Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

pajinkaa28
19. lis 2010

Ahojky holky!
Tak jsem si dneska volala do Iscaru a vajíčko nám oplodnily.Ráno si mám zavolat,jestli je ok a když ano,tak přijet na transfer.
Zítra dám vědět.Pa pa pa

baraf
20. lis 2010

@pajinkaa28 držím palce!!!!!

madlinka
20. lis 2010

Taky držím!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Co nejvíc to jde!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pajinkaa28
20. lis 2010

Ahojky holky!
Tak už mám mimíska v bříšku,chtěla jsem Vám napsat dřív,ale bylo tu pořád obsazeno.
Tak jdu zas relaxovat a hodit nožky nahoru.Pa pa

pajinkaa28
20. lis 2010

Teď už to záleží jen na něm,jestli se mu u nás bude líbit. 😉
A je možné,že mám po Utrogestanu hroznou chuť na kyselé?

madlinka
20. lis 2010

Pajinko pohlaď za mě bříško a vyřiď mu ode mě aby byl hodnej a hezky se zavrtal !!!!!!!!

pajinkaa28
20. lis 2010

@madlinka Moc děkuji 🙂

baraf
21. lis 2010

Paji-hodně štěstí!!!!

mv
21. lis 2010

Ahoj,
můžu se k vám přidat??????
Tento měsíc bychom možná měli jít na IUI, kde ale u nás není moc šance na úspěch, tak pak koncem ledna na IVF.

@pajinkaa28 držím palečky. 🙂

madlinka
21. lis 2010

mv vítám tě tu 😀

mv
21. lis 2010

@madlinka děkuju, koukala jsem do alba, krásné dětičky máš. 😵 Musí to asi být náročné je obě zvládnout...

dvojcata2
21. lis 2010

@pajinkaa28 až tady v Liberci slyším jak se zavrtává 🙂

danda78
21. lis 2010

ahoj holky...
tak jsem zpátky..
cestu jsem zvládla,ale večer když jsme přijeli jsem byla ko.. dokoukala jsem sněženky a machry a šla spát..
tašku do porodky jsem měla sebou,ale naštěstí nebyla potřeba,návštěva to byla opravdu jen pro cestu tam a zpět..
ráno jsme měli ještě nějaké vyřizování,takže jsme vyjeli asi v 10.30, ve 12.30 jsme byli tam, oběd, ¨dort, čaj... jednohubky..a v 5 už měl přítel ještě pracovní schůzku,tak jsem šla mezitím kouknout do baumaxu a po obchodech..a pak jsme byli ještě v makru - měl chuť na steak,tak si koupil maso a dnes si ho bude dělat...
takže domů jsme přijeli asi až v 9 večer, jeli ještě pro pejska ke tchýni a rychle domů..
jinak se cítím ok, ale bříško mi pěkně kleslo dolů,tak myslím,že max. ten týden.... dýl asi už nedám..
jdu vás dočíst a pak budu reagovat..
d.

danda78
21. lis 2010

tak paji - paráda, ¨vidíš,že i 1 bojovníček stačí k tomu,aby byl ok a vložili ti ho..teď jen aby se mu u tebe líbilo ale to určitě bude...
přeji ti,aby se zavrtal a nepustil až za 9 měsíců...
mv - vítám tě tady... ať se vám brzo zadaří..
dvojčato - až se budeš objednávat, tak řekni na recepci,že by jsi chtěla k panu primáři, a pokud to půjde, objednají tě k němu.. neříkám,že ostatní jsou špatní,ale on je asi nejlepší... ale taky jsem nebyla vždy u něj, protože tam někdy nebyl..ale hlavně na tu stimulaci to je důležité, aby ti rozvrhl jak to udělat.... přeji ať to vyjde...
jinak pěknou, i když u nás upršenou neděli všem..
my jdeme ke tchánovcům na oběd,takže dnes nemusím vařit,...
a odpolko budu relaxovat..
te´d jsem byla se psem asi hodinu venku, přítel má nějaké schůzky pracovní a pak jde na trénink na box - takže pohoda..
zítra odjíždí do práce a vrací se až ve středu,tak bych ráda do středy vydržela,než přijede...aby mě do té porodnice alespoň odvezl.. jinak mi to pak už bude po úterku jedno kdy, jsem nenáročná co???
d.

