Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

sonka.77
22. bře 2010

Ahoj holky, koukala jsem, že nedobrovolná bezdětnost vzbudila vášně. No jsem zvědavá jak to dopadne. 🙂

Akti, s tou změnou fotky jsem to myslela tak, že si jí do pasu klidně dám, ale já na ní nebudu. 🙂 To po mě nemůže nikdo chtít v tak choulostivém tématu. Známe se osobně, takže pohoda. 🙂 😎

Já si to hnedka říkala, že chtějí tím seriálem přiblížit lidem umělé oplodnění, aby víc chodili. Jó budou mít kšefty. 😉

ajscha
23. bře 2010

Ahoj holky,
teda Akti, ted jsi mě dostala - to fakt sponzoruje Iscare? Tak to se asi na jeden díl mrknu, i když jinak už ve mně už jenom tou strašlivou propagandou vyvolali averzi, ale když je to takhle, tak aspoň ať vím, která bije. Baru tady tuším nedávno psala, že první díl viděla a nic moc. Já se na ty nekonečné seriály nekoukám, ještě v úplném začátku jsem koukala na Ordinaci, ale postupně se to přestalo dát, jediné, na co občas kouknu, jsou Přešlapy. Ale tohle mě zajímá spíš kvůli Iscaru, na to asi kouknu. Asi jako s Pánem prstenů a Avatarem - scifi nemám ráda, ale zajímalo mě, co na tom tak fascinovalo miliony lidi na světě, tak jsem šla.

danda78
23. bře 2010

ahoj holky,
tak jsem dnes opět testla a jsem z toho trošku rozladěná...
čárka je cca.stejná jako včera a hlavně první naběhne ta kontrolní a to hned a až tak do 3-4min. se zabarví ta testovací,má to tak být???
jako vidět jde, to jo, docela dobře,ale žádná tlustice to není, co bych taky chtěla 10.den od ET že??
asi začínám nervačit a stresovat, to jsem přesně nechtěla...
už ať je pátek.....
tak ráda bych tomu věřila a poslala příteli tu nejkrásnější mms na světě....
díky za vaše poznatky..
D.

danda78
23. bře 2010

tak teď jsem se ještě dozvěděla, že včera večer mi umřela babička,už se spíš čekalo kdy to příjde, ale stejně mě to teď nějak dostalo, bylo jí 88let...
takže budu muset zvládnout ještě pohřeb ale jak se říká, třeba 1 život odešel a druhý přichází......
dneska je fakt divný den, nechci tady šířit špatnou náladu,tak raději jdu, ještě se ukážu navečer...
D.

aktaka
23. bře 2010

ahoj holky

Soni, tak to asi dopadne, spousta lidí tu bude mít něčí cizí fotku. stejně nezjistí, jestli to tak je nebo ne. nebo si napatlám pořádnou vrstvu nějaké pleťové masky (nejlépe zelená barva 🙂 ) a vyfotím se 😀

Ajshi, já včera k těm titulkám stihla asi i poslední dvě tři minuty a jenom to mi stačilo, abych věděla, že příště se rozhodně koukat nebudu 😀

Dandi, kliiiid. za první je úplně normální, že testovací vylézá až po nějaké době od kontrolní. takže se nenech nijak rozhodit zkušenostmi některých uživatelek koně, že testovací se jim objevila dřív než kontrolní. mně osobně se to tedy nestalo, a to jsem ten poslední test spotřebovala dost pozdě. a za druhé, čára může sílit velice pomalu nebo taky vůbec ne, a přesto bude všechno v pořádku. takže tím se nenech taky rozhodit. sytost barvy na těhotenském testu rozhodně není žádný kvalitní indikátor dobře prosperujícího těhotenství 🙂
a je mi líto, co se stalo s babičkou. hlavně se teď snaž moc nenervovat. dožila se krásného věku, a jestli píšeš, že už se to čekalo, tak pro ní to možná bylo jen vysvobození

baraf
23. bře 2010

Dandi- je mi to líto s babičkou. a k tomu testu-to je naprosto v pořádku, že ta testovací čárka naběhne až později. držím palce!

