Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

baraf
25. kvě 2010

ale jo, celkem to jde 😀 zrovna dneska je super.... 😎

sonka.77
25. kvě 2010

Ahoj Baruš!

Holky, co myslíte tím "jarem"??? 😕

elana
25. kvě 2010

Žejo😀 taky mám ten dojem. Tady nelilo už půl hodiny a bouřka už nebyla hodinu 😅

baraf
25. kvě 2010

tady byla bouřka včera, odpol, když jsem jela pro zlobra, tak říkali, že dnes budou řádit na jihu 😝
musela jsem si včera k Lukymu lehnout, že nemůže spát, že ho to budí 😠

sonka.77
25. kvě 2010

Ahá, tak u nás je dnes celý den nádherné sluníčko a bílými beránky. 😉 Ale včera byl slejvák, že nebylo vidět na krok dopředu. 🙂

baraf
25. kvě 2010

no jo, včera to bylo na severu a u nás a dneska si to "vyžíraj" u El... 😝

elana
25. kvě 2010

No, u nás to začalo už večer, bouřka, pak ještě ráno se blýskalo, když jsem šla do práce, nadále se strhl liják a buřina odpoledne a teď to tedy schne 🙄 😅

baraf
25. kvě 2010

tady teda ráno jen pršelo, chtěla jsem převlíkat postele,ale vzdala jsem to. kdybych věděla, jak se udělá hezky, už jsem to mohla mít suchý.....

elana
25. kvě 2010

Jůůů a sem už se zas něco žene, nad panelákama černočerná tma 🙄

Baru, to naštve, ale to se fakt neodhadne...snad to bude zítra vypadat už víc stabilně. Myslím že ten největší kočičák hlásili na včera a dnes.

baraf
25. kvě 2010

tak hlavně, ať Tě to neodfoukne, tady včera fučelo pekelně

já teda koukala na předpověď a zítra a ve čt. má pršet.... tak to holt bude muset počkat, peřiny převlíknu a špínu dám do pračky a zapnu až bude hezky.....

sonka.77
25. kvě 2010

já musím prát!!! ještě žes mi to Baruš připomněla, hned jdu naložit pračku. 🙂

baraf
25. kvě 2010

Soni, ještě,že stačí tu pračku zapnout a po nějaký době to "jen" pověsit. teda, pokud na to nezapomeneš, jako tuhle já 😀

elana
25. kvě 2010

A já musím napojit orchidej😀 Baru, ještěžes tu otevřela to pracovní okénko 😅

A už hřímá🙂

baraf
25. kvě 2010

to víte, někdo vám to připomenout musí, jsem něco jako "FLY LADY" 😀

elana
25. kvě 2010

nojo, ty matky mají holt disciplínu😀

sonka.77
25. kvě 2010

Barča nám rozdělí úkoly a makáme. 😀

Už se to pere. No jo před 100 lety bysme si pokecaly tak maximálně u valchy. 😀

elana
25. kvě 2010

😀 a to bysme se blbě slyšely, až bysme tloukly pádlama prádlo v potoce 😅

sonka.77
25. kvě 2010

Úplně to vidím 😀 My s Eli plácáme pádlama a Baruš nám udává tempo. 😀 A žádný kecání! 😀

baraf
25. kvě 2010

obávám se,že u valchy ne.... neumím křičet tak daleko, jak ode mě bydlíte

joooo, disciplínu? tu já mám 😀 😀 😀

baraf
25. kvě 2010

tempo by vám udával Luky 😝

baraf
25. kvě 2010

ten náš chlapeček má nějaký další období vzdoru nebo co , ještě chvilku a jde spát bez večerníčka.... 😠

mishi
25. kvě 2010

ahoj holky, docetla jsem odpoledni debatu,jsem se nasmala 😉
tak dneska jsem byla soukrome u hulverta, ale v iscare 🙂 manzel dorazil, byl zvedavej, no ja se mu nedivim, kdyz to vidim na sobe. tehu je pry ok, ptali jsme se ho, co uz muzu delat, rikal, ze muzu i sportovat jako kolo, rotoped kvuli tomu mymu nemocnymu kolenu,ze se to nekdy prehani s tou peclivosti po IVF. at to jeste nikde moc nerikame, ze 10-15% tehu v 1.trimestru konci potratem a to, zda pojedu na chvili na rotopedu na to nema zadny vliv. on je takovy prijemny realista a to se nam na nem libi 🙂 za 14 dni se mam k nemu objednat na ktev a kontrolu, ze mi vystavi i tehu prukazku, pac 10.6 leti do spojenych statu a vraci se 28.6. a ptala jsem se ho na NT screening a zda treba gennet, on na to, ze gennet rozhodne ne, ze se s nimi soudil jeste s kamaradem s pronatalu (hulvert driv pracoval v pronatalu), ze mu v gennetu neco pekne "zmrsili" a udelali prusvih. takze na NT pojedu do pronatalu, da mi kontakt na nejakeho vyborneho lekare, myslim ze se jmenuje nejak Brejsek ci podobne.
podle UTZ ma prcek 0.66cm, jsem 6+2tt a termín porodu 16.11. (ono se to asi pocota jinak po ET nez podle posledni MS, podle te jsem 6+5tt)

