Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

dome
6. lis 2016

Prosím můžu se zeptat co to znamená když mi bylo včera ráno špatně na zvracení a pak to přešlo a ovšem dnes ráno jsem zvracela 6x za sebou!? Je to normální!!

m4rtin4
6. lis 2016

@lussinka88
@karlos12 holky nebojte, taky koukám na ty nádherný a roztomilí věcičky 😍 a to už pěkně dlouho 😊

karlos12
6. lis 2016

@m4rtin4 super, hlavně ať je porod hladký 🙂

lussinka88
6. lis 2016

@m4rtin4 u nas byla reakce taky pod moje ocekavani... ale bylo to mozna tim ze jsem mu o pul sesty rano sermovala digitestem pred oblicejem 🙂

lussinka88
6. lis 2016

@m4rtin4 a citis neco?? Ja obcas citim hrozny tlaky v podbrisku, pak zas nic. Prsa taky nic... asi se z toho cekani zblaznim 🙂) kdyz me nic neboli tak se bojim jestli to neni spatne a kdyz me neco boli tak taky 😁... brzo mi z toho hrabne..😁

m4rtin4
6. lis 2016

@lussinka88 cítím taky občas jenom břicho. Jinak vůbec nic :/ snažím se na to nemyslet. Ale moc to nejde 😊 a ty jdeš kdy na kontrolu?

lussinka88
6. lis 2016

@m4rtin4 jsem objednana na 16. 11., ale mozna se preobjednam na 21.11. Nevim no. Jsem strasne zvedava, ale nechci aby me meli zase za histerku 😁🙈🙄

monrougemerise
6. lis 2016

@karlos12 vubec jsem
@lussinka88 za vybirani oblecku nenadavala! Ona pekne keca! 😂😂😂 Jen me pobavilo, ze se na to tak vrhla 😃

m4rtin4
6. lis 2016

@lussinka88 teď jsem na to koukala na kdy se objednat a vychází to na ten týden od 21.11 ;) hele, lepší být za histerku než něco pos...🙊

lussinka88
6. lis 2016

@m4rtin4 ja tam nakracela 9. Den po transferu na krev protoze jedna sestra mi rekla at klidne prijdu a ta co mi to odebirala se mi strane smala. 🙂)Ale presne, minule jsem zacla spinit a nechtela jsem byt za histerku tak jsem sla do nemocnice az za dva dny a tam mi rekli ze to neni spineni ale ze se rozjizdi potrat a ze jdu pozde... tak uz mam proste strach. Tak to asi zkusim uz toho 16. Chtela jsem dyl ale dr nema volno nebo je na sale...

m4rtin4
6. lis 2016

@lussinka88 hele on tam každý říká něco jiného. Když jsem šla na laparku tak mi doktorka říkala, že večer půjdu domů a zachvilku na to mi sestra řekla že tam budu přes noc. Aha, no tak to tam jdi toho 16. Radši dřív než později. Takové úsilí člověk do toho dá. Takže na sebe musíme být opatrné😉

lussinka88
6. lis 2016

@m4rtin4 ja teda zadny problemy nemam, tak asi uvidim podle krve v stredu 🙂) ty ze me v iscare umrou 🙂)

karlos12
6. lis 2016

@lussinka88 prosím Tě, co si mám vzít na odběr vajíček? sestřička řekla že jen pantofle, ale abych nešla jak do baletu ;) díky za radu

lussinka88
6. lis 2016

@karlos12 jojo jen backorky 🙂 dostanes tam takovej epesni mundur

lussinka88
6. lis 2016

@dome to může být cokoliv.... co třeba střevní viroza? nebo těhotenství?

karlos12
6. lis 2016

@lussinka88 moc děkuji, už se moc těším ;)

lussinka88
6. lis 2016

HOLKY!!!! Zítra je váš velký den!!!

@karlos12 kočko držím palce ať to proběhne bez komplikací a ať to máš co nejdřív zasebou!!! A samozřejmě co nejvíc nejkvalitnějších vajíček! Napiš pak jak jsi dopadla!! 🙂 Nebo kdyby ti ráno bylo smutno, tak my budem na přijmu 🙂.

@jani1982 a @monrougemerise Holky vám ať vám dopadne zítra dobře kontrola!!! Krásný folíky a ať vám to dobře naplánují!

Budu na vás myslet! 🙂) A doufám, že jsem na nikoho nezapomněla 🙂

karlos12
6. lis 2016

@lussinka88 moc děkuji, pak dám vědět. Hlavně aby tam něco bylo.

karlos12
6. lis 2016

@jani1982
@monrougemerise budu na Vás myslet o patro výš ;)

lussinka88
6. lis 2016

@karlos12 bude vaaazne!!! Taky jsem se bala aby to tam neco bylo a bylo! Dneska mas strach aby tam neco byla, zitra aby byly zraly, pak aby se oplodnili, pak aby prezili.... Neni to jednoduchy, ale clovek si tim musi priojit aby dosel k vysnenemu konci!!! 🙂 neboj jsme v tom s tebou!

monrougemerise
7. lis 2016

@karlos12 moc diky! Hodne stesti! Drzim palecky! 😘

monrougemerise
7. lis 2016

@lussinka88 Diky zlato! 😘😍

8karolina4
7. lis 2016

@monrougemerise hodne stesti 🙂))

monrougemerise
7. lis 2016

@8karolina4 Dekujiii moc! 😘😍

jani1982
7. lis 2016

@lussinka88
@karlos12 moc dekuju holky 🙂 Ja se na tu kontrolu normalne tesim 🙂
@karlos12 Budou tam neboj!!!! Moooc drzim palecky a dej vedet!

@monrougemerise To je sranda, ze jdeme dnes tri na stejne misto 🙂

8karolina4
7. lis 2016

@jani1982 vsem to dobre dopadne 🙂)

jani1982
7. lis 2016

@8karolina4 Doufejme, urcite ano!!! 🙂

monrougemerise
7. lis 2016

Uz jsem po kontrole. OPU ve stredu. Foliku vpravo cca 10, vlevo asi 4. 😊

lussinka88
7. lis 2016

@karlos12 tak jaaaaaak???

8karolina4
7. lis 2016