Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

lussinka88
23. zář 2016

@leni_tom diky moc 🙂 uvidim jak dlouho vydrzim netestovat. Dr mi rikala, ze mam zkusit test klidne driv jak za tech predlouhych 14dni (asi nas vsechny zna 🙂)) a kdyby byl pozitivni tak mam prijit... 🙂

Nekdy se s nama zivot nemazli.... fakt zavidim tem holkam co o tomhle ani nemaj paru 🙂

Kazdopadne Gratuluju ke krasny holcicce a tim i za nadeji 🙂. Jestli do toho pujdes znovu, tak moc drzim palce aby to hned vyslo! Nikdy jsem si to neumela predstavit, ze tohle podstoupime a ze to bude tak narocny, ale stoji to urcite za to! 🙂

lussinka88
23. zář 2016

Holky prej je jich hodne, pocet mi nerekli, ale zitra v 7:20 mam zavolat v kolik mam prijit na ET! 🙂) takze asi tak...

salenas
23. zář 2016

@lussinka88 myslím na tebe, moc 🙂

lussinka88
23. zář 2016

@salenas díky!! A jak se ma tvuj mimousek?

karlos12
23. zář 2016

@lussinka88 tak to je mazec .Co bude s ostatníma ? Už se těšíš ? Já už bych se nemohla dočkat 😉 Budu držet pěsti

salenas
23. zář 2016

@lussinka88 dobře, dost mě trápí, celej tatínek :D

lussinka88
23. zář 2016

@karlos12 ostatni se zamrazi 🙂... domluvila jsem se s nima, ze pokud budou mit dva a vice favoritu na transfer tak preferujeme bobanka z oplodneni IVF ("prirozene"), ale zalezi jestli tam bude nejaky vhodny a nejvyssi kvality... a tesim i netesim, celej ten kolitoc se zastavi a bude se cekat. Zatim si to nejak neberu, tenhle tyden jsem mela v praci masakr tak nebyl cas nad tim moc premyslet a myslim, ze mi to cely dojde asi az zitra 🙂) a budu z toho cela namekko 🙂

@salenas tak to je dobre, alespon vis ze tam je! 🙂)

karlos12
23. zář 2016

@lussinka88 klidně buď , kdo by nebyl ? Po chvilce čekání bude další kolotoč .Pokojíček , věcičky a tak 😉 A budeš sledovat nás a hladit si pupík 😉

monrougemerise
23. zář 2016

@lussinka88 To je parádní! 😵 Budeš si teda dávat jen jednoho bobánka?

lussinka88
23. zář 2016

@karlos12 ja doufam, ze v tom budem brzy vsechny spolu 🙂 kdy ze to budes vedet vysledky z imuna?

@monrougemerise jen jednoho. Ikdyz jsem jim chtela rict, ze si nakonec vezmu dva, ale kdyz si dva ETy vezmes po jednom embryu tak ti pojistovna proplati 4.IVF... zas jsem si rikala, ze jestli jich do zitra treba zbyde 10, tak je to stejne hodne pokusu takze kdyby naaahodou to nevyslo a pak by byly jeste 2cykly IVF castecne hrazeny... tak nevim. Uvidim co mi zitra rekne embryolog. Oni pry neradi davaj dve, ze je taky vic rizik a tak, ale ja bych docela dvojcatka brala! 😉

monrougemerise
23. zář 2016

@lussinka88 Já četla, že když si necháš 2 embrya, tak pojišťovna proplatí jen 3IVF místo 4. Já bych právě chtěla dvě. Ale uvidím, jestli to půjde a kolik jich budu mít a jaké. Takže nemá smysl si to nějak plánovat. U tebe si myslím, že by byly dvě super. Obzvlášť, když jich má tolik a určitě budou v dobrý kvalitě. Dvojčátka by byli boží! 😵

lussinka88
23. zář 2016

@monrougemerise presne jak pises. Ale nepocitaj se do toho KETy, ale pouze ETy... takze jestli to nevyjde, tak pristi mesic je jiste dvojcatkovej 🙂). Ale jestli budou dve, bude to masakr 🙂)

karlos12
23. zář 2016

@lussinka88 výsl. budou 11.10., to je docela dobrý . Myslela sem že to bude celé na delší dobu . Pak jdu rovnýma nohama do IVF , když bude třeba 🙂

monrougemerise
23. zář 2016

@lussinka88 Já držím palečky, aby se ti to povedlo hned teď! 😵
@karlos12 No musíme vydržet! 🙄 😀 Třeba nám to IVF vyjde podobně. 😵

salenas
23. zář 2016

@lussinka88
@monrougemerise i z jednoho embryjka muzou byt dvojcatka :D

monrougemerise
23. zář 2016

@salenas Tak to si pak zaridim skolku 😀

salenas
23. zář 2016

@monrougemerise :D :D :D

lussinka88
23. zář 2016

@monrougemerise 🙂) snad budem mit stesti na dvojcaka 🙂 nebo dvojity dvojcatka 🙂)

holky jsem zvedava kolik budem mit mrazacku... stacilo by mi 12 abychom meli fotbalovy tym 🙂))))

