Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

siki26
10. čer 2009

Ahoj Teri, já ještě před dvěma dny měla jednu ampulku, ale jelikož mi tentokrát předepsali Gonal, tak jsem se jí zbavila ☹ To mě moc mrzí.

aktaka
10. čer 2009

ahoj holky

Terezka, já vůbec puregon neberu, je mi líto.

Siki, no kroutíme se oba. 50tis je dost, ale byl to jen předběžný odhad, vůbec ani nevíme přesně rostliny, které tam budou, takže si počkáme na konkrétní nabídku a podle toho se rozhodneme co a jak. ony se dají pak dát menší rostliny, které jsou levnější, nebo jiný, levnější druh, takže hýbat se s tím dá.

a co u tebe nového? snad už ta sviňucha odejde

siki26
10. čer 2009

Tak to třeba nakonec nebude tak hrozný. A věděla hned, jak by si to tam představovala? Promiň, že se tak vyptávám, ale ještě jsem se s tím nesetkala, tak jsem tak trošku zvědavá 😀

Já jsem si včera píchla druhou injekci Gonalu. Včera mě vaječníky bolely, ale dneska už je to v poho. Jinak nic nového. Doma se to taky tak nějak rovná, tak snad do sobotní oslavy už budeme zase cvrlikat 😀

aktaka
10. čer 2009

v pohodě. já jsem jí řekla, o co nám jde, že chceme mít něco kolem plotu, aby tam nebylo vidět a jeden vzrostlý strom. tak se pak jen zeptala, jestli to chceme v přirozeném stylu, veselé, kvetoucí, nebo jen čistě zelené a tak. no a pak něco předběžně nakreslila na papír. no a teď to připraví konkrétní rostliny a my jí to dsouhlasíme, když se nám to bude líbit

tak u vás to začíná být dobré, u nás to hapruje 😀 blbé je, že můj muž jak se nasere, tak ho to pak drží strašně dlouho, takže budeme mít asi minimálně dnes tichou domácnost 🙄
a co slavíte?

siki26
10. čer 2009

Tak koukám, že ta nasraná 😀 nálada od nás odchází a k vám přichází. Já ale nic, já ji k vám neposlala 😀
Přítel taky vydrží dlouho mlčet a jen tak čučet. Ten, kdo vždycky přijde, aby jsme si to vyříkali a byl klid, jsem prostě já
V sobotu má děda a mamča ty narozky. Bude tam celá rodina, tak doufám, že se přítel nebude tvářit, jak kakabus, protože nikomu do toho nic není, že je vzpruzelej ne? 😠 A že on se dokáže tvářit 🙂

aktaka
10. čer 2009

no kdo ví, budu si tě muset prověřit, jestli nezáškodničíš a nerozesíláš blbou náladu 😀
a to i tak před cizími je naštvaný? my když se rafneme než někam jdeme, tak se pak chováme nanejvíš korektně, nikdo nic nepozná 🙂

siki26
10. čer 2009

No právě, to já taky, ale on se "přetvařovat" neumí. To to raději zkazí všem okolo tím, jak se na ně mračí. Pak se diví, že nechci, aby tam semnou chodil. No jo, chlapi... 🙄

tak už bych šla zase domů. Pěkně jsem se nadlábla a šla bych spát. V poslední době spím jako dřevo, nikdo a nic mě nevzbudí. Tak ti nevím, jestli je to těmi všemi hormony co beru...

aktaka
10. čer 2009

manžel se taky moc přetvařovat neumí, ale před cizími se snaží. nemáme ani jeden rádi praní špinavého prádla na veřejnosti, tak musí 🙂

to je určitě z těch hormonů. já byla unavená jen z toho crinonu, a ta stimulace je ještě horší

siki26
10. čer 2009

To jo, snad je to z toho. Už aby to bylo zamnou ☹

Tak přítelovi je to jedno, ten to bude všem dávat jasně najevo. A já si pak připadám jak debil. Tak doufám, že do soboty bude vše v poho.

A co máš dnes v plánu? Já jdu s mamčou do kina, takže další Gonal si musím píchnout v práci 😝 Fakt se na to těším 😅

aktaka
10. čer 2009

já se jedu podívat na kolo, chci si koupit nové
pak nevím, co budu dělat, se uvidí podle manželovi náladičky 🙂

to ti nezávidím. já měla problém jak v práci zamaskovat ovitrelle do ledničky, aby ho nikdo nevyhmátl

siki26
10. čer 2009

Taky jsem ho balila do igelitky a doufám, že nikdo nebude studovat, co to tam je dobrýho k snědku😀

Takže podnikáte s manžou výlety na kolech? To je fajn. Já byla vždycky víc na brusle, ale teď bych musela jezdit sama, takže jsem si už ani nekupovala nové. I když pořád o tom přemýšlím. No uvidíme...

