Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

puckal
14. pro 2011

@pavlinka83 taky jsem nad tím přemýšlela ale radči jsem se neptala 😅 Tak to opravdu budeme mít skoro stejné 😉 Aspon budeme čekat spolu na výsledek. To je jasné, každá má jiné dávkování, podle toho, jak tělo reaguje, a ještě mi ten den prý něco píchnou sestry, ale to nevím co, jsem zapoměla. Už jsem klidnější když vím, že se něco bude už pro mimčo dělat víc, ale v práci to neřeknu. Předoperační si vyřídím mezi svátky, Dr. mi řekla, že tam bude, na utz budu říkat Dr. a na odběr a ET si vezmu dovolenou......nechci ty otázky, i když kolegyně mám moc ráda, ale stačilo, že věděli, že chchi mimi a otázek bylo až příliš. Ted si myslí že zatím nechcem, protože manžel je po nemoci, ale nám to nebrání 😉

pavlinka83
14. pro 2011

@puckal Jj taky jsem se radši neptala na ten utz 😀 Já jsem to v práci říkala, pracuju na šichty, tak kdyby mi odběr nebo transfer vyšel na šichtu tak aby mi to holky přehodily, dovolenou si nemůžu vzít ze dne na den. A po transferu budeš na neschopnce? Já asi jo, dělám na 13.hod šichty.

puckal
14. pro 2011

@pavlinka83 uvidím jak se budu cítit, určitě si vezmu pár dní dovolený + víken, ale potom asi budu chodit, pokud mi bude dobře, dělám v kanceláři, jen se rozčiluji s lidmi, tak jim budu všechno omlouvat a bude klídek 😉 Protože neschopenku bych neokecala...... a když říkám, že jdu k Dr. tak vlastně nekecám, jen nevědí k jakému Dr. 😉 ale kdybch dělala jako ty, taky bych to musela řešit.....

puckal
14. pro 2011

@mpetula ahojky, tak jak jsi dopadla??

pajinkaa28
14. pro 2011

Ahojky holky,
ten utz 2DC se dělá normálně vaginálně,taky jsem koukala jak puk 😕

mpetula
14. pro 2011

@puckal Ahojky, no nedopadla ☹ MS jsem dostal ještě před termínem a i tak raději zkusila test a nic. Už jsme se zase vrátili do normálu a teď musím počkat do konce ledna na třetí ms a jdem zase na to. Vám holky držím palečky 😉

pavlinka83
15. pro 2011

@pajinkaa28 No to si děláš srandu, to je divný a co když tam ze mě poteče krev, to je trapný.

pavlinka83
15. pro 2011

@mpetula To je škoda a byl to Váš první pokus? A kolik jsi si nechala zavést embryí?

puckal
15. pro 2011

@pajinkaa28 to radost nemám,ale přežiju to, co nám zbývá.
@mpetula - je mi to líto, užijte si s mužem klidné svátky a další MS je tu za chvíli a jdete rovnou do dalšího IVF?
@pavlinka83 - mpetula co psala měla jen 1 embrijko, tak KET asi nebude ☹

pajinkaa28
15. pro 2011

Ahojky,
no je to takové zvláštní,taky mi bylo trapně 😅 Já byla 3DC a to už není tak silné,že jdete 2DC

mpetula
15. pro 2011

@pavlinka83 Jo jo, náš první pokus a přesně jak píše @puckal, měla jsem jen jedno vajíčko, takže já moc na výběr neměla kolik jich necháme zavést...
@puckal děkuji 🙂 Teď bude snaženíčko doma, i když by to byl malej zázrak kdyby se zadařilo ale třeba... a pak další IVF.

pajinkaa28
18. pro 2011

Ahojky holky,
nevíte jak to bude s tím 4.pokusem IVF? Prý je to jen pro ty,co do toho teprve pujdou,pro nás,co už máme 3 pokusy za sebou,tak máme smolíka ☹

pavlinka83
18. pro 2011

@pajinkaa28 Jj bude to pro ty, které do toho teprve půjdou a mělo by to platit až od dubna 2012. Nás se to taky týkat nebude, do dubna čekat nebudu, v lednu by jsme měli mít první pokus a doufám že i poslední. 🙂

mpetula
18. pro 2011

Taky jsem se vás chtěla zeptat, jestli nevíte jak to bude. Hm, to je na prd, ale říkala jsem si, že to bude asi jen pro ty co ještě nezačali... a teď to mám od vás potvrzené. Tak máme už jen dva 😒 ale doufám, že to vyjde, už při dalším 😉

