Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

veronikaxxxx
19. únor 2018

@peggy_5 Moje slova 😀 😀

veronikaxxxx
Autor odpověď smazal
Zobraz
lussinka88
22. únor 2018

@peggy_5 tak jak? 🙃

peggy_5
22. únor 2018

@lussinka88 no ja zatim nevim... ms by ne/mela dorazit az v nedeli.. mam cyklus 30 dni... dnes je to 12dni po IUI.. a strasne se bojim to bileho testu,tak jsem zatim nezkousela 🙈 jako prsa porad dost natekla a tezka a boli,ale ne vylozene bradaky.. spis ze stran a jako by stipou.. podbrisek citim, ale tezko rict jestli na ms nebo mimi..

lussinka88
22. únor 2018

@peggy_5 tyhle priznaky muzou byt od cehokoliv. Vubec jim neprikladej vyznam/nevyznam... me bolely prsa porad a kdyz jsem byla tehu tak jsem vubec zadny priznak do 6. Mes nemela. Ani bricho mi nerostlo 🙈 myslela jsem si ze si ze me doktori delaj srandu. Takze je to hodne individualni. Kamaradka zas mela vsechno obracene.

besi114
23. únor 2018

@peggy_5 držím palecky.
Nám první iui nevyšlo. Dnes jsem byla na druhém.

luuucatko
Autor odpověď smazal
Zobraz
peggy_5
23. únor 2018

@besi114 abych řekla pravdu, tak nevěřím, že by to vyšlo hned poprvé.. jsem zaseknutá někde mezi "síla pozitivní myšlenky" a "nedělej si zase naděje"... jsme s doktorkou domluvený na 3-4 IUI a pak jdem do IVF... někdy mám pocit, že ty dvě čárky na tom počůraným papírku nikdy neuvidím... i když vím, že jsou holky, které bojují mnohem dýl... fakt nechápu, jak si dokáží vůbec zachovat zdravý rozum.. 😀

lussinka88
23. únor 2018

@peggy_5 nezachovaj 😂🙈 ono pak casem asi rezignujes a v ty chvili ty dve carky nejak vycuras 🙈🤣

petula2211
24. únor 2018

Mela jsem zahajit pichani do bricha puregon,ale kdyz jsem si volala,tak mi rekly ze mi to pojistovna nezaplati. Ze to prestala hradit uplne a ze vzp byla posledni. Tak jsem objednana ted na utery,dohodnout se co a jak dal..jestli si to mam zaplatit,a nebo jestli mam dat rovnou ivf..platite si to taky nektera z vas?

peggy_5
24. únor 2018

@lussinka88 @besi114 tak dnes 1DC.. Zase.... 😢 No nic... Uvařím si čaj, vlezu pod deku a pustím si Hru o trůny.. ZASE... 😀 Jo a taky budu doufat v lepší zítřky... Hodně zdaru, ženy... 🍀

besi114
24. únor 2018

@peggy_5 mám to úplně stejně. Přesně jak si popsala

luuucatko
25. únor 2018

Holky, prosim, za jak dlouhou dobu od neuspesneho IVF se muze přikročit k dalsi stimulaci na dalsi IVF?

luuucatko
25. únor 2018

@petula2211 ja jsem IVF postupovala tento měsíc a pojišťovna ministerstva vnitra mi to hradila..😨

evelinah
25. únor 2018

@luuucatko proč se ptáš...však ještě nemůžeš vědět jak to dopadlo...kolikátý jsi den po ET? Myslím že tak 8,ne.

luuucatko
25. únor 2018

@evelinah jojo 8 den, ale uz od 6 dne silne spinim .. Uz v tom je i malinko krve :( .. V caru mi rekli ze se ms nejspis rozjede.. A zitra mam přestat brat gynprodyl pokud to neustane..

petula2211
25. únor 2018

@luuucatko myslím iui,mela jsem jit na první,a rekly mi ze VZP byla posledni ktera to hradila do 15.1 2018 a ja byla poprve v ISCAR 16.1 ☹ takze vazne pech..ted jsem obj.na 27.2 poradit se co a jak..jestli bude mit cenu jit poprve na iui a nebo rovnou na ivf..

evelinah
26. únor 2018

@luuucatko aha 😔,to je mi líto. Test si zkoušela?

nita1984
26. únor 2018

@petula2211 jakože IUI už nehradí pojišťovna? Já byla 15.1. nikdo nic neříkal a kamarádka byla dva týdny zpět a taky neříkala, že by něco platila.

nita1984
26. únor 2018

@luuucatko mezi stimulacemi se doporučuje tři měsíce pauza.

kmotra87
26. únor 2018

@petula2211 Já byla na IUI 15.2. a taky jsem nic neplatila

petula2211
26. únor 2018

@kmotra87 ja byla poprvy na konzultaci 16.1 a rovnou se zadalo na pojistovnu na ten puregon a kdyz jsem si volala 15.2. Tak mi rekly ze mi to poj.neschvalila,ze to prestala 15.1 hradit. Ze si ten puregon budu muset zaplatit. Jinak samotny iui se nehradi mi rekly. Tak zitra mi dr rekne co a jak. Nebo ja uz vazne nevim.

luuucatko
26. únor 2018

@evelinah jen vcera a nic.. Dneska uz se ms uplne rozjela i s bolestma. Jsem objednana do CARu na pristi patek co bude dal :(
@nita1984 no to je teda na prd, az zase za 3 měsíce :(

verunkablack
26. únor 2018

ahojky holky, ke komu teď chodíte do iscare? Kdo Vám z lékařů nejvíc sedí?

evelinah
26. únor 2018

@verunkablack já chodila k Jaržembovské,ta byla opravdu super...ta bohužel odešla na mateřskou,tak mám doporučenou Frühaufová,ale ještě jsem u ní nebyla.

evelinah
26. únor 2018

@luuucatko to je mi líto 😞,taky jsem to takhle jednou měla. Tak naber sílu a odreaguj se.

nita1984
26. únor 2018

@evelinah já u Fruhaufove byla a byla skvělá

luuucatko
26. únor 2018

@nita1984 fakt? Ja k ni jdu prave pristi patek.. Nejraději chodím k Burgetove, ale ta ma dovolenou, tak jsem rada, ze mas s Frühaufovou dobrou zkusenost 🙂

luuucatko
26. únor 2018

@evelinah moc děkuju.. Dostali jsme ted v praci multisport karty, tak jsem si říkala, ze budu chodit na jogu a cvičit a zkusím se tam co nejvic odreagovat..

nita1984
26. únor 2018

@luuucatko měli jsme ji na první konzultaci a fakt jsem byla nadšená, o když jsem původně byla skeptik