danda78
23. bře 2010

díky holky i za babičku, bude to teď těžké ustát ještě ten pohřeb a pak už bude líp...
no s tím testováním, dobře, přesvědčily jste mě, že nejprve se objeví ta kontrolní a až potom testovací, i když i o tom někdo říkal,že mu to nabíhá skoro současně,ale ta testovací pak vyskočí až třeba do 5min. není to pozdě????
Záleží asi taky na tom, kolik toho člověk za ten den vypije a tak ne?? Podle toho jak je ta moč hodně naředěná, nebo se pletu?? Asi se chytám stébla v trávě...
aby sestřičky až tam v pátek pojedu ten test rovnou nevyhodily že tam nic není a tak...
ale co důležitá je krev, a snad to do pátku ještě trošičku zesílí, ....
jinak jsem dnes přestala špinit, dopoledne to bylo už jen takové nahnědlé a teď nic,ale intimku si raději nechám, kdyby náhodou...
díky za vaše zkušenosti a za to,že na mě myslíte...

elana
23. bře 2010

Ahoj🙂

Dandi, s babičkou mě to moc mrzí 😔 ale když se to čekalo...no, prostě je jí líp, jestli byla nemocná.

A ta čárka...10dpET si myslím že nikomu nenaběhla dřív testovací než kontrolní...to až někdy okolo 16dpET 😅 a do toho Ti pár pěkných dnů ještě chybí🙂 Užívej si vědomí, že jsi těhu a nestresuj se takovýma malichernostma, stejně to neovlivníš.

aktaka
23. bře 2010

mně ani nějaký 14dpet nenaběhla rychleji jak kontrolní
Dandi, nehledej v tom mouchy, máš // a to je hlavní! 🙂

danda78
23. bře 2010

díky holky, jsem trošku klidnější, ale znáte to samy, nejprve se stresujeme aby bylo dost vajíček, potom aby se oplodnily, dobře vyvíjely, potom aby byly //, pak srdíčko..... a tak už se toho asi nezbavím
ale jsem klidnější, zašla jsem si pokecat s kámoškama, abych na to všechno nebyla doma sama a teď už je to lepší...
přeji pěkný večer a zítra se zase ozvu..
ivčo, a co ty??? od včerejška jsem tě tady neviděla,jak jsi na tom????
všem ostatním hodně štěstíčka a užívejte pěkných dní..
D.

norisek
23. bře 2010

ahoj holky, můžu se zeptata, jaký jste použily test na tak časné testování? díky 😉

danda78
23. bře 2010

ahoj norisku,
já jsem si koupila ty nejlevnější - mamatest a to ještě 2v1balení, stojí kolem 30,-kč, citlivost je asi 25 takže tak no...
samozřejmě jsou i citlivější a dražší,ale tento je prý dobrý,tak jsem to moc neřešila...
přeji hodně štěstí při testování, ty jsi taky po ET?? kolikátý den???

ajscha
24. bře 2010

Ahoj holky,
Dandi, s babickou je mi to líto - jsem na tom úplně stejně, moje babička mi odešla minulý čtvrtek, po té, co jsem za ní 14-dní chodila na JIPku a doma to těžce rozcházela. Dneska jdu na pohřeb a je mi hodně mizerně. Babi u nás dost dlouho bydlela, takže to byl hodně blízký človíček.
Proto mi ani nevadila tolik opožděná mrcha, která mi oddálila KETík - nezvládla bych to, to by při tom všem smutku a stresu nemělo šance vyjít.
Včera jsem byla u Anušky na injekci, dneska ten pohřeb nějak zvládnu a pak už se budu upínat a těšit jenom na ketík.

danda78
24. bře 2010

ahoj holky,
ajscho, je mi to taky moc líto.. tak to dneska zvládni a pak už bude snad jen líp....
mě to čeká asi v pondělí...
😢 😢 😢
jinak dnešní test stejný jako ten včerejší a předvčerejší, příjde mi,že čárečka vůbec nesílí, jako je vidět pěkně,ale myslela jsem že už bude tlustší a ono stejné jako před 2 dny, tak snad je vše v pořádku...
už se nemůžu dočkat pátku, až se konečně rozhodne jak to tedy je... to čekání je nekonečné..
ivčo co ty testuješ?? a jak ti je?? uvidíme se tam v ten pátek??
přeji pěkný den, u nás svítí sluníčko už od rána,....
asi mi to nedá a skočím si koupit do lékárny nějaký citlivější test, myslíte že to má cenu nebo už mám vydržet do toho pátku??
díky za info..
pěkný den. D.

