Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

baraf
3. čer 2010

a pak že nespinká...... 😀 uvidíš, co ti řekne dr., ale pravděpodobně vás pošle na chíru. viš co, hrozí, že si tu kýlu uskřine..... chápu, že se bojíš, já bych byla taky pos.....á . to asi každá máma.

aktaka
3. čer 2010

no právě, když nespí, tak řve a to nemám čas fotit 😀
to je fakt, aby si jí neuskřipla. chjo, tak snad to nějak dopadne bez operace

danda78
3. čer 2010

ahoj holky,
akty taky jsem měla jako malá prý kýlu a sama se mi spravila,tak doufej,že malá to bude mít podobné...
jinak u nás nic nového, počasí stále ještě hnus, zítra už snad bude líp...
za chvíli vyrážím s pesanem ven, jdeme za dalším hafanem,tak si holky pohrajou a unavěj se a pak bych měla uklízet,ale vůbec se mi nechce, taky mě dnes docela bolí břicho,tak to možná nechám na zítra...uvidím až přijdeme domů,jak na tom budu..
večer ještě nakouknu,tak koukejte psát,ať mám co dočítat...
d.

baraf
3. čer 2010

Akty-budu držet palce! a dej v pondělí vědět, co dr.pověděla

Dandi-to se ví, úklid Ti neuteče 😉

siki26
3. čer 2010

Ahojky,

Akty, Matýsek má vodní kýlu na jednom varleti. Chodíme s tím na kontroly, do roka by to mělo samo zmizet, pokud ne, tak by šel na operaci, kdy mu udělají malý řez v třísle a uzavřou nějakou branku, aby už ta voda neprotékala. U dříve narozených miminek je to běžná věc...Takže se neboj.

Baru, Natálka už krásně koníčkuje, Matýsek je trošku línější, ale snaží se - je to kluk no 🙂 A krásně se smějeme 😵 Do rizikové poradny budeme chodit asi dlouho, ale naštěstí ne tak často, tak se to dá přežít. Teď chodíme na rehabilitace, protože Matýsek preferuje levou stranu a do prava se mu nechtělo moc otáčet. Takže doma cvičíme Vojtovku. Ale zdá se, že už je to lepší. Pravá se mu začíná taky líbit 😉

aktaka
3. čer 2010

Baru určitě napíše

Siki, ale stejně mám strach, i když je to běžné. snad jí to zmizí a Matýskovi taky, ať je prcky nemusí trápit
a to se točil od mala? Sára totiž je zase pořád vpravo, jak jí položím, je 99% šance, že se skulí doprava, i doprava pokládá hlavičku. dr zatím říkala, že je to v pohodě, že u takhle malého mimina to nic neznamená, tak uvidíme

baraf
3. čer 2010

Akty-dr. má pravdu, že u takovýhle píďalky to ještě nic neznamená. A neboooj, bude to dobrý.

baraf
3. čer 2010

Siki-to už jsou mrňata šikovný. taky koukej dát nějakou novou fotku 😉

danda78
3. čer 2010

siki tak to jsou šikovní,a to že jsou chlapečci pomalejší přece víme už dávno... 😉 😉 😉 😉
akty neboj určitě to bude dobré..
jinak jsem odpoledne samozřejmě ani neležela ani neodpočívala...byla jsem s pesanem 2 hodiny, pak jsem přišla domů, uklízela, vytírala a teď jsem musela jet znovu do práce, protože tam byl nějaký problém s elektrikou,asi jak přestavujeme,tak někde do ní zatekla voda a nic nefungovalo a vypadávalo vše....
takže tak
teď jsem si uděllala plný talíř ovoce - meloun, nektarinky, hrozny.... to je večeře a k tomu jogurt,tak snad se z toho nepo.eru.
pěkný večer všem.
d,.

sonka.77
3. čer 2010

Ahoj holky, tak jsem spáchala dort, nepečený, tak pěkně tuhne v ledničce, snad bude dobrý. 🙂

Akti, Siki, doufám, že vaše miminka budou v pořádku, že se vše samo spraví, ať nemusejí na žádné operace. Moc se těším na fotky od vás, miminka hrozně rychle rostou, tak ať stíháme sledovat. 🙂

Tak představte si, že v mojí krásně vypěstované petrželi na balkóně někdo přes noc chrápe. Sviňa asi holub, no já si ho podám!!! 😠 😀 Do truhlíku jsem zapíchala špejle, tak jsem na něj zvědavá, doufám, že pochopí, že tady není žádná noclehárna!!! 😀

baraf
3. čer 2010

Soni-hajzlík holub 😀 a na dortíku si pochutnej!

madlinka
4. čer 2010

Birisko na testík je fakt brzo, já testovala 7den a měla jsem stínek, ale bylo to brzo, měla jsem kliku že se ukázal, to se tak brzo moc často nestává.

biris
4. čer 2010

madli:budu to muset vydržet aspoň do toho úterka aby to bylo jistější.Ale moc naděje do toho nedávám,mám totiž pořád i 6 den po et citlivý prsa a trochu mně bolí břicho jako před ms.Tak nevím co si mám o tom myslet!Testík už mám doma schovanej,včera mi ho přivez přítel.Řekla jsem mu že mi ho bude muset koupit abych to udržela v tajnosti.Znám lidi!!!

