Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

sonka.77
20. črc 2009

Akti, ztraceno ještě není, ale dávám si tak 10%. Nakonec jsem snad ráda, že jdu na tu krev už zítra, budu to vědět hned a nebudu muset další den bezdůvodně doufat.

Akti, já vím, že na tom dneska taky nejsi nejlíp, trošku si zasmutníme spolu, jo?

aktaka
20. črc 2009

no já dnes v práci myslela, že se fakt rozbrečím. nějak to na mě dolehlo ta beznaděj, že člověk se může přetrhnout, nechá do sebe řezat, jen aby mohl mít dítě, ale to blbé tělo to prostě nechápe 😢 😠 a nezbývá, než se v tom plácat a dál čekat
teď už je mi naštěstí trochu lépe
večer musíme s manželem pořešit co a jak dál, jestli budeme ještě zkoušet iui nebo už na to prdíme a tak

soni, kdyby to nevyšlo, půjdete na další hned za ty tři cykly?

sonka.77
20. črc 2009

No Akti, to záleží, jestli máme mražáčky, pokud by byli, tak hnedka na KET. Jinak nevím, jestli dřív nezkusit imuno. Abysme měli před dalším pokusem jistotu, že v ní není problém. Jinak jestli tam zítra bude 0, tak se rozbrečím 100% a to jsem ještě nikdy při mrše nebrečela.

Akti, uvidíte, možná by to chtělo aspoň měsíc oraz a pak třeba ještě IUI, ale uvidíte na co se budete líp cítit.

aktaka
20. črc 2009

Soni a mrazáky tedy máte?
uvidíš, co vám napíšou, někde dávají plné imuno až po dvou neúspěšných ivf...

já nevím, já se v tom teď tak plácám. na jednu stranu bych chtěla hned zítra začít stimulovat, na druhou tomu nechat trochu pozvolnější průchod. uvidíme, co na to manžel

baraf
20. črc 2009

akty- je mi to líto.... fakt,co všechno člověk podstoupí a nic z toho....
soni- uvidíš,co krev,držím palce. ale zdá se mi to brzo....

my jsme nepořídili s lukym dnes vůbec nic-teda jedny kalhoty, ale jinak teda děs a hnus,co v těch obchodech měli...

aktaka
20. črc 2009

baruš, budete muset vyrazit příště znovu asi 🙂

nj,nedá se, musíme hold dál bojovat

baraf
20. črc 2009

akty-odpočiň si na nějaký dovče a pak hurá do toho.... taky si jedem odpočinout a pak to zas zkusíme. v tom dubnu, když jsem byla, jsem toho měla nějak moc a byla ve stresu,tak možná i proto byl ten potrat...

baraf
20. črc 2009

jo,jo vyrazím, ale s manžou do rakouska nebo německa.... tady jsem teda fakt nic nevybrala. a luky jak byl zklamanej....

sonka.77
20. črc 2009

Akti, já nevím, jestli máme mražáčky, zeptám se až budu vědět výsledek tohohle pokusu. 🙂

Baraf, mě to taky připadá brzo, ale kámoška jindy nemůže a další krev je až v pondělí. Tak už to nebudu řešit a nechám to osudu.

Baraf, to je škoda, že nic neměli, někdy nemaj vůbec nic a jindy chci koupit všechno. 🙂

aktaka
20. črc 2009

je to možné. člověk kdyby věděl, co za tím bylo, aby se tomu vyhnul příště, co?
mě někdy strašně ubíjí jaké to jsou stejně metody pokus omyl. já jsem vděčná za tu možnost, vím, že bych jinak možná byla odsouzena k životu bez vlastních dětí nebo k adopci, ale stejně mě to někdy vztekne

baraf
20. črc 2009

soni,uvidíš, třeba se chytly obě.....ještě budeš překvapená...

akty-jo,jo.... prostě se to stává, jak všichni říkají a je to tak.... teď se hodím do klidu, luky začne chodit do školky a tak to bude i lepší,že přes den se o něj bude starat někdo jiný

sonka.77
20. črc 2009

Akti, jo je to pokus omyl, jinak to nejde, sice je to umělé oplodnění, ale v podstatě je to stále vše na přírodě. 🙂

aktaka
20. črc 2009

soni ahá, tak to hej, já myslela, že už víš
tak držím, ať jsou aspoň mrazáčci, kdyby to nedopadlo dobře

stejně jsme ženské silní, chlapi už by se na našem místě dávno hroutili 😀

sonka.77
20. črc 2009

Mě ani tak nedeptá ten dnešní sněhobílý testík, ale ty prsa, pořád bolely jak hrom a teďka už jen trochu. To mi fakt nejvíc bere naději.

sonka.77
20. črc 2009

Jo ženská vydrží víc než kůň. 😀

aktaka
20. črc 2009

soni, já vím, mám to taky. ráno jsem ještě doufala, že by to mohlo být implantační špinění (přeci jen 7.dpo, to by bylo nadějné), ale pak mě přestaly bolet prsa a bylo vymalováno. je to hnus takové důkazy neúspěchu 😠

sonka.77
20. črc 2009

Jo jo Akti, a já to budu mít zítra potvrzený. 🙂

Jdu asi něco dělat, jinak se z toho zblázním, ale díky moc za pokec. Zítra se ozvu.

