Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

siki26
14. črc 2009

Tak to já zapojuju svoje palce 😉 ruce i nohy 😀

aktaka
14. črc 2009

díky díky
to už by mohlo stačit, aby to klaplo, tolik končetin 😀

baraf
14. črc 2009

akty,teda,ty průšvihářko 😀 nenervuj se,nějak to dopadne. jestli se někdy uvidíme 😉 tak ti budu líčit, jak se účtovalo u nás ve firmě, to bylo teprve o pořádnej PRŮSER 😠

aktaka
14. črc 2009

mi rozčiluje, že ona se hrabe v hovadinách, ale důležité průsery u kolegů jí nechávají v klidu. občas mám pocit, že si na mě zasedla 🙄

u nás to fungovalo normálně než nás koupila tahle firma 😠

baraf
14. črc 2009

to tak bývá, fakt se nenervuj, nejhorší na světě je srážka z blbcem. taky jsem svýho času měla takovýho šéfa.... co mohli jiní jsem nemohla já..... pak jsem se naštvala a odešla......... 😠

takže vy jste účetní firma? já myslela, že jsi účetní jen pro jednu firmu..

aktaka
14. črc 2009

já už odcházím rok, pořád to oddaluji kvůli tomu mimi, chtěla bych to tu doklepat už do mateřské. ale řekla jsem si, že jsetli nevyjde první ivf, tak to tu balím

nejsme účetní firma, jen je nás tu několik společností v holdingu, takže je tu víc účetních a každá má jednu nebo víc společností (podle velikosti)

elana
14. črc 2009

Ahojda🙂 pěkné odpoledne, letní dokonce 😉

Holky, Vy jste tu samý číslo...to obdivuju. Mě matika a podobný minuly velkým obloukem, jsem úplně tupá, nedokážu si spočítat vrácený peníze.

Jinak proces u nové kadeřnice trval 35min se vším všudy, jsem maximálně spokojená😀 s účesem i s dobou práce. Ta moje bývalá byla taková lemra, tam bych seděla ještě teď. Tahle fik fik fik a jsem celá nová. Ještě si musím dobarvit odrosty a bude to dokonalý😀

Ad kojení, já to mám asi tak jako Bára, samozřejmě, když je dítě hladový, tak je hladový a nakrmit se musí...ale jsem strašná stydlivka, takže už teď vím, že budu vyhledávat kouty, hypermarkety atd. I když má Akty pravdu, že vlastně při kojení není vidět "nic".

aktaka
14. črc 2009

ahoj El
já zrovna odcházím dom sakra ☹

já jsem zase úplně tupá na literaturu, fakt mazec. přitom čtu ráda, ale abych si zapamatovala, co kdo napsat, to ani omylem. maturu z čj mám jen díky tomu, že mi šly slohy 🙂

tak to je fajn, že jsi spokojená s ostříháním. mě moje taky ošmiká rychle, akorát další hodinu a půl tam trávím kvůli melírů 🙄

tak já se zvedám, večer už asi nenakouknu, tak se zase uvidíme zítra.
pa kočky

elana
14. črc 2009

Akti ahoj a hezký večer🙂

siki26
14. črc 2009

uff, tak zase namrkávám, teď jsem se teprve zastavila, mám toho po dovolený nějak moc na stole 😝

Eli, tak přihoď fotečku, ať vidíme, jak ti to sluší 🙂

elana
14. črc 2009

Jo, Siki, to ne🙂

Ale ona to vlastně není zásadní změna, jen to mám sešmikaný a u obličeje tak kus pod bradu jsou ty nejkratší vlasy, takže spíš je víc pro mě, než pro okolí. Jen když hodím vlasy (ty dlouhý) dozadu, tak si můžu představit, jaká budu, až se to někdy rozhodnu shodit komplet.

siki26
14. črc 2009

Tak pak fotečku, až to tedy shodíš komplet 😉 Budeš mamina, tak pak to půjde dolů ne? Myslím, že jsi říkala...

Já taky už pomalu pádím. Mám sraz s kamarádkou na kafčo. Tak se tu mějte krásně, paaaaaaaa 🙂

baraf
14. črc 2009

eli,tak to je fajn, že jsi spokojená

akti, z maturou z čj jsme na tom podobně... taky čtu ráda, ale některý věci mě teda neba (a u matury jsem si vytáhla f.kafku-jedinou otázku, na kterou jsem ani nemrkla,páč mi to nic neříkalo-ale bylo to za 3,tak super)

siki-ty návraty po dovolený do práce jsou na prd, viď, když se to nakupí...

elana
14. črc 2009

Siki, jasan, až budu mamina, budou fotečky všechny možný 😉 to už se bude čím chlubit.

No, Kafka mi teda taky nic neříká🙂 ale jinak louskám ráda, louskám hodně.

bubanek
14. črc 2009

Ahoj holky,

jsem tady poprvy, mam potvreznou endometriozu a 6 mesicu se snazime a nic..vypada to blede a mam z toho dost depku..spatny jatra a tak na umely se mi moc nechce..kazdopadne..JAK JE TO FINANCNE,KDYZ BUDU CHTIT TY LEPSI HORMONY NEZ TY ZAKLADNI? A TAK VSECHNO KOLEM,JAK TO PROBIHA?ZATIM NEMAME ANI SPERMIOGRAM..NA PODZIM TO BUDEM MUSET ZACIT RESIT..a asi zkusim ISCARE PRAHA..dekuju za odpoved ...bubu

elana
14. črc 2009

Ahoj Bubánku, 6 měsíců není nic, tady se to počítá na roky 😖

Určitě by to chtělo nejdřív ten spermiogram, 40% párů je postiženo tou mužskou sterilitou (nebo sníženou fertilitou), takže to rozhodně není od věci.