mv
21. lis 2010

@danda78 já když čtu ty tvoje příspěvky, tak jsi neskutečně akční, na tak pokročilý týden těhu,obdivuju.. 🙂

mv
21. lis 2010

Můžu se zeptat, podle čeho se určuje, zda se stimuluje krátkým či dlouhým protokolem??Nějak to nemůžu v žádné diskuzi najít. ☹

pajinkaa28
21. lis 2010

Ahojky mv,taky Tě vítám 😉
Jen nakukuji,trochu se mi motá hlava po tom jak ležím a po Utrogestanu.U 1 ivf bylo taky přeci jen 1 vajíčko a je z toho pěkný čertík,říkám mu,že je moje ,,splašená spermie'' 😀
a teď k němu bude snad ještě jedna 😉
Na večír si Vás dočtu.Pa pa

danda78
21. lis 2010

mv - díky...ale nějak tak to prostě u nás chodí.. i přítel je takový, nejsme ani jeden žádní peciválové a když se cítím dobře a vyhovuje mi to tak, tak proč ne?? zatím to zvládám, doma bych se zbláznila..
na mimi jsme čekali 5,5 roku než se nám podařilo,ale i tak vím,že určitě nebudu ta máma,která s ním bude 24hodin denně, ano chci si ho taky užít,ale i dělat něco jiného - starat se o provozovnu, chodit cvičit...
já měla v minulém CARu vždy dlouhý protookol, ten bych řekla,že dávají spíš ... bývá z něj víc vajíček a líp na něj ženské reagují,ale zrovna u mě to neplatila já po něm měla vždy OHSS a nikdy se nic nechytlo..
teď v Iscare jsem měla krátký prootokol s antagonisty a hned to vyšlo a ještě máme 17 mrazáčků...
ale ten 1.pokus je spíše takový zkušební, zjistí se,jak reaguješ...a až pak se přistupuje k něčemu jinému a řeší se to dál..
paji - tak vidíš.. to jsem ani nevěděla..
tak přeji ať je i tento 1 bojovníček ten správný a udrží se...
jdu s pesanem ke tchýni na oběd, máme to 2km,tak si uděláme procházku, cestou se stavím v obchodě něco koupit..a pak za náma přijede přítel po tréninku..
nakouknu večer.
pěkné odpolko.
d.

dvojcata2
21. lis 2010

ještě mi prosím poradte 3.1 jsi jdu pro poslední výsledky krve a ty mám pak tel. zavolat na tu imunologii do prahy pak jsem po výsledcích chtěla zavolat do Iscaru a objednat se.Jak to bude asi trvat dlouho než mně v Iscaru vemou nemám se třeba objednat na ten leden přibližně už ted??Ale zase si říkám že kdyby něco našli tak abych se zbytečně neobjednávala.Asi počkám na leden.Nechci nic uspěchat ale biologický hodiny mi tikaj ☹

mishi
21. lis 2010

@madlinka ty tvy deti, to jsou roztomily andilci 🙂 🙂 a jake maji krasne vahy, je radost se na ne divat

mishi
21. lis 2010

@pajinkaa28 tfuj tfuj, drzim moc palce!!! flakej se, jak to jen jde. i kdyz mas vlastne dalsiho prcka, o ktereho se musis starat, tak at je na mamcu hodny a nezlobi🙂

mishi
21. lis 2010

@danda78 to jsem za tebe rada, ze jsi cestu zvladla a simonovi se jeste nechce na svet🙂 myslim ted na tebe kazdym dnem!
uz se mi to poooomaloucku take blizi, ale ja mam jeste casu dost.Bethy mi uz leze pekne nahoru, ale zaujima jen oblast kolem stredu briska, jak se rika, ze holcicka delaji spicate brisko a kluci kulate i do boku, tak na me je videt ta holcicka:¨)

