Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

sonka.77
21. črc 2009

Holky, tak je to negativní. ☹ ☹ ☹

siki26
21. črc 2009

Soni, tak to mě moc mrzí ☹ Hlavu vzhůru, druhý pokus je jistý, určitě to vyjde a nejsi na to sama, Eli i Baruš se hlásí 😉

baraf
21. črc 2009

ještě jsem nakoukla

soni-tak to je mi líto,moc.......

siki-díky, jo,jo vypadá to na super počásko na koupání, luky už si sám sbalil rukávky a nafukovací mašinu(jako takový vozítko) do vody-tuším,že náš program je víc,než jasný-koupaliště od rána do večera

siki26
21. črc 2009

jj, taky bych raději byla někde vyvalená, hezkou knížku a užívala si sluníčka 🙂 Místo toho jsem zalezlá v práci a vůbec mě to tu nebaví 😠

sonka.77
21. črc 2009

Holky, dík, zatím nebrečím, ale chystám si to na večer, ach jo, je to na prd. Musím zjistit jak je to s mražáčkama, jestli jsou nebo ne.

A co mám vlastně dělat s tím Utroušem? Ofiko mám jít na krev až v pondělí. Mám ho do té doby brát nebo ne? Dr. říkala, že se má brát dokud nepřijde MS.

siki26
21. črc 2009

Soni, já si myslím, že když je krev negativní, tak ho už brát nemusíš. Ale když budeš volat, jeslti máte mrazáčky, tak se zkus zeptat...

elana
21. črc 2009

Ahojky...Soni, mrzí mě to☹...budeš mít dneska "veselý" večer, ale vyplakej se, dej si víno (vysaď Utroš, to Ti jen zbytečně bude brzdit MS), vanu...škoda že jsi tam sama. Kdybych bydlela blíž, přijela bych za Tebou, taky na tom nejsem momentálně kdovíjak, padly na mě nějaký beznaděje 😒 stran plození dětí.

A co mrazáčci, jsou tam nějací?

Baruš, aspon na dálku si užijte sluníčka jinde než doma🙂

Siki, v práci takhle nůda, co? Já už to tam dneska nemohla vydržet😀

siki26
21. črc 2009

Ahoj El, jj nuda a obrovská. A to mám ještě skoro 2 hodiny před sebou ☹
Holky mám otázku, po jak dlouhé době po transferu by měla být vidět srdeční akce? V jedné diskuzi šla holčina na transfer o 2dny později než já a dnes už měla srdíčka. Já jdu až příští týden ☹

elana
21. črc 2009

Jéje Siki, to máš ještě pěknou dobu tam☹

Srdíčko funguje od 5.tt, takže v 6.tt už ho často vidí. A určitě je mezi 7.-8.tt, to bliká každé (zdravé) srdíčko 😉

siki26
21. črc 2009

A ten 5tt se počítá od ET? Tak nějak přemýšlím, jestli už mi taky bije 😅 Dnes jsem 27den od tranferu...

elana
21. črc 2009

Jojo, 5.tt začínáš dnem vynechané MS. Vzhledem k tomu, že OPU (tj. "ovu") bývá při IVF většinou v polovině cyklu, tak jak je to ideál, tak se to docela dobře počítá.

Já byla na uzv objednaná na 7+3, takže 8.tt.

siki26
21. črc 2009

Děkuju, jsem zase o něco chytřejší 🙂 Trošku se ve všech těch hodnotách ztrácím 😅

A co že na tebe spadl ten splýn?

elana
21. črc 2009

Siki, já Ti nevím...prostě už se to táhne, konce nevidět...tak nějak.

aktaka
21. črc 2009

Ahoj holky

Soni,drz se. Zalez do kouta a vybrec se,zase bude lepe

dneska je nejaky depka den,ja se malem rozbrecela,ze mi manzel do mailu napsal vykricnik (rozumejte,jsem si to vysvetlila,ze na me krici 🙂 ). Regulerne mi hrabe.

Jinak my na ivf pujdeme v zari a do te doby nechci o plozeni deti ani slyset,dame si oraz tu chvilku. Akorat si to zajedu do caru domluvit.

Barus si uziva slunicka,ta se ma

Siki,27. jsem mela testovat... Tak nic no,popojedem 🙂

El,se mas,ze chodis tak brzy z prace,ja kdyz vypadnu v pul pate,tak se raduji jak je to brzy.

elana
21. črc 2009

Akty, když já tam zas straším od 6:45:-) ale podotýkám, že teda dobrovolně. Máme pružnou a mě je milejší přijít dřív a dřív vypadnout, jak naopak. No a pravda je, že o prázdninách to malinkato flákám (o 15min 😝 ) když mám práci, co si rozvrhnu na den, hotovou, tak prostě jdu...mám tam sedět a koukat do zdi, žejo🙂

Máš pravdu, dneska je depka den. Já už se tak vzbudila, takový hluboký, nepřekonatelný smutek ve mě vězel.

No nic, jak říkáš, popojedem🙂

sonka.77
21. črc 2009

Ahoj holky, tak mražáčky nemáme. ☹ No pobrečím si a budem se chystat znova.

