Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

lussinka88
28. lis 2016

@jani1982 zavolej at ti naberou krev 🙂 ale ja myslim, ze to mas v pohode. Ja to mela s testama uplne stejne. ;)

salenas
28. lis 2016

@lussinka88 ano já vím,ale ne vždy to prostě bolí,takže to ženu nenapadne :(

lussinka88
28. lis 2016

@karlos12 ahojky prosim ty mi urcite poradis... pichamsi fraxiparin a na jedne strane bricha se mi vytvorila pod kuzi takova boule (nejdriv jsem si myslela ze je to modrina, ale modre to neni nebo to neni videt) to by nevadilo, ale uz nekolik dni me to misto svedi nekdy vic nekdy min. Ale neni to prijemny. Nevis co by to mohlo byt?

karlos12
28. lis 2016

@lussinka88 to nevím, možná absces? Pichej raději na druhou stranu, nebo se dá i do ramenou, ale to aby Ti píchl partner. Nech to chvíli být a uvidíš. Jinak nevím. Proč si pícháš fraxik?

lussinka88
28. lis 2016

@karlos12 me ho dali v ISCARE, ze se dava pacintkam po potratech... Jsem za to docela rada, protoze po revizich jsem mela 2x podezreni na trombozu. Nevim jestli to s tim souvisi, ale nesmim brat antikoncepci kvuli vysokymu homocysteinu (homozygotni forma MTHFR)...

A kdyby nahodou to byl absces, tak se musi vypustit nebo se vstreba sam? Nejak extra to neboli, jen je to neprijemny.

lagina
28. lis 2016

@lussinka88 Byli jsme v Mlynářská 4 v Praze, nejdřív nám udělali anamnézu a podle toho na odběry, ale čekáme na to docela dlouho.
Mno teď večer jsem začala trochu špinit, takže to bohužel přišlo. Jsem 50. den... nejdelší cyklus za celou dobu, co se sleduji (zatím jsem měla nejdelší kolem max.40. Mno on mi na ultrazvuku říkal, že se mi zase tvoří polycystické folikuly...achjo, jsem celá přepadlá.
No ve středu se odeberu a alespoň se to zase trochu posune dál...

lussinka88
28. lis 2016

@lagina ber to pozitivne, treba by ms prisla az za dlouho. Takhle se alespon se zas nekam posunete... ;)

Ja chodim na imuno do Podoli. Vysledky trvaj cca mesic. Takze je to taky na dlouhy lokte. Vydrz. Ono to utece. 🙂 vyplati s fakt pockat na vsechny vysledky a pak treba jit do IVF.., az budes mit vsechno v poradku. Co uz mate zasebou?

Drz se! Ono to prijde, neboj...

karlos12
28. lis 2016

@lussinka88 jestli je malinkej tak se asi může vstřebat. Bohužel mám zkušenosti jen s velkýma abscesama a ty vypouštíme pod CT, ale to jsou třeba v celé dutině břišní. Uvidíš jak to bude vypadat dál. Kdyžtak to ukaž doktorovi na kontrole, kdyby to něco dělalo tak dřív. Třeba je to jen mini reakce a bude to za pár dní pryč, to je také možné.

evelinah
29. lis 2016

@lussinka88 jestli tě to uklidní, také jsem si píchala Fraxiparin a ty boule jsem měla téměř po každém píchnutí a trvalo než se to vstřebšlo. Nic to nebylo,prostě reakce, já to měla i nateklé. Ale hlídejsi to 😉

lussinka88
29. lis 2016

@evelinah super. Ja uz picham dlouho, ale tohle se mi jeste nestalo. Spis mi vadi, ze me to svedi a mam to kolem zarudly. No nic, budu pichat zatim na druhou stranu a uvidim... 🙂

salenas
29. lis 2016

@lagina na pol. Folikuly se doporučuje inositol,zkus ho 🙂

karlos12
29. lis 2016

Ahoj holky, jak se máte? Dnes nám dopadla kolaudace, hurá a ještě mi manžel přivezl sušičku prádla. Je to super, už jí zajíždí.Jen mě překvapilo jak byly holky z úřadu paf, bylo přichystané pohoštění a dostaly vánoční hvězdu. Prý už to neznají. To mě docela překvapilo. Jen jsem se chtěla podělit o radost 😉 Doufám že se máte dobře 🙂

lussinka88
29. lis 2016

@karlos12 jeeee to je super 🙂)). Ja se jinak mam dobre, jen me stve ze musim chodit do prace. 🙂)) nejak me to tedka neba.... Jak jsi to nakonec ty vyresila s praci? 🙂

karlos12
29. lis 2016

@lussinka88 také se mi nechce, zítra jdu zrušit PN do Iscaru a jdu na PN od obvoďáka, chci si dát chvíli voraz, kdyby to tam teď nebylo tak psychicky na hovno, tak to neřeším.A manžel je rád že budu doma a budem si dodělávat koupelnu a ložnici a šatnu a pokojíčky, aby se k nám těm dětičkám chtělo. Tak jdi marodit, co Ti v práci uteče? Já teda nikdy nemarodila, ale asi se mi to líbí 😉

8karolina4
30. lis 2016

@karlos12 kolaundace domecku? my by nikdy nenapadlo jim neco prichystat🙂)

m4rtin4
30. lis 2016

Ahoj holky. Tak včera jsem byla v iscaru naposledy. Chjooo docela mi bude chybět. Sice jsem tam chodila daleko kratší dobu než vy, ale sami mi dáte za pravdu, že tam je hezky 😉 sestřička se semnou tak hezky rozloučila že jsem z toho byla na mekko. a jak to vypadá s vámi ostatními?