pajinkaa28
19. pro 2011

Ahojky,tak to je na prd a nespravedlivé,ach jo.
@mpetula Určitě to vyjde 😉

puckal
19. pro 2011

@mpetula
@pavlinka83
@pajinkaa28 Holky tak já mám jiné info, je to pro všechyn, které při prvním a druhém IVF si nechyl zavíct jen 1 embrijo. Nepočítají se KETy. Takže i já, když si v lednu nechám zavéct jen 1, mám nárok na 4 IVF, když 2 tak mám nárok na 3 😉 Takže pokud jste měli jen 1, tak se vás to také týká 😉 Aspon tak jsem to vyčetla na netu.
Jinak už beru utroš, v pátek jdu ke svému Dr. na roční prohlídku a mezi svátky jdu vyřídit předoperační 🙂

puckal
19. pro 2011

@mpetula i zázraky se dějí, veřím na ně a už jsem o nich i četla 😉 Když ne, tak další IVF už bude určitě lepší, třeba ti dají jinou stimulu aby jsi měla víc vajíček 😉

pavlinka83
19. pro 2011

@puckal
@pajinkaa28
@mpetula
Jj to jsem taky slyšela, že pokud chceš mít nárok na 4.IVF tak si musíš vždy nechat zavést jen jedno embryo. Tak jedině se pak zeptat doktorů v CARu jak to doopravdy je.

pajinkaa28
19. pro 2011

To by bylo super,my jsme měli u všech 3 pokusů po jednom embryjku,tak uvydíme co z toho vypline a čím nás vláda zase překvapí.

pajinkaa28
19. pro 2011

Zkusím juknout ještě na stránky Iscare,jestli tam něco náhodou nepíšou třeba v poradně

dvojcata2
20. pro 2011

Ahojky jen jdu podpořit čekatelky na kulaté bříško .Jsem z Liberce ale tohle štěstí tenhle můj život moje láska moje štěstí je díky Iscare v Praze takže jemu mé velké díky!!!!!

puckal
21. pro 2011

@pavlinka83 je to tak, jak to píšeš, ptala jsem se, proto necháme źavéct jen 1. Kdyby došlo na KET, tak tam to už je jedno.
@pajinkaa28 četla jsem to snad i na gennetu, jukni se, ale pokud jsi vždy měla jen 1. tak si myslím, že se to na tebe také vztahuje.
Další změna je v úhradách za léky, jsem zvědavá jak se změní cena Gonalu.....

puckal
21. pro 2011

@dvojcata2 děkujeme za krásné povzbuzení 🙂 Krásný dárek k vánocům 😉

baraf
21. pro 2011

@dvojcata2 velkááá gratulace. to je dáreček pod stromeček.tak hlavně hodně zdraví

pajinkaa28
21. pro 2011

Ahojky holky,
@dvojcata2 Ještě jednou Ti moc gratuluji,je opravdu moc krásný 😉
Koukla jsem na stránky Gennetu a píší tam toto:V případě asistované reprodukce budou pojišťovny ženám platit čtyři pokusy místo tří. Avšak pouze v případě, že při prvních dvou pokusech se BUDE používat jedno, nikoli více embryí.
A to bude mě zarazilo,asi je to opravdu myšleno jen na ty nově příchozí,by tam muselo být napsáno bylo a bude.

puckal
22. pro 2011

@pajinkaa28 aha, tak jsem to četla jinde, la eurčo jsem to četla, kdyžtak zkus dát dotaz na iscare a uvidíš 😉

puckal
22. pro 2011

Už je tady zas
sváteční vánoční čas.
Mnoho lásky,štěstí, něhu
v tom šíleném světa běhu.
Spoustu krásných dárečků
u rozzářeného stromečku
přeje Lucka
PS: Krásné Vánoce a štastný nový rok 2012, snad bude pro nás všechny úspěšný. Já už se do konce roku moc nedostanu, mám dovolenou a budu si užívat volna s manželem 😉

pajinkaa28
22. pro 2011

Nechám to až na další rok 😉 Snad se to bude vztahovat i na nás všechny.

pavlinka83
24. pro 2011

Holky přeju krásné a pohodové Vánoce. 😉

dvojcata2
25. pro 2011

@baraf děkuji moc, to to uteklo nedávno jsem se tě ptala na cestu metrem do Iscare a ted si tady hubičkuju ten náš dáreček.Hezké svátky všem hodně miminek a všem hodně štěstí!!!!!!!! 😉