Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

fialka77
1. bře 2018

@kmotra87 Děkuji. Také přeji hodně štěstí 😉 Ono mi nic jiného nezbývá. Díky těmto vyšetřením, vím, že to u mě nebyla jenom náhoda.

nita1984
1. bře 2018

@kmotra87 já měla výsledky imunologie do týdne hotové. Ideálně napsat dr mail.

kmotra87
1. bře 2018

@nita1984 Díky za info, já bych tam měla jít 8 DC, tak si počkám. Stejně se asi do té doby nic tak rychle změnit nemůže. Nebo máš jiné zkušenosti?

nita1984
1. bře 2018

@kmotra87 Nene, tak rychle se to určitě nemění

luuucatko
Autor odpověď smazal
Zobraz
luuucatko
30. dub 2018

Prosím, nevíte jak dlouho se čeká na výsledky v Iscare z imunologie? 🙂

alliess
26. srp 2018

Ahoj holky,ozivuji diskuzi🙂

S kym mate nyni dobrou zkusenost v Iscare?
9
Diky moc❤💖

sarinkaropuska
27. srp 2018

@alliess Pronatal doporucuji😉

alliess
27. srp 2018

@sarinkaropuska Dekuju moc.A do jakeho a ke komu chodis?

peggy_5
27. srp 2018

@alliess v Iscaru jsem za 3/4 potkala víc doktorů.. Začínala jsem u Lénertové, ta mi dělala nedávno i odběr vajíček a moc hodná ochotná, všechno vysvětlí, uklidní a tak... pak co se ženských týče, tak jsem byla ještě u Burgetové, taky skvělá, hodně lidská.. Z pánů jsem byla u Drbohlava, ten je opravdu hodně, hodně pečlivý a hodně se člověku věnuje.. a hodně často jsem v poslední době byla u pana Lachety.. asi tam z nich bývá nejvíc (třeba Lénertová je tam jen v pondělí a to má operační den a v ambulanci je jen v úterý, takže se cyklem trefit k ní je fakt výkon).. Mám s ním dobrou zkušenost, dělal mi poslední IUI, vyšetření před IVF, plánovali jsme spolu stimulaci a po odběru vajíček mě Lénertová předávala jemu do péče na následné kontroly (nastupovala dovolenou a mně se trochu rozjížděl OHSS)... u primáře Hulverta jsem byla jen jednou v sobotu na IUI.. tak byl moc fajn, hezky všechno posiloval a vysvětloval, akorát k němu se dostat je peklo, má šílenej nátřesk a taky se občas stane že ho třeba během dne odvolají na ředitelství nebo něco řešit a pak se buď musíš přeobjednat nebo si tam vysedíš důlek.. ještě jsem byla u dvou doktorek východního původu a k těm bych nešla ani za zlámanou grešli... se vším rychle hotový, jen tak bez testů mi ta jedna stanovila PCOS, nasadila šílenou dietu a léky na cukrovku, kterou nemám... a cyklus na to mi Drbohlav udělal znova komplet hormonální profil i s nějakým testem, kterej si doplácíš a přišel na to, že PCS nemám ani omylem, jen jsem zřejmě měsíc před měla náhodou anovulák či posunutou ovulaci.. a ta druhá je zase strašně nepříjemná a její IUI dost bolelo (ale tu jsem si nemohla vybírat, když jsem šla na IUI v sobotu)... takže asi tak... ale sestry jsou skvělý všechny... jedna se mě ptala po poslední kontrole jestli mám dost fraxiparýnu nebo potřebuju napsat recept (prostě si to z mojí karty pamatovala), to mě dost ohromilo....

lussinka88
27. srp 2018

@alliess já myslím že s MUDr. Lachetou neuděláš chybu 🙂

sona_kratochvilova
27. srp 2018

Chodila jsem k Mudr.Lachetovi a byla jsem spokojená. Má dobrý přístup,všechno mi dost podrobně vysvětlil takže můžu jen doporučit.

sarinkaropuska
28. srp 2018

@alliess paní doktorka Zelenkova
Pronatal na Praze 4

verunkablack
28. srp 2018

Ajojky, já chodila do iscare minulý rok, k dr.Lénertové. byla moc fajn, vše vysvětlila. zkusili jsme zatím 1x iui, ale bohužel nic. Ivf jsem podstoupila v jiném caru. Příští úterý jdu opět k dr.lénertové, tak mám radost 🙂

koudelka82
9. lis 2018

Ahoj, byl tady v Iscare někdo na microtese?

maja1111111
15. únor 2020

ahojky rada bych se zeptala ,koukam ,ze je nove obsazeni v iscaru..Pan Hulvert tam jiz neni primar??nevite odkdy??nejakou dobu jsem tam nebyla a docela zmeny

santte
28. bře 2020

Holky co chodíte do centra pro reprodukci, je jedno jestli iscare, držím Vám všem palečky. Je to víc než rok, co jsem porodila kluka - KET a 3 roky co se nám podařila holka IVF, vše na poprvé. Vyzkoušejte i alternativni způsoby... cviky, životospráva, byliny atd. Přeji Vám takovou radost, jak prožíváme s manželem my. 🙂 držte se!