Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

aktaka
28. kvě 2009

no ráno bylo jen trochu a od té doby nic. ale začalo mě místo toho píchat dost ve vaječníku

jinak jsem se teď nemohla dostat chvíli na koně, tak jsem si myslela, že už na mě přišli a odstřihli mě 😀

siki26
28. kvě 2009

jj, mě to taky nějak blbne. Asi jsme to tu všichni zavařili 😀

Tak jsem to o depešácích slyšela teď v rádiu. prý se nemáte bát, do koncetu bude v poho, takže dobrá zpráva 🙂

Tak to je fajn, že se to nerozjelo, tak to pořád držím palečky 😉 prostě se zahnízďuje, co ty víš, kolik času na to potřebuje? 🙂

aktaka
28. kvě 2009

to by byo super, kdyby se uzdravil 🙂

jestli se uhnízďuje až 12dpo, tak to znamená, že bude strašný louda po tátovi 😀

siki26
28. kvě 2009

😀 Teď jeslti je to dobře nebo ne viď? 😀 A zkoušela jsi testovat už dřív? Já bych to asi nevydržela 😅 Přeci jen 12den je už dost...

aktaka
28. kvě 2009

ee, nezkoušela. bojím se sněhobíla, tak držím 😀
sobota to jistí. a to jen jestli to nedostanu ještě během zítřka 🙂 nebudu zbrklá, třeba ušetřím jeden test 😀

siki26
28. kvě 2009

při prvním pokusu jsem taky držela, sice jsem si kousala nehty, ale držela 😀 Dostala jsi ten test v Iscare nebo si ho musíš koupit? V Brně mi jeden dali.

aktaka
28. kvě 2009

tak já nedostala nic. ale to nevadí, když najdu //, tak jim to velkoryse odpustím 😀
mám doma jeden mamatest, ten je levný, jiné si ani nekupuju, prý je jeden z nejspolehlivějších. akorát doufám, že už není tak starý, aby se mi třeba neukázaly tři /, to by mě trochu zmátlo... 😀

siki26
28. kvě 2009

Tak jsem psala a ono to vypadlo, Krásná průtrž mračen 😒

😀 Tak to by byly krásné // dětičky lenošky po tatínkovi 😀 Proč mít jedno, když můžou být dvě 😀

Tak to budu v pondělí jako na trní 😉 Doufám, že pro mě budeš mít dobrou zprávičku a zpříjemníš mi pracovní den.

aktaka
28. kvě 2009

hlavně, že to ustalo. a snad nezačne až půjdu domů

mně by úplně stačilo jedno. fakt. přísahám 😀

Siki, raději moc nedoufej, nerada bych ti zkazila náladu hned v pondělí 😉 😕

siki26
28. kvě 2009

Já si jí zkazit nenechám, ono totiž nebude čím 😉

dneska nás navštívila ta naše kolegyně, co čeká dvojčátka. včera jí pustili z nemocnice. ale pěkně je tam vykrmili, už má krásný pupík, je v 5-tém měsíci.Už aby jsme měly taky takový

😉

aktaka
28. kvě 2009

neboj, dočkáme se, určitě. hold to chce jen trochu trpělivosti,ale to zmákneme 😉

siki26
28. kvě 2009

jj, já vím, nic jiného nám ani nezbývá 😒

Ty už jdeš za chvilku domů viď? nebo se zase zdržíš v práci? Já už bych šla, co bych za to dala...

aktaka
28. kvě 2009

jsem tu dnes tak do pěti

aktaka
28. kvě 2009

ale taky už bych šla. počítám od rána minuty, je to fuška, ti řeknu 😀

siki26
28. kvě 2009

Člověk by neřekl, jak dlouho dokáže počítat viď? 😀

to mi řekni, kde všechny holky z Iscare jsou... 😕 neříkej, že na celý car jsme tu jen my dvě 😀 Vyplatí se jim to vůbec... 😀 😀

aktaka
28. kvě 2009

Elana a Sonka chodí po práci. tedy se na to vymlouvají, ale já vím, že na nás ostentativně kašlou 😀

ale víš čím to je? protože většina klientek iscaru už je těhotných, tak nemají čas se vykecávat. taky nebudeme mít 😉 😵

siki26
28. kvě 2009

to je fakt, přesunuly se do těhulek 🙂 No počkej, to je ale špatný, že my jsme pořád tady ☹

aktaka
28. kvě 2009

páč my jsme tam teprve chvíli. taky na nás dojde, neboj 😉

aktaka
28. kvě 2009

ještě kapr, co chodí do ivf, je z iscaru. tak až jí tam uvidíš, tak jí sem nažeň 🙂

siki26
28. kvě 2009

Tak jo, věřím ti 😀

No jo, už zívám div si neroztrhnu pusu a to jsem si dala kafčo. Nic nepomáhá 😒 Tobě už se to krátí 🙂

aktaka
28. kvě 2009

já jsem taky ochrápaná. kafe jsem neměla. naposledy včera, jsem si v práci nějak úplně přestala dělat. a to jsem dřív vypila dvě denně. asi si udlám ale doma. máme moc dobré, lepší jak nějaký rozpustný fujtajbl 🙂

a v kolik jdeš?

siki26
28. kvě 2009

Já až v 17:30. Je to pech. člověk by ten čas, strávený v práci, využil mnohem líp kdyby mohl. Hlavně po uzávěrkách, to bych se ukousala nudou. jak člověk ví, že ho nic netlačí, tak přestává makat...
😀
máme v práci nový kávovar, tak jsem ho dnes poprvé prubla a musím říct - nic moc. Doma máme taky lepší 😎

aktaka
28. kvě 2009

my to tu máme dobré, že je víceméně benevolentní docházka. musí se dodržet hodiny, ale když přijdeš v sedm a odejdeš ve 4, tak se nikdo nevzteká
ale já jsem taky strašná, hlavně poslední dobou. dřív jsem jela jak šroubek pořád, uzávěrka neuzávěrka. ale už pár týdnů mi nějak došla šťáva, asi jsem vyhořela či co, tak už to prostě nejde. víc času strávím na koňovi. jsem fakt zvědavá, kdy na mě došlápnou 😨 😕

doma je to lepší už jen proto, že je to doma 😀

siki26
28. kvě 2009

jo taky jsem pořád na koňovi. já jsem zase zvědavá, kdy zjistím, že jsem něco zapomněla udělat a bude průser 😖

aktaka
28. kvě 2009

neboj nebude, páč ty jsi to udělala, ale ono se to samo někde zašantročilo 😎 😀

siki26
28. kvě 2009

přesně tak!!!!!!!!!! Jinak to ani být nemůže!!!!! 😎 😀 😀 😀

tak se chystej, přeci tam nebudeš dřepět, když nemusíš. Já být tebou, tak už čekám na tramvaj. nebo Metro? 😀

aktaka
28. kvě 2009

jéžíš, to už je tolik, já málem zaspala 😅

tak balím a zdrhám pryč, než mě někdo odchytí

rychlou zbylou půlhodinku a pěkný večer
papa

siki26
28. kvě 2009

papa, měj se krásně a zase zítra. těším se pa

aktaka
28. kvě 2009

Soni, nejsi tu náhodou? 🙂

aktaka
29. kvě 2009

dobré ránko 😵