Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

lussinka88
3. srp 2016

@karlos12 jooo vydrzim. 🙂 Jen na konci srpna musim jet do zahranici tak aby mi to nenarusilo ET 🙂

karlos12
3. srp 2016

@lussinka88 jako to zahraničí ? Takže už máte plán po případně nevydařeném IUI ? Jedeš pracovně nebo dovča ? Já bych také někam jela 😉

lussinka88
3. srp 2016

@karlos12 jojo už mám naplánovaný IVF 🙂 pokud přijde MS, tak začínám stimulovat. Jedu do německa a není to ani "dovča" a ani pracovně 🙂 mám v Německu tetu (96let 🙂) a rušit to by bylo moc komplikovaný, páč už to má domluvený s ošetřovatelkou.... :( Ke komu v ISCARE chodíš?

monrougemerise
5. srp 2016

@lussinka88 Jak to s tebou vypadá? 🙂
@karlos12 Jejda! 😲 Tak to muselo být hnusné! 😲 😖 Ještě že to máš za sebou. Úplně chápu, že to čekání je děsné. Ale člověk nic nedělá. 😒

My teď čekáme až dostanu MS, abych si nechala vzít krev na hor. profil a zároveň uděláme nový spermiogram. A 22. 8. jdu na kontrolu a řeknem si co dál. V podstatě se uvidí podle výsledků. A řekl mi, že kdyby to bylo dobré a stihli jsme ovulaci, tak by hned zkusil IUI. 😲 Ani nevím, jak to funguje. Teda teoreticky ano. Ale ne prakticky. 😅

lussinka88
5. srp 2016

@monrougemerise ve čtvrtek jsem byla na kontrole v CARu mám TT negativní a přišli mi na cystu (už zase, ale tentokrát jiný typ), takže mi odkládaj stimulaci na příští cyklus... já už byla připravená, pozitivně naladěná a pak tohle.... no co Ti mám říkat, odcházela jsem s brekem, ale Dr. byla skvělá.... prostě to tak asi má být....

A kdy máš dostat MS? Noooo IUI..... prostě chodíš na měření folíku a oni určí kdy by cca měla být ovulace, až bude mít dominantní folikul kolem 18mm (myslím) tak ti píchnou pregnyl/ovetrill aby ti vyvolali ovulaci a za nějakých myslím 40hodin provedou IUI.... zavedou ti katetr s upraveným spermatem přes děložní hrdlo do dělohy.... Já na tom byla jednou, trvalo to asi 4minuty 🙂 nic jsem necítila..... pak mi ještě ukázala na UTZ, že už jsou ve vejcovodu, krásně tam svítili.... 🙂 Kdyby tě ještě něco zajímalo tak se ptej.... 🙂

michaela_k
6. srp 2016

Ahoj holky prosím radu. Mam si zajít na Horm. Profil ale MS mi vždy přichází pa/so. Jsou tam i o vikendu ? Nebo stačí jít 3. Den v po? Diky za radu ;)

lucisek1984
7. srp 2016

@michaela_k mě bylo řečeno 2,3 nebo 4 den ms a to právě z důvodu kdyby začátek vyšel na víkend, já byla 4 Dc

lussinka88
7. srp 2016

@michaela_k staci... Mela jsem to taky stejne 😉

monrougemerise
8. srp 2016

@lussinka88 Chápu tě, že jsi zklamaná a přijde to jako věčnost, ale jak píšeš, asi to tak má být. Hlavně ať jsi v pořádku a je co největší šance, že to dobře dopadne. 😵
MS mám dostat teď někdy, dnes, zítra. Přítel jde na spermiogram zítra ráno. Tak jsem zvědavá.
Díky moc moc za info ohledně IUI. 😵 Jsem zvědavá, jestli to vyjde nebo to nechá na příště. 😲

monrougemerise
9. srp 2016

Právě volal přítel, že výsledky spermiogramu má tentokrát dobré. 😲 Tak to jsem zvědavá, co s námi budou dělat, když vlastně není nikde problém. 😲 Já jdu ještě na ty hormony, ale ty budou prý asi v pořádku. Tak nevím teda.

karlos12
10. srp 2016

@michaela_k ahoj, sobota jsou, ale mám pocit že dělají jen IUI či IVF. Raději se zeptej.

karlos12
10. srp 2016

@lussinka88 ahoj, to je škoda,alespoň si užiješ tetu a pak hurá do miminka. Já chodím k Hulvertovi na Florenc, do Iscaru jak si nás vemou. Ale zatím jsem nejvíc ( asi 3X) byla u takové mladé a hezké doktorky, jen jméno si nepamatuji. A to jsme měly 2 X sex 🙂

karlos12
10. srp 2016

@monrougemerise jo, už to nechci. To je fajn, chlap je v pořádku, teď Ty a na IUI. já už jsem objednaná na 15.8. na folíky a uvidíme. Při mém štěstí tam nic nebude a já už zesedivim. Jak je?

