Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

elana
19. srp 2009

To víš že jo, Ty zas splaskneš až se Ti vylodí😅

siki26
19. srp 2009

to doufám, nerada bych schazovala 20kg navíc 🙂 Byla jsem vždycky zvyklá cvičit, tak se na to hrozně těším. I když si plánuju, že od 13tt budu chodit na těhotenské kurzy a cvičení. je to všechno pěkně drahý 😠

aktaka
19. srp 2009

Ahoj El
ja jsem vzdycky byla na nervy,kdyz se mi protahla lutealni faze a na testu snehobilo. Nesnasim,kdyz nevim na cem jsem.

Siki a kdy uvidime bruch? 🙂

jinak ja uvidim sve bobanky zitra 😀 doufam,ze jich dost narostlo

aktaka
19. srp 2009

Siki,jak jsem te tak videla,pochybuji,ze priberes vic jak 10kg a ty nechas jeste v porodnici 🙂

elana
19. srp 2009

Siki, myslím že i kdybys přibrala 100kg, tak z běhání okolo dvojčat to máš do půlroku dole😀😀 😝 bane, dělám si blázny, určitě to bude jak má, Ty jsi přirozeně štíhlý typ, určitě nabereš jen vodu do břicha a zas to půjde dolů. Tebe si špekatou fakt představit neumím🙂

Akty, nojó, Ty vlastně taky, poloAktyčata se zítra ukážou v plné kráse😀

siki26
19. srp 2009

Akty, tak to jsem celá napnutá, zítra musíš dát hned vědět...A v kolik tam jdeš?
Musím Honzovi říct, aby mi dal brucha do albíčka.

Jo holky, to by jste se divily, ještě před 2 roky jsem měla o 10kg navíc. Zhubla a udržovala jsem si to jen pravidelným cvičením. Jídla se bohužel vzdát neumím, takže jsem cvičila, abych mohla žrát 😀

elana
19. srp 2009

Teda, to fakt nevím, kde jsi ta kila měla. Kostřičku máš jak nic😀

siki26
19. srp 2009

Ještě nedávno to tak nebylo 😀
Ale vy jste taky holky hubený 🙂 Jsem zvědavá, jak budou vypadat vaše brucha 😀

elana
19. srp 2009

No já hubená teda nejsem, leze mi to všude🙂...přesně vím jaká budu těhule: rozkydlá rozteklá mamina, která přibere 20kg a 15 jí zůstane hore 😅

siki26
19. srp 2009

😀 😀 😀 Nevšimla jsem si, že by ti někde něco teklo. Nebo jsi to dobře schovávala 😀

elana
19. srp 2009

Tak😀

siki26
19. srp 2009

Tak to bys mě mohla naučit. To je v životě moc důležité 😀

elana
19. srp 2009

Ty teď nemáš co schovávat, ale pěkně vystrkovat 😝

siki26
19. srp 2009

OK, tak po porodu přijdeš na řadu ty jo? 😉

mažu, jdu s kamarádkou na zmrzku a pak do kina. Tak hezký zbytek dne.

elana
19. srp 2009

Snad jo🙂

Papa, užij si to.

aktaka
19. srp 2009

jo, tak já břiberu 20kg a 25 mi zůstane nahoře 😀

jinak já to mám naopak jak Siki, ještě nedávno jsem měla 10kg dole 😅 ☹

aktaka
19. srp 2009

El, jsi tu ještě?

aktaka
19. srp 2009

já tu zase hypnotizuji tu hromadu prádla, jestli by se nechtěla sama vyžehlit... zatím se nedaří, tak jí asi dám ještě nějaký den k dobru 😀

aktaka
19. srp 2009

no neva, tak já si tu chvíli povedu monolog a pak se tedy půjdu popasovat s tím žehlícím prknem 🙄

elana
19. srp 2009

Akty už jsem tu🙂

aktaka
19. srp 2009

já taky, nežehlím 🙂

aktaka
19. srp 2009

začínám být nešťastná ze svých sousedů. oni se tu všichni začali už děsně kamarádit, ale my se s nikým moc nebavíme. ne že by nám nějak vadili, ale prostě ani jeden s manželem nejsme extra komunikativní. tedy co se cizích lidí týče. ale mám strach, aby si o nás nezačali myslet, že jsme nafoukaní. chjo 🙄

elana
19. srp 2009

No, to je mi naprosto jasný, máme to stejně. My teda bydlíme v baráku, je tu 8 partají, ale ani tak se s nikým nedružíme. Pozdravíme, usmějem se, podržíme dveře...ale na nějaký kamarádování nás teda neužije.

aktaka
19. srp 2009

tak nějak. my jsme tu samé řadovky, mladí lidé vesměs. takže se všichni hezky zdravíme, když je něco potřeba, tak spolu podebatujeme, ale že bychom se družili, tak to ne. natož si tykat a pořádat grilovačky, to by byla moje smrt 😀
já zase nemám ráda, když se musím s někým bavit, protože se to očekává
a jsem ráda, že nejsem jediná takhle divná 🙂 resp. my jsme normální, oni jsou divní 😀

elana
19. srp 2009

No to jsem viděla jen v tom seriálu...uff, Místo v životě? (Stašová tam hrála, Táborský, Vetchý, Munzarka...)a úplně mi z toho bylo blivno 😝 chci se družit s lidma, s nimaž mám společnýho víc, než parcelu😀

aktaka
19. srp 2009

mluvíš mi z duše
ale zase si je nesmíme nějak znepřátelit. co kdyby nás jednou přišli vykrást zloději, oni je viděli, ale nezavolali pomoc, čistě z pomsty 🙂

aktaka
19. srp 2009

anebo budu potřebovat půjčit vajíčka 😀

elana
19. srp 2009

No v době 24h Tesec už nehrozí půjčka vajec😀 ale to druhý je jasný...no já nemyslím se s nima nepřátelit, ale prostě tamto, co bylo naznačený v tom seriálu je moje noční můra🙂 že mě někdo pozve na párty, já ze slušnosti přijmu (aby se neříkalo, že jsem nafoukaná), ale pak se totéž čeká ode mě, brrr.

Vůbec ne, člověk musí být slušný, příjemný...ale zas dát určité hranice. Já v tom byla i vychovaná, mamky kolegyně co měly děti, tak ty všem říkaly teto, strejdo...my byli vedený k tomu, že je to pani Nováková, pani Bláhová a žádná teta. A timpádem jsme slušně vykali a moc se nekamarádili. No a holt mi to zůstalo🙂

aktaka
19. srp 2009

to je fakt, asi bych taky raději zajela pro vajce do tesca než somrovala vedle 😀

jj, máme to stejné. naši třeba na chatě se taky s nikým moc nepřátelili, pokud jim to nebylo vyloženě po chuti, tak asi jsem to okoukala 🙂
možná se to pak změní s dětmi. mně by nevadilo, mít tu někoho bližšího, ale je mi proti strsti lámat to přes koleno

elana
19. srp 2009

No úplně přesně, já si taky myslím, že i na naše koukali lidi vždycky skrz prsty, že si myslí, že jsou nějaký nóbl...přitom vím, že v životě před náma nikoho nepomlouvali atd. ale jen prostě neměli potřebu se družit. A my taky ne.

Až budou děti, tak uvidíte, ony se spřátelí za Vás a už se Vy budete muset rozhodnout, jestli to, že u sebe necháte přespat Aničku od sousedů a dáte večeři cizímu Pepíkovi, automaticky znamená, že budete zvát k ohni Aničky rodiče a s Pepíkovou maminkou si vyměňovat štrůdly na ochutnání😀