Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

monrougemerise
8. lis 2016

@karlos12 jakou sexy capku? 😮 To jako budu nenamalovana, odlakovana a jeste budu mit sexy capku?! To snad ne! 😮😃

jani1982
8. lis 2016

@karlos12 :D jo máš pravdu :D Plány mi zhatila doktora s OPU :D dííííík :D Taky nechci fešáka... čepice,, nenalíčená a ještě užvaněná z narkozy :D

jani1982
8. lis 2016

@monrougemerise Jo budeš mít čapku, ale neboj, mají ji všichni, včetně doktorů a sestřiček :D Nebudeš sama 🙂 Gelovky naštěstí sundavat nemusím, prý stačí mít nenalakovaný nehty na nohou, tak jsem ráda 🙂

monrougemerise
8. lis 2016

@jani1982 aha, tak hlavne aby to dobre dopadlo! 😍

evelinah
8. lis 2016

@lussinka88 požadavky můžeš mít, krevní skupinu, postava, barva očí, vlasů aj. Čím více požadavků je, tím hůře se dárkyně hledá. U nás to šlo celkem i rychle, asi po měsíci volala dr. jestli máme zájem. Stálo to kolem 70000 se vším a na pojišťovnu.

jani1982
8. lis 2016

@evelinah To je teda peněz :( Je to fakt strašný, jakoby nestačilo, čim si člověk musí projít ty jo :( Já se vždy děsim doplatků a děsim se vždy oprávněně, je to hrůza.....

monrougemerise
8. lis 2016

@karlos12 tak co? Uz neco vis?

karlos12
8. lis 2016

@monrougemerise jo , vím . Zralých bylo 6 a opl. jsou jen 3 . Tak mám volat ve čtvrtek . Jdu si pobrečet do polštáře 😒

8karolina4
8. lis 2016

@karlos12 tam bude bojovnik 🙂

karlos12
8. lis 2016

@8karolina4 větší než já , já už jsem v ři...

8karolina4
8. lis 2016

@karlos12 ale ne, to chce klid a bude to na jednicku 🙂

monrougemerise
8. lis 2016

@karlos12 neboj, to bude dobry! Ty tri budou urcite skvely! Nepanikar. 😊

karlos12
8. lis 2016

@8karolina4 děkuji . Jen nevím proč se všechno tak sere , vždyť máme být v pořádku . Proč teda dělají všechny ty testy ?

karlos12
8. lis 2016

@monrougemerise díky moc , asi pozdě . Ještě doufat že alespoň ty 3 budou v pořádku .

jani1982
8. lis 2016

@karlos12 Nezoufej, nám z vyndaných, oplozených, zůstali tři a v den transferu jen jedno....Určitě tam bude fešáček 🙂 Jsou to ale nervy, uplně s tebou soucítím...už teď se nervuju dopředu....to čekání je strašný, chce to se něčím zabavit.

karlos12
8. lis 2016

@jani1982 moc děkuji , Ty víš .Snad to bude dobré a u Vás nejlepší 😉 Konečně , už 🙂

monrougemerise
8. lis 2016

@karlos12 ve ctvrtek uz se bude vedet vic. 😊 A treba budou super vsechny tri. 😊

jani1982
8. lis 2016

@karlos12 Musí!!!! A postupně si tu budeme ukazovat fotky z ultrazvuků 🙂

karlos12
8. lis 2016

@monrougemerise no , paní mi řekla ať zavolám a domluvíme transfer . Tak nevím jestli počítá že budou všichni v pohodě . Bylo by ideální jedno zavést a dvě zamrazit , kdyby náhodou 😉 Nic nemáme zadarmo , tak ani dětičky asi nebudou mít , to mají po nás teda dobrotu . Už teď , buňky naše 😉

karlos12
8. lis 2016

@jani1982 to už se moc těším 😉 Je super že budem tak nějak společně , co ?

monrougemerise
8. lis 2016

@karlos12 no vidis, takze jsou urcite hezky! 😁

karlos12
8. lis 2016

@monrougemerise to určitě 😉

8karolina4
8. lis 2016

@karlos12 nejkrasnejsi miminka 🙂)

karlos12
8. lis 2016

@8karolina4 jo , ale rozmazlená , to je mi jasné už teď 😉

lussinka88
8. lis 2016

@jani1982 na sny nevěříme joooo!!!!
@salenas představ si pás na balíky 🙂) je to fakt ftipný. Jsem myslela jestli to třeba není váha nebo něco takovýho.... Ale Ted me napadlo že to tam maj možná kvuli ty obezitologii... aby nemuseli prekládat ty tlustý lidi...

lussinka88
8. lis 2016

@karlos12 zlatí, to budou určitě ti nejlepší bojovníčci!! Prostě ty vyvolený!! Mysli na ně mamino, teď se musí snažit oni 🙂) jooo a jen pro případ připomínám, že nic nevzdáváme jasný!! 🙂

lussinka88
8. lis 2016

@suzettew to AMH máš docela vysoký... ted jsi nevybavuju horni hranici, ale mam pocit že byla někde kolem 7mi a nad to už to vypadalo na PCO. Můžu se zeptat kolik ti je let? Brali ti ho víckrát - ona se ta hladina může měnit v závislosti na cyklu i počtu folikulů. Není to žádná definitvní hodnota...
Jinak mě taky dělali test průchodnosti vejcovodů, ale laparoskopicky. O jeden jsem přišla při mimoděložním. A tenkrát jsem se měla rozhodnout jestli kdyby nebyl průchozí tak jestli ho odstranit. Strašně jsem nechtěla, ale tata (gynekolog) mi říkal, že odstranění je v případně neprůchodnosti a poškození vejcovodu opravdu nejlepší řešení. Pry se tam hromadi saktosalpinx (tekutina), která pak může vložený embryo vyplavit nebo ho poškodit. O tom Ti říkali? Třeba na to maj jinej názor, ale už jsem tady četla pár holek který z toho měli fakt problémy...
To imuno ti dělali přímo v Gennetu nebo na nějaký reprodukční imunologii? Zkoušeli ho s cizím vzorkem nebo se vzorkem partnera?
Test fragmentace spermii vam dělali? A genetiku předpokládám taky... 🙂

Promin asi moc otázek 🙂) jsem zvědavá jak na to koukají jinde. A ještě jsem Ti chtěla říct, že moc obdivuju lidi jako ty, co se rozhodnou jít do darovaného vajíčka. V jednu chvíli jsem o tom přemýšlela, tak si umím představit jak moc těžké je to rozhodnutí... !

karlos12
8. lis 2016

@lussinka88 moc díky, vím že teď jsem v jejich buňkách 🙂 Ale budu jim věřit 🙂

lussinka88
8. lis 2016

@karlos12 az ti je zamrazi tak budeme mit nase deti ve stejny skolce 😁😁😁😁

lussinka88
8. lis 2016

@karlos12 v kolik zitra mas volat?