Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

sonka.77
4. črc 2010

@pajinkaa28 My máme za sebou už dva neúšpěšné. 😒 Jinak já při prvním pokusu měla MS jen velmi slabou, ale to už jsem věděla, že hcg je nula.

pajinkaa28
4. črc 2010

@sonka.77 Aha,já jen že máte genetiku a tu nám dělali jen u 1 cyklu,u 2 už jen utz a stimulace,pak rovnou odběr a ET

sonka.77
5. črc 2010

@pajinkaa28 Páji, my právě na genetiku nešli a dělají nám jí až teď po dvou pokusech. Mysleli jsme, že jsme zdraví, že máme "jen" neprůchodné vejcovody. Ještě nás čeká imunologie, tak uvidíme, zda se něco objeví.

baraf
5. črc 2010

ahoj všem

vítám nové snažilky 😉

já nestíhám, jezdím domů večer a totálně hotová v těch vedrech..... dnes je zataženo, tak je mě trošku lepší.

Soni-na Tebe jsem myslela včera- co holub a petržel? kdo vyhrál 😀

pajinkaa28
5. črc 2010

Ahojky,zdravím všechny Iscarandy!
Tak jsem to měla dnes negativní,s tim jsem počítala,další pokus mi vychází na přelom srpna a září.Užiju si léto a pak hurá do dalšího ivf.
Soni,snad to bude v pohodě a výde to,hlavně sílu 😉 My právě měli genetiku hned a veškerá vyšetření taky.Na první pokus jsme tenkrát čekali skoro 4 měsíce (měli jsme do toho i Vánoce)
1 pokus byl úspěšný a to jsem měla tenkrát jen 1 vajíčko,to byly nervy,člověk čeká na výsledky od embryologa,jestli se vubec prcek vyvíjí a pak jestli se chytne.

madlinka
5. črc 2010

Pajinko to je mi líto, ale tak jak píšeš.......užiješ léta a pak hurá do toho 😉

sonka.77
5. črc 2010

Baruš, vyhráli jsme my, ale došlo to tak daleko, že jsme v truhlíku jedno ráno našli vajíčko. 😒 Vyhodili jsme ho do popelnice a holubi to asi pochopili a už nechodí.

Páji, tak to možná půjdem do dalšího pokusu spolu, já to taky tak plánuju, ale záleží na těch našich vyšetřeních.
Tak to je paráda, že z jednoho vajíčka máš jedno miminko, to je super! 🙂 Byla jsi tehdá taky v Iscare?

pajinkaa28
5. črc 2010

Madli děkuji,taky si to užívej.Koukám že máš termín 8 dní po mých narozkách.Tak je taky aspon oslavim. 😉
Soni,to by byl mazec,ale nevim,jestli našetřim korunky do září,ono to zrovna neni nejmín.
Na první pokus jsme taky jezdily do Iscaru,dopručila my ho moje gynekoložka se slovy: ''Tam oplodní i neoplodnitelné,,
A na to nikdy nezapomenu,jak to řekla,něco na tom bude,protože Iscar má docela vysoké procento úspěšnosti

madlinka
6. črc 2010

Paji taky jsem na Iscare slyšela věty typu "tam kdo vleze, vyleze těhotnej" atd........ třeba můj gynekolog když nás poslal na ivf tak automaticky mluvil o Iscaru, ani ho nenapadlo mi sdělovat že jsou i jiné CARy, že mám na výběr....... i ten papír který mi vypisoval měl v hlavičce adresáta Iscare......

No myslím že moje dvojčátka s tvýma narozkama asi slavit nebudeš, my budem rodit dřív 😉

pajinkaa28
6. črc 2010

@madlinka To jsem nemyslela,že budu slavit s Tvými dvojčátky,ale bude to o pár dní. 😎

madlinka
6. črc 2010

Já mám v plánu ale rodit zítra 😀 😀 😀 😀

pajinkaa28
6. črc 2010

Už? Já bych je tam nechala alespon do 36 tt

madlinka
6. črc 2010

Jo 36tt by byl lepší, ale zítra je to relativně taky v pohodě. Začínám 35tt, takže plíce by byli o.k., už bysme to zvládli bez injekcí........v 36tt se dvojčátka považujou za donošený, tzn. že zítra bych jakoby rodila o dva týdny dřív, což není tak hrozný.......no uvidíme.......mám zítra kontrolu u Apolináře tak jsem zvědavá co bude........

aktaka
6. črc 2010

ahoj holky

madli zašpuntuj se a drž! 🙂
jak to máš s porodem, bude automaticky císař nebo se to zkusí normálně?

Soni já jsem trochu mimo mísu, jak ty vyšetření, už víš výsledky?

