Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

karlos12
7. lis 2016

Ahoj spolubojovnice, odběr dobrý, narkóza super, moc se mi líbil úvod ;), vajíček je 14, jen bolí docela břicho a trochu jsem zakrvácela. Ale také nic hrozného. Ale doma jsem jak královna a na pokoji jsme dobře pokecaly, fajn holky. Díky za podporu, všem :-*

lussinka88
7. lis 2016

@karlos12 tak skvely!!! 🙂)) jaky to bylo? Heled ten pas je ftipnej cooo? 🙂)) a byl tam ten typek s piercingem??

monrougemerise
7. lis 2016

@karlos12 super! Uz jsem si rikala! Zitra dej vedet, jak pokracujete! 😍

evelinah
7. lis 2016

@suzettew Ahoj holky, mohla bych se přidat. Skoro rok chodíme do ISCARU k dr. Jaržembovské, jsem moc spokojená s přístupem a ochotou. Máme za sebou IVF s darovanými vajíčky. Byla 4 krásná embryjka. Uchytilo se jedno, bohužel ale v 10. týdnu revize pro ZT. Od té doby jsme zkoušeli Nativ, ale nic. Již máme vyčerpané pokusy na pojišťovnu. Tak zvažujeme jestli ještě něco podstupovat. Už jsme tam nechali pěkný balík peněz 😯. Ale co neudělat, pro ten malý uzlíček.

karlos12
7. lis 2016

@lussinka88 ten pás byl strašidelnej , trochu jatkoidní 😉 , ale jinak dobrý . A náušnici nevím , neměla jsem brejle . Sice nejsem úplný slepoň ,ale moc jsem toho neviděla 😉
Ale nervozita byla jako prase , to teda 🙂

karlos12
7. lis 2016

@monrougemerise dám , nebo se zroutim 😉 Když to bude na pytel .

lussinka88
8. lis 2016

@evelinah uecite muzes. Muzu se zeptat jak to darcovstvi probihalo a na kolik vas to vyslo? Meli jste na darkyni nejaky pozadavky a jak dlouho trvalo nez vam ji nasli?

lussinka88
8. lis 2016

@karlos12 ten pas je muj strasak 😁 ja puvodne myslela ze je to pas na baliky 😁😂 v kolik mas volat?

suzettew
8. lis 2016

@lussinka88 Můj prozatimní příběh: po půl roce snažení jsem měla pozitivní testy, po týdnu to odešlo - biochemické, pak už jsem to začala řešit na gyndě, tam mi dával všelijaké hormony na podporu ovulace, nic.. udělal základní testy, hormonální profil.. vše ok, spermio nižší, ale v normě. po půl roce car - apolinář.. vše v naprostém pořádku, až poslechová metoda vyšetření vejcovodů - že prý jeden asi neprůchozí a jeden částečně.. tak hned IVF.. vše ok, odběr 11 vajíček, všechna se oplodnila nádherně, půl normálně, půl icsi, když jsem jela na ET, tak mi volali, ať nejezdím, že mají všechny špatný vývoj, že nemá cenu zavádět.. tak genetika, ta v pořádku, po půl roce mě zase chtěli hnát do druhého ivf bez dalšího zkoumání, tak jsem šla do Gennetu, tady vše nanovo, vše úplně super zatím, vzorové výsledky, AMH vysoké 8,5, ideální dárkyně hahaha.. imunologie i rozšířená naprosto žádný náznak nějakého problému, zkouška IUI - bez výsledku. Manželovi kolísal spermiogram. Začíná další IVF. Tentokrát krátký protokol, Gonal nejdříve 200, pak 175, od 5. dne cetrotide, vyrostlo 18 folíků, z toho 16 vajíček, opu bylo proti apolináři nádherné, doktoři, sestřičky dokonalá péče, hned kapačky, podpora, nic nebrali na lehkou váhu, u apolináře na mě kašlali a péče šílená. Vše jsme oplodňovali PICSI , nakonec bylo kvalitních jen 10 vajíček, oplodnilo se 5. Ale zase špatný vývoj, špatné dělení, fragmentace, třetí den pomalejší a čtvrtý den zástava ve vývoji u všech embryí. Verdikt stejný jako u apolináře, asi to bude chybou vajíček..

