Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

mratik
6. bře 2008

Ahojky holky, tak vám všem držím palce at vám to dobře dopadne, jsou tam šikovní tak jim věřte a hlavně žádný stresy a budete brzy tak štastní jako mi 😉

hanca..
6. bře 2008

Ahoj holky,taky se k vám připojim,jsou v caru moc hodní už tam jezdíme rok,právě mě stymulují na 2IVF,ale první na pojištovnu prachy lítaj,ale stojí to za to, tak doufám,že to už klapne 🙂

lenka1302
7. bře 2008

ahoj,ráno jsem byla na odběru krve a odpoledne jsem se dozvěděla,že to vyšlo,jsem těhotná.Za 3týdny jdu ještě do Iscare na ultrazvuk,aby to potvrdili. 🙂

bozka
7. bře 2008

Leni - ahoj moooooooc gratuluju, já ti říkala, že každej kdo teď vyleze z Iscaru je těhotnej 😀 My byli včera na ultrazvuku a mimísek měří 3,5mm čahoun jeden. Tak snad to bude v pořádku, srdíčko jsme ještě neslyšeli, snad už příště. zítra jedem na pár dní na hory tak se zatím opatrujte my budem taky 😀

lenka1302
17. čer 2008

ahoj 🙂

m24
17. čer 2008

Ahoj holky, ráda bych se k vám přidala.
Mi do Iscare začali jezdit v dubnu, před tím se snažil můj gyndr. skoro dva roky. Manža má horší spermio, já přeléčené PCO, tak snad tady si s náma už poradí. Jinak já z nich mám hodně dobrý pocit, že vědí jak na to 😀 a hlavně jsou (podle mé zkušenosti) ohromní profesionálové.

lenka1302
17. čer 2008

Ahoj m24 taky jsem jezdila do Iscare byla jsem tam spokojená.Jsem po úspěšném IVF

m24
17. čer 2008

Ahoj leni mi máme zatím zažádáno na pojišťovně, zkoušeli nám IUI ale nepodařilo se tak snad IVF bude úspěšnější 😉

m24
17. čer 2008

Musím do práce, ale zase sem nakouknu a doufám, že tu přibude víc takových pozitivních zpráv jako od tebe. Přece jenom krásně se to čte, že v centru do kterého chodím mají úspěchy.

bozka
17. čer 2008

Ahoj m24 já jsem taky jezdila do Iscare a musím říct, že dobrý 😀 😀 My jsme po Ketu 😀

lenka1302
17. čer 2008

m24 my jsme měli dvakrát IUI bez úspěchu a napoprvé se povedlo IVF

m24
17. čer 2008

Tak vám holky přeju ať těhotenství pokračuje tak jak má a budu doufat, že se k vám brzo přidám 😀 Příští čtvrtek jedeme na kontrolu kde se bude řešit další, tak uvidíme jak dopadneme 😉

lenka1302
18. čer 2008

m24 tak držím pěsti at vám vše dopadne dobře 🙂

macc
30. čer 2008

ahojda vespolek, já se tam nemůžu vůbec dovolat, mají tam stále záznamník 😒

lenka1302
30. čer 2008

Ahoj macc,do Iscare se nemůžeš dovolat?To je divný já jsem s tím nikdy problém neměla,vždy jsem se v pohodě dovolala

m24
7. črc 2008

Ahojky holky, tak jen hlásím že máme schválené léky na stimulaci na IVF tak doufám, že to dopadne dobře... 🙂 Zatím jsem plná optimismu.

A chtěla jsem se vás těhulek zeptat jaký jste meli protokol a jaké léky a jak to u vás vlastně probíhalo. Jestli mi teda chcete napsat 🙂 Abych si mohla udělat obrázek do čeho se to ženeme 😀

lenka1302
7. črc 2008

ahoj m24,já jsem si píchala puregon od 3dne menstruace a přibližně ob den jsem chodila na ultrazvuk,aby viděli jak rostou vajíčka a sliznice pak mi jeste přidali dve dalsí injekce.A podle ultrazvuku mi řekli kdy pujdu na odběr vajíček,odběr trva asi 10-15 minut a je v narkoze.Za dvě hodiny po výkonu jsem šla domů.Držím palečky a když tak zase napiš. 🙂

lenka1302
7. črc 2008

hormony jsem si pichala 10dní

m24
7. črc 2008

Já díky leni, že jsi se mi ozvala. Já mám taky naplánovaný krátký protokol, píchat začnu od druhého dne ms ale na utz mám jet až 8 den 😨 Jsem ráda, když čtu, že krátký protokol někomu vyšel, zatím jsem na něj nečetla moc spokojených reakcí a hlavně ža by to vyšlo, ale já si zase říkám, že je to určitě šetrnější pro tělo, když se ty hormony píchají jen "pár dní" No uvidíme. Zatím čekám na ms a pak se do toho pustíme.

lenka1302
7. črc 2008

já jsem na ultrazvuk poprve sla taky po několika dnech a pak to bylo myslim ob den.Asi záleží na každém individualně a taky kdo má jaké problemy.

m24
8. črc 2008

A leni můžu se zeptat co bylo vám, jestli se ti chce o tom psát?? No tak doufám, že to u nás bude taky tak šťastné jako u vás 😀

lenka1302
8. črc 2008

m24 my jsme měli horší spermiogram,mršky jsou pomalé 🙂

m24
8. črc 2008

hm tak to je u nás podobné, já navíc PCO, ale s tím se dá lehce zatočit pomocí hormonů takže doufám, že to taky vyjde. A kdyby náhohou né na poprvé tak určitě napodruhé 😀

lenka1302
8. črc 2008

😉

lenka1302
8. črc 2008

člověk musí věřit 🙂

m24
9. črc 2008

Jo Leni a ještě jsem se chtěla zeptat jestli jste si připláceli nadstandard jako ICSI, AZH nebo prodlouženou kultivaci??? Já o tom vážně uvažuju. ICSI nám přímo dopořučují a ten zbytek asi nic nepokazí, spíš pomůže...

lenka1302
9. črc 2008

Měli jsme ICSI a prodlouženou kultivaci

m24
9. črc 2008

hm tak vidím, že to není nic výjimečného, tak do toho asi taky půjdem, snad to pomůže 😉

lenka1302
10. črc 2008

nám to přímo doporučili,že je větší šance

macc
10. črc 2008

my máme dobré spermio i všechna vyšetření, ovulku pravidelnou, děložní sliznice roste, a dr. mi tam řekla, že po dvou IUI mám jít na IVF, bez laparoskopie, bez hysteroskopie, tak mi to přijde trošku divný, že mě nejdříve pořádně neprozkoumají 😒