Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

katrin32
19. kvě 2010

zítra tam budu volat, jestli embryjko žije a uvidím

sonka.77
19. kvě 2010

Katrin a ta dvě se ani neoplodnila? Držím palce, aby ten jeden byl co nejsilnější. 🙂 Zítra se tam teda sejdem. 🙂

baraf
19. kvě 2010

Katrin - držím palečky, je to bojovník, uvidíš

katrin32
19. kvě 2010

Doufám, že bude hodně silnej, prostě jako já, jedináček 🙂 Ty dvě to vzdaly 😢

mishi
19. kvě 2010

katrin . nezoufej, nadeje umira posledni!!!!!! urcite bude silnej po tobe, kdyz je ted na to sam!!! drzim moc palce

soni - tak tedy zitra? to je super, ze vydrzeli PK, budou o to silnejsi

jen v rychlosti, padim na kafco s kamoskou
jesem v poradku, prcek je v deloze a uz mu busi, vypadalo to,jakoi ze blika🙂)
jsem o trochu klidnejsi

nebyla jsem u anusky, ale u primare, na recepci to pokonili, nemuzu k nikomu jinymu nez primari ci turkovy, ze jsou jediny ve studii¨

musim bezet, zatim pa, ovzu se vecer

madlinka
19. kvě 2010

Katrin to je mi líto zbyl jen jeden, ale třeba o to víc bude silnější 😀 !!!!!!!!!! Určitě!!!!!!!!!! 😉

Mishi hezký 😀

baraf
19. kvě 2010

Mishi-no super!

madlinka
19. kvě 2010

Já si byla dneska pro všechny výsledky, tak protilátky o.k., KO taky, jen mám málo hemoglobinu, tak jsem dostala železo a ten cukr mám na hranici 😕 ale ještě dobrý 😝

baraf
19. kvě 2010

Madli-bezva zprávy !!!

biris
19. kvě 2010

ahoj holky chci se zeptat,bylo vám po těch injekcích taky špatně?Píchám si ten Menopur 3 ampulky,včera jsem mněla trochu nafouklý břicho a tlačilo mně tak nějak na místě jak je žaludek,ale dneska je to o něco horší a je mi na zvracení,tak mám strach!

baraf
19. kvě 2010

biris-zavolej si dr.,to je nejlepší

biris
19. kvě 2010

Dneska to budu muset vydržet.V iscare jsou ráno od 8 hod tak tam hned brnknu!

madlinka
19. kvě 2010

Mě po injekcích nic nebylo, ale já píchala Gonal. Zavolej tam, ať máš klid........určitě to nic nebude 😉

mishi
19. kvě 2010

biris - kolik jednotek si ted pichas? ja mela celou dobu 150 menopuru a musim priznat, ze mi nic nebylo, jenom trosicku a vekmi kratce po injekci bolel vpich. zadne zvraceni, zaludek,.....ale asi diky tem hormonum jsem byla desne nabrousena, stacilo malo a byla jsem vytocena no a kdyz se toho seslo vic, tak bych hazela talirema 😀

madli - utesujici zpravy. ja to nejak spastne vstrebavam, vsechny ty zpravy od vas, je tolik informaci a novinek 😅

sonka.77
19. kvě 2010

Mishi, tak super! Vidíš, vše je v pořádku. 🙂 Madli, mám radost, že je vše OK. 🙂

Biris, mě po Gonalu ani Fostimonu nic nebylo, zítra zavolej dr. ať se radši na tebe podívají. 🙂

baraf
20. kvě 2010

krásný den,

Soni-tak ať je vše O.K., myslím na Tebe!

Katrin-držím palečky, ať bojovník bojuje!

Biris-co ty u dr.?

katrin32
20. kvě 2010

baraf, dík, doufám, že můj jedináček zabojuje ze všech sil a zůstane se mnou 🙂

mishi
20. kvě 2010

katrin, uz jsi tam dnes volala?? moc ti drzim palce, at tam je darecek nachystanej rpo tebe!!
to stejne preju i sonce, kterou ceka trasnfer

at se do vas zavrtaji a zustanou celych 9 mesicu!!!

katrin32
20. kvě 2010

volala, dneska tam jdu pro mého jedináčka 🙂

mishi
20. kvě 2010

biris, co ti rekly setricky? je ti trochu lepe po tom menopuru?

garp, dlouho jsi tu nebyla. jsi v poradku? myslim na tebe, moc

neverila jsem tomu a ani jsem to nejak neplanovala, se sem nejak uvelebit mezi vas, ale prozivam to s vami!! je to moc hezky 🙂 🙂

mishi
20. kvě 2010

katrin, v kolik mas byt ve 2.patre?
a kdo dnes dela trasnfery?

mishi
20. kvě 2010

a jak se ma danda, elana???

sonka.77
20. kvě 2010

Tak holky špatná zpráva, embryjka jsou dost pozadu, takže nedoporučují transfer, mám volat ještě zítra, ale moc naděje není. 😢 😢 😢

Katrin, tobě držím moc palce, vidíš, je to silák. 🙂

baraf
20. kvě 2010

Soni???????????????????? vždyť ti včera říkali, že je vše O.K.,ne? nevím co naspat, snad jen DRŽ SE.

mishi
20. kvě 2010

sonko, strasne moc ti preju, aby se emryjka rozjela dopredu a k tomu tranferu doslo!!!!!!!!
jeste tomu ver, jeste je nadeje!!!

sonka.77
20. kvě 2010

No, to oni asi říkají všem, když jsem tam zavolala, tak na recepci řekla, že je vše v pořádku, že mám volat zase zítra a že se mnou chtějí mluvit v laboratoři. No a v laboratoři mi řekli, že to vypadá špatně a že počkáme do zítra, jestli se něco nestane. Jak jsem pochopila, tak oni na ta embryjka koukali naposled v úterý a to byla perfektní. Že prý, když jsou třetí den perfektní, tak na 98% procent jsou super i pátý den. No holt jsem z těch 2%. ☹

sonka.77
20. kvě 2010

Misho, dík, vím, že naděje je, ale stráááášně maličká. Holky a nejhorší je, že mě to včera napadlo, prostě nevím proč, ale myslela jsem na to, co kdyby to všechna embryjka vzdala. Asi telepatie nebo co.

baraf
20. kvě 2010

Soni-nezbývá, než doufat v to, že to bude dobrý.Myslím na Tebe a držím palce!!!!

baraf
20. kvě 2010

to je ale blbá telepatie.... ☹

ajscha
20. kvě 2010

Soni, ještě je naděje, že to bude dobrý a doženou to, držím palce!
Katrin, tak ať se jedináček drží a udrží.