Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

siki26
29. kvě 2009

A to jste to tam projížděli jak? půjčili jste si nějaký dopravní prostředek (třeba kolo 😀 ) nebo místním MHD?

Vysoká moc nejsem. když jsem se měřila naposledy, tak to bylo 174cm i s botama 🙂 Na pozici pod košem jsem moc nehrála 🙂

aktaka
29. kvě 2009

něco jsme měli placený výlet, že nás vozili busem, a něco místí mhd. původně jsme si plánovali půjůčit auto, ale přišli nám tam trochu šílené silnice, nedalo se v tom moc vyznat, co kam směřuje, tak to jsme vzdali

aha, tak to jo, to jsi o trochu víc ja já, já mám 168

siki26
29. kvě 2009

no a když odečtu boty, tak jsme na tom stejně 😉

A kde ty vůbec pracuješ? Jak jsme se bavily o Hájkovy a jeho zmrzlině, mluvila jsi o Masaryčce. Někdy jezdím tamtudy tramvají, tak pozoruju lidi, jestli mezi nimi třeba zrovna nejsi 😀

aktaka
29. kvě 2009

a že bys mě poznala podle té fotky určo, co? :D :D :D
dělám v celnici, jako v ulici v celnici, hned na kraji, co jezdí ty tramvaje

siki26
29. kvě 2009

No právě, tak fotka je tak detailní a velká, že bych tě nemohla minout 😉 😀

aktaka
29. kvě 2009

hledej profil alá čarodejnice, to jsem já 😀

siki26
29. kvě 2009

těch tam lítá ale hodně, to nemám šanci 😀

Tak už se nám to blíží a přežila jsem to i bez kafča. Jsem já to ale dobrá 😎

aktaka
29. kvě 2009

to jsi, já nejsem dobrá, já jsem do sebe nasoukala celou snickers tyčinku a uvažuji, že bych zvládla ještě jednu 😀 to zase budou výčitky, už raději ani nelezu na váhu 🙄

siki26
29. kvě 2009

Ty jo, na váze jsem nestála už hodně dlouho. Když na sobě začínám cítit, že jdou kila nahoru, tak si jdu párkrát zacvičit a je to...Snažím se tedy chodit aspoň 1 týdně (tento týden to nevyšlo 😅 ). Aspoň mě netrápí svědomí, že pro sebe nic nedělám 😀

aktaka
29. kvě 2009

já jsem to právě posledních pár měsíců flákala dost ☹ nejdřív audit, pak laparka, teď iui... no a je to znát. ani ne tak na váze, ale když se prohnětu, tak samé bláto, žádný sval a šlacha 😀

siki26
29. kvě 2009

Neboj, to doženeme. V těhotenství můžeš ty první 3 měsíce cvičit, tak to bude hned dole 😀

tak já se pomalu balím. užij si víkend, ať ti ta půlhodinka uteče jako voda a nezapomeň - v pondělí chci skvělou zprávičku 😉

aktaka
29. kvě 2009

já se asi budu bát cvičit,když jsem na to čekám tak dlouho, tak abych něco nepřešvihla 😒

jasně, v pondělí bude super zprávička, že milostivá madam červená se konečně uráčila dorazit 😀

hezký víkend a ať vám jde práce od ruky
papa

siki26
1. čer 2009

Přeji krásné povíkendové ráno 🙂

aktaka
1. čer 2009

ahoj Siki, jsem tuuu 🙂
tak jak dopadla ložnice?

já jsem oslavu přežila ve zdraví, dobrovolně jsem se přihlásila jako řidič 😀

jinak ms v sobotu dorazila

siki26
1. čer 2009

Ahojky, tak to mě mrzí, ale neboj, ono to přijde 😉
Ložnice je hotovááááá, práci zdar 😀 Povedla se a moc se nám líbí. Máme jinak postele, tak jsem měla celkem neklidný spaní, ale to se podá...Teď mám v plánu ještě koupit závěsy, tak nejspíš zajdu do Kiky v Tescu v Letňanech.
Takže oslava nebyla taková pohroma?

sonka.77
1. čer 2009

Teda teda, mě úplně zvoní v uších. 😀 Kdo že tady na koho kašle??? 🙂 Já byla pět dní na dovolence, takže offline. 🙂 Akti, škoda, že MS dorazila, ale neboj brzo to vyjde. Já teď taky čekám MS každým dnem, už mám doma léky. Tak se tady snad odpolko sejdeme, ale spíš zítra, to budu mít víc času.

aktaka
1. čer 2009

ahoj Soni, já věděla, že když tě pomluvím, tak tě sem nalákám 😀
a kde jsi byla? vydovolenkovaná do růžova? 🙂
já už jsem si taky naplánovala na srpen píchačku, tak uvidíme, co na to doktor 😀

Siki, tak super, že se povedlo. kika je dobrá na výběr závěsů a záclon, taky jsme tam jezdili vybírat.

oslava... no jak píšu, přežila jsem 🙂 seděla jsem v koutku a trpěla, jinak bych musela bacit svou tetu asi, se někdy chová jak malé dítě, někdy jsem si připadala jak ve škole 😅

siki26
1. čer 2009

Ahoj Soni, to je dost, že se taky ukážeš. I když dovolená je docela dobrá výmluva 😀 Tak fajn, beru... 😀 😀
Takže holky, hurááá do toho, ať je vše hotovo a brzy se sejdeme v sekci těhulek
😉

Akty, mně naštěstí teď žádná rodinná oslava nečeká. Jsem na to moc unavená. Hlavně jsem nevyspalá, protože o víkendu se vstávalo brzy, aby se toho co nejvíc stihlo a dnes ještě dřív než obvykle, jelikož mi mamča nabírala krev, aby mi udělala předoperační vyšetření. Spala bych jak miminko...Teď jsem se ještě nadlábla, tak bych spala jak 2 miminka... 🙂

aktaka
1. čer 2009

já jsem taky hrozně nevyspalá. včera přiletěla manželova sestřenice z irska, byla tam dva roky. no a protože přifrčela v půl desáté do prahy, neměla už se jak dostat domů na moravu. tzn. manžel pro jí jel a spala u nás. šli jsme spát ve 12, vstávali v 6, to je na mě hrozně málo na spaní, já mám ideál tak 8h spánku 🙂

a ještě jsem si přivodila pracovní průser, takže dnes je opravdu super den 🙄 😠

siki26
1. čer 2009

Tak doufám, že to není zase tak hrozný průser, aby se to nedalo napravit...? Taky mám v poslední době dny debil 😀 Omlouvám se za to sprosté slovo 😅 Dneska naštěstí ne, ale zaťukávám to všude, kde můžu.

Já se taky vždycky těším, že se o víkendu vyspím, vstávám tak kolem 10h. Jenže teď to holt nešlo. ale zase máme vše hotovo a příští víkend se snad vyspím 🙂

aktaka
1. čer 2009

no ono to není, že bych něco pokazila. spíš jak mě to tu nebaví, tak trávím dny víc na icq jak prací no a ono se na to asi tak nějak přišlo 😅 akorát, nikdo mi nic oficiálně neřekl, tak nevím, jestli z toho něco bude nebo ne...

tak pozdě, jo? se máš. já spím nejdéle do devíti a to už musí být něco. většinou jsem kolem osmé vzhůru. ale je fakt, že já zase nijak moc neponocuji, o víkendu chodím spát tak kolem jedenácti

siki26
1. čer 2009

maximálně ti icq zatrhnou ne? Co horšího se může stát...

Tak to já jsem spáč. Dřív jsem vydržela spát třeba i do 13h, ty doby jsou ale už dávno pryč a teď spím max. do 11h. ale i to je dost. Nemusím vařit, to zařídí přítel, tak mě ani nic nenutí vstávat 😀 A pak obýdek až do postýlky 😅

Jinak já jsem ms pořád nedostala ☹ Teď už mi jí asi ani nepošleš 😖 Zítra to bude 30DC, tak snad se dostaví, protože teď to tak nějak dostávám. Příznaky mám, jen ta krev nikde...

aktaka
1. čer 2009

jj, už zatrhli. ještě mi můžou sáhnout na peníze, máme část mzdy pevnou a část pohyblivou složku 😒
snad mi nezatrhnou i koně 😅

to se máš, já vařit musím, manžel je vařící antitalent. ale on místo toho zase uklízí, takže si nestěžuju 🙂

já mám totiž asi tu tvojí či co 😀 takhle silnou jsem snad nikdy neměla. jestli to je po té laparce a hysteroskopii... ale už by to mohlo přestat, páč jinak vykrvácím 😀

siki26
1. čer 2009

Ti jsou ale zlí 😠 Neříkej, že jsi jediná, která tam má přes den puštěné icq...?
Koně neee, s kým bych si pak povídala, ne prosím ne, já jsem v tom nevinně... 😀

Tak to mi jí teda pošli pěkně zpátky, já se dělit nebudu 😀

aktaka
1. čer 2009

no právě, že tady na tom visí skoro všichni. a ti co nevisí, tak dělají jiné věci, samozřejmě mimopracovní. ale padlo to na mě. mám pocit, že mě někdo musel prásknout, tak se podívali, co dělám, zjistili icq a stopli to všem. ostatní už asi moc nezkoumali... vím o dost lidech, co se tu dloubou v nose...

kůň mi funguje i na mobilu, v nejhorším případě 😀

ok, posílááááááám 🙂

siki26
1. čer 2009

Tak fajn, pokud nejpozději do zítra nedorazí, tak si mě nepřej 😠 😉

Takže na to nakonec doplatil i ten, kdo tě prásknul (jestli to teda někdo byl). Jeden za všechny, všichni za jednoho 🙂 Nám v práci icq přímo doporučili - rychlejší komunikace mezi kiny a námi, takže nehrozí, že by nám ho stopli.

my se tady teď nudíme všechny. Máme po uzávěrce a honička bude zase až od příštího týdne...Takže koník je můůůůůj 🙂

aktaka
1. čer 2009

jeslti nedorazí, tak to už není moje vina, to se někde stavila na pivo asi 😀

asi ten někdo icq nepoužívá... my pro pracovní komunikaci máme svůj vlastní kanál, je to na stejném principu jako icq, takže já se nemůžu vymlouvat, že to mám kvůli práci 😅 🙄

já mám teď taky klidné období. ale rozhodla jsem se, že tu dořeším nějaké kostlivce, co mě tu straší, dám všechno do pucu, aby to bylo v srpnu hotové. to totiž půjdu na ivf (jsem si já naordinovala 🙂 ), a už asi zůstanu doma na rizikáči, tak ať mi pak nenadávají, že jsem tu nechala bordel

siki26
1. čer 2009

Takže IUI už podstupovat nebudeš?

elana
1. čer 2009

Ahoooj, tak když už se ukázala i Soni, nemůžu trhat partu🙂

Akty, u nás chvíli taky dělali s icq bubu, ale nakonec se to tak nějak uklidnilo. Já jsem stejně víceméně invisible (původně z nouze ctnost, kvůlivá jedné "kamarádce", která mě znala jen když něco potřebovala, ale pak jsem si na to zvykla a spíš strkám lidi do visible listu)...no, ale ten pocit, že když člověk chce, tak může, je fajn🙂

siki26
1. čer 2009

Tak konečně si tu nepovídáme jen 2 😉

jo holt, když je špatný kolektiv, tak je to na prd 😒