Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

elana
16. črc 2009

No přesně tak, už to neovlivníš, pokud je, čistě teoreticky, nějaký problém, tak si ho příroda vyřeší sama a jinak nehledej potíže a těš se. Jsi tu z nás momentálně nejdál, víš to? 😉 Važ si toho štěstí, hýčkej ho a věř mu.

Ahoj zítra.

sonka.77
16. črc 2009

Ahoj večerní směno! Kdepak máme Aktu? Doufám, že v práci se to brzo přežene!

Siky, jak říká Eli, raduj se, vše bude v pořádku! 🙂

Holky, já nějak začínám nervóznět, zatím jsem byla v klidu, ale čím dál častěji mi přichází na mysl dřívější testování a pořád hůř a hůř se přesvědčuju, že je to blbost. Asi se nechám vystřelit na Mars. 🙂

elana
16. črc 2009

Ahoj Soni, čekám až se vrátí choť z práce, tak tu chvíli jsem-až zmizím, je tu🙂

No, extra nedočkavky mají taky dvě fáze testování, od 6.dpET tzv. "na dvojčata" a když je jen /, tak čekají dva, tři dny, jestli tam je aspoň jednoče🙂

Tohle čekání je nejhorší. Mě to teda přiznám se moc nemučilo, protože jsem byla smířená s tím, že to nevyšlo a tak nějak mi vyhovoval ten stav "že to ale nevím jistě a třeba to vyšlo"🙂 No, ale stejně jsem testovala už 9.dpET (i když neplánovaně, špatně jsem to spočítala, myslela jsem, že jsem 10.) Tak se drž, už se to krátí. Za týden už budeš mít jasno 😉

sonka.77
16. črc 2009

Eli, já mám v plánu testnout příští středu, ale teď už tak nějak spekuluju s tím testnout už v pondělí. To bude 9 DPET. To musím 100% vydržet a pak třeba vydržím až do středy. Musím si dávat splnitelné cíle. Takže do pondělka na tuty. 😀 No za týden už bude vymalováno. 🙂

elana
16. črc 2009

Myslím že ten plán je zbytečně přísný, ono opravdu těch 9. max. 10dpET se tam čárka už ve valné většině ukáže, aspoň slaboučká🙂

Podle mě by to člověk měl udělat podle toho, jak to cítí, někomu nedělá problém vydržet (lépe v klamné naději sníti, než strašlivou poznati jistotu😀), někdo se zas mučí a stresuje a tam je určitě lepší testnout. Takový tenze časnýmu těhu určitě neprospívají.

sonka.77
16. črc 2009

Eli, no tak tohle už není možný, my jsme prostě dvojčata!!! Přesně tenhle verš z Erbena mě napadl a chtěla jsem ho napsat, ale pak jsem ho nenapsala. To není možný. Museli nám při porodu rozdělit. 😀

Já vím, že do 9DPET vydržím, co bude potom zatím radši nebudu řešit. Horší to bude i proto, že budu doma sama a tak tu nebude nikdo, kdo by mě zadržel. 🙂 Protože, kdyby mě při brzským testování načapal přítel, tak by mi pěkně vynadal. 🙂

siki26
17. črc 2009

Dobré ráno holky,

Soni, já jsem taky nevydržela a testovala už 8.den po ET. Čekala jsem jestli dorazí ms v termínu a když nedorazila, tak hned druhý den jsem testovala 😅

baraf
17. črc 2009

ahoj, jdu vás jen pozdravit a rozloučit se. jedem na tu šumavu.tak krááásný víkend všem a v pondělí jsem tu jako na koni 😀

siki26
17. črc 2009

tak si to krásně užijte, papa 🙂

elana
17. črc 2009

Ahojky🙂 tady už asi nikdo, co?