Paji tomu říkám 100% úspěch s jedním vajíčkem 🙂

jinak u nás se nic zajímavého neděje. Sára blbě snáší ta vedra, nemůže pořádně spát, tak je ubrečená. Dnes je chladněji, tak to je zase hodná holčička 🙂

mishi
6. črc 2010

ahoj, zdravim stare i nove tvare🙂

madli, tak co, jsi pripravena na zitrejsi "vysneny" porod?? 😀 😀 😀 😀
baru, jak se ma luky, kdy by ho mohli pustit? uz tam lezi aspon 2 tydny ne? rikala jsi neco o 3 tydnech. a zaludek, porad na vode? to musi bytr neprijemny, to neznam nastesti. ale rika se, ze kdyz je spatne, tak thu prospiva.

soni, myslimm na tebe, jak ti asi dopadnou ty vysledky z genetiky, nekdy koncem cervence?a na imuni jste uz byli nebo taky uz cekate na vysledky? a jakou kliniku jste vybrali na imuno?
jakpak se ma tehule danda, ta si uziva ceske kopce v krkonosich, no mozna ty jacuzzi v hotylku🙂
a garp?? ta tu dlouho nebyla, jakpak se citis ted v lete a jak roste brisko?

v praci nestiham,byli jsme tam ted ve 3 a klienti se zblaznili.obcas si vas prectu, ale nemam na to psat, tak aspon jednou za cas.
v patek jsme byli s manzelem na kontrole u hulverta, delal mi poprve utz pres brisko a mylho prcka jsme videli skoro pul hodiny, vsechno nam ukazoval, rucicky, nozicky, zaludek, lebku, celist, pater, mrskal se tam. asi nejemotivnejsi bylo, kdyz udelal zaznam ze srdce, to jsem byla namekko 😉
pak to prepnul na 3D a lebkounek byl prostorovy, to uz tak kouzelny nebylo, prtoze ma jeste velkou hlavu. meri neco pres 6cm. dokonce se snazil delal sijove projasneni, nameril neco kooem 1mm a to je pry ok, problem by byl pres 2-3mm, na NT jdeme pristi pondeli, to uz mi pobezi 14t, brestak nam snad potvrdi to same. hulver rikal, ze malej vypada v poradku, ja se citim taky dobre.
o dny volna jsem si uzivali leta, byli jsme se koupat na 3 mistech - ovcary, v nedeli v ohri u pratel na chate, v pondeli u dobrine v zatopenem kamenolomu a dnes odpocivame po cestovani.

preji vsem hodne stesti, at me brzy nasledujete!!!

sonka.77
6. črc 2010

Holky, tak na nás to asi v Iscare nefunguje, bohužel. Jsem objednaná do Pronatalu a uvidím co mi tam řeknou.

Výsledky zatím nejsou, mohly by být z genetiky tak za týden. Na imuno teprve půjdeme za 14 dní, tak pak budem zas čekat. Na imuno jdeme do Podolí.

Madlinko, já to vidím, že zítra to nebude, dvojčátka se u tebe ohřejí ještě o něco déle. 🙂 Držím palce na kontrolu. 🙂

Baruš, kdy máš tu kontrolu u Mrázka? A kdy Lukyho pustí, máte nějaké další informace?

Mishi, tak to je paráda, že jsme mimíska tak krásně viděli, to NT bude určitě v pořádku. 🙂

Akti, napiš něco víc o Sárince, jak roste, co už umí?

baraf
6. črc 2010

ahoj-nestíhám, nestačím....

Lukyho snad pustí v průběhu př.týdne DOUFÁM

madlinka
6. črc 2010

Akty vypadalo to na normální porod, oba byli hlavičkou a jsem bez komplikací.......ale Karolínka se mi otočila, takže pokud to nezvládne už zpátky budou císařem........ takže jsme na princeznu zvědaví jak se zařídí 🙂

Sonko taky to vidím že se ještě budou klíštátka moje držet a zítra pomažu zpátky domů 😀

baraf
6. črc 2010

Madli-jen ať se držej, klíšťátka... 😀

danda78
6. črc 2010

ahoj holky,
tak jsme zpátky z prodlouženého víkendu...
vidím,že tady jsou nové tváře,tak ty moc zdravím a vám ostatním přeji jen to dobré...
baru,snad už lukyho brzo pustí..
madli, ty určitě ještěchvíli vydržíš, vypadá to,že se jim u tebe líbí..
sonko,snad výsledky budou brzy a vše bude ok a příští pokus už bude úspěšný..
jinak před dovčou jsem za váma ani nestihla vlézt, protože jsem měla celý čtvrtek a pátek průjem, ve středu jak jsem byla na zarhadě u babičky,tak mi tam dala melouna,pak nanuka a na to 2 špekáčky, a asi buď ten melooun nebo ta kombinace byla vražedná a celý čtvrtek a pátek jsem strávila na wc...
v sobotu když jsme odjížděli už to vypadalo ok,tak jsem si v Krkonoších dala večer polévku a těstoviny, do té doby jsem jedla jen suché rohlíky a černý čaj no a celou noc ze soboty na neděli jsem opět lítala... tak jsme v neděli dopolko zajeli do lékárny do trutnova a tam jsem si koupila smectu, je silnější než černé uhlí, a jedla ji až do dneška...
ale od té doby ok..) tak snad je mimi v pořádku, zrovna teď mám kontrolu až skoro po měsíci,takže ještě 2 týdny budu čekat než ho uvidím, a pohyby zatím žádné taky nemám....
jinak dovča super, počasí nádhrné, sprchlo nám tam jen včera navečer a dnes když jsme odjížděli..
užili jsme si bazén,vířivku, procházky, přítel golf a my s pejskem s ním chodily,takže večer jsme byli všichni ko a dali si dobrou večeři a odpočívali..
dnes navečer jsme se vrátili, přítel jede ztíra už do práce směr Praha a pak na Slovenkso a a já taky mám spoustu úkolů,co musím udělat, tak alespoň těch pár dnů jsme si orazili...
co tady jinak nového???
pěkný večer.
d.

