Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

m4rtin4
17. lis 2016

@lussinka88 no tak to si mě trochu dostala, že v takovy klinice mají horší ultrazvuk. To bych nečekala. No uvidíme jak tam budou ty naše bublinky vypadat 😂

jani1982
17. lis 2016

Holky, je tam 🙂 Dali jsme 1 embryo se známkou 1 🙂 ostatní čtyři zatím nevypadají na zamrazení :( Takže budeme čekat do zítra, ale moc nadějí tomu nedávám...takhle to bylo i minule....

lussinka88
17. lis 2016

@jani1982 jednostaciiii 🙂))) ted hezky odpocivej!! 🙂)

karlos12
17. lis 2016

@jani1982 no, hlavně že jedno bydlí. Jak to? Když to nejdřív vypadá tak dobře a pak asi nic moc, když je nezmrazi? Já to prostě nechápu. Odpočívej a užívej klidu, ať se hezky zabydlí 🙂

lussinka88
17. lis 2016

@m4rtin4 no ja tomu moc nerozumim. Ale jednou jsem sla na gyndu na prevenci a tam mi nasli malej myom (videla jsem ho i ja) a za 2dny v iscaru jsem ho nemohli najit. Tak mi rikali, ze maj asi horsi ultrazvuk... ale prej je tak malej, ze se s tim nic delat neda 🙂 no jsem zvedava, zitra dam vedet. Jen se bojim ze neuvidi srdicko a ja zas z toho budu nervozni 🙈🙈

8karolina4
17. lis 2016

@lussinka88 klid hysterko. Ty jdeš do práce zítra? 🙂

karlos12
17. lis 2016

@lussinka88 klíd, proč by neviděli a neslyšeli? Když už ho má ;) neboj. Srdéčko bude bušit jako zvon 🙂

m4rtin4
18. lis 2016

@lussinka88 přesně jak píšou holky. Hlavně klid a pak dej vědět. Budu na tebe myslet. já jsem zvědavá na sebe. v pondělí odpoledne jdeme k tomu urologovy a ten mi dělá taky ultrazvuk tak by to měl vidět taky. Jinak až v to úterý v iscaru. A jak se cítíš. Já až na ty nately prsa nic. Minulý týden mě bolelo břicho jako když to mám dostat a teď už vůbec nic

lussinka88
18. lis 2016

@m4rtin4 taky marne hledam priznaky 🙂)) mam trosicku nality prsa, ale nic zavratnyho. Treba pred 3dnama se mi zdaly vic 🙂. Neboj odpo dam urcite vedet. Ja uz ani nejsem nervozni proste to beru tak ze bud to klapne nebo ne. Ale vim, ze kdyz ne, tak to obrecim... uz jsem si asi na ten stres zvykla 🙂 a proc jdete k urologovi? On ti dela vnitrni? 🙂) ty uz taky zachvilku uvidis prdolku 😍

m4rtin4
18. lis 2016

@lussinka88 já to taky tak beru, buď to vyjde nebo to bude až příště. Čekali jsme už tak dlouho že pár měsíců už nás nerozhazi. Ale samozřejmě že bych to obrecela. Nene dělá jen venkovní. Už se tam spíš jdeme jen rozloučit. Chodili jsme tam rok kvůli nějakým bacilum. A v kolik tam jdeš???

lussinka88
18. lis 2016

@m4rtin4 v 15:20 tam mam byt... nastesti jsem sla dneska do prace tak mi to utika 😁

lussinka88
18. lis 2016

@m4rtin4 me spis strasne desi to cely absolvovat znova... :-/

m4rtin4
18. lis 2016

@lussinka88 jeee to je za dlouhoooo ☺

karlos12
18. lis 2016

@jani1982 ahoj, tak já se mají ostatní? Doufám že alespoň nějaké šlo do školky. Držím pěsti 🙂

lussinka88
18. lis 2016

@jani1982 tak jaaaak?? 😁 nase deti uz se znaj 😁😂

jani1982
18. lis 2016

@karlos12
@lussinka88 holkyyyy jsem stastna! Jedno se povedlo zamrazit a ma taky znamku 1 🙂 tak aspon neco 🙂
@lussinka88 🙂 kde se poznali? :D