m4rtin4
8. lis 2016

@lussinka88 ten typek je fakt pěkný. Já ho při operaci měla. Je mu 33 a je z Proseku

monrougemerise
8. lis 2016

@m4rtin4
@lussinka88 to mi ani nerikejte, ze je tam nejaky pekny chlap! 😮😂😋

m4rtin4
8. lis 2016

@monrougemerise Jj je a jaký :D

karlos12
8. lis 2016

@monrougemerise neboj , já na fešáka nenarazila 😉 ale byl vtipný , tak si vyber 🙂

karlos12
8. lis 2016

@lussinka88 volat mám 13:30 - 14:30 .To zas bude nervóza . Měla jsem si nechat napsat ještě neurol 😉

karlos12
8. lis 2016

@m4rtin4 Ty ses byla seznamovat ? 😉

karlos12
8. lis 2016

@suzettew To je děsný , co máte dál v plánu ? Nedají se vajíčka také nějak vyšetřit ? Vždyť dnes Ti vyšetří úplně vše , ne ?

8karolina4
8. lis 2016

@monrougemerise kato, nejdes na seznamku, ale na OPU 🙂)

m4rtin4
8. lis 2016

@karlos12 no jasně 😂

monrougemerise
8. lis 2016

@karlos12 No kdyby tam byl nekdo hodne sexy, tak by to bylo o dost prijemnejsi! 😂

monrougemerise
8. lis 2016

@8karolina4 Znas me! 🙈😂

8karolina4
8. lis 2016

@monrougemerise no prave ze znam 🙂)

suzettew
8. lis 2016

@karlos12 Nedají.. dá se to udělat tak, že se zkusí darované vajíčko nebo spermie.. a já se dál stimulovat nechci, takže máme variantu darovaného vajíčka.. je to děs, ani mi nemluv..

jani1982
8. lis 2016

Já tedy taky nepamatuju žádnýho pěknýho :D Tak uvidím v sobotu 🙂 Jo a ten pás je fakt hrůza, kor když na tebe čučí ostatní holky, jsem se tomu musela hrozně smát :D
Holky,mě se dneska zdálo o hašení ohně :( Víte co to znamená? :( Přesně: "Zruš svoje plány, tvoje plány ti nevyjdou" Ach jo :( Já se picnu..... budu dělat, že na to nevěřím :(

salenas
8. lis 2016

děvčata, o jakým pásu mluvíte ? :D

jani1982
8. lis 2016

@salenas No když jdeš na OPU nebo na transfer...tak z pokoje dojdeš k těm operačním sálům, tam si sedneš a postupně nás berou a vlastně ty musíš hupsnout na takový pás, jak v nějakým závodě :D a přelézt na lůžko... a stejně tak když jdeš zpět 🙂

salenas
8. lis 2016

@jani1982 aha, u nás ležíme na posteli, přijdou pro nás, dojdeme k okýnku, nahlásíme přijmení a rodné číslo, skočíme na kozu a nazpátek se vezeme v postýlce

jani1982
8. lis 2016

@salenas Jo tak 🙂 já myslela, že taky chodíš do Iscare 🙂 Tady se pak taky hlásí u okénka 🙂 jo ale vlastně teď kecám, musíš vlézt přes pás a pak po svých před sál :D

salenas
8. lis 2016

@jani1982 nene, já sem nakukuju kvůli holkám a tomu pásu jsem vůbec nerozuměla :D

karlos12
8. lis 2016

@jani1982 já byla poslední, takže nikdo nečučel, ale ono by mi to bylo stejně jedno. Na sny moc nevěřím, ale občas se mi to splnilo. Cos měla na sobotu v plánu? Vždyť Ti to narušila doktorka, ne? ;)

karlos12
8. lis 2016

@monrougemerise to nevím, něco kecat před fešákem? To raději nefešáka 😉 a ještě tu sexy čapku ;)