Uděláme těhuvlnu na podzim,jo? 🙂

Siki, srdíčko už bude určitě vidět a třeba dvě. 🙂

elana
21. črc 2009

Soni, škoda, že na KET není...ale prostě napodruhý dáte lepší léky, bude víc vajíček, bude bříško a bude sourozenec v mrazáku...to už prostě nejde jinak🙂

Nojo, zas to hezky vychází, Akty IVF září, Ty a Bára IVF a KET v říjnu a já snad KET v tom listopadu. Kéž bysme všechny otvíraly nový rok těhotné.

sonka.77
21. črc 2009

Holky tak den depka, jo? No to se přiávám a já myslela, že na Vítězslava to nemůže dopadnout než dobře. 🙂
Jinak tady teď brečím. Už jsem konečně doma.

Přijde ke mě kamarádka, co mi píchala injekce. Tak aspoň nebudu sama.

Eli jsi moc hodná, že bys přišla, to by bylo moc fajn. Určitě se sejdem, až bude těhule. To je na 100%.

Kdybych psala nějaký nesmysly, tak moc na ten noťas nevidím. ☹

elana
21. črc 2009

Soni, chápu Tě. Já jsem dneska tak hluboce smutná, že ani brečet nemůžu...navíc za chvíli přijde MM a pojedem pryč, tak bych i nerada.

Nojo, ono je Vítězslava...hm, tak dnes zvítězila Depka na celý čáře🙂

sonka.77
21. črc 2009

Eli, jo teď už jsem rozhodnutá jít do Puregonu, snad by pak byli mražáčci.

No krásně to budeme mít srovnaný, to teda jo. 🙂 A bude to zatraceně úspěšnější vlna než teď. Teda kromě Siky, která nás teď pěkně rychle naučí jak na to. 😀

elana
21. črc 2009

Akorát že jestli budu v těch lázních, tak zas přijdu o Tvou stimulku, to snad neni možný🙂 no, ale nepřijdu, určitě si vezmu nějaký spojení se světem, co bych tam měsíc bez Koníka dělala😀

sonka.77
21. črc 2009

A přítel to pořád ještě neví, nebere mi to, ale on je v jednom kole, tak zavolá až bude mít chvilku.

Jo tak z tohohle úhlu jsem se na to nepodívala. Zvítězila depka. 🙂

sonka.77
21. črc 2009

Už máš přesný termín lázní? Uvidíme jak to vyjde, nechce se mi na nic moc čekat.

Ale zase se mi nechce jen tak jít do druhýho pokusu bez nějakýho vyšetření nebo prostě něco.

elana
21. črc 2009

Ještě to neví...no, bude se mu dneska asi taky špatně usínat, navíc je na tom svým způsobem hůř, Ty se můžeš vybrečet, vyvztekat...cokoli dosyta, ale on je mezi lidma, musí nahodit úsměv a uvnitř se trápit 😖

elana
21. črc 2009

Nemám to je pořád jen můj plán ten říjen. tento týden mi odešle obvoďák žádost, oni to snad schválí a pak mi budou volat a domluvíme se. No a já chci říct říjen. Září se mi nehodí v práci a později už zas proč čekat...

No, myslím že po neúspěšném IVF se další stimulace povoluje až nejdřív za 3 měsíce, vaječníky moc pracovaly a musí si odpočinout. Takže asi dřív jak v tom říjnu by to rozumný nebylo..promiň 😔

sonka.77
21. črc 2009

Eli to máš asi pravdu, jsem zvědavá jak to vezme.

Já nemyslela jako dřív než v říjnu, ale třeba v listopadu, prosinci. To bych zas svýmu tělíčku neudělala, takhle ho drtit.

V těch lázních se krásně vykurýruješ, do kterých pojedeš?

elana
21. črc 2009

Chtěla bych do Frantulí, nechceš jet taky?😀 když máš v říjnu rovněž prázdný timetable 😅

Jestli v listopadu, prosinci, tak opravdu třeba budem bojovat spolu.

sonka.77
21. črc 2009

Eli, já myslela, že to budou Františky, to bych tě určitě přijela navštívit. Není to tak daleko. Na jak dlouho tam budeš?

elana
21. črc 2009

Víš že vůbec nevím, na jak dlouho se to dává? Mívala jsem fixlý měsíc, ale těžko říct, možná 3 týdny (víc než měsíc ale nechci, ani nemůžu), taky nevím, jak se to dělá v týdnu MS a tak. No, jsem na to zvědavá, s mojí (ne)pravidelností cyklu (a kor teď, jsem 35.DC po té čistící mrše, která přišla 5 dnů po operaci, a furt nic, přitom sliznice byla min. týden 11mm).

Soni, Ty nemáš vejcovody vůbec? Oni je vyndali, nebo víš jen, že jsou nefunkční, ale ponechali je?

sonka.77
21. črc 2009

Tak jsem koukala na jejich stránky a nějak to tam nemají moc vysvětlený, třeba bych tam mohla být s tebou víkend nebo týden. Léčí i neplodnost, tak nevím jestli by mi třeba ty lázně taky nenapsali. To fakt netuším.