mishi
25. kvě 2010

biris - cenik ti daji na recepci, doporucuji vsechny na ICSI, at mas vesti procento oplodneni
mudr.hulvert mi tehdy doporucil zustat po OPU doma, pak ET a po nem 3 dny doma, ja jsem si to natahla po ET na cely tyden. na ET jsem byla v pondeli po 5PK a do prace jsem sla az za tyden, takze jsem doma byla 12dni. a nelituju!!
vzala jsem si 4 sick days (mame v bance 4dny v roce) + 4 dny dovo.
pak jsem byla 6dni v praci a jakmile se mi potvrdily testy z krve na hcg, zustala jsem radeji doma na neschopence do 1UTZ - ten oficialni bude az v pondeli 31.5. pristi utery bych sla uz do prace, co doma 🙂

mishi
25. kvě 2010

biris, drzim palce na zitra
dando - taky me to uklidnuje, kdyz muzu videt na utz, ze tam je, zartim mi to vychazi na kazdy tyden, ale brzy se to zmeni, ten luxus

sonko - to je fajn, ze to beres sportovne, ze si nezanevrela. uvidis, ze najdou nejakou pricinu, kterou budou lecit a dopadne to priste lepe!!!!!

madlinka
25. kvě 2010

Mishi tak to je super že jste v pohodě 😀

Biris držím palečky.

Holky dnešní debata mě taky moc pobavila 😀 😀 😀 , trošku se mi zvedla nálada před zítřejší návštěvou Apolináře......bojim, bojim 😖

baraf
26. kvě 2010

ahoj,

Biris-tak držím palečky!

Madli-neboj, bude to dobrý.

Mishi-vidíš,co člověk, to názor. já jsem zas slyšela na genet hezký věci.... ale je jedno, kam půjdeš, hlavně, aby bylo všechno v pořádku!

garp776
26. kvě 2010

ahoj holky,

mishi..tak gratuluji,že je vše ok s prckem..že můžeš i to kolo.. Jak se jinak cítíš? Já abych pravdu řekla tak dost bídně...jsem schopná se jen doplazit ráno do práce..trochu tady něco tvořit a odpoledne už se těším do postele...včera jsem ulehla v 6 a vstala až ráno..snad se nějak zmátořím..co nevolnosti? Já mám odpoledne s tou neskutečnou únavou pocity na zvracení..
jinak špiním už méně..ale pořád..takže u mne kolo prý nehrozí..(no stejně teď na něj nemám vůbec energii)

madli..dej vědět

baraf
26. kvě 2010

Garp-to je úplně normální, že jsi unavená... já to tak taky měla,spala jsem první ligu 😀 asi se tělo připravuje na pozdější nevyspání.

mishi
26. kvě 2010

ahoj garpiku,
to kolo nebude tak horke, to bych mela strach, mam totiz spdecka, musim nohu vcas vykliknout🙂 kdyz jsem zacinala s nimi minule jaro, tak hned pred domem na stopce zuch na zem, proste jsem si neuvedomila, ze mam nohy zaklinute a musim vcas uvolnit🙂)
navic to koleno me boli, takze to vidim zlehka rotoped par minut denne.

ty jsi unavena, to je normal. ja to ted nemuzu porovnat, kdyz jsem doma. taky jsem unavena, ale to mozna dela to pocasi. nemam problem po obede se natahnout a prospat se treba na hodinu. az pujdu do prace, tak se to na me asi podepise, ta unava. pri odpoledni byvam v bance do 18,15 a to bude asi sila.
jinak co se tyce nevolnosti, jsou to asi 2dny, kdy mi behem dne je trochu divne, jakoby zaliudek na vode, ale zvraceni ne. kdyz jsem vcera jela metrem a tramvaji do iscare, tak taky nic moc. snazim se jist pravdielne vickrat za den a snidam hned v 7h, ackoliv jsem doma, rano mi byva spatne od hladu.

mishi
26. kvě 2010

garp, zmen si prosim svuj pas, pridej aktuality. nebo nechces?