Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

hanicinka
22. říj 2012

@kaijko Ahoj, už jsem se s tím srovnala, ale zítra jdu k dr. a mluvit o tom všem co bude dál, bude pro mě opět těžké. 😒 Opatruj se děvče 🙂

mishi
22. říj 2012

@kaijko ahoj, no muzu ti rict, ze teprve dnes uz nemam takove bolesti hlavy a nejsem tak unavena. jakmile jsem pooticla hlavu, tak se to se mnou tocilo. ryma dokaze byt nekdy pekny previt.... prestala jsem brat i pinosol, nic se nesmi brat dele nez tyden a ja uz jedu asi 10dni s rymou:(((( a asi zabiju jednu slecnu z lekarny lloyds, v patek jsem tam byla s rymou a durazne jsem upozornovala, ze jsem kratce tehotna a oina mi doporcucila sinupret, ze ki rymu rozpusti a uvolni dutiny...no jeste ze jsem ho nevzala, selsky rozum a v letaku psali, jen po konzultaci s lekarem.....vcera v jine lekarne mi sinupret jasne zamitli. dnes jsem chtela jet k prakticke, ale uz je mi konecne trochu lip, tak tomu dam jeste par dnio...

no a co ty, jak se citis? uz tehotne???🙂)) jelikoz uz mam za sebou tehotestvi i porod, nebude me bolet brisko jako tebe. mozna te zacnou i bolet prsa....

mishi
22. říj 2012

@hanicinka je mi lito, ze jsi dostala MS....drzim ti pesti, at se ti podari nacerpat trochu pozitivni energie v co nejblizsi dobe a je ti lepe....jednou (a treba uz velmi brzy!!) urcite otehotnis a porodis zdrave a vesele miminko. bohuzel nekomu to jde hned a nekde to trva delsi dobu...

hanicinka
22. říj 2012

@mishi Děkuji, snad příští rok budu mít více štěstí. Držím ti palečky ať se mimi drží 🙂

kaijko
22. říj 2012

@mishi Ahojky, takhle T položila rýma? A co Alžbětka? Kdo se Ti o ní postaral? Je jí dobře? To nechápu, že Ti ten lék mohla doporučit! Taky si radši čtu příbalový létak. Tak hlavně, aby Ti už bylo líp..
Prsa mě začli bolet dnes, a bříško mě říkal Hulvert bolí i kvůli endometrioze, jak se děloha roztahuje a prokrvuje.. Už se nemůžu dočkat na 1.11. na utz. To čekání je na nic, když nevíš co se tam dole děje 🙂
Už jsi psala email do Iscaru? Já úplně zapomněla..Už máš taky 14.den, viď? Zrovna dneska 🙂

kaijko
22. říj 2012

@hanicinka Dej zítra vědět na čem jste se domluvili! Pozitivní je, že máš 6mrazáčků 🙂 U mých 3 mrazáčků dr Hulvert jásal, tak to Tvých 6 je úplně super 🙂 A už je Ti dobře po fyzické stránce? Jsi měla před IVF i IUI?

hanicinka
22. říj 2012

@kaijko Ju i IUI jsme měli 😖 Je mi smutno moc moc. Ještě to neví rodina jen tchyně, manžel byl rychlý. Já se o tom nechci s nimi bavit, neví jaké to je. Každý bude říkat namysli na to, atd. přitom neví jak se člověk cítí a to co jsem měla za bolesti u toho ..... no jo no. Život jde dál. Co tě nezabije, tě posílí. 😕

kaijko
22. říj 2012

@hanicinka To je jasný, že na to budeš myslet..Chodíš už do práce? Kočko, další pokus bude lepší! vždyť i po stimulaci Ti bylo špatně a to nepřidá tělíčku a hlavně v hlavě. Téď víš, že tam čeká ještě 6 mrazáčků a KET proběhne určitě lépe! Já jsem to řekla jen blízkým kamarádkám, a byli a jsou připravené na to, když se to nepovede, tak musím sama o tom začít mluvit. A správně: co Tě nezabije, to Tě posílí!!!!!!

