toho.... odpočívej,ju?

garp776
18. kvě 2010

dík moc Báro...snad to bude ten hematom..jsem tak ráda, že koník existuje...jsem teď v posteli 3..já, syn a pes(německý ovčák)..absolutní anarchie než příjde pán domů...

baraf
18. kvě 2010

Garp-není zač.... si to hezky užívejte

ajscha
18. kvě 2010

Ahoj,
Garp, gratuluju k srdíčkům!
Soni - jsou to opravdoví bojovníci, tak držím palce, ať to spolu dobojujete až do zdárného konce.
To je super, z kolika holek jenom z téhle diskuze udělalo letošní jaro maminy 😉

aktaka
18. kvě 2010

ahoj ve spolek

Garp, gratuluji k dvojčátkům, ať prcci hezky sílí a rostou 🙂

Kat, i ze tří vajíček můžeš pořád ještě být těhotná, neházej flintu do žita 😉

Soni, super!! to jsou dobré zprávy, teď už to půjde dál jen dobře 🙂

aktaka
18. kvě 2010

Garp, jestli Anuška viděla hematom, tak to je určitě z toho. nenervači a odpočívej

mishi
18. kvě 2010

sonko - to je vyborna zprava, udelalo mi to moc velkou radost, prozivam to s tebou! tak tedy zitra nebo ctvrtek dostanes darecek nebo darecky na opatrovani 😀

garp - nerikala ti vcera anuska, co hematom bude delat casem? jestli se vstreba, praskne a ty budes spinit, atd...a co muzes pro sve telo a tehotetsvi udelat? urcite bys mela odpocivat, mozna hlavne lezet. vim, s ditetem doma to asi neni jednoduche.
nebo muzes zkusit zavolat sestrickam, co na sobe pozorujes a co mas delat. urcite ti poradi!!

mishi
18. kvě 2010

ja jsem se dnes rozhodla, ze si zajedu na tu krev do klinlabu, nejbliz pro me byla laborator na pze 7 u letenskyho namesti. a to bylo prekvapko, kdyz jsem se ocitla v CAR Gennet 😎
musim rict, ze to tam bylo hezci nez v iscare, ale takova ta tovarna na miminka, vsude plno lidi, vyvolavaci system s cisly.
to naproti tomu iscare na me pusobi az rodinnym dojmem, je tam vic soukromi, sestricky miloucky a ochotny.
do gennetu bych nesla 🙄
iscare muzu jen chvalit

aktaka
18. kvě 2010

Mishi já chodila do gennetu na genetické utz a taky mi to v iscare přišlo lepší, jak píšeš, rodinější prostředí

mishi
18. kvě 2010

zaplatila jsem 150 za rozbor krve a 85 kc za odber, vysledek budu znat zitra po ranu, mam jim zavolat.
kdyz jsem to tak pocitala a hopdnota hcg ma rust obden 2x, tak bych mela mit kolem 25tis.pokud to tak nebude, budu zase nervozni....ten utz je pro me strasne daleko....chtela bych vedet, na cem jsem, zda je uvnitr vse v poradku a zacina novy zivot.

madlinka
18. kvě 2010

Lentilko vůbec závidět nemusíš, ani se nenaděješ a budeš ho taky nosit 😉 ..... taky jsem holkám záviděla a ještě jsem se ani nestačila vzpamatovat z toho, že ivf vyšlo a skoro budu rodit 😀

Garp hlavně nepropadej panice!!!!!!!! Já měla taky modřinu, sice až cca ve 14tt ale byla jsem dokonce týden v nemocnici, chce to fakt absolutní klid na lůžku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jo a jedna kamarádka měla hematom od začátku a špinila hodně skoro celé první tři měsíce!

mishi
19. kvě 2010

ahoj po ranu,

uz znam vysledek z krve ze vcerejska. je to 15026, teda nic moc:(( podle mych vypoctu bych mela mit kolem 25000. minule pondeli jsem mela 1573. navic me vcera dost neprijemne pichalo vlevo dole, tak uz jsem to nevydrzela a dnes na 10h mam byt v iscare, naplanovali me k anusce

sonko, co embryjka? jeste je vlastne brzo, aby ti to rekli

garp, jak se citis, lepsi?

sonka.77
19. kvě 2010

Ahojky!

