Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

aktaka
28. únor 2013

@baraf tak jsem si říkala jak si ráno poležíme a prd, standardně v sedm vzhůru 🙄

baraf
28. únor 2013

@aktaka to jsme byli i po snídani 😠

aktaka
28. únor 2013

@baraf no já vím, tobě bych si asi stěžovat neměla 😅

aktaka
1. bře 2013

Ahoj holky
Tak mám po kontrole a je tam jedno tlukoucí srdíčko 🙂

elana
1. bře 2013

@aktaka supiš, jen tak dál 😵

mishi
1. bře 2013

UTZ ze dneska🙂 no vyfotila jsem to z konce videa 4D, takze to tady neni tak ostry

elana
1. bře 2013

@mishi tyjo Míš, Ty už jsi 24.tt...nějak hrozně rychle Ti to utíká 😕 Což je samozřejmě dobře, žejo 😀

mishi
1. bře 2013

@elana leti to mnohem rychleji nez s bety v brisku, kdy jsem pracovala. ted si kazdy patek uvedomim, je zase vikend a tyden pryc. za 4 mesice uz bude nase nejmladsi venku, snad si moc nepospisi, rada bych zase v podoli, ale maji tam do 17.6 zavreny saly kvuli malovani:(((

sonka.77
1. bře 2013

@mishi to je krásné miminko 🙂

mishi
1. bře 2013

@sonka.77 dekuju...z dneska si odnasim nejhezci fotky a videa obou nasich holcicek, co jsme zatim videli a dostali na flashku. byla jsem u zastupkyne hulverta, mudr paškove, je moc mila, pracuje jinak u apolinare a ma 4!!! deti. shodou nahod jsem u ni byla tehdy i s bety v brisku a taky kolem 23tydne. mela jsem stesti, ze ty snimky tak vysly, ze nemela polodvku kolem hlavy

mishi
2. bře 2013

@kaijko jeste jsi mi neodpovedela, jak je tobe, co noveho, zajima me to!! kdy jdes na dalsi kontrolu? jinak holcicka uz pridala na sile ve stouchani i v cetnosti, i behem dne ji citim

kaijko
4. bře 2013

@mishi Ty joo, Ty máš takhle krásně vidět ksichtík? To u nás vůbec ☹ Buď ho má mrška zabořený v palcentě a nebo před ním má ručičky..Za to prcinku nám ukazuje stále z vesela 😀
Měla jsem zánět, ten se vyléčil a teď jsem měla mykozu, tak snad už pipi dá pokoj ☹ A tvrdne mi bříško, tak piju magnesolv. Pořád cítím spodek. A spánek taky nic moc, ale jinak je vše ok 🙂
Taky malou cítím i přes den.. Je o zvláštní pocit 🙂
U Hulverta už není taková mladá? Nebo tedy mě aspoň mladá přijde na 4děti 😀 Byla jsem u ní naposledy v dubnu myslím a teď tam právě vždy jdu jen když je tam jen on 🙂 Můj přítel se smál, když viděl fotečku co jsi sem dala, jestli to "Jarda" taky tak dá 😀 Ale už by mohl 🙂
A Alžbětka se Ti takhle ráno budí? Mrška malinká 🙂 Snad se to trošku zlepší. Ono se to nezdá, ale za chvíli rodíme 😀 Přijde mi to, že to hrozně utíká 😀

kaijko
4. bře 2013

@mishi Na kontrole jsem byla minulou středu a na příští jdu 14. Kvůli té mykoze, jestli už je ok 🙂 Ty jsi zase objednaná od pátku minulý týden za měsíc?

baraf
7. bře 2013

@aktaka supeeeeer! tak držím palce, ať to dotáhnete zdárně až do konce.

aktaka
8. bře 2013

@baraf
@elana snad to tentokrát dotáhneme

@mishi pěkná fotka 🙂 my čekali na 4D hodinu než madam asi na 5 vteřin roztahla nohy, které měla celou dobu před obličejem 🙂

aktaka
8. bře 2013

@baraf jak jste se měli?

mishi
13. bře 2013

@kaijko ta mudr u hulverta je mlada, tipuju ji pomalu ke 4Oti, hubena, hezka, dlouhe vlasy, no auz ma 4 deti🙂
zitra jdes na kontrolu, drzim pesti,, ate je vse, tak jak ma....
promin, ze jsem se dlouho neozvala, mam fofr, venuju se ted hodne nafocovani veci na mimibazar, co uz nechci po alzbetce, nakupuju nove veci, do toho doktori - zubarka, dermastoskop na znamenka, pristio tyden ogtt - brrr fuj, vyrziovani papiru do skolek /zkousime 4, je to desnej vopruz, stejne ji nikam nevezmou.

jo a na zmenu navyku usinani u deti mi byla doporucena knizka _ kazde dite muze dobre spat - behem 2 dnu jsem ji prelouskala, je od narozeni miminka az do 8let, fakt super knizka, bestseller v nemecku, od patku ji praktikuju - me zajimala hlavne kapitola - navrat do vlastni postele - a funguje to...jeste to chizeni k nam do loznice v noci, to ji dokazeme vratit do pokojiku, ale za dalsi 2 hodiny je zase zpet....ono se to casem poda...

