Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

aktaka
13. srp 2009

já na čísla očividně taky nejsem, když zvládnu zaměnit 900 a 12 nebo 15tis nebo kolik to bylo 😀

občas v práci taky nemyslím, tak jako nechápu, v čem je problém, proč pořád nejsem těhotná? jo vlastně, asi to bude tím, že jsme nejeli na dovolenou, kde by se to povedlo 😀

hmm, tak zatím to prostě řešit nebudu a budu věřit doktorům, i když možná pro jistotu bych si stejně nechala aspoň pár icsiovat

nesnáším ms. kromě tedy faktu, že znamená netěhotenství (což už jsem si za ty tři roky i celkem zvykla), tak já jsem vždycky chvíli před a první den dva šíleně rozežraná. to pak po zbytek měsíce schazuji, co jsem nabrala ☹

elana
13. srp 2009

Ale Ty se číslama živíš, u mě je to roztomilá nedostatečnost😀 (pominu-li, že pro intenzitu, s jakou jsem s čísly na štíru já, už se hodí jen a pouze termín blbost😀)

Ano, přesně: takže když to shrneme, moc myslíš, když nemyslíš, tak nedovolenkuješ a navíc jste si nepořídili psa nebo nepožádali o adopci😀

Přesně tak, zatím si s tím nelam hlavičku a uvidí se podle toho, jak zareaguješ na stimuli. Když bude vajíček víc (ehm než 6 např.😀), tak nech zbylá neICSOvat a bude. Ono to nějak dopadne 😉

Já jsem před MS děsně vzteklá...jako já jsem vzteklina obecně, ale před MS jsem hlavně protivná i sama sobě. Fakt na tečku 😠

aktaka
13. srp 2009

roztomilá nedostatečnost, to je dobré 🙂
a literatura ti šla? já jsem nikdy nebyla schopná pochopit jak si může někdo zapamatovat, co kdo napsal. to je pro mě fakt španělská vesnice. přitom čtu ráda a docela dost, ale nejsem schopná si zapamatovat ani ty nejvíc nejvýznamnější díla od nejvíc nejvýznamnějších autorů
ale všeobecně mám strašně špatnou pamět na názvy a jména čehokoli a kohokoli

pes u nás nehrozí, to by manžel nerozdýchal, tak už jen ta adopce no 😀 ale to by asi nerozdýchala paní sociální pracovnice, až by se dozvěděla, že jsme zažádali proto, že chceme otěhotnět 😀

já nevím, jesli nemám ten ceník někam schovat, manžela to porazí až ho uvidí 😀

tak to já naštěstí nemívám. sem tam cítím, že jsem naštvaná bezdůvodně (tedy znám jadrnější výraz, který by to lépe vystihl 🙂 ), ale většinou to netrvá víc jak půl dne. a vždycky jen v práci, tak tam se to dá dobře ventilovat 😅

elana
13. srp 2009

Jo, právěže literatura jo a slohy mi šly i mě bavily...pročež jsem v rámci komplexního vzdělání své osoby šla studovat přírodní vědy😀😀

No, to by bylo prima🙂, nahlásit, že jdete požádat o adopci, ale s dítětem spěchat nemusí, že potřebujete, aby byl na světě TEN papír🙂

Já to právě mívám jen doma, naštěstí muž už to zná, takže když spustím a on se zatváří ukřivděně, tak jen plácnu ať mě nechá, že jsem protivná hlavně sobě...no a nějak se to snažím ukočírovat. Ale s tím jídlem, to jsem nikdy nepozorovala. Na mě má v těhle ohledech spolehlivý účinek úplněk. To peru do sebe sladký, slaný, sladký, slaný...od rána do večera.

elana
13. srp 2009

Tak já se zatím loučím, děkuju za pokec (jsem si uvědomila, že Akty je na večerním trhu vzácné zboží, tak děkuji dvojnásob 😉 😵 ), zítra to snad nějak vymyslíte a já si to přečtu až dorazím z práce.