Pa pa, krásný večer. 🙂

aktaka
20. črc 2009

Soni, to je rozumné, běž to zahnat prací 🙂

já zase mrknu až přifrčím z rachoty
jdu taky něco kutit
papa

baraf
20. črc 2009

soni- já jsem teď při tom druhém pokusu nemohla dospat testovacího rána. co půl hoďky jsem byla vzhůru, no děs a v 5 ráno definitivně..... klepaly se mi ruce,jak alkoholičce, když jsem testovala,
držím moc moc palečky

akty, takže už "jenom"nešpiníš,ale normální ms?

a máte pravdu,chlapům by už dávno ruply nervy

aktaka
20. črc 2009

já nesnáším testování, jsem vždycky raději, když přijde dřív ms, hlavně, že nemusím čučet na to sněhobílo. to asi po ivf vydržím dlouho 😀

baruš, jj, už normální ms

baraf
20. črc 2009

akty,ach jo..... je fakt, že ms je lepší,než sněhobílej test.....................
a v práci už dobrý?

no nic, jdu taky něco dělat, luky je u babičky,tak aspoň sbalím, když jedem zítra pryč....

tak zatím, pak ještě nakouknu

aktaka
20. črc 2009

v práci divné. jako je klid, ale mě to tam strašně štve
dostala jsem nůž na krk, že musím do srpna něco udělat nebo mi sáhnou na prachy. štve mi ten princip, jiní tam měli daleko větší průsery, ale jen se mnou to řeší takhle. to je tak, když je majitelka osoba neurčitého pohlaví a neumí se smířit s faktem, že někdo vypadá lépe 😠

baraf
20. črc 2009

to víš,akty, závist je nechutná vlastnost..... takže tu uzávěrku musíš opravit?

elana
20. črc 2009

ahoj kočičky, tak Vás jdu taky pozdravit, teďka moc nestíhám...budu pořádně asi až ve čtvrtek, zítra snad nakouknu po práci.

Baruš, to je škoda, že jste si víkend moc neužili...hm, tak snad příště. Hlavně že jste nenastydli, ono bylo fakt hnusně.

Akty, no toto. Já jak to četla zpětně, tak jsi psala o tom špinění, tak jsem si taky říkala, á, paráda, určitě to bude implantační, to by odpovídalo...a ono houby☹ hmm, já se přiznám, že asi bych to ten příští měsíc hodila k ledu, celý IUI a v září se vrhla na to IVF. Mi přijde, že Ti to nějak moc nesvědčí, takhle brzo MS neni normální, to vypadá na selhání žlutýho tělíska, a ať z jakýhokoli důvodu, asi by bylo lepší dát tělu chviličku voraz.

Soničko, Tebe mám na konec...ách jo. Naděje umírá poslední, tak počkáme se slzičkama do zítra, ju? 😉 12dpo se druhá čárka ukáže pořád ještě spíš menšině testovatelek, tak třeba to opravdu vyšlo. Na prsa nehleď, ono se to říká snadno, ale věř mi, že já mám dokonalý marker přicházející MS-4 dny před ní mě začnou pálit ty dvorce, no a přesně! to jsem měla i po IVF, takže jsem natuty a skoro na hodinu přesně rozhlásila všem, kdy dorazí MS-a nepřišla. Tělo je z těch hormonů poblbaný, neví co dělá. Tak dvojčátka jsou asi ztracený, ale dubňáček jednoče se tam třeba skrývá. No a kdyby fakt ne...tak hlavu vzhůru, většinou to vyjde až napodruhý a půjdem do boje spolu, co Ty na to 😉

Tak se mějte krásně, ahoj a ukážu se, jak to půjde.

siki26
21. črc 2009

Dobré ráno holky,

soni, ty prsa nic neznamenají, mně většinou bolí, ale pak je chvíle, kdy nebolí vůbec...Tak se podle toho neřiď...
Držím palečky na tu krev.

Akty, já už bych se asi taky na iui vyprdla a šla do IVF, tam je mnohem vyšší šance, že se to povede. A třeba budeš patřit mezi ty šťastné a povede se to na poprvé 😉

sonka.77
21. črc 2009

Ahoj holky! Tak krev je odebrána, nezbývá než čekat. 🙂

Eli, jsi moc hodná, to víš, že budem bojovat spolu, pokud to fakt bude dneska negativní. Na podruhé už je daleko větší šance a tu my nepropásnem. 🙂

Siki, fakt? Mě standartně po ovu prsa bolí a před MS přestanou, proto jsem z toho tak zoufalá a do toho ten testík. No rozuzlení se už blíží, ale do poslední chvíle doufám. 🙂

Akti, jo jak říká Eli, tělo potřebuje voraz, já brala 5 měsíců po sobě po ovulaci Duphaston, první měsíc super, druhý dobrý a od třetího jsem začínala špinit 8 dní před MS, ta sice přišla v termínu, ale vložku jsem měla skoro furt. Pak jsem ho vysadila a zase jsem špinila jen dva dny před MS. Tělo potřebuje svý.

siki26
21. črc 2009

Soni a v kolik budeš vědět výsledek?Moc, moc na tebe myslím...

sonka.77
21. črc 2009

Siky, ještě nevím, kámoška mi řekla, že se ozve, kdy to bude, ale ještě se neozvala. 🙂

Tak čekám a čekám a doufám a doufám.....

baraf
21. črc 2009

ahoj holky!

soni-tak moooc držím palečky! a jak píšete obě s eli,kdyby náhodou nic, napodruhé to určitě vyjde! a já jdu do toho boje s váma 😉

jedem s lukym ke švagrovce do říčan,tak tu nebudu až do pátku,tak s mějte všechny moc fajn

siki26
21. črc 2009

Baruš, tak si to moc užijte, vypadá to, že budete mít i krásné počasí 🙂

Soni, tak to jsem napnutá jak špagát, držím všechno co jde 😉