Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

baraf
6. črc 2009

tak se hezky vyspi a příjemný pracovní týden-ještě, že je krátký, co? (teda pokud nepracuješ i o víkendu 😀 ) tak papa

aktaka
7. črc 2009

čau kočky
hlásím návrat z dovolené
vůbec se mi sem ale nechtělo ani trochu 🙄

baraf
7. črc 2009

akty,ahoj? jak jste se měli?

aktaka
7. črc 2009

super to bylo, počasí nám přálo, krásná příroda, jen to volno mohlo být klidně delší 🙂

baruš a co u tebe, nějaké novinky? už je prcek zdravý?

baraf
7. črc 2009

Luky akorát kašle, tak snad už to bude dobrý. teď teda začal být šíleně vybíravej v jídle (to u něho neznám), takže zkouší, co vydržím-puberťák jak vyšitej

a kdepak jste byli?

aktaka
7. črc 2009

to mají asi všechny děti, ne? taková období, že nejedí
jen ať nedopadne jak můj manžel. ten do jednoho roku jedl vzorně všechno, od jednoho už skoro nic a bohužel mu to vydrželo do dospělosti 😅

byly jsme v Jeseníkách

baraf
7. črc 2009

tak tam jste si to museli užít. my tam byli vloni (teda v zimě), manža tam dostal lázně, taky jsme si to užili

jo,to mají všechny děti.... on jen zkouší,co vydržím, něco si objedná a pak to nechce.... je to rošťák

sonka.77
7. črc 2009

Ahojky!

Eli, jak to mohli takhle přešvihnout, to se dopředu nedomlouvá, že prostě jen tolik a tolik a víc nic? My ICSI nechceme, tak bysme měli platit zálohu jen 7000,- Holky tak už zítra, no uvidíme, kolik vajuch bude. Dneska večer jdu ještě na poslední UTZ, dr. mě ještě chce vidět, ale už s tím vlastně nic nenadělá, včera byl Pregnyl.

aktaka
7. črc 2009

a kde byl? v karlové studánce? tam jste teď bydleli, je to tam moc hezké

Soni, už zítra, jo? tjo, to letí jak sviň
tak držím moc pěsti!! a podej určo zprávu 🙂

baraf
7. črc 2009

jo,jo ve Studánce.... bylo to tam super....

Soni, tak tfuj,tfuj,tfuj

aktaka
7. črc 2009

a chodil taky do toho super perličkového bazénu? my jsme tam byli naložení každý den, takovou masáž zad jsem si už dlouho neužila 🙂
i když tedy, 150K za hodinu, to je taky maso 😅

baraf
7. črc 2009

do nějakýho bazénu chodil.... 😀 ale on neplatil nic, měl to celý na pojišťovnu.... teda nic,parkovný, příplatek za jednolůžk.pokoj, 60 korunovej poplatek jako za pobyt v nemocnici..... takže to taky pak vyšlo na slušnou pálku

aktaka
7. črc 2009

jj, to se pak nasčítá taky slušně

baraf
7. črc 2009

to jo, ale byly to tři týdny, my tam s ním byli dva týdny tak to byla super dovča 😉

aktaka
7. črc 2009

to věřím, já bych tam taky vydržela déle. zvlášť v zimě, bych si zalyžovala... úplně to vidím, paráda

baraf
7. črc 2009

taky jsem lyžovala .... bylo to na přelomu března/dubna. kráááásně svítilo sluníčko a sjezdovka téměř prázdná.....
tenkrát tam napadlo spousta sněhu.
chodili jste do lesa? co houbičky,rostly?

aktaka
7. črc 2009

vyloženě do lesa, kde by rostly houby, jsme nechodili. spíš po různých stezkách, na praděd a tak. ale když jsme jeli domů, stavovali jsme se cestou na bouzově a tam na parkovišti rostly žampiony 😵

baraf
7. črc 2009

ty nám rostou na zahradě taky 😀 Lukymu pod klouzačkou...

my snad pojedem př.víkend na šumavu,doufám,že to klapne, tak se taky těším

aktaka
7. črc 2009

na šumavu, jo? snad vás tam nechytne ještě nějaká velká voda 🙂

elana
7. črc 2009

Ahojky, tak v práci jsem to přežila a už zas ve starých kolejích🙂 áchjo.

Soni, tak držím palce na uzv (i když ho taky moc nechápu, nevím, coby dr. jako říkala, kdyby byly prasklý......což samozřejmě nebudou, píchala jsi antagonistu) a hlavně na zítra, ať je jich co nejvíc a co nejvíc zralých hlavně. My se nedomlouvali právě, embryoložka řekla, že je 13 vajíček a že některá nechají přirozeně a některá ICSI, ale počty ne, mě ani nenapadlo nad tím moc špekulovat, páč jsem měla starý ceník a tam to bylo tuším 1-10, ale ponovu je to nějak jinak. A hlavně jsem byla taková celá ráda, že to mám za sebou a že spg je dobrý a že se dozvíme, jestli se umí spojit přirozeně.

Akty, tak vítej taky zpátky, vidím, že jsme odpočívaly spolu🙂

baraf
7. črc 2009

akty-já doufám, že už ty povodně snad opadnou. chtěla jsem min.týden jet na moravu (tam mám příbuzný) a taky jsem to vzdala... holt si umím vybírat lokality 😀

eli-tak super, že tě práce nepokořila 😉

elana
7. črc 2009

To né, spíš jsem se chvíli dost sebelitovala a pitvala se v nesmyslech (jakože "touto cestou jsem naposled jela těhotná" a "když jsem zapínala tenhle poč, byla jsem ještě těhotná")...no, vzhledem k "závratné" délce mého těhotenství už mě myslím žádná takovále situace nečeká🙂

baraf
7. črc 2009

jo, jo však jsme to tu včera rozebíraly,že......

a co vlastně děláš?

elana
7. črc 2009

Baruš, IP.

baraf
7. črc 2009

coooooooooo? teda jsem asi natvrdlá.......

elana
7. črc 2009

🙂 IP-interní pošta, jukni nahoru, svítí Ti tam červeně 1 zpráva 😉

baraf
7. črc 2009

jo, už jsem to rozluštila...... no jo, hned mi to nedocvaklo...

sonka.77
7. črc 2009

Holky jste tu ještě?

elana
7. črc 2009

No jasan že jsme🙂

sonka.77
7. črc 2009

Já myslím, že mě chce dr. vidět proto, že jsem u ní byla minulou středu, ale pak v pátek jsem byla u jiné, která jen zkoukla folíky a telefonem s tou mojí dr. domluvily termín OPU. Podle mě by si mě normálně pozvala na včera, ale jak byl svátek, tak byla asi pryč. No takže se chce jen přesvědčit jak to vypadá, ale pokud se netrefila, tak už s tím nejde nic udělat. Tak doufám, že se trefila a že uvidíme hodně velkých folíků.