Ahoj a dobrou noc, pokud se tu ještě někdo objeví.

aktaka
13. srp 2009

jé, vzácné zboží, abych nezpychla 😎 😀

tak hezký zbytek dne, já už za chvíli frčím pro muže
pa

sonka.77
13. srp 2009

Ahoj děvčata, já se neschovávám, jen jsem se dneska celý den dovolenkovala mimo domov a zítra to bude stejné, ale nebojte se, něco vymyslím, aby to Eli neměla tak daleko. Domluvíme to o víkendu, jo? Mobily máme, tak OK.
Dobrou noc. 🙂

baraf
13. srp 2009

http://idos.dpp.cz/idos/ConnRes.aspx?date=17.8....

eli-zkus vyhledat tenhle odkaz. z anděla do tesca do letňan je to mhd něco málo přes půl hoďky

baraf
13. srp 2009

tad14:17 až 14:53, 2 přestupy, 36 min
ze stanice Anděl, 14:17 Metro Bé do stanice Florenc - B , 14:24. .

Přesun pěšky asi 3 minuty . .

ze stanice Florenc - C , 14:29 Metro Cé do stanice Letňany , 14:44. .

ze stanice Letňany , 14:46 Sml *O do stanice Tesco Letňany, 14:53. .

cena 26 Kč, pro informace o tarifních pásmech klikněte na detail spojení,
doba jízdy 36 min, délka 19 km.

ale zkusím ještě popřemýšlet co je někde na smíchově nebo jinde.....

Mapa | detail spojení | vytisknout stránku
y jeden příklad.....

anevin
14. srp 2009

Ahoj.Tak jsem zatím skoro v pořádku náběh na ohss nemam.Při prvním i druhém ivf jsem měla Gonal.A ted než mi zavedou mrazáčky tak musíme čekat dva měsíce.To čekání je na tom to nejhorší ☹ .Jen mě zaraží,že nás neupozornily na změnu ceníku.

aktaka
14. srp 2009

Cauves

to jsem tedy zvedava jak se domluvime,kdyz tu nikdo porad neni 🙂

Anevin,to je dobre,ze se to nerozjelo
a mela si pokazde stejne davky toho gonalu?
Netrpis na anovulacni cykly? U tech pry jsou takove vykyvy castejsi

anevin
14. srp 2009

Netrpím,právě že po prvím ivf jsem měla i bez stimulace mraky vajček,ale nedozrávaly,jsem prý atipická 🙂 .Poprvé jsem měla 112j gonalu a jen jedno vajčko a ostatní nedozrály a podruhé 150j gonalu a dopadlo to takhle.Ještě jedu za týden na kontrolu a pak už mi snad ukončí neschopenku.

aktaka
14. srp 2009

Ja mam taky 150j,tak snad nebudu jak nosnice 😀

anevin
14. srp 2009

Tak to já už taky nechci být nosnice,nevím čím by mě stimulovaly příště.Doufám,že se povedou mrazáčci.

siki26
14. srp 2009

Dobré ráno holky,

mně je celkem jedno, kde srazík bude, takže záleží asi na El.

anevim, to je fajn, že OHSS nehrozí. To čekání je děsný viď? Musíš vydržet a pak už se budeš jen radovat 😉

aktaka
14. srp 2009

Odkud nas taham 🙂
tady to tedy jede 😀

elana
14. srp 2009

Já teď přišla😀

Holky domluvte se, děkuju Báře moc za odkaz, tak podle toho bych to (snad) zvládla🙂, jestli domluvíte něco blíž, budu samozřejmě radši, ale je mi jasný, že jsem jediná, kdo je problematický, tak se prostě přizpůsobím, když se Vám to jinak hodit nebude 😉

Akorát o víkendu nejsem doma (až v Ne večer), tak nahlídnu potom a pokud zůstanou Letňany, tak si to proštuduju (ten odkaz od Báry) a pokud ne, tak si to taky přečtu až v neděli.

Jinak ad stimulace, já neměla vůbec konstantní dávky Gonalu, měla jsem: 225, 3x150, 225, 225 a pak už nevím, myslím že ještě jednou a pak takovou tu divnou dávku, co ale na stupnici je (myslím polovinu ze 150)...vždycky mi to určovali podle kontroly, akorát tu první partu (do kontroly 8.DC) mi tu rozepisoval ještě Mayer "od boku".

aktaka
14. srp 2009

Ahoj El
tak snad to tu zvladneme nejak domluvit. Tobe by nevadilo,kdyby to bylo nekde na metru,ne?

