Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

aktaka
2. zář 2009

ahoj Soni
a kudy se dá zajet tam dozadu? my vždycky parkujeme vepředu 😅

no holkdy, já jsem te´d jak průtokový ohřívač, mě stačí sklenička vody a letím, takže já to vidím na dva loky čtvrt hodiny před et a stejně budu mít co dělat, abych se nepočůrala 😀

sonka.77
2. zář 2009

Akti, zabočte hnedka za budovou Iscare (druhý bok budovy než je most), pokud pojedete od Libeňského mostu tak doleva a tam je hodně velký parkoviště. Taky se tam platí.

aktaka
2. zář 2009

jo, tak to je co odbočujeme my, akorát to vždycky píchneme zepředu. tak jeslti tam nebude volno, pojedu na to zadní. díky moc, hned jsem klidnější 🙂

sonka.77
2. zář 2009

Akti, tak to jsem ráda, že jsi v klidu, teď už tě nestresuje naprosto nic, že? 😀 😀 😀

Jo půl hodiny se pak leží, ale z toho 15 minut čekáš až tě konečně pustí na záchod a tu druhou čtvrthodinku si užíváš mateřství. No a pak tě zas vykýblujou na ulici. 😀

sonka.77
2. zář 2009

Akti, v kolik vyrážíš?

aktaka
2. zář 2009

ale já fakt nejsem nervozní, já se normálně těším 😵 tedy uvidíme ještě podle toho jací embrouši budou. když mi řeknou, že to jsou nějaké lemry líné, tak se asi složím 😅 😀

no snad se jim tam nepo.. 😀

garp776
2. zář 2009

Ahoj holky,

tak jsem všera brouzdala na internetu a našla něco o Varikokéle- křeč.žíle na šourku, že může být jednou z příčin neplodnosti. Tak to večer povídám svému milému a on na to, že tam nějakou křeč.žílu má!! Taky, že měl. Zítra jdeme k tomu Mudr.Kočímu, tak se můžeme alespoň něčím pochlubit a třeba minimalizujeme další příčiny naší azoooo. Máte někdo s Varikokélou zkušenosti? Dík

sonka.77
2. zář 2009

Akti neboj, kdyby embroušci nebyli super, tak by tě volali už mnohem dřív. 🙂

aktaka
2. zář 2009

Garp, no vidíš, to je víceméně dobrá zpráva, pokud by to mělo být příčinou. ony se ty žíly dají ve většině případů odoperovat, tuším.

Soni, jasně, to si taky říkám. no uvidíme, teď už nemá cenu to řešit, prostě tam nějací jsou a jsou určo machři bojovníci, co se chytnou a nepustí. nebo aspoň jeden 😅

jinak se ni docela uklidnil ten ohss, to jse fakt ráda. břicho už cítím jen malinko, dokonce už jsem na něm schopná i ležet, což je fakt úspěch, v pondělí jsem málem vyletěla z kůže, když jsem si na něj lehla

Soni, už se psychicky připravuješ na další pokus? tady ten podzim bude plodný a úspěšný, já to cítím v kloubech 😉

sonka.77
2. zář 2009

Garp, neporadím, ale Kočí je fakt machr, tak vám určitě pomůže. 🙂

Akti, to jsem moc ráda, že je ti čím dál tím líp! 🙂

Akti, tak nějak se připravuju, ale moc mi to nejde, za 14 dní jdu k té psycholožce, tak uvidím, co se mnou provede. 🙂

aktaka
2. zář 2009

no to jsem zvědavá taky, musíš pak podat zprávy. za 14 dní už budu vědět výsledek, tak možná jí budu potřebovat taky 😀

sonka.77
2. zář 2009

No jo, ty už vlastně budeš vědět výsledek! 🙂
Neboj vypovím všechno, jsem ale připravená na to, že se u ní určitě rozbrečím, až se v tom začnem šťourat. 🙂

aktaka
2. zář 2009

Soni, to ale není vůbec na škodu, dostat to ze sebe brekem. a věřím, že takový pokec je léčivý už jen tím, že o tom můžeš otevřeně mluvit s někým cizím, kdo tě nebude soudit, ani ti dávat inteligentní rady (nemysli na to)

aktaka
2. zář 2009

holky jedu pro mimina 🙂
ozvu se

a.jka
2. zář 2009

Akti: tak co? máš je? aspoň dvojčata a netroškaři 🙂 a kolik jsi jich měla?jak to dopadlo?

sonka.77
2. zář 2009

Akti, tak koukám, že na internet v mobilu ani nebyl čas. 🙂 Tak se ozvi jak dorazíš domů. Teď možná teprve ležíš v posteli s nohama nahoru. 😀

garp776
2. zář 2009

Ahoj holky,

chtěla jsem se zeptat, pokud už mám jedno dítě a dle mé gyn jsem v pořádku, jaká budu muset podstupovat před IVF vyšetření. díky, díky, díky

aktaka
2. zář 2009

Soni,hadas sravne,uz lezim s nohama hore 🙂
jinak mam 2 embrya u sebe,pry jsou ukazkova,jeste rychlejsi nez by mela byt 😀 Mrazaky zatim nevim presny pocet

gucci
2. zář 2009

tak jsem tady zrovna chtěla zafrajeřit, že už vím, jak Aktaka dopadla a vona už je tady 😀

sonka.77
2. zář 2009

Akti, tak vidíš, paráda, máš tam dva klučíky. 😀 Ne to se neví, jen že ta