Mishi, já myslím, že úplně tak přesně se to vypočítat nedá. To dvojnásobení hodnoty hcg platí hlavně v těch prvních dnech, kdy je těhu mladé. No každopádně dneska uvidíš na UTZ jak se miminku daří. Držím palce. 🙂

U nás moc dobrý, transfer bude nakonec až zítra, zeptala jsem se i na počet, ale na recepci ho nevědí. To nevadí, zítra se to určitě dozvím. Jsou to bojovníčci ta moje milovaná miminka. 🙂

Garp, pěkně lež a dodržuj klid. Bude to ten hematom a to má docela hodně těhulek. Bude to dobré, uvidíš. 🙂

baraf
19. kvě 2010

Soni-tak to jsou teda bojovníčci, to vypadá moc dobře, že transfer bude až zítra. držím palce!!!

sonka.77
19. kvě 2010

Baruš, mám z toho velikou radost, bobísci se snaží co to jde. 🙂 Dneska už mám dovču, takže mě čeká, jak jsem včera psala, uklízení. Brrrr. 😠 😀

baraf
19. kvě 2010

ale zas pak budeš moct chvilku v klidu odpočívat..... 😀 i když, já jsem si v lednu před KETem taky uklidila a pak jsem stejně musela uklízet tu spoušť po manžově hospodaření 😀 ale snažil se a to se cení

sonka.77
19. kvě 2010

Jo jo, hodí se mi to, teď pořádně poklidím a uvařím a na pár následujících dní budu mít klídek na hýčkání miminek. 🙂 Jo jo snaha se cení, ale zase aby tě tou snahou nezničil. 😀

baraf
19. kvě 2010

víš co, nádobí umytý, uvařeno..... ale uklizeno jen tak, nevím jak to popsat,prostě nevidí to co já, nebo mu to prostě nedojde

sonka.77
19. kvě 2010

Baruš, to nevadí, já myslím, že i to uvaření a umytí nádobí je super. 🙂 Je to paráda, když chlap vaří. 🙂

Baruš co letošní dovča, chystáte něco?

ajscha
19. kvě 2010

Ahoj holky, jo jo, chlapské hospodaření známe taky - uvaří i po sobě rádoby uklidí a nádobí umyje, jen tam zústanou takové detaily jako plné sítko ve dřezu, zmuchlaný mokrý hadr válející se ve dřezu a za ním stojí voda, v koupelně po sobě otřít kraj vany nebo umyvadla je prostě neřešitelné - ale zase můžeme být rády, že takové chlapy máme, že se v případě potřeby zvládnou a jsou ochotní postarat, ten zbytek jsou detaily, které se dají přežít, ale je to maličkost proti takovým, co si po sobě nejsou schopní ani uklidit ze stolu.
Soni, to vypada dobře, tak se držte 😉

baraf
19. kvě 2010

Soni-zatím nevíme ... Luky by rád k moři, ale uvidíme. když vidím to počasí,tak se obávám, že u moře bude taky zima.Řecko jsme letos, kvůli situaci tam, zavrhli,tak asi Chorvatko nebo Itoška a nebo Rakousko.

Ajschi-jo,jo, já jsem ráda,že je takhle samostatnej a nějaký detaily moc neřeším.....teda občas se jako snažím mu to vysvětlit,ale vím,že je to marnej boj 😀

ajscha
19. kvě 2010

To znám důvěrně - nejzajímavější jev je, že pokud utírá prach chlap, má to za 10 minut, když já, běhám po domečku hodinu - včem asi bude ten rozdíl? 😉 Nepochybně sem pomalá 😀 Ještě se mi nepodařilo vysvětlit, že úklid nejsou závody na rychlost po co nejkratší trase 🙂 Ale nic neřeším, jsem ráda, že na to nejsem sama a prostě na to jednou za čas skočím já a vezmu to o to důkladněji. Hlavně že pomůžou.

baraf
19. kvě 2010

přesně tak.... jsou chlapi, kteří doma vůbec nepomůžou. já to po tom mým vlastně ani moc nechci, protože celý týden dře a nebývá doma a já doma jsem a mám na to čas. bylo by mě to blbý....

sonka.77
19. kvě 2010

Holky, kdepak máme Katrin? A taky čekám na zprávičky od Mishi, ta už určitě viděla svýho mimíska. 🙂

baraf
19. kvě 2010

taky myslím na Mishi, že už viděla broučka 😉

Katrin-co embryjka,dobrý?

katrin32
19. kvě 2010

Ahoj holky, tak mám jenom jedno 😢

sonka.77
19. kvě 2010

Katrin, škoda, že nejsou všechna tři, ale pořád je naděje, i jedno stačí na miminko. 🙂 Už víš, kdy pojedeš na ET?