jani1982
30. lis 2016

Holky, tak u mě dobojováno....Hcg ze včerejší krve jen 13,25 ...dneska na testu jen slaboulinký dušík, takže biochemické těhotenství.... Síla už došla.. Nechám si ještě vánoce doma a od ledna se vrátím do práce - pokud tedy budu mít kam....

lussinka88
30. lis 2016

@jani1982 jeeee ☹ to je mi moc lito! ☹ me se ET taky nepodaril, nic si z toho nedelej! Pry KET je uspesnejsi, telo se srovna po te davce hormonu a tak... Proste asi nebyl ten spravny cas. ☹

Mas jeste mrazacky ne?

lussinka88
30. lis 2016

@m4rtin4 ja z toho byla taky na mekko. Na kontrolu jdu az pristi tyden, uz k tomu svymu... 🙂 mezitim jsem zvladla imuno vystupni prohlidku a 5.12. Jdu do trombocentra na odbery. Vubec mi to neutika ☹

navic mam nejakou virozu, takze fakt super. :-/ co ty jak ti je? Dostala jsi balicek pro miminko? 🙂

jani1982
30. lis 2016

@lussinka88 Ja vim, rika to hodne holek. Jen nechapu, proc jsem mela dlouhy protokol, kdyz na kratky jsem reagovala perfektne a vyslo to na poprve. No nic, oni za to nemuzou.

jani1982
30. lis 2016

@lussinka88 Mrazacka mame jednoho.... tak treba nekdy....

8karolina4
30. lis 2016

@jani1982 priste to vyjde 🙂

tinaprofi
30. lis 2016

to je mi líto, budu ti držet palce v budoucnu, určitě to nevzdávej. Na všechno je v našem životě správný čas.

m4rtin4
30. lis 2016

@lussinka88 já zatím nevím kdy půjdu na kontrolu na gyndu. Doktorka je tam jen v pondělí a úterý, takže musím počkat. Ty jo ty toho už máš za sebou. Já ještě nikde nebyla. Tyjo tak to ti Nezávidím, já zatím odvolávám, ale prská to na mě že všech stran tak čekám kdy něco chytnu. Tyjo, žádný balíček jsem nedostala. Jako v icaru myslíš?

lussinka88
30. lis 2016

@m4rtin4 me rikala dr v iscaru at se objednam na gyndu za tyden az 14dni max. Kvuli screeningu a lekum co beru myslim. Tak me sestra objednala az z 14dni 🙂) tak mi to nejak neutika....

Jojov iscare jsem dostala balicek pro maminky 😁. Byly tam nejaky vzorecky, vlozky, slevovy kupony a ponozticky ktery maj na tapkach XXL Lutz 😂😂😂... myslim, ze jsi o nic neprisla... ale prislo mi to ftipny.. tak mam alespon prvni vec pro miminko...

m4rtin4
30. lis 2016

Aha. Mě to taky neutika. Pořád se na něco čeká.
Jee tak to je hodně vtipny😅 to chciiiii 😅

8karolina4
2. pro 2016

Tak v utery nase prvni iui 🙂 mam dva dominantní folikuly, tak to je snad dobra znamka 🙂 Manžel spermio ukázkový a štítka už má super hodnoty 🙂 tak vzhuru do toho, jen nevim jak zvladnu tu injekci 🙂))

lagina
2. pro 2016

@lussinka88 Vysazovala jsem antikoncepci prosinec 2014, půl roku jsem byla uplne bez menzesu, potom kontrola u doktorky ještě se nějaký čas čekalo, pak mě nastavila na progesteron a estrofen a s tím jsem začala dostávat MS.. tím se proflákal celý rok 2015, pak jsem začala už být trochu nervozní, že se nám nedaří, takže partner na spermiogram (ten naprosto v pohodě), já na laparo kde se potvrdilo PCO, potom mi řekla, že půlrok velká šance na otěhotnění po 4. měsících pořád nic, dostala jsem Clostylbegyt na dva cykly - nic a odeslána do centra pro umělé, volala jsem do Liberce tam byla skoro 2 měsíce čekací doba a nepříjemná sestra za telefonem, tak jsem volala do Iscare tam mě vzali hned, všichni v pohodě a příjemní. V iscare ultrazvuky zda ovuluju (zdálo se, že nee) a do toho žádanky na krev v druhém dni MC (což bylo teď ve středu) a to imuno a tento cyklus zase Clost. s vyšším dávkováním.
Na prvním ultrazvuku u paní doktorky (pořád nevím jak se jmenuje, mluví trochu s ruským akcentem) mi říkala, že to vypada po operaci dobře, že už PCO nevidí při další kontrole (nedostala jsem MS, takže jsem tam byla "navíc") mi doktor Lacheta říkal že PCO vidí a že mám asi 5 folikulů v každém vaječníku, píchli mi hormony a teď jsem dostala MS.
Máme toho za sebou dost ale zároveň jsme na začátku...

karlos12
2. pro 2016

@jani1982 jé , to je mi moc líto . Proč mrazáčka možná někdy ? Protokol je kvůli oocytům , ne ? Já už to nechápu . Také jsem si hodila Prosinec doma , jen si odpočiň a v lednu se tam potkáme , konečně , ne ? Já budu bez té košile 😉

karlos12
2. pro 2016

@8karolina4 to je super , injekce se neboj , nech si jí frknout partnerem , místo předehry 🙂 a držím pěsti 🙂