Barušce aspoň na dálku krásný šumavský víkend, odpočiňte si a mějte se rádi 😵

Soni, to je dobrý😀 Já jsem si dneska uvědomila, jak jsem Ti psala na toho mejla, že krom tečky máme i stejně zvolený systém emailové adresy😀 jméno (resp. zkomoleninu) plus rok narození🙂

Siki, ahoj, jak je Ti v tomhle vedru? Asi se motá šíša, co? 😖

sonka.77
17. črc 2009

Siky, tys ale měla na rozdíl ode mě ET až pátý den po OPU, já už třetí. Takže musím čekat o dva dny déle. ☹ To mi vychází na úterý. Takže ten můj plán - středa je tak akorát. 🙂

Baraf, užijte si dovču! 🙂

Holky, tak je to tedy, právě tu začalo pršet jak blázen, buřina, jo jo, deštivý víkend začíná. ☹

Eli, jj taky jsem si toho všimla. 🙂

Holky, teda ty prsa mě bolí fakt hodně, když si doma sundám podprdu a nějak víc se pohnu, tak si prsa musím chytit, aby se moc nehýbly, protože to fakt bolí. Asi mám nějak hodně toho Utrouše. Beru 4 tablety denně.

sonka.77
17. črc 2009

A co mám na balkóně? PRÁDLO! Jdu ho sundat, než bude znova vypraný. 😀

elana
17. črc 2009

Tyjo, bolavý prsa, to bych chtěla někdy zažít😀 mě nebolí nikdy (jako tak, jak popisuje Soni), jen max. na dotek, když se zatlačí, anebo před MS mě spíš tak jako pálí dvorce...ale takovýto fakt bolení, že se člověk bojí pohnout, to mě nepotkalo ani v tom krátkém těhu.

sonka.77
17. črc 2009

Ahoj Eli! Mě prsa bolí skoro vždycky po ovulaci, ale různí se délka. Někdy jen dva tři dny před MS, někdy hned od druhého dne po ovulaci, někdy vůbec. Ale je fakt, že takhle hodně mě ještě nikdy nebolely, ale taky jsem do sebe nikdy nenapíchala takový tuny hormonů. 🙂

elana
17. črc 2009

Mně právě po ovulaci taky, ale fakt jen maličko, nikdy ne samovolně, jedině na tlak. A stejně jsem to měla i při stimulaci (tentokrát tedy ještě před "ovu") a potom až do konce. I když jak jsem byla těhu, tak mě bolelo někdy večer jen jedno, střídaly se😀

No, to je jasný, věřím tomu, že je to těhotenstvím, ale najisto to říct, nejde, rveš do sebe progesteronu koňský dávky a ten to způsobuje i v běžným cyklu...uvidíme. Už brzo, brzičko, se dozvíme, jak se mají soňáčci mikrodubňáčci 😅

aktaka
17. črc 2009

ahooooooooooj holkyyyyyyyyyy

nechutné nechutné vedro, jela jsem vlakem, kde bylo asi 50 stupnů a půl půl hodiny šlapala do kopce, jsem totálně uvařená

tak nějaké novinky? Soni jak je, v pohodě? krom prsou tedy 🙂

elana
17. črc 2009

No čáááááu Aktýýý, že se ukážeš🙂

Novinky asi né...myslím, nic, co bys nevěděla. A Ty? 😉 doufám, že se Ti embryo z IUI neuvařilo ve vlastní šťávě🙂

Jejka, přesně vím o čem mluvíš, dva roky jsem dojížděla do školy (a pak do práce) 60km denně vlakem a potom půll hodiny pěšky, když jsem ještě bydlela u našich. Ech, nikdy víc, stále ještě živá vzpomínka. A pak jsme si to předloni zopákli s MM, když nám vybuchla výpůjčka auta a my potřebovali k našim zajet...bylo to tak strašný, že jsme druhý den šli a koupili si auto😀😀

sonka.77
17. črc 2009

Hi hi, tak bezvadný, nechala jsem tu chvilku otevřený dveře od balkónu, jako aby sem šel ten vlahý vzduch z venku a máme mokrý koberec a krupky v ložnici. 🙂 Padají malé krupky, hromy, blesky, a slejvák je pořádný. No škoda, mohl být krásný víkend u vody.

Eli, jj uvidíme to už brzo, v úterý ve středu a bude jasno. Snad tam Soňáčci jsou. 🙂

elana
17. črc 2009

No neke, že je u Vás taková čina? Tady jakoby se nechumelilo😀...stále pokračuje letně letní léto 🙄 ve své nejhorší podobě.

Snad tam jsou🙂 já myslím, že ano 😉 stejně, když nad tím člověk uvažuje, tak je to tak přirozený, zavést embryjka, otestovat a //.........a přitom je to spíš zázrak, když to tak vyjde. Ale hele, tady je to úspěšná diskuze, i když já a Bára jsme si pokazily finiš, tak // jsme našly, věřím, že najdeš taky. A na rozdíl od nás, Ty to šťastně dotáhneš.

sonka.77
17. črc 2009

Ahoj Akti!!! U mě nic nového, cítím se naprosto normálně, ale pořád věřím. 🙂

Já dojížděla jen jednou v létě na brigádu do Prahy a to byla hrůza, doma jsem jen přespala a jelo se znova.

