Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

karlos12
15. čer 2016

@monrougemerise to je, proto sem chodím 😉 Zrovna řeším sono a imunologii.Teda budu řešit s prim.Hulvertem.

santte
16. čer 2016

@micinkapraha Ahoj 🙂 držím velmi velmi palce, ať je toho co nejvíc a vše je v pořádku. Hezky se vyspíš a pak budeš odpočívat a těšit se na mimi 🙂. Já už jsem to 8 den nedostala, až 27 jdu na kontrolu do iscare, takže taky trochu nervy, jestli je všechno ok. Ten čas někdy jde strašně pomalu.
Drž se a dej vědět 🙂 moc držím palce!

monrougemerise
16. čer 2016

@karlos12 Tak ať vše dobře dopadne 😵 Napiš, jak si dopadla. 😉

lucisek1984
17. čer 2016

@micinkapraha ahojky pěkně prosím o radu,ty si psala že si vždycky měla neschopenku od stimulace až do projevení úspěchu-neúspěchu,jak je to po těch 14 ti dnech dostáváš nějaký papír že ti PN stále trvá nebo se posílá na sociálku ten papír co tam mají ,já jsem z toho nějaká Miluška a fakt tomu nerozumím.díky

hanik2
17. čer 2016

@lucisek1984 ten papír ktery se dostane po 14 dnech se dava do prace a oni ho odešlou na sociálku

lucisek1984
17. čer 2016

@hanik2 Děkuju a posílám modráska

hanik2
17. čer 2016

@lucisek1984 nemáš zač 🙂

micinkapraha
20. čer 2016

Ahoj všem, tak u nás to byla divočina, bylo dokonce 20vajíček, ale zároveň hyperstymulak a vnitřní krvácení, skončila jsem v nemocnici na JIP.. víc asi zatím schopná napsat nejsem...

lucisek1984
20. čer 2016

@micinkapraha koukej se dát brzo do pořádku, to asi není nic příjemného. Ať je ti brzo líp, posílám modraska

monrougemerise
20. čer 2016

@micinkapraha 😲 😲 😲 To je mi moc líto ☹ Snad budeš v pořádku co nejdřív! Drž se!

dapaed
20. čer 2016

@micinkapraha Zrovna dneska jsem přišla na tuhle diskuzi, tak si pročítám posledních 10 stránek. A právě teď dojdu ke Tvé dnešní zprávě! :( Držím moc palečky!!! Ať jsi brzy fit a doma!!! Drž se!!!

santte
21. čer 2016

@micinkapraha Drž se kočko! Ať je brzo všechno v pořádku a Ty se můžeš těšit na transfer, pak bude mimčo 🙂 Držím palce! 🙂

micinkapraha
30. čer 2016

Ahoj holky, tak už jsem konečně doma... byl to asi nejhorší zážitek, co mně zatím potkal, ale i tak jsem měla vlastně štěstí, mohla jsem dopadnout hůř, teď to sice ještě nějaký čas, než se vše zahojí, abychom mohli jít na KET.... děkuju všem za podporu a srdíčka ;-*

monrougemerise
30. čer 2016

@micinkapraha Ahojky! To je dobře, že jsi už doma a je ti líp. Snad budeš zachvíli fit úplně! 😵

lucisek1984
30. čer 2016

@micinkapraha tak to je super, že už si doma, hlavně ted nic neuspechej ať pak Ket dopadne dobře 😉

lussinka88
14. črc 2016

Ahoj holky, prosim vy co jste byly v iscare na iui platili jste neco? Nepocitam do toho leky (beru clostik) a pojistovnu minister vnitra

nita1984
14. črc 2016

Holky, jaké jsou zkušenosti s cekackama v Iscare? Aktuálně jsem v Pronatalu a jsem uzJe j fakt naštvaná je jedno na kolik jsem objednana, pod hodinu čekání to nikdy nejde a to mě fakt nebaví. Uvažuji o změně centra.