ivca81
24. bře 2010

Ahojky holky,
Dandi a Ajscho to je mi líto, ale holky hlavu vzhůru, brzy bude líp....kamarádce nedávno taky umřela babička, asi nějaký špatný období :(
Dandi, já testovala v neděli, pak v pondělí a ještě dneska a jsem vždycky stejně nervozní jak poprvé 🙂 ale // tam jsou tak teď už to nechám do pátku a ty to taky vydrž 🙂 a nebo pro svůj klid si udělej ještě další 🙂
v ten pátek tam jedeme bohužel na 8h, protože já mám v práci od 10h poradu, tak abych vše v pohodě stihla. Škoda, že se nepotkáme, ale třeba na sebe budeme mít štěstí příště.
Holky jak to probíhá dál po odběru krve a // kdy je další kontrola a tak....první ultrazvuk, aby se zjistilo, že vše probíhá tak jak má......
mějte se všechny krásně, u nás taky svítí sluníčko, to je paráda 🙂

danda78
24. bře 2010

ahoj ivčo, no konečně... už jsem myslela že jsi se mi někde ztratila..
je škoda,že se v pátek neuvidíme,ale chápu to.. tak někdy jindy nebo se určitě potkáme tady..
a jak u tebe, je rozdíl v té pondělní čárce a té dnešní?? mně připadají úplně stejné ty moje...
akorát ty prsa mě pořád bolí a občas píchne v podbřišku, jinak mi už je dobře...

ivca81
24. bře 2010

dandi, čárka už taky nesílí, ale musíme být šťastné, že se tam objevila 🙂
prsa mě bolí úplně šíleně, v noci se mi špatně spí, budím se bolestí, při každém otočení v posteli, ale na druhou stranu díky za to 🙂 kdyby mě nebolely, tak určitě zase chytám paniku 🙂 a břicho bolí taky občas, spíš večer sem tam píchne, ale převážně bolí jako na menzes, tak snad není něco v nepořádku.....ale jsem pořád taková jako nafouklá, váhu mám sice pořád skoro stejnou, ale v pase asi o 10cm víc :(

norisek
24. bře 2010

ahoj 🙂 pozoruji vás tady, jak se Vám to hezky vyvíjí. Bála jsem se cokoli psát, že to zas nevyjde a pěkně jsem vyšilovala, že to nevyjde... Shodou okolností jsem byla na ET v Iscare ve stejný den, jako ty s Ivčou. Jen jsem byla na jiném pokoji. Dneska jsem testovala a je tam duch 🙂 neuvěřitelný. Jsem po druhém pokusu...ale jsem při zemi. Prsa mě ale vůbec nebolí...každá to má asi jinak. Takže tak 🙂

ivca81
24. bře 2010

Ahojky norisku, tak potichoučku gratuju a držím pěsti, to byl fakt nějaký magický den, my s dandou jsme byly ráno v 8h 🙂

danda78
24. bře 2010

ahoj holky,
no teda norisku, to je paráda...taky potichoučku gratuluju.. kdy se chystáš ty na krev???
tak že by to vyšlo nám všem a ve stejný den????, to je opravdu nějaké magické..
já kdybych neměla //,jela bych na krev až v pondělí, protože to bude teprve 16.den od ET.ale jelikož čárky se tam objevily, a už docela brzo, tak pojedu v pátek...
a vlastně stejně bych v pondělí ani nemohla, před chvílí mi volala mamka,že babička má pohřeb v pondělí ve 12.15,pocházím ze Zlína, takže v pátek si udělám výlet do Prahy na otočku a v pondělí do Zlína...taky jen na pohřeb a oběd a zase zpátky....
takže jestli tam mimísek je,bude asi cestovatel po rodičích... 😀 😀 😀 😀 😀
pěkné odpoledne,večer ještě nakouknu, tak pište...
D.

norisek
24. bře 2010

no, já byla taky ráno. Volala jsem si v půl osmé ráno, jak to vypadá a řekli mi, ať jsem do osmi tam, tak to byl ráno docela maraton. Nevěděli totiž jestli sobota nebo pondělí 🙂. Já jsem od MUDr. Reicha, ale odběry a ET mi dělali v Iscare (první pokus probíhal celý v Iscare). Takže jdu na krev v pondělí ke svému doktorovi. Ted budu testovat až o víkendu. Je to opravdu slabá čárka a jak píšu, žádné příznaky, ale i to se snad stává 🙂 Dyť jsme teprve 11. den. A holky, já mám ke všemu dneska narozky, tak mám nejhezčí den, jaký si můžu přát 🙂)

danda78
24. bře 2010

norísku,tak to moc gratuluju...takže ty si počkáš ještě do pondělka jo?? ale ono to uteče...neboj.
nás s ivčou to čeká v pátek, tak snad to opravdu bylo pro nás všechny šťastné datum..
to víš, že nemusíš mít ještě žádné příznaky, ještě je brzy, mě bolí jen ty prsa a občas píchne v podbřišku,ale jinak taky nic...
nevolnosti příjdou až později...
já teď testuji každý den, jen pro jistotu, zda čárka nemizí, ale zatím je tam, i když tlustice to taky není...
tak se opatruj, chodíš do práce,??
zatím ahoj d.