a na kontrolu jdu nekdy v patek pred velikonocemi, tedy ty 4 tydny....

mishi
13. bře 2013

@aktaka tak jeste 3_4 tydny a mas to nekrizovejsi za sebou. drzim palce, at to prekonas bez komplikaci a ve zdravi!!

aktaka
14. bře 2013

@mishi no právě, ještě tak dlouho 🙄 a díky 🙂

mishi
16. bře 2013

@kaijko jak jsi dopadla na kontrole??? doufam, ze vse je ok. ja jdu ve ctvrtek na ogtt, brr, netesim se, je to hnusny

kaijko
19. bře 2013

@mishi Ahojky, vše bylo ok 🙂 Malá má už 1100g 🙂 A pořád je v grafu na jedničku 🙂 I když se mi zdá docela velká 😀 Ve čtvrtek jsem byla před Jardou na OGTT a mám to ok 🙂 Jen mě Jarda pokáral za ty moje kilča nahoře ☹ Všichni co mě znají,tak říkají, že těch 10kg nejde vidět, i sama cítím, že kdybych normálně nabrala 10kg, tak budu víc jak bečka 😀 A konečně se povedlo videjko a fotečka malé 🙂 Tak mám radost 🙂 Příští kontrolu, za měsíc jdu k té paní doktorce, tak jsem na ní zvědavá 🙂 Už musím doplatit taky druhou půlku..
Bolí mě dost záda a taky mi pořádně tvrdne bříško. Trápí mě pořád mykóza, jinak vše ok 🙂 A co Ty?????

kaijko
19. bře 2013

To je naše kráska 🙂

baraf
19. bře 2013

@kaijko to je dobře, že kontrola dopadla v pořádku. a ta nabraná kila zase shodíš.... tý jo, 1100g, náš Trpaslíček měl 1445, když se narodil....

kaijko
19. bře 2013

@baraf Takhle malinko? V kolikátém tt jsi rodila?

coralin
19. bře 2013

@mishi Ahoj, můžu se tě zeptat jak si byla v IScar spokojená? a měla jsi IVF? dlouhej nebo krátkej proces?

baraf
19. bře 2013

@kaijko 33+0.... byl malinkej na ten týden. ale teď řádí jak drak (musím zaklepat)....

kaijko
19. bře 2013

@baraf to je nejdůležitější 🙂

mishi
20. bře 2013

@kaijko to uz ej laurinka velka holka🙂 teda tezka🙂 ale velka asi taky🙂 krasna fotka, konecne ses dockala vid🙂 jardovi poznamky ke kilum moc neres, me taky s bety vzdycky varoval, at na to myslim. a to jsem tehdy priobrala celkem asi 13_14, vsechno slo dolu, ale pak jsem trosku nabrala....ja mam ted 8,5kg, to myslim jde, kdybych nejedla sladke (na navstevach dezerty apod., nejaka oplatka doma, mnam...), tak mam mene.
co s etyce zad, nejhur mi bylo v sobotu. nemohla jsem bolesti ani chodit, jen jsem se pomalu sourala po byte. ty 2 body pod bederni pateri blizko krize, udelala jsem krok a skublo me tam. vzala sjem si 2 tbl magnesium lactici a op dost s eto zlepsilo. no musime to nejak vydrzetr.
taky jsem jeste druhou pulku neplatila, na kontrolu jdu pristi patek. a zitra na ogtt, snad bude test negativ

mishi
20. bře 2013

@coralin ahoj, ja jsem byla v iscare nadmiru spokojena. asi nebudes cist vsechny stranky - nejdrive jsem chodila k primarovi hulvesrtovi do soukr ordinace a pak me vzal do iscare. dostala jsem se k tehdejsimu primarovi mrazkovi, ktery vedl jednu studii megaset, tudiz jsme meli dane jasne podminky - zavadeni pouze 1 embrya, ICSI, mela jsem protokol s antagonisty, menopur, OPU byla nejaky 14 den (mela jsem vzdy kratsi cykly - tak 25dni), 5denni kultivace, z 9 fpolikulu (tedy nic moc pocet, ale kvalitni byly🙂)) bylo 6oocytu a vznikly 4 embrya, vsechny vydrzely 5dni. to nej mi zavedly - mame alzbetku - a 1 zamrazili - to se ma narodit koncem cervna. tedy ET i KET se povedl hned a myslim, ze jsem dost ojedinely pripad, ze nam vyslo vse okamzite. asi to bylo dany tim, ze jsme nemeli zadne zdravotni problemy (jen ja prtilatky na spermie na imunologii - tim, ze mi zavedly embrya a ne spermie, se problem otehotneni vyresil). staci ti to takhle?

coralin
21. bře 2013

jj díky, byla jsem jen zvědavá, Hulvert je moc příjemnej, já se rozhoduju zda minimálku nebo vyčerpat poslední pokus, proto řeším možnosti. Rok jsem čekala,než se mi snížej výsledky obrannejch látek, takže nevím...jak to bude, ale věřím....jen se snažím hledat jiné možnosti..nám vše jinak vychází , měla jsem 14 a 18 vajíček, ze kterých jsme měli zavedené 2X blastocyty a 2 embrya po 4 denní kultivaci, ale nezabydleli se, bohužel......Gratuluju k Alzbětce🙂