danda78
22. říj 2012

ahoj
zdravím dřív jsem se sem bohužel nedostala..
@mishi - super... to je dobré číslo ne??? já vím,není to jako minule,ale já měla ještě o dost nižší a bylo to tam a drželo se,tak mysli pozitivně a bude to fajn......
a tu rýmu teda nezávidím,snad už je líp
@kaijko- tobě taky,už jsem sice psala,ale te´d na sobě budeš vše pozorovat,nenechej se vystresovat... a číslo máš nádherné,tak to bude taky ok
@hanicinka- vím, o čem píšeš...a člověk, který si tím neprošel,tě stejně nikdy nepochopí....já takové zklamání po ET nebo KET zažila celkem 6x a nepřála bych to nikomu..... všichni to věděli - z rodiny a uklidňovali tě těma stejnýma slovama co ty píšeš...a v té chvíli ti stejně nikdo jiný než ty sama nepomůže,prostě se musíš vzchopit a až na to najdeš znovu sílu a odvahu tak jít dál a věřit tomu,že se to někdy povede....... moooooc ti držím pěstičky a nevzdávej to..a hlavně se vybreč, vyvztekej,ale spíš v soukromí, já to nedělala ani před přítelem, byl by z toho ještě víc ko...a ti ostatní by to stejně nechápali..... :(

mishi
22. říj 2012

@kaijko jeeee vidis, ozvat se do iscare, na to jsem vubec nemyslela....doufam, ze mi to hcg roste a kdybych sla na krev zitra - tedy 14dni po KET, bylo by to kolem 1000, kdyz v patek bylo 230...j
ja, kdyz dostanu virozu, tak je to sila. ryma a zahleneny nosohltan, pomaha mi normalj jen acc long a prezivam na modafenu...no a ted, kdyz nemuzu brat leky, tak jsem trpela jak pes, ono se s tim telo nejak neumelo vyporadat...proto me tak bolely nosni dutiny a hlava...no zaplatpanbuh, dnes mi je mnohem lepe🙂 no uz nebudu psat o rymicce.
betynka mela aupaira jen 5dni po KET. stepan mi nastesti umoznil i spat a odpocivat s bolestmi hlavy hned potom, co prijel z prace...a kdyz mi bylo nejhur, tak jel na stridacku krtek, timmy time, púingu, mickeyho klubik, atd🙂))

@danda78 myslim, ze to cislo je v pohode, dnes jsem si delala zase gravitest (so a ne neeee) a je krasne fialovej.

nejvetsi strach mam z toho zvedani, abych naaahodou nepotratila. bebe opet nezklamala a trucovala na prechodu pred domem, kde jezdi auta. sileny...taky jsem ji parkat zvedla na houpacky a zpet, vyndat z vany a do vany (koupani), stepa byl dnes za sportem

danda78
22. říj 2012

@mishi - tak to by bylo určitě v pohodě, neuvědomila jsem si,že jsi byla teprve 11.den,to já měla ten 13.den po ET hcg jen přes 140j a bylo to ok....
a tomu zvedání a namáhání se asi neubráníš, mimi tam je dobře chráněné a mělo by být vše ok.. já bych to ani jinak řešit nemohla,prostě když už máš jedno nebo více dětí doma,tak to není jako s tím prvním..a ono s tím počítá a zvykne si na to,neboj...

jahodarka
23. říj 2012

ahoj holky, můžete mi poradit? jsem 8. den po KETu, kontrola v iscare má být za měsíc od KET, ale chodí se tam na krev? to mi totiž nikdo neřekl, že bych mohla nebo měla přijít..? 😨

evitaa
23. říj 2012

@jahodarka Na krev se chodí za 14 dní. Můžeš jít ke svému gynekologovi nebo do Iscare. Zkoušela jsi domácí test?

jahodarka
23. říj 2012

@evitaa jj, už 3, všechny negativní, ale říkám si, že u KET je třeba ještě čas.. naděje umírá poslední.. mně to právě v iscare vůbec neřekli... musí se tam na to objednávat?

jika10
23. říj 2012

@jahodarka Tak ja jsem si po KET mela doma 14 dden po transferu udelat test a pokud bude pozitivni tak jsem sla na krev

evitaa
23. říj 2012

@jahodarka A zkoušela jsi mamatest? Četla jsem, že zachytí i 2mIU/mg. V jedné recenzi paní psala, že odhalí pravdu i tu, kterou člověk nechce vědět. Já po ET taky furt testovala a doufala jsem, že se ta čárka objeví. Neukázala. Nakonec i krev byla negativní. Tak jsem si vzpomněla na slova paní z recenze a dala jí za pravdu. Každopádně to nemusí být i tvůj případ. Zajdi si na tu krev a uvidíš. Objednávat se nemusíš.

jahodarka
23. říj 2012

@evitaa jjj, dělám mamatesty, zatím nezachytil teda vůbec nic, uklidňuju se tím, že je ještě čas, mám ještě skoro týden, zkusím teď vydržet netestovat.. každopádně díky.