monrougemerise
15. srp 2016

@karlos12 Tak co kontrola? Jak to dnes vypadalo? 🙂 My vyčkáváme na příští pondělí na kontrolu.
Jinak abysme se nenudili, tak nám dali výpověď z bytu a do konce září se musíme vystěhovat. 😢 Jako by nestačilo, že si hledám práci a řeším kliniku a dítě. No tak asi to nestačilo prostě... 🙄 😅

lussinka88
15. srp 2016

@karlos12 tak jak dopadla folikulometrie? 🙂

lussinka88
15. srp 2016

@monrougemerise ježiš, když se to se.... tak se to se... já jsem nakonec stihla začít stimulovat, páč mi cysta odešla 🙂 ale druhý den jsem musela skoncit, protože se mi udělal nějaký flek na noze a diagnostikovali mi akutní boreliozu.... no proste na ..... 😀 uzavřela jsem to s tím, že to tak prostě asi nemá být...

monrougemerise
16. srp 2016

@lussinka88 Cože? 😲 Jak si k tomu prosím tě přišla? 😲 To je asi léčí atb, že? Je to tak, jak píšeš.. když se to se.. tak se to se... 🙄 Nezbývá než doufat, že bude líp. 🙂

lussinka88
16. srp 2016

@monrougemerise neco me kouslo asi komar ... 😀 parchant jeden 🙂) mam na mesic antibiotika :(

monrougemerise
16. srp 2016

@lussinka88 Tak to jsem vůbec nevěděla, že to přenáší i komáři. 😲 No pěkný hajzlík! 😀 A po té atb léčbě už se do toho můžete pustit? 😵

lussinka88
16. srp 2016

@monrougemerise rikala mi, ze tak za 2mesice... Ja ji zkusim stahnout na mesic abych od 4.9. Mohla zacit stimulovat...ve ctvrtek jdu do CARu tak se zkusim domluvit.

maja1111111
16. srp 2016

ahojky všichni ..muže se vás zeptat ,zda někdo stimulovala menopurem...6 ampulek a pak 5 ??je to prý největší dávka 😖

monrougemerise
16. srp 2016

@lussinka88 Jasné, tak potom napiš, jak si dopadla. 😉

lussinka88
16. srp 2016

@monrougemerise taky dej vedět v pondělí 🙂

karlos12
16. srp 2016

@monrougemerise to je sviňárna , když se daří , že ? Držím pěsti ať je brzy vše vyřešené .U nás asi dobré , folík sice na pravé straně ( té asi pochroumané ) , ale zítra jdu na IUI a už jsem objednaná na imuno .Na 30.8., to mám radost .Jdu i s manželem , at tomáme oba hotové

karlos12
16. srp 2016

@lussinka88 no ty vole , také se Ti daří .Proč zákon schválnosti funguje na 100 % ? , jen na blbém místě , ale jdu na IUI .Prý když je neprůchodný dýl ten druhý převezmě jeho funkci .Tak já doufám že to byla jen křeč a hotovo .Jinak Ti nic není ? Jen flek ? Tak to sviňu brzy zažeň 😉

lussinka88
16. srp 2016

@karlos12 jojo když se daří tak se daří.... Měla jsem jen flek (asi 20cm v průměru), kterej už skoro celej zmizel. Předtím jsem si ho nevšimla, páč jsem ho měla na zadní straně kolene. upozornil mě na něj přítel, ale já tomu nějak nevěnovala pozornost. Myslela jsem si, že je to jen silnější alergická reakce... No tak snad za 3týdny už budu mít pokoj ...jinak jsem trošku víc unavená a bolí mě trošku kolena, ale jinak nic...

heled já jeden vejcovod nemám a když jsem měla folíky na té špatné straně, tak mi IUI v ISCARE dělat nechtěli.... Tak já už se v tom nevyznám. Někdo mi říká, že převezme funkci a někdo říká že IUI nemá cenu, že pravděpodobnost že vajíčko trefí je strašně nízká. Tak už jsem fakt z toho jelen... 😀 Každopádně Ti přeju ať se zadaří! 🙂

lussinka88
16. srp 2016

@karlos12 na Imuno jdeš do Podolí?

monrougemerise
17. srp 2016

@karlos12 Super, tak aspoň nějaký posun dopředu. Třeba to dnes ještě vyjde. 😵

karlos12
17. srp 2016

@lussinka88 tak odpočívej .Nám říkala doktorka že vejcovod přebere funkci po delší době . Dnes jsem byla na IUI , beru to spíš jako dělat něco než bude výsledek imuna .Máme to prý večer pojistit , tak přijede manžel do práce .Už teď jsem nervózní jako by to mělo být poprvé 🙂

karlos12
17. srp 2016

@lussinka88 na imuno jdu do Mlynářské .Nevím kde to přesně je , v Praze znám jen Vypich a Petřiny .