cekame na naskladneni objednavky v detskem raji - cetsovni postylka cam daily plus, matrace, chranic matrace,nejake veci od aventu,...
ve ctvrtek jsem byla nakupovat pradlo od anity v tveretu, bez zkousky byt to neriskla pres net, takze mam ted doma 2 luxusne drahe pordpsenky na kojeni, velikost uz znanm, dalsi objednavam uz pres net. byla tam uzasna prodavacka, kterou tu praci miluje a ma zkusenosti, takze super

dvojcata2
21. lis 2010

@mishi ahoj koukám že jsi si objednala cestovní postýlku škoda že jsem to nevěděla dřív mi jí máme skladem a levnější ale to už ted je jedno.A jak píšeš o bříšku tak já to znám obráceně holky lezou do boku a kluci dělají špičaté bříško.Mně se to potvrilo mně holka vlezla snad i do uší 😀

mv
21. lis 2010

@dvojcata2 termín do ISCARU mi dali asi po 14 dnech od zavolání,fakt rychlé..A na imuno mi něco našli, tak mám druhý měsíc Prednison.

@danda78 hlavně, že je ti dobře, to se pak dá hodně zvládnout.. 😉 Syn se mi narodil v 37.t, a to ty poslední týdny jsem byla už ráda, že žiju...
😀

mishi
21. lis 2010

@dvojcata2 ¨myslim , ze objednat se do iscare je jeste brzy.asi bych to nechala po 3.1., kdy budes vedet vice
ja s tim objednavanim nemam moc zkusenosti, ale recepce objednavala fakt rychle. jestli jde o 1.informatvini schuzku nebo rovnou zacatkem cyklu na stimulku.
mesic sem, mesic tam, hlavne ze to neni 1/4 roku, co trva objednani, ale asi uz dost spechas, vid🙂)

dvojcata2
21. lis 2010

@mishi první schůzka to není už jsem tam byla dvakrát ale nechali mně udělat veškerý testy protože mám za sebou dvě neůspěšné IVF a dvakrát mrazáčky vše vždy ok ale nechtějí se u mně uhnízdit .Ted genetika i imuno v pořádku nic nenašli proto mi dělají ještě nějaký test a ten bude v tom lednu.A jestli spěchám né ted už né jak říkám děj se vůle boží, i když můj věk není jako tvůj ale znám i starší 🙂

mishi
21. lis 2010

@dvojcata2 postylka byla skladem, maji na ne slevy, jedine, co museli objednavat, byly bile pleny a chranic matrace. vim, ze pracujes v destkem obchode, zmninila jsi to vickrat. nechtela jsem objednavat 10 veci z deti e shopu, protoze bych platila postovne. takhle si pro ro vklidu zajedeme na vysocanskou o obchodu.
vidis, s tim briskem to zname kazda jinak, ale u kamaradek to bylo taky tak - kolegyne z prave v cevnu kluka a hezky kulata vseude, kamoska v srpbnu holku a jen stredovy pupik 🙂
no je to jedno, nebudeme se kvuli tomu dohadovat, stejne to jsou babske povidacky 😀

mishi
21. lis 2010

@dvojcata2 mozna hraje roli psychika, kdyz mas vsechny hodnoty v norme. to je prece super, ze jsi biologicky zdrava. na druhou stranu clovek se pak pta, proc?

ja brala ivf jako hokus pokus, ja se na to tesila, na ty vsechny procesy, odbery, mereni, atd a brala jsem to jako hru. byla jsem uplne v klidu, asi to bylo daano i tim, ze jsem pomerne mlada a byl to nas prvni pokus

mv
21. lis 2010

@dvojcata2 tak to bych to klidně nechala na leden až po výsledcích testů.Mě už je taky dost let... 😀

mv
21. lis 2010

Se na první pokus teda vůbec netěším,ale nedá se nic dělat.Ani si od něj nic moc neslibuju, vidím ho jak cvičný, co a jak a jak tělo vůbec zareaguje.