kaijko
23. říj 2012

@jahodarka 8. den je moc brzy..Ja taky testla driv, 10.den a byl tam slabounkej duch.Takze si myslim,ze 8.den by tam nic nebylo..Taky pry po KET to nekdy vyleze pozdeji..Na krev se nemusis objednavat,jen tam prijd do 9h at vis vysledek jeste ten den odpo!Preji hodne stesti a jeste nic nevzdavej ;)

hanicinka
24. říj 2012

@kaijko
@danda78 Ahoj, tak jsme se domluvili s dr. a jdeme hned na Ket. 🙂 Tak jsem v dobré náladě a v naději 😅 Jen aby přežili to rozmražení děťátka moje 🙂 Hezký den pa 😉

danda78
24. říj 2012

@hanicinka - tak super...tělo je ještě nabité a nadopované těma práškama, injekcema,tak to musí vyjít....... přeju hodně sil a štěstí.

mishi
25. říj 2012

@jahodarka ja jsem delala jen gs mamatest a slaby duch byl 6den po KET, ted 16dni po KET je testovaci carka uz i tnmavsi nez kontrolni.
drzim ti palce a rozhodne neztracej nadeji, ono to byva u kazde jine, kdyz je videt prvni //.krev ti to potvrdi ci vyvrati

kaijko
25. říj 2012

@hanicinka Tak to je super ;) Nechas si dat 1 nebo 2? 😎

kaijko
25. říj 2012

@marion14 Ahojky, jakpa Ti to dopadlo???

hanicinka
26. říj 2012

@kaijko Ahoj, dr. říkal že nyní dáme 2 embryjka, já jsem si to myslela. Jak to vypadá u tebe, vše v pořádku? 😉

kaijko
26. říj 2012

@hanicinka Ahojky, 2embryjka? Aspoň bude více šancí 😀 To budeš na KET u Vás? Mám radost, že i zníš hezky optimisticky 😎

mishi
26. říj 2012

@kaijko jestli ti hulvert pristi ctvrtek potvrdi tehotetsvti na UTZ, zaplatis si monitoring 3D behem celeho teho?kdyz jsem byla s alzbetkou, stalo to 2500 prvni polovina a 2500 druha polovina teho.uz si nepamatuji, co jeste do te castky patri. a doufam, ze cenu moc neposunul nahoru. nevnucoval nam to, nemusis si to priplatit. my jsme do toho tehdy sli, byli jsme hodne zvedavi, jak miminko vypada ajak poroste a pri kazde navstzeve mi nahral cca 2 fotky a nejake to video na USB. taky se ukladaji veskere hodnoty o embryu (a do budoucna plodu) do grafu a je prijemna kontrola, ze se vyviji vse takl jak ma. vlaste kvuli te kontrole, ze toho hodne uvidi na 3D, jsme si to zaplatili. pokud nam ve stredu potvrdi zdarne se vyvijeci tehiotetsvi, nejspis do toho pujdeme znovu.
kdyz mi tehdy vysvetlovall, proc si za to necha platit (ja se ho neptala, to on zacal), tak je to pry to same, kdyz si nekdo poridi nove auto za 6OOtis. tak on si poridi dobry UTZ a taky se mu to musi nejak vratit. zcela to chapu

mishi
26. říj 2012

@kaijko a jak jsem cetla na jinych disuzich o tobe, je ti porad spatne, mas velke bolesti? jetsli ti hulverg rikal, ze to patri k endio, tak tomu ver, nelhal by ti....me nastesti netrapiu takove bolesti jako tebe (zada vubec), jen citim zridka bolesti v podbrisku, gtreba ted, az vecer. vcera jsem zacala citit prsa...ale to je uplne banalni oproti 18h kontrakci 😎 😎 😎 😎

mishi
31. říj 2012

napsala jsem neco nevhodneho, ze to tu zamrzlo? mozna nekoho prudim a je na case, opustit diskuzi a premistit se na tema kolem terminu porodu......
jestli jsem nekoho znechutila-otravila-apod - tak se velmi omlouvam............

kaijko
31. říj 2012

@mishi Coze? ;)Nic jsi neudelala/nenapsala spatne 😉
Dnes jsem si delala mamatest a carka byla slabsi, ach jo, ze ja si ho delala.. Ted mi ten den do zitrka vubec neutece ☹ Doufam, ze to nic neznamena a bublinka se v brisku drzi!!!

kaijko
31. říj 2012

@mishi Dneska jdes vlastne Ty k Hulvertovi, vid??? Drzim palecky!!!!!! Dej vedet jak jsi dopadla ;) Hodne stesticka ;)