Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

danda78
12. črc 2011

já jsem na nativu byla a za tu cenu si myslím,že úspěšnější a lepší je jít do celého IVF....
4x jsem měla nativ bez zralého vajíčka - takže za 4.000,-kč,pak 1x celý a nakonec jsme šli do IVF a v
IScare vyšlo hned napoprvé..

mv
12. črc 2011

My měli z IVF po stimulaci 2 folíky, takže to pak nemá moc cenu zkoušet klasické IVF znova, o vysokých dávkách léků nemluvě, když můžu mít po 1 tabletce Clostíku jich jednou tolik...
Sami mi to v CARu doporučili,ať zkusíme takhle...je fakt, že když bych měla jinou reakci na stimulku, či nevyčerpané pokusy na poj. třeba, tak tohle asi prioritně nezvažuju, ale takhle jo...

baraf
12. črc 2011

@dvojcata2 no tak to je SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!

baraf
12. črc 2011

ad sraz-pokud to jen trochu půjde, tak jdem,Luky miluje DINOPARK, už jsme tam několikrát byli 😉

pajinkaa28
13. črc 2011

@mv Ahojky,taky jsme z manželem už probírali Motol a asi se přesuneme tam,škoda že v Iscaru je to tak drahé,je tam opravdu špičková péče.

siki26
13. črc 2011

Ahojky, nám taky přišel mail a pak pozvánka, už jsme potvrdili účast a pokud budeme zdraví, tak na 100% jdeme 🙂 Ještě jsem tam nebyla, tak jsem zvědavá...

pajinkaa28
13. črc 2011

Ahojky holky
A my pořád nic ☹ Asi to berou podle abecedy,jsme na V,tak si asi počkáme,snad se dočkáme.Papa

baraf
15. črc 2011

nám taky ještě nic nepřišlo a jsme do F.... však ono to přijde

puckal
25. črc 2011

Ahojky, zjištuji informace o CAREch, prosím doporučujete Iscare Praha?? Pokud ano, či ne napiště mi krátce důvod. Díky moc
potřebujeme vybrat centrum ale nevím podle čeho vybírat. Díky

ringle
26. črc 2011

@puckal ahojky, já určitě doporučuji 🙂 chodili jsme dříve do genetu a tam se nám nedařilo a když jo, tak mimoděložní. Můj gynekolog řekl, že mě raději pošle do iscare.....no a tam se nám na druhý ket podařil náš Jeník 🙂 držíme palce 🙂

puckal
27. črc 2011

@ringle díky to je povzbuzující🙂. Už jsem rozhodnuta pro tento, a dnes se obědnám. Díky

pajinkaa28
27. črc 2011

@puckal Ahojky,určitě doporučuji,nám se povedl na 1.pokus,další 2 byly tedy bohužel negativní,ale hlavně že máme prdíka.Ráda Tě podpořím a koukám že jseš taky Mělničanda.

dvojcata2
27. črc 2011

Ahojky děvčátka zdravím z Liberce ,dnes utz vše ok jak má být čekáme chlapečka a v pondělí mi příjde pro Kubíčka tenhle krasavechttp://www.petto.cz/pics/produkty/6629-1.jpg 🙂 🙂 🙂 Jinak stále dělám je mi zatím dobře a všem Iscare jen doporučuju!!!

baraf
29. črc 2011

@puckal já mám oba kloučky z ISCARE

baraf
29. črc 2011

@dvojcata2 gratulace k chlapečkovi! kočárek moc hezkej

kuc
29. črc 2011

Ahoj my na setkání určitě pojedeme Kubík se narodil v květnu 2000 a v září jsme již byli na setkání a od té doby jsme vynechali jen 3x v roce 2002 ( povodně) v roce 2006 a 2010 (nemoc) tak doufám že to letos vyjde.
Naši účast považujeme za vyjádření vděčnosti , Už se moc těšíme

lenka1302
30. črc 2011

Taky Iscare doporučuji 🙂 díky nim máme skoro tříletou holčičku 🙂 a ted je zase navštěvuji 🙂

petrala
31. črc 2011

@puckal Ahojky,ja do iscare chodim uz 2 ,mam za sebou 5x iui neuspesne ,vzdy jsem mela pocit ze mi iui delat nechcteji jen me hned cpali do ivf....jelikoz z iui nic nemaji myslim ze se ani moc nesnazili mi neco vysvetlovat...jakmile jsem rekla slovo ivf spestrili...je to smutne ale z ivf maji penize....To je taky ten duvod proc hci vymenit centrum a jit do statniho je tam ivf o dost levnejsi nez v iscare nebo gennetu...je tam rozdil tisicu...Takze ted rozmyslim Apolinar nebo Podoli pak porod je tam jisty a i poporodni pece🙂)))Jinak drzim palce v rozhodovani

dvojcata2
31. črc 2011

@petrala ahojky no ono IVF má určité výsledky já třeba znám plno holek které šli na iui a nic s toho nebylo,tak možná proto tě ženou do IVF 😉

petrala
31. črc 2011

@dvojcata2 to,jo ale me tam hnali hned...aniz bych vedela ze je iui ....my jsme oba v poradku.....

eimmy
31. črc 2011

@petrala dělali ti imuno a genetiku ????

petrala
31. črc 2011

@eimmy jo,jo to vse mame za sebou....

eimmy
31. črc 2011

@petrala a nic nenašli ?? víš jak jsem ti psala dnes do IP... mě změna pomohla hůavně psychicky a pak se zadařilo samo...

puckal
1. srp 2011

@petrala díky za názor. Uvažovala jsem také nad státním ale ty čekací doby.......na to te nemám....už jsem objednaná do Scare a uvidíme. Já pokud to půjde tak chci také zkusit první IUI ale se stimulací, bez ní se neobejdu.........a uvidím. Přeji hodně sil do dalšího boje u tebe, na každého se štěstí usměje, neboj 🙂

petrala
2. srp 2011

@eimmy ne,ne nic nenasli jsme uplne v poradku i spermije jsou na norme....🙂takze prirozene tehu muze prijit...ale ne ane

eimmy
2. srp 2011

@petrala takže jako u nás. taky vše v naprostym pořádku a nešlo to a pak šup a bylo... možná že to s tím nesouvisí ale byla jsem 3 týdny před tím než jsem otěhotněla na mobilizaci přes konečník a pak přišel ten zázrak // 😉

petrala
2. srp 2011

@eimmy jo,jo taky jsem o tom slysela...jdu 10.8 k fizioterapeitce a vse si necham udelat....cviceni i tu mobilizaci🙂

eimmy
2. srp 2011

@petrala tak budu držet palce !!! víš jak neuškodí ti to maximálně ti to může pomoc... al doporučuju nějak těsně před MS nebo hned po ní

pajinkaa28
2. srp 2011

@lenka1302 Ahojky,tak to jste stejně staří,je možné že jsme se tam potkali 🙂