karlos12
18. lis 2016

@jani1982 super, to věřím že máš obrovskou radost. Tak snad teď nebude třeba a počká si nějaký ten rok ;)

lussinka88
18. lis 2016

@jani1982 v mrazici skolce prece 🙂))

suzettew
18. lis 2016

Ahoj holky, jste tady některá, která měla opakovaně po IVF špatnou kvalitu vajíček? Potřebuji se poradit - Apolinář a Gennet nám po dvou IVF se špatným vývojem embryí -(špatné dělení, vysoká fragmentace, zástava vývoje 4. den) doporučil dárcovství, ISCARE navrhuje zkusit ještě jinou stimulaci s doplněním LH hormonu při stimulaci. Je teda pravda, že doktor přihlídnul k tomu, že jsem měla jednou pozitivní TT, ale on nebyl pozitivní spíš takovej hodně slabej dušík.. a já už nevím, jestli tomu mám ještě věnovat nervy a peníze, jestli to má ještě smysl.. Tak bych chtěla vědět, jak se postupovalo u vás a zda něco pomohlo..?

lussinka88
18. lis 2016

@suzettew ja zkusenosti nemam.... u koho jsi byla? Vyzkousela bych jeste jinyho doktora. Jarzembovskou (urcite to racionalne zhodnoti) nebo primare Hulverta...

lussinka88
18. lis 2016

Podavam hlaseni! Rybicka ma 5mm, tluce ji krasne srdicko. Podle ms jsem 6+5tt, podle velikosti 6+1 a podle ovulace 5+6tt...no proste prcek by mel vykouknout nekdy v cervenci 2017. Ve ctvrtek posledni kontrola v Iscaru. Mam se objednat do poradny... Malem mi ukapla slza, vsichni byly skvely!! Jsem z toho cela namekko...

Takze holky je to na vás!!!

evelinah
18. lis 2016

@lussinka88 no to je krásná fotečka, držím pěsti, aby bylo vše v pořádku 😊

m4rtin4
18. lis 2016

@lussinka88 to je nádherná fotka. Až mi ukápla slzičky. No vidíš takových možností 😂 moc moc držím palecky ať je vše v pořádku a v červenci si budeme ukazovat ty naše bobany 😉

karlos12
18. lis 2016

@lussinka88 to je bobíšek , zamávej Iscaru i nám a pa , pa . Teď už to bude jen lepší 😉

jani1982
18. lis 2016

@lussinka88 To je kraaasa 🙂 moc ti to preju a at jde vsechno hlavne hladce 🙂 Budeme si vsechny moc prat te brzy nasledovat 🙂

8karolina4
18. lis 2016

@lussinka88 jeeee, ofiko jsem teta 🙂))

lussinka88
19. lis 2016

Holky ja nikam nejdu! 🙂 to co ted prozivate vy, jsem prozivala taky. Chci to ted prozivat s vama. Neni to jednoduchy, ale zase nas to asi udela silnejsima a trpelivejsima (ikdyz s tou trpelivosti bych u sebe pochybovala 🙂). V nasledujicich tydnech ocekavam podobne zpravy!!! 🙂
@jani1982
@8karolina4
@karlos12
@evelinah
@m4rtin4 a ty jdes v utery vid? 🙂) tak pak uka prdolku 🙂)

8karolina4
19. lis 2016

@lussinka88 no jasne, a pak udelame vsichni sraz v nejaky kavarne - hlavne ne v nasi a vsichni z nas umrou 🙂) nesnasim plnou kavarnu mamin a otravnych decek 🙂))))

jani1982
19. lis 2016

@8karolina4 Prave, ze bysme se mely sejit jeste s pupkama 🙂 Kde mate kavarnicku?

lussinka88
19. lis 2016

@jani1982
@8karolina4 tak jooo. Ja jsem pro 🙂 a poslem fotku do iscaru at si ji daj nanastenku 😁😂