norisek
24. bře 2010

Dando, nechodím, jsem doma a právě už mi z toho tady hrabalo. Hlavně o víkendu jsem měla úplné psycho-stavy, kdy jsem brečela a tak. Tak to byl možná příznak 🙂))) Jak jsem s mužíčkem, tak je to dobrý, ale jak sjem sama...hrůza 🙂 Je to poprvé v životě, co se mi vůbec něco na testu objevilo...a co ty, už jsi to oznámila mužíčkovi?

danda78
24. bře 2010

já to mám taky poprvé takhle zřetelné, že nemusím koukat přes světlo jako minule...
ne, příteli jsem to ještě neoznámila, pokud bude zítra čárka taky, snad ještě trošku silnější, tak už mu konečně pošlu mms........
nemůžu se dočkat jeho reakce, to asi bude hned volat... 😉 😉 🙂 🙂
neboj je ještě brzy, na testování máme stále ještě pár dní, tak to určitě bude dobré, začínám tomu sama věřit a to už je co říct, po tom všem co máme za sebou...
tak se budu těšit na další pozitivní zprávy...
opatrujte se všechny..
D.

lentilka81
24. bře 2010

Ahojky, tak u nás bohužel krev negativní ☹ ...ale s tím jsem trochu počítala, horší je, že nic nezmrazili ☹ ☹ ☹ ...škoda, že jsem nešla na ET taky v to magický datum 😅 Nedá se nic dělat, budu to muset celé absolvovat znovu, jestli teda do toho můj drahý znovu půjde, po dnešku to moc nevypadá 😒

danda78
24. bře 2010

ahoj,
lentilko je mi to moc líto, mám to taky za sebou několikrát, vybreč se, vyřvi, ono to opravdu pomáhá a pak se člověk za čas oklepe a už má chuť jít opět dál.....
tak jsem si děalla odpolko ještě jiný test, takový ten dražší, jak se na něj čůrá, a tam tu čárku mám pěkně vidět, tak jsem to už nevydržela,ať ho netrápím a poslala mms příteli... a co myslíte on?? napsal mi - Co to má znamenat???? 😕 😕 😕
tak jsem odpověděla,že nejspíš to,že to konečně vyšlo, tak pak hned volal a měl skoro slzy na krajíčku a byl mooooc š´tastný, škoda že jsem ho při tom neviděla... 😉 😉 😉
a pak mi přišly asi ještě 3 sms - že je nejšťastnější na světě.... že je to zázrak...... tak snad jsem tím nic nepokazila,že jsem mu to už poslala a v pátek na krvi nám to už jen potvrdí, viď Ivčo??
pořád mi to ale nedochází, možná až mi to řeknou sestřičky do telefonu nebo až uvidím na ultrazvuku dutinku....nevím, člověk na to tak dlouho čeká a až to snad příjde, tak je z toho nějaký vykolejený...ale samozřejmě šťastný..
pěkný večer, zítra zase napíšu, možná ještě dnes.. 😅 😅 😅

sonka.77
24. bře 2010

Ahoj holky! Dandi, Ivco a Norisko, držím palce na krásné výsledky krve a krásné fotky z UTZ! 🙂 Mám z vás velkou radost! 🙂

Lentilko, moc mě to mrzí, vím přesně jak se cítíš, loni jsme s 1. IVF dopadli úplně stejně. Nezbývá než se vybrečet a postupně sebrat sílu jít dál, však ono se to povede, jen to ještě chvíli potrvá. Já nakonec vyhledala psycholožku a pomohla mi. Tak kdyby ti bylo fakt ouvej, tak se neboj vyhledat pomoc. A co se týká drahého, tak ono se to srovná, je to teď moc čerstvý.

baraf
24. bře 2010

ahoj všem,

Nori, Dandi a Ivčo-bezvadný. držím palečky,ať je vše O.K.

Lentilko-ty se vyplakej a hodně sil do dalšího boje

danda78
24. bře 2010

ahoj
dneska jsem vůbec neležela a je to asi znát...
pěkně mě teď navečer píchá v podbřišku, tak jsem si udělala mátový čaj....
tak pěkný večer a zítra se tady koukejte zase ukázat..
D.

sonka.77
25. bře 2010

Dandi, pro jednou to nevadí, ale mátový čaj v těhotenství neeee. A vůbec s bylinkami opatrně. 🙂