baraf
4. čer 2010

Biris-to je úplně normální, že tě bolí prsa a bříško jako na ms..... nenervuj se 😉 tyhle "příznaky" neodhalujou vůbec nic. držím palce!

biris
4. čer 2010

baru:díky a už nám taky konečně vylezlo sluníčko tak aspoň budem pozitivně naladěny!!!Ikdyž na mně působí trochu negativně můj táta,léčí se s depresema v loni skončil v psichiatrický léčebně,teď je sice doma ale už podruhý se mu to zhoršilo a já už nemám sílu se o něj starat!Ale nechci vás tady s tím zatěžovat to sem do diskuze nepatří,tady se řeší krásnější věcičky.
Tak ať to teplo už vydrží!!!

baraf
4. čer 2010

Biris- pevný nervy přeju.... a nemůže ti s péčí o tátu někdo pomoct?

biris
4. čer 2010

báro:mohla by ségra ale ta na to prdí v loni když to začalo tak mi řekla že u něj bejt nemůže že na to nemá nervy a tak jsem se musela starat já,ještě že mám hodnýho přítele ten mi pomoh hodně a pomáhá.Hlavně mně držel psichicky,jinak bych se v loni asi zhroutila.Teď to s tátou není tak hrozný jako v loni a doufám že se to nezhorší!!

madlinka
4. čer 2010

Biris mě bolelo bříško jako na ms od transferu asi do 15tt !!!!!! Takže tím si hlavu nelam!!!!!

biris
4. čer 2010

madli:díky a přeju ti ať není zas tak parný léto až kdyžtak po porodu.

madlinka
4. čer 2010

Biris děkuju 😀 ale my se července těžko dočkáme v bříšku.........
Kdy teda budeš testovat????? Abych věděla kdy máme s dvojčaty držet všechny palce které máme 😉

danda78
4. čer 2010

ahoj holky,

biris zkus opravdu vydržet do úterka, to už by tam mohlo něco být...
je mi líto co prožíváš s tátou,všude je něco, snad bude líp... to pobolívání jako na ms jsem měla taky a prsa mě bolely fest a už je z toho 14tt...
madli, ty koukej ještě alespoň měsíc vydržet, ale už i 30tt tě krásný s dvojčátkama si myslím...
tady taky svítí,tak konečně budu moct vyprat a dát to na balkón a řemeslníci makat....teď poslední 3 dny nedělali vůbec,tak asi půjdou i zítra..
pěkný víkend všem.
d.

baraf
4. čer 2010

madli, do července vydržíte,držím palce....

mishi
4. čer 2010

zdravím všechny z pracovního procesu 🙂

biris - ja testovala 8 dni po ET a uz tam byla slaba druha carka. mela jsem taky PK na 5dni a navic jsem mela kratke cykly kolem 26 dni, takze jsem vlastne testovala v den prichodu obvykle MS
mne bolelo jen to spodni brisko, prsa jsem mela citliva z utrouse
a co se tyce tatky, drzim palce, at se mu deprese nezhorsuji. vim co to jsou deprese, uz jsem si prozila 3 v zivote a neprala bych to nikomu.......

mishi
4. čer 2010

madli, jeste zkus vydrzet, aspon do konce cervna🙂)
at ti dopadne dobre kontrola v pondeli, dej nam zpravu!

krasny slunecny vikend vsem, uz si to pocasi zaslouzime 😉

madlinka
4. čer 2010

Mishi já musím vydržet do 23.června.......dřív nerodím i kdybych se měla sama zašít. A to proto že do 22.6. jsou blíženci a ten mi stačí doma jeden......mít tři tak mě jebne 😀 😀 😀 😀 😀 😀

baraf
4. čer 2010

Madli-chichi, já jsem rak 😀

danda78
4. čer 2010

já mám zase doma střelce a termín mi vychází taky na dalšího,tak budu mít veselo....
pěkný večer..

biris
5. čer 2010

holky všem moc děkuju za povzbuzení.Včera mi ale bylo už blbě jako před ms,tak si myslím že to budu mít po!Těstit budu asi v pondělí,poavaď to dřív nedostanu!!!!

danda78
5. čer 2010

ahoj
tady nádherně..
dnes jsme měli na stavbě brigádu,tak kluci grilovali a já jim udělala doma polévku + druhé a pak jim ještě ugrilovala masinko...
takže pohoda,te´d doma odpočíváme a večer jdu ještě do práce...ale jen tak lehce, nebojte..
biris, mám tušení že to bude ok, mooc ti to přeju.. tak už jen 2 dny a budeš vědět tak na 70% na čem jsi... přeji ať najdeš //.
madli,jo jo ty znamení¨, to dá zabrat, ale jak jsem už psala,já mám mít doma taky dalšího stejného jako můj přítel, tak bude taky veselo..
pěkný večer a zítřek..
nakouknu.
d.

biris
7. čer 2010

Tak jsem testila a vážně nic, ani malej duch!!!Jsem to tušila už od toho pátku kdy mi bylo fakt blbě jak na ms!!!Tak jsem zvědavá co bude dál?Holky to pojedu na odběr krve ikdyž to dostanu?To nemá cenu,když to bude jasný jako facka že nejsem těhotná.Tak to jsem zvědavá kdy bude další termín ivf?Tak asi teď budu muset vykrást banku!!!