Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

karlos12
4. lis 2016

@monrougemerise aha , to mívám po utrouši , na který se moc těším 😒 , zase budu chtít do nory a umřít , takové super stavy mi dělá . Takže asi vím o čem mluvíš , možná

karlos12
4. lis 2016

@lussinka88 aha , a není spíš ještě čas ? Většinou se chodí na krev při meškání ms , ne ? Uvidíš a my také 😉

lussinka88
4. lis 2016

@karlos12 ja to mela dpstat dneska 🙂 mozna i proto ty nervy 🙂) tak snad uz nedorazi mrcha

m4rtin4
5. lis 2016

@karlos12 tak tady to je. Ještě mě napadlo jestli to náhodou není od utrogestanu :/

karlos12
5. lis 2016

@lussinka88 kam by chtěla dorážet ? To už asi ne , ne ? 😉

karlos12
5. lis 2016

@m4rtin4 ten je krásnej , to nedělá , pregnyl jo , ale jen do nějakého dne . Utrouš jen působí na psychiku , na testy ne , myslím 😉 Už jsi ho doma ukázala ?

lussinka88
5. lis 2016

@m4rtin4 ne to fatt utrogestan neudela!! Gratuluju!! 🙂)

lussinka88
5. lis 2016

@karlos12 ja doufam ze ne, obcas me boli bricho jako by se to melo zachvili rozjet, ale tak snad je to jen tim utrosem

monrougemerise
5. lis 2016

@m4rtin4 krasny testik! 😍 Moc gratuluju! 😍

m4rtin4
5. lis 2016

@karlos12 Tyjo na mě vůbec nepůsobí. Nasrana jsem pořád, takže pořád stejné. :D Jj už to ví. Hned ráno se ptal jak to dopadlo. Já mu test nechala v koupelně a napsala vzkaz. Ještě jsme se osobně neviděli tak čekám až přijde z práce

m4rtin4
5. lis 2016

@monrougemerise
@lussinka88
@karlos12 hele a teď mě napadá co dál? To jako fakt tam mám jít až za 3 týdny? To mi přijde dost dlouhá doba

lussinka88
5. lis 2016

@m4rtin4 ptala jsem se sestricky a prej jo... 2-3tydny ☹ muzes ale zajit na krev 🙂 jen teda ja byla zvykla ze jsem chodila co dva dny a tady naberou jednou a neresi narust. A ta krev ti stejne rekne jen to ze mas vyssi hcg, coz ti krasne ukazal test 🙂)

karlos12
5. lis 2016

@lussinka88 to bolívá , jak se vše roztahuje aby se tam miminku pohodlně bydlelo . Ale zase né moc , jinak by pak nechtělo ven 😉

m4rtin4
5. lis 2016

@lussinka88 tak to je na prd. Nezbývá nic jiného než čekat ;)

lussinka88
5. lis 2016

@m4rtin4 presne 😁 ja se samozrejme objednala hned za 14dni 😁😂

karlos12
5. lis 2016

@m4rtin4 můžeš si zajít na krev jinam, ale zaplatíš to, myslím. To vydržíš. Zatím můžeš vybírat věcičky a tak ;)

karlos12
5. lis 2016

@lussinka88 řekla 2-3, ne? Tak nač čekat další týden? Půjdeš ještě na krev? A kdy?

lussinka88
5. lis 2016

@karlos12 no protoze ja na krvi byla 9. Den 😁 a oni to pocitaj podle me od 14. Dne. Ale tak si rikam, ze vedela, ze jsem tam devaty den a rekla 2-3 tydny 🙂 uz jednou jsem mela mimodelozni, tak budu radsi, kdyz na me juknou driv...

karlos12
5. lis 2016

@lussinka88 však jo, jen ať kouknou.Asi ještě mávat nebude, ale vidět už by mělo být. Za chvíli mě čeká pregnyl, těch 10 000 mi přijde moc, asi se trochu bojím. Jsi na neschopence? Jak jsi to měla mezi prvním a druhým ( nevím jak to napsat)

lussinka88
5. lis 2016

@karlos12 jak to myslis jak jsem to mela mezi 1-2? Ted uplne nevim co myslis.... na neschopence nejsem, doma bych se asi zblaznila. Ale nekdy si rikam jestli jdem neudelala chybu!

Ten pregnyl 10000 mi normalne davali a je to stejny jak 5000... navic je to na dozrani vajicek tak je budes mit lepsi 🙂) tak sup do toho!! A v pondeli OPU, ja mela taky v pondeli! 🙂

m4rtin4
5. lis 2016

@karlos12 no nebudu radši predbihat ;)

karlos12
5. lis 2016

@lussinka88 už ho tam mám, stejně mi nic jiného nezbylo.Ale rozdělila jsem si to, 1ml a 1ml. A myslela jsem jestli jsi nebyla na neschopence mezi prvním a druhým pokusem. To jsi dobrá, jen si neumím představit teď tahat postele a pacienty.

karlos12
5. lis 2016

@m4rtin4 jasně, ale já už bych byla jak utržená že řetězu ;) Už teď mám co dělat ;)už ses doma potkala s chlapem?

lussinka88
5. lis 2016

@karlos12 nene nebyla jsem na neschopence.. tak ja pracuju v laborce a nic moc netaham... ale dost casto chodim po schodech (5pater), ale snazim se chodit pomalu 🙂) nebo obcas jedu vytahem...

lussinka88
5. lis 2016

@karlos12 s tim vybiranim veci... dneska jsem dostala vynadano od @monrougemerise ze jsem se byla juknout v nextu na oblecky a to jsem teprve 10dni v tom.... 😁 Me to proste porad prijde neuveritelny, nic na sobe nepozoruju ani nic necitim krome toho obcasnyho pobolivani bricha... nemela potrebu nic kupovat, jen jsem si vzdycky zakazovala chodit do detskyho odd a ted proste muzu a neni mi to konecne blby 🙂) (asi to vyznelo hloupe, ale snad to pochopis 🙂).

salenas
5. lis 2016

@lussinka88 kdy jdeš na další krev ?

lussinka88
5. lis 2016

@salenas prave v CARu nechtej uz abych chodila na krev... mam se objednat za 2-3 tydny na ultrazvuk. Ale tata mi rikal at prijdu na krev jeste pristi tyden tak to necham na stredu 🙂

karlos12
5. lis 2016

@lussinka88 chápu to, moc dobře. Já si zase říkám že koukám po věcech pro sestřenky kluky, ale kecám i sama sobě. A v Nextu mají krásné věcičky ;)

lussinka88
5. lis 2016

@karlos12 tak fajn!! Alespon v tom nejsem sama 🙂)

m4rtin4
6. lis 2016

@karlos12 tak já to v sobě hodně dusíme ale jsem šťastná jako blecha a pořád doma piletuju a smeju se jak debil :D Jj už jsme se potkali, popravdě jsem čekala lepší reakci. Ale večer už se ptal jestli kope :D tak říkám že jo a že příští týden rodim :D ale je to fakt čerstvé tak zatím oba moc neplasime. V pondělí si zavolám do iscaru a objednám se za ty 3 týdny