lussinka88
14. črc 2016

@nita1984 v iscare jsem cekala maximalne 15min 🙂

micinkapraha
14. črc 2016

@nita1984 jednou jsem zažila, že jim odpadl jeden lékař a pak byly všechny pacientky jen na jednoho dalšího sloužícího lékaře (tedy na každý objednací čas vlastně dvě pacientky), nabrali tedy značný skluz, ale sestřička každé nově příchozí vysvětlila situaci a omlouvala se za zdržení, hold to se stane, ale jinak nic, snad jednou tak max. do 20minut, nikdy více....

monrougemerise
28. črc 2016

Ahoj všichni! 🙂 Tak první návštěvu u primáře máme za sebou. Všechno šlo zatím dobře, jsem nad míru spokojená. Strašně všichni milý. Teď čekáme na nějaké testy a další spermiogram a podle toho se rozhodne jaký se zvolí postup. 🙂 Co vy? Jak se jinak všechny máte a jaké jsou novinky? 😵

karlos12
3. srp 2016

@monrougemerise ahoj , to je dobře , člověk se musí cítit dobře , pak jde vše líp . Já mám po průchodnosti , nejsem cíťa , ale už nikdy .V jednu chvíli jsem málem vylítla z kůže .Naštěstí pak už pohoda .Ale asi jsem měla stenózu p vejcovodu , nebo je v pr.... . Takže nás čeká další IUI ( už 4 . ) a rovnou nám dá žádanku na imunologii .Pak už IVF . Nevítě někdo jak dlouho trvají výsledky imuna ?

karlos12
3. srp 2016

@lussinka88 asi pozdě co ? Ale neplatím nic víc , jen léky . Dřív jsem nekoukala , promiň .Jak jsi dopadla ?

lussinka88
3. srp 2016

@karlos12 v pohode, taky jsem nic neplatila 🙂. Noo dnesla jsem 12DPO a test belejsi nez bilej.... Premyslim, ze vysadim utros... Jinak na imunu se ceka cca mesic na objednani a pak mesic na vysledky... Teda alespon v podoli to takhle chodi!

karlos12
3. srp 2016

@lussinka88 to je škoda , třeba to ještě naskočí . Já už IUI moc nevěřím , ale lepší než koukat z okna . Ale kamarádka má oba chlapečky z IUI , tak třeba 😉 .Ty vole , to je doba .To je tam jedna laborantka ? Snad se do vánoc někam pohnem .

monrougemerise
3. srp 2016

@karlos12 Ahojky, prosím tě, jak ti to dělali? Já byla na průchodnosti před 10 lety a normálně to byla hystereskopie. 😲 Tak držím palečky na to poslední IUI. 😵 A když to náhodou nevyjde, tak určitě vyjde IVF 😵

monrougemerise
3. srp 2016

@lussinka88 12 DPO ještě nic není u IUI ne? Aspoň jsem to slyšela, že je to vidět později než po IVF. Taky držím palce. 😵

lussinka88
3. srp 2016

@karlos12 neee, není tam jedna, ale k těm protilátkám se dělaj ještě další vyšetření (APLA, ENA, Anexinn V atd.. - normální lhůta u těhle vyšetření je 14dní) a to ty výsledky strašně prodlužuje... Oni to navíc někam přeposílávaj a pak vyhodnocujou, takže ti domu přijde komplet zpráva s vysvětlením a instrukcema.... chodím tam už od prosince, tak se klidně ptej 🙂

lussinka88
3. srp 2016

@monrougemerise Díky moc, no je to jako u klasickýho snažení... může být duch už 10DPO ale nejpozději 14DPO - bych měla dostat MS.... jakej postup je u vas?

karlos12
3. srp 2016

@monrougemerise kontrastní látka ( smíchají se dvě látky a vznikne pěna ) a sono , ale bylo to fakt hnusný . Děkuji , jak jste daleko ?

karlos12
3. srp 2016

@lussinka88 to je hrůza , takovou dobu čekat .Ale čekala jsem zbytečně tolik měsíců, tak to mám 😒 Dva dny na utrouši už vydržíš , ne ?