btw @salenas musim lezet po ETu? Jsem zitra odpo obednana ke kadernici 🙈

lussinka88
23. zář 2016

@salenas teda objednanaaaa 🙂 uz mi hrabe

lussinka88
24. zář 2016

Holky tak jsme dva v jednom... predstavuju vam myho hnedovlasyho modrookyho kluka 🙂) bohuzel to vypada, ze nebudem mit nic k mrazeni, ostatni pry nevypadaj tak moc dobry, ale treba to jeste dozenou ☹

monrougemerise
24. zář 2016

@lussinka88 Ten je krasny! Gratuluju moc! Ted at se hezky uhnizdi a jenom roste! 😍
Jak je mozne ze nebude nic na zmrazeni? Ja myslela, ze kdyz jich mas tolik, ze jich na zmrazeni bude hodne 😲 Jaky jste nakonec vybrali? Z ICSI nebo prirozene? Moc drzim palecky! 😙😍

karlos12
24. zář 2016

@lussinka88 To je fešák , a vypadá že bude hodný 😉 . Tučňáčky nepotřebujete , další budou přirozeně 😉 Hezky ho hýčkej a ať se pořádně přisaje a roste .

karlos12
24. zář 2016

@monrougemerise určitě 😉

lussinka88
24. zář 2016

@monrougemerise
@karlos12 holky diky moc, jste zlaty!! dokonce ukapla slza kdyz mi dali fotecku... 🙂 nakonec nejlepsi embryjko bylo z prirozenyho Oplodneni, takze mi dali to. Z ICSI zbyli jen 3 horsi kvality, jeste se rozhodnou jestli je ma cenu mrazit - dozvim se v pondeli. Zajimalo by me jestli je nechaj jeste jeden den vyvijet... Zas si rikam, ze pokud jsou spatny, tak je lepsi je nemrazit aby to nebyl zbytecny pokus, zbytecny zklamani... (jinak KET stoji 7500).

Jinak jsem chtela chodit normalne do prace, ale rikali nam, ze je lepsi zustat min 14dni doma (pokud je prace stresova, narocna atd. Pracuju ve zdravotnictvi takze je tam od vseho trosku)... takze me v praci asi sezerou, ale pojedu "stonat" na chatu 🙂)... jinak ET jsem vubec necitila! 🙂)

monrougemerise
24. zář 2016

@lussinka88 Ty jsi sestricka? 😲 Prozrad co delas. 🙂 Je dobre, ze si odpocines. Clovek musi hledet hlavne na sebe, oni na tebe taky ohledy brat nebudou. Jinak s tim mrazenim mas pravdu, ale uvidis, co reknou v pondeli. 😉

monrougemerise
24. zář 2016

@lussinka88 Jinak uplne chapu, ze ti ukapla slza. Me ta tvoje fotecka uplne dostala, jak je to krasny! 😍

karlos12
24. zář 2016

@lussinka88 tak to mi ani neříkej , že jsi chtěla jít do práce . To bych byla první kdo Tě uváže doma . Nesežerou . Já jsem tehdá šla do práce místo IUI a dostala jsem od holek vynadáno . A mají pravdu . Kde děláš ? Jak jsem psala , další nepotřebuješ 😉

lussinka88
24. zář 2016

@karlos12
@monrougemerise holky pracuju v geneticky laboratori. Neni to tam tak narocna prace, ale hodne chodime po schodech, nejsem tam moc spokojena a hlavne je to hodne narocny na nervy, protoze ten kolektiv je tam takovej divnej, proste zensky blaznivy... 😃 takze hooodne doufam, ze uz tam moc dlouho nebudu muset delat 🙂. Zas je tam ted hodne lidi na nemocensky nebo maj dovolenou tak me bylo blby si brat nemocenskou, ale co, jak rikate oni by na me taky nebraly ohledy. Co delate vy? 🙂 jste z prahy? 🙂

salenas
24. zář 2016

@lussinka88 ahojky.tak to ted ctu..parada, ze uz ho mas u sebe. co se stalo s ostatnima,ze se nevyvinuly?je to kratkou stimulaci ? a tohle hecovalo ? pohlad za me brisko a dej si ananas

lussinka88
24. zář 2016

@salenas nehecovalo, to by se muselo nechat asi do 6. Dne... ale vypada jak expandovana blastocysta, alespon pokud jsem na to koukala neodbornym okem... s tema ostatnima nevim, oni jsou vyvinuty, ale v horsi kvalite. Pry je to tim, ze kdyz se jich vytvori hodne, tak je to na ukor kvality. Podle me nejak hur reaguju na stimulci pac na utz ve ctvrtek jsem mela 14foliku a v pondeli jich bylo 30.. prej se to casto stava, ale cim to je se nevi... mozna by byl pro me lepsi dlouhej protokol, co jsem tak cetla, ale treba to je jen nahoda... dneska jsme byli na docela dlouhy vychazce, tak snad jsem tu rybicku nevyklepala. Rikali ti, ze mas lezet nebo muzes chodit? Nam rikali, ze mame relaxovat a chodit na prochazky, ale nevim jestli to bylo mysleny i hned ten prvni den...