Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

elana
1. čer 2009

Siki, jak jsi to spojila, tak to vypadá, že si stěžuješ na zdejší kolektiv😀

Je nás málo, to je fakt...ale jsme silný 😉

siki26
1. čer 2009

no jo, to je pravda 😎 Ale tak jsem to samozřejmě nemyslela, já vím, že toho vydržíme hodně a přežijeme, to je důležitý 😉

A jak jsi na tom vůbec ty s těhotenstvím? Nechce se mi vracet na začátek diskuse, omlouvám se 😅

elana
1. čer 2009

Jak jsem na tom já s těhotenstvím máš v IP😀

elana
1. čer 2009

A pro změnu nám zmizela Aktaka.

Jak švábi na pivo, fakt 😠 😅

siki26
1. čer 2009

jj, už jsem si všimla. Teprve se tady s tím seznamuji, tak mi to nějak dlouho trvá 😅 Ale já se zlepším 🙂

Akty celkově dneska to nějak fláká. Jindy nestíhám odpovídat a dnes má nějaké dlouhé prodlevy 😠

elana
1. čer 2009

Siki v poho. Až tu budeš trčet tak dlouho jako já😀 (ale to nebudeš🙂), tak se taky vyznáš 😝

Tak, teď už jsme zdrbly i Akty...já a Soňka jsme to schytaly zaráz min. týden...tak už chybíš jen Ty, abys dostala kapičky od nás 😅

siki26
1. čer 2009

Ale jo holky, jen na mě 🙂 Ať v tom nejedu sama... 😀 Koukám, že se tu budu muset obrnět.

Ty píšeš z domava nebo ještě dřepíš v práci, tak jako já? I když už se mi to krátí...Teď mě napadlo, Akty chodila kolem 17h domů, ale že by nedala ani ahoj?

🙄

aktaka
1. čer 2009

jsem tůůůůůůůů
jdu vás dočíst
člověk si odskočí zatelefonovat a nestačí se divit 😀

aktaka
1. čer 2009

jinak, aby bylo jasno, tak já na tom icq jsem pořád, oni nejsou schopní zakázat to komplexně, na jiném rozhraní to funguje 😀 ale pšt 🤐

jinak mě na to vadí, ne že by ho zakázali, ale že to vypadá, že tu celé dny nic nedělám a jen chatuju. to mi na tom štve nejvíc. si budou ukazovat "no jo, to je ta, co má děsně práce, ale přitom pořád visí na icq" 🙄 😠

jinak dnes tu budu strašit až do půl šesté 😎 🙂

siki26
1. čer 2009

Tak to jo, já myslela, že si tě pozvali na kobereček 😀

aktaka
1. čer 2009

a neříkejte mi, že jste teď zase zmyzely vy 😕 halooooooooooooooooooo 😲

aktaka
1. čer 2009

nezmizely, dobrý, ufff 😵

siki26
1. čer 2009

Já jsem do půl přilepená jen na koníkovi. Nic okolo mě neba 😠

aktaka
1. čer 2009

já bych taky byla, ale bojim, aby mi ho taky nezamázli 😅 🙄

siki26
1. čer 2009

to jo, to by bylo špatný. Co by pak člověk celý den dělal viď? 😀
A nepůjdeš už náhodou domů? Nevyháním tě, neboj... 😅

elana
1. čer 2009

Siki, já jsem už doma, chodívám kolem čtvrtý, jak mě to tam baví a jak mi to vyjde😀.....na vysoce odpo směnu, tj. od pěti, chodívá na Koníka Sonka.

Akty, Ty seš znalec...rozhraní...to mi nic neříká🙂 ale pochopila jsem, žes je občůrala a prostě si na Tebe nepřijdou. A tak to má být!! 😠 😅

aktaka
1. čer 2009

nene, dnes jdu "až" v půl šesté 🙂

jinak na iui určo ještě půjdeme, min jednou. jsem si myslela, že po tom druhém teď v červnu bychom zažádali o ivf a než by na pojišťovně schválili papíry, tak dáme ještě třetí iui. ivf by mi pak vycházelo na srpen

siki26
1. čer 2009

teda já nestíhám číst, vždy se na něco zeptám a přitom je to už zodpovězeno. už jsem si Akty přečetla, že ses v práci až do půl, já se z toho picnu 🙄

aktaka
1. čer 2009

hele, to já se jen tvářím jak znalec, to "rozhraní" jsem odpouslouchala od jiných 😀

siki26
1. čer 2009

Je fakt, že nejdelší je to schválení od pojišťovny. měsíc...Nechápu, proč na to mají takovou dlouhou dobu 😝

aktaka
1. čer 2009

to asi jak u koho, mám dojem, že kámoška to měla schválené za kratší dobu. asi záleží jak se paní na schvalovacím zrovna vyspí, a jetli taky náhodou místo schvalování třeba nekoníkuje 😀

siki26
1. čer 2009

😀 😀 Aha, tak to abych ji tam šla příště zkontrolovat...

holky, já to balím, mám odvoz, takže se nemusím trmácet MHD 😀 tak papa zase zítra

P.S.: žádný drbání 😎

aktaka
1. čer 2009

Siki, hezký večer!
a neboj, zdrbneme tě 😀 aby ses necítila ošizená, že jo 😉

...

...

ta Siki je hrozná, si to klidně zabalí ještě před půl šestou, to je docházka!! 😀 😀

elana
1. čer 2009

Viď, to je fakt bordel. Chce otěhotnět a přitom fláká Koně😀

siki26
1. čer 2009

No, na icq to nemá, ale fajn...Já se s tím nějak poperu 😀

tak ale už opravdu běžíííííííííííííííííííííím

aktaka
1. čer 2009

já už to taky balím
páááááááááááááááááááááá

elana
1. čer 2009

Jasně, všechny běžte😀😀

Čau bambína🙂

sonka.77
1. čer 2009

Haló haló je tu ještě někdo? 🙂

aktaka
2. čer 2009

čau kočky
Soni my se tu s tebou tedy pěkně míjíme ☹

jinak dnes nakukuji opět zřídka, musím makat, budu pilná včelička, až jim to poleze krkem. jim ukážu, šmejdům, na mě si nepřijdou 🙄 😀

siki26
2. čer 2009

Zdravím 🙂 Soni, Soni, škoda, že se dostaneš na koníka jen v tuto dobu ☹

Akty, tak ms konečně přišla, juhůůůůů 😵 Takže v pátek do Iscare (opět k Turkové) a v sobotu šup šup na píchání 🙂