Aktino embryjko se pěkně dopeklo a teďka hledá místečko k zahnízdění. 🙂

sonka.77
17. črc 2009

Jo jo, však si taky za chvilku užijete deště, ono to k vám dorazí. 😀 Posílám. 😀

Sice věřím, ale myslím, že budu opravdu hodně překvapená, kdyby tam fakt byly. Asi budu ten typ, co chce být radši v slastné nevědomosti, už mě to testování nějak přestalo. 🙂

aktaka
17. črc 2009

tady se zatáhlo a bouří, už aby začalo pršet, je fakt nechutně dusno

El, to je mazec, to vaši bydlí někde úplně na samotě, ne? no i když mi na samotě nejsem a stejně šlapu do kopce půl hodiny, ono je to asi jedno

Soni, určo budou //, to je jasňačka

jinak nám dnes zase přijedou švagrovci s tím rozmazleným synátorem, vrací se z dovolené. doufám, že ten malý ďábel bude patřičně uvařený a neschopný pohybu, dneska jsem zralá zavřít ho do kumbálu 😀 😀

elana
17. črc 2009

Nech si to jó? 🙂MM je na cestě z Prahy domů, tak ať ho to chudáka nechytne.

No jasně, že překvapená, já byla taky😀...když tam po tisíciletech ten dušík vylezl, vlítly mi do očí slzy a já začala hystericky opakovat ("ty vole, ty vole, ty vole")😀😀 (a to tento obrat nepoužívám od svých patnácti🙂)

aktaka
17. črc 2009

Soni, já jsem přesně ten typ, že neš vidět brzy jednu / , tak si raději ten slastný pocit nevědomosti užiju trocho déle. pak je to aspoň jistější, že když je tam jen jedna, že to není vinou brzkého testování

myslím, že můj embrouš je na cestě pryč, se mu nedivím, já bych u sebe taky nebyla, když mám věčně přes 37 teplotu 😀

elana
17. črc 2009

Akty, hehe, nene, naši bydlí ve 30 000 městě, ale na jeho horním okraji a nádr je dole 🙄 a MHD je uzpůsobena tak, že odjíždí 5min před pravidelnými příjezdy vlaků🙂

Jéje, tak to bude veselo. No, po takovém horkém dni snad zapluje a dá pokoj. A v nejhorším se v tom kumbálu aspoň schladí, můžeš to pojmout jako prevenci úpalu a ještě budeš za hodnou tetu 😝

sonka.77
17. črc 2009

Já jsem od zítra slaměná vdova na 14 dní. Mě bude doma smutno. ☹

Akti a už jste objednávali i léky na IVF? Když chce dr. požádat u pojišťovny o IVF, tak rovnou žádá i o léky ne? U nás to tedy tak bylo.

elana
17. črc 2009

Soníku, smutno Ti bude, ale sama nebudeš-jste přece 3 😉

My se žádostí taky hned objednali léky. Resp. vlastně ta žádost byla o ty léky, takže když jsem četla, že objednal Gonal, Cetrotide, Ovitrelle, bylo mi jasný, že mám krátký protokol s antagonisty. Jinak od něj bych se nedozvěděla ničevó.

sonka.77
17. črc 2009

Eli, tak já to ještě chvíli zadržím, ju? Ty pocity při konečně pozitivním testíku má asi každá déle se snažící holčina podobné. Prostě tomu nejde uvěřit, že po takové době to je skutečně tu. 🙂

Akti, ale ty nevíš, že tvůj embroušek je jižanský typ a má rád teplíčko. 🙂

Eli, super systém MHD, to my mohli prodat do světa. 😀 😀 😀

sonka.77
17. črc 2009

Eli, no jó, vždyť my jsme tři! 🙂

No když pomyslím, že to třeba nevyjde, tak to bude o to smutnější, že tu budu sama. ☹

elana
17. črc 2009

Soni, no ten systém MHD jsem nepochopila za celý ty leta. Přitom tím vlakem fakt jezdí dost lidí, takže nádraží je obležený autama s příbuzenstvem, který chtějí cestovatele domů odvézt. Měli by pěkný kšefty, ale né🙂