Ja mam prvni 225j a pak po 150j,tak uvidime,co z toho bude

elana
14. srp 2009

Ne, to vůbec, na metru bych byla nejradši. Už proto, abych nemusela tak brzo odcházet 😝

No, to máš trochu podobný jak jsem měla já. Ta "divná" dávka byla nějak 112.75 nebo tak nějak, když to tam Anča psala, tak jsem se lekla, jak to tam asi nastavím, ale v autě na peru jsem si pak všimla, že tam ta hodnota je🙂

aktaka
14. srp 2009

tak snad se tu dohodneme na nějakém místě, aby to vyhovovalo komplet všem

na gonalu? já tam žádnou takovou hodnotu nemám

aktaka
14. srp 2009

jo tak kecám, šla jsem se podívat a fakt tam je 😀

elana
14. srp 2009

Jo, dohodněte se a rázně to sem napište (nebo ať mi Sonka písne sms) a slibuju, že jelikož tu o víku nebudu a v Ne večer už to měnit nehodlám, tak do toho zkrátka a dobře už ani nemňouknu 😝

Je tam, nó.....mě to taky vyplašilo, jsem se už viděla. Já měla problém nastavovat tam ty logický (225, 150) a ona si na mě vymyslí takový dělence a dělitele😀...no, stejně jsem srab a ani jednou jsem nechtěla mít s nastavováním nic společnýho. Bodala jsem jak o život, ale nastavovat musel choť 😎

aktaka
14. srp 2009

jo? já se taky bojím, abych si tam nenastavila kdo ví co. abych ti vejce nakonec netrousila jak slípka po dvou plných dávkách (mám dvě pera, ještě, že ne víc) 😀

aktaka
14. srp 2009

tak já musím letět, čeká mě víkendový nákup 😖
budu průběžně nakukovat, ať se tedy na něčem domluvíme

zatím pa

elana
14. srp 2009

Jaký máš ty pera? Já měla na 500j (modrý píst), ale viděla jsem u nějaký holky v albu, že jsou i na 1000j a píst je červený. Já jich nakonec potřebovala 5 😖 (ale to poslední jen z půlky. A blbku mě nenapadlo dát to po ukončení stimulky do ledničky, mohla jsem to věnovat nějaké potřebné tady na Koni. Např. Aktace a tak 😝 😝 )

Tak ahoj, taky se loučím a nakouknu až v neděli večer. Ale na ty pera mi odpověz, jsem zvědavá😀

Kočky, prima víkend si užijte, má být hezky. Pa.

aktaka
14. srp 2009

Ja mam 450j +75j je tam nejaka rezerva ci co. Doufam,ze budou stacit max 4. No ono je to v te celkove sume uz jedno

sonka.77
15. srp 2009

Ahoj devčata, tak se už asi hodinu snažím objevit nějakou prima hospůdku kolem Anděla, aby to Eli neměla daleko, zatím nic, ale já to zvládnu. 🙂 Jinak bych byla pro, abysme se sešli někde na Andělu, my s Bárou se srazíme v Letňanech po nákupech a pojedeme metrem do centra. Akti dělá v centru tak tam taky dorazí, a Siki, jak to máš ty?

aktaka
15. srp 2009

jen tak cvičně načumuji

asi udělám pár příspěvků, ať se dostaneme na nějakou normální nerozhozenou stránku. nebo to vidím je já?

a mám za sebou první píchanec gonalu 🙂

siki26
15. srp 2009

Ahoj holky,

já pracuju na Václaváku, takže na Anděla to mám kousek. jen jsem se dneska dozvěděla, že v 19h musím být zase v Letňanech, jelikož nás mamča objednala do solné jeskyně. Dostala k narozkám permici, tak ji jdeme vyzkoušet. Tudíž na Andělovi můžu být (zdrhnu dřív z práce 🙂 ) v 16h a v 18h musím zmizet.

Akty, a jaké bylo první píchání? 😀 Jinak gratuluju 🙂 Kdy máš kontrolu?

sonka.77
15. srp 2009

Siki, sraz je v pondělí v 14:15 na Andělu, před obchodním centrem. Až se usadíme, napíšu ti kde jsme, abys pak mohla dorazit. Pošli mi svůj mobil.

Tak super, sejdeme se všechny! Já nakonec budu muset být na osmou doma, takže bych z Prahy vyjížděla tak o půl sedmé.

Akti, gratuluji k první injekci. My tě na srazíku všechny popliveme a bude mimísků jak do mateřský školky. 😀