aktaka
10. čer 2009

no my jsme spolu s manželem právě nejezdili. já jsem dřív jezdila hodně, ale nikdy jsme neměli dát kam kola, takže já na něm tak 4 roky dobře neseděla. teď už je máme kam upíchnout, tak rychle kupuju, dokud jsou peníze 🙂
brusle máme taky v plánu. už to vidím, nakoupíme sportovní náčiní a já otěhotním 😀

siki26
10. čer 2009

na kole i na bruslích můžeš jezdit i jako těhotná. ale samozřejmě s nevyšší opatrností 🙂 I když já bych se asi taky bála 😅 Teď si říkám, že se nebudu v ničem omezovat, ale už se vidím...Jestli opravdu otěhotním, tak budu jedna velká opatrnost 😀

aktaka
10. čer 2009

no na kole se prý nemá v těhu, tak to asi raději pokoušet nebudu
tak víš co, v našem případě to není taková samozřejmost, to těhotenství, takže se pak budeme určitě hlídat víc, já s tím počítám. kdybychom otněli po jednom šťouchu 😀 , tak to tak neřešíme

siki26
10. čer 2009

hmmm, to je pravda 😀

Ke komu jsi v pátek objednaná? Já jdu v sobotu k primáři Mrázkovi. už jsi u něj byla? Nebo něco slyšela?

elana
10. čer 2009

Ahojky🙂

Koukám že tady se sportuje, já jsem lemrouch, tak nic🙂......ale o kole jsem slyšela, že jízda namáhá vaječníky, takže radši ani při stimulce nee, ale nevím, ono se toho napovídá...každopádně osobně bych se toho vzdala.

Siki, to je fajn, že je MS už slabší, ono to bývá, máš utlumenou hypofýzu, v běžném cyklu se produkujou hormony, který MS zastaví, aby mohla sliznice začít růst, ale tady je to všechno tak nějak jinak🙂, tuhle to jedna holčina taky psala, že po Dipherellinu (to je teda jen depotní injekce podaná 22.DC předchozího cyklu, ale s účinkem stejným jak Synarel) má vždy delší MS.

aktaka
10. čer 2009

já jdu k prijačjičjučkovičkové nebojakžesetovlastnějmenuje 😀
u mrázka jsem ještě nebyla, ale slyšela jsem na něj jen chválu, tak pak podej zprávu jak jsi byla spokojená ty

elana
10. čer 2009

Já už se to naučila od Siki, tak teda Prijamičniková, tak jí říkám já😀 možná jsem to taky zblbla 😝

siki26
10. čer 2009

Holky, špatně, je to Prjamičniková 😀 Ale my se to společnými silami naučíme 😎

Tak chválu ju? Tak to jsem na něj na beachboye zvědavá 😀

elana
10. čer 2009

Tak to mi vypadlo jen písmenko, to už je na tom dobře, před týdnem byla ještě Pi...čková😀

Beachboy je Mayer😀😀

siki26
10. čer 2009

jo ten s těma červenejma očima viď? 😀 Ten už tam ale nepracuje ne? Nebo jsem si ho spletla s někým jiným? Jsem z toho už jelen zelenej 🙂

aktaka
10. čer 2009

ahoj El!

tedy musím říct, že pi...čková mě vždycky pobaví 😀

elana
10. čer 2009

S červenejma očima😀.....jj, to je on. Teda byl, máš pravdu, měl by být už v Pronatalu v KV, i když jsem slyšela od Mrázka, že snad se s nim chtějí domluvit, zda by nebyl ochoten v ČB pořád dělat ty stimulace a kontroly pro Iscare.

elana
10. čer 2009

No, já se nad Pi...čkovou taky směju, ale kdyby to četla, asi by radost neměla🙂 Kor u mě, já se vůbec zapsala, když jsem tam byla prvně, spletla jsem si ji se sestřičkou🙂

siki26
10. čer 2009

Chudák holka, ta tam asi trpí 😀 Na mě osobně je moc rychlá. Když jsem u ní v pondělí byla, tak mi přišlo, že chvátá, aby už to měla všechno za sebou. ale je možné, že chvátala jen proto, že dělala transfery a přišla pozdě, tak aby lidi nečekali 😒

aktaka
10. čer 2009

no ale zase o ní mluvíme jinak hezky, a hlavně, chceme k ní chodit, tak to je nejlepší vizitka, ne? 🙂

Siki, tak to je spíš pravděpodobné to druhé, že chvátala kvůli transferům, já jsem z ní ten dojem neměla

siki26
10. čer 2009

myslela jsem si to... 🙂 Já tam asi vyzkouším všechny. Tak až nebudete vědět, ke komu jdete, zeptejte se mě, já to na tuty vědět budu, jestli to takhle půjde dál 😀

elana
10. čer 2009

Siki, můžeš si udělat katalog i s fotkama🙂, je tam vždycky vyblejskni z kozy, to budou obzvlášť lichotivý fotky😀

siki26
10. čer 2009

Ok, to je dobrý nápad 😀 A momentku když kouknou, kam tu sondu strčit 😀 😀

elana
10. čer 2009

No, tak to si dávej bacha, aby se jim nezatřásla ruka😀😀, když je rozrušíš🙂