Jinak nás pokus s lepšími léky a s ICSI (to je vpravení spermie přímo do vajíčka, používá se tam, kde je horší právě spermiogram) vyšel cca na 24 000, bez ICSI je to ale výrazně levnější, cca. o 10 000.

Jinak jak probíhá co...jestli myslíš první návštěvu v Iscaru, tak udělají spermiogram, Tobě ultrazvuk, během menstruace Tě pozvou na krev na horm. profil...a podle výsledků navrhnou léčbu. Buď zkusíte "jen" řízené cykly (tj. ultrazvuk, lék na prasknutí folikulu a domácí časovaný styk) nebo IUI (inseminace), kdy vstříknou upravené spermie přímo do dělohy, nebo sepíšete žádost o IVF.

baraf
14. črc 2009

ahoj bubánku, vítej

je to přesně tak, jak píše elena, tak se obrň trpělivostí 😉

aktaka
15. črc 2009

čau kočky
to máme venku ale krásně, co? 🙄
mám pocit, že je tak osm hodin večer jaká je tma

Bubanek, dobrá volba caru 🙂
a jak píší holky, chce to pevné nervy a trpělivost, neplodnost je běh na dlouho trať

siki26
15. črc 2009

ahojky,

Bubi, já jsem taky měla ty "lepší" hormony a dala jsem za vše (včetně ICSI) 18.000,-. dá se to, není to tak hrozný, hlavně kvůli miminku vše ne? 😉

jj, je tam pěkně hnusně a to jdu večer na předpremiéru Pottera. Tak jestli tam půjdu v dešti, tak tě pic...

aktaka
15. črc 2009

holky, opravdu to jsou "lepší" hormony? není to jen o tom, že je s některými snazší aplikace (pero)?

a to je venku ta předpremiéra či co? 🙂
jinak aby bylo jasno, vzala jsem si dnes bílé 3/4 kalhoty. to abych v tom krásném počasí byla patřičně zasratá 😅

siki26
15. črc 2009

"lepší" znamená kvalitnější, neobsahují nějaké ty ble přísady 😝

venku ne, to by ještě scházelo 😠 ale než tam dojdu a hlavně pak až pojedu domů, tak to už budu venku 😉 Deštník naštěstí mám, ale myslím, že večer zmrznu.

aktaka
15. črc 2009

ale ono snad nemá být nějak extra zima. musíš doufat, že nebude 🙂

baraf
15. črc 2009

ahoj holky,

od rána až do teď nám nešel proud (někde tu byla porucha na vys.napětí).a já táááák potřebovala vysávat a žehlit 😀 nemohla jsem uvařit ani oběd, co horšího ani kafíčko 😉 ale už tu mám na stole voňavý "presíčko" k obědu jsme měli housku se sýrem, ale večer jsem Lukymu slíbila br.kaši a rybu,tak se těší..... tím jak bylo navíc zataženo, tak jsme měli doma jak večer, pořád jsem Lukyho přemlouvala,že půjdem odpočívat,ale nenene, nechtělo se mu. tak jsme vystřihovali zvířátka a četli. teď už tu svítí sluníčko,tak půjdem ven.

siki,tak si užij kino

jo a ty hormony jsou kvalitnější, jako že je tělo líp snáší, aspoň tak mi to¨bylo vysvětleno

aktaka
15. črc 2009

ahoj Baruš
já jsem si říkala, kde se touláš, že v tomhle počasí přeci musíš sedět doma a nudit se 🙂

baraf
15. črc 2009

no nuda to byla příííííííšerná 😒 a teď odpočíváme, luky chce pohádku

siki26
15. črc 2009

teda holky, mě dnes od rána zase bolí záda, to je hrozný...mamča říkala, že jediné, co jí v těhotenství bolelo, tak byly právě bedra, tak je vidět, že jsem po mamče 😒

baraf
15. črc 2009

siki-tak pokud tě budou bolet jen záda, tak to bude super ne? a rodině už jste to řekli?

aktaka
15. črc 2009

Siki, to je na prd ti povím, mně přijde bolení zad horší než špatně od žaludku, ale Baruš má pravdu, jestli je to to nejhorší, co tě za celé těhu potká, tak to není zase tak strašné 🙂

jo a už by sis mohla změnit údaje v pasu, co ty na to? 🙂

siki26
15. črc 2009

jj, rodina to ví, ale ještě to moc nerozhlašujeme, protože vím, že se toho ještě může hodně přihodit (doufám, že jen to dobrý) 🙂
no, dneska v noci mě ještě píchalo pravé prso 😝 Tak čekám, co mě ještě čeká.
údaje změním, jen nemám moc času, tak musím postupně 😅

baraf
15. črc 2009

já myslím, že si to siki nechává až po utz, aby něco nezakřikla.... 😉

akty - co tvůj pracovní průšvih,dobrý?