aja37
7. črc 2010

Ahojte baby ... idem sa pridat do diskusie. Teda vlastne ju obnovit, kedze som nejak prestala pisat pred mojou LPS a HPS a pod. Asi som si od toho kolotoca potrebovala oddychnut. Uz toho bolo asi nejak vela a moj "clovek" sam od seba usudil, ze nechce citat nic o oplodnovani 😀 😖 snad ma pochopite. 2xIUI, 6xIVF a furt nic. Imuno kontrolovane 2krat - ok, genetika - ok ... a tak som vo finale bola na laparoskopii, hystereskopii, na kgtoru ma poslala Mudr.Turkova a : prisla som o oba vajcovody (kedze v nich bola tekutina, ktora vraj zle vplyva na uhniezdenie embrya, tak mi aj tak boli na nic), odstranili mi cystu na jednom vajecniku a odstranili mi aj zrasty, ktore som tam v okoli vajecnikov mala. Na kontrole, ktoru som mala minuly tyzden, doktor povedal, ze to tam teraz vyzera daleko lepsie a aj som mala prirodzene 2 krasne folikuly. Jeden vpravo a jeden vlavo, oba mali 2cm 🙂 no ale mohla som mat z toho len dobry pocit. Musim teraz pockat ... vraj na dalsie IVF mozem az po lete. Takze teraz cakam a pridam sa k vam, co pojde na IVF niekedy po lete.

Snad sa to teraz, ked uz dali prec vsetko, co pripadne mohlo branit otehotneniu, podari. Sice uz len u doktora, doma u neurobime nic, ale mne to je jedno, kde to je urobene 😉

pajinkaa28
7. črc 2010

@aja37 Ahojky,moooc Ti přeju úspěch a at' to konečně výde.Když se mi nepodaří otěhotnět během léta,tak bych asi po prázdninách zas zabloudila do Iscaru,ještě uvidíme.Zatim si budem užívat sluníčka 😎

madlinka
7. črc 2010

Tak hlásím že kontrola u APolináře dobrý...........čípek se zkrátil na 1,5 cm ale ještě vše drží, takže závěr - kontrola za týden včetně UTZ a naplánuje se termín císaře.

Jo a budou mi dělat kultivaci na GBS, ale to nevím co znamená a jak to probíhá.....víte to zkušené rodičky??????

baraf
7. črc 2010

madli-tutuvě streptokok....pokud by to bylo polzitivní,musela bys dostat ATB u porodu.ale já tohle nestihla 😀 a gratuluju ke kontrole,jsme ti říkaly,že budeš přenášet 😉

sonka.77
7. črc 2010

Baru, tak už jen pár dní a bude zas doma, určitě se strašně moc těší. 🙂

Dandi, teda ty celé těhu proběháš. 😀 Ty toho jako těhule stíháš dvakrát víc než já. 😀

Ájo, tak snad už to bude dobré, ona ta tekutina ve vejcovodech může při IVF dost vadit, tak je dobře, že jsou pryč, i když chápu, že to na radosti moc nepřidá. Koukám, že na IVF po létě se tu začíná formovat slušná skupinka. 😀

Madli, tak vidíš, budeš muset vybrat jiný datum. Co takhle 8.8.? 😉 🙂

Baru jak je?

pajinkaa28
7. črc 2010

Ahoj holky! Se tam v září sejdem 😀 😉
Madlinko:Ano,je to test na streptokoka,udělají Ti pouze stěr s pochvy.Tak to je fajn,že je vše v pořádku 🙂
Jinak se mějte krásně 😉

baraf
8. črc 2010

ahoj všem,

držím palce všem zářijovým snažilkám...

Soni-nic moc, ale bude líp.... DOUFÁM

baraf
8. črc 2010

Dandi- můžeš mě napsat, kde jste byli v těch Krkonoších? díky

madlinka
8. črc 2010

Sonko kuš babo nestraš, do 8.8. teda nevydžim ani kdybych se zašila 😀

Jsem ochotná přistoupit na 17.7. to je hezký datum, nebo 20.7. to je narozený synovec, ale víc ani ťuk 😉

baraf
8. črc 2010

madli-chchi, nejdřív strach, že budou brzo a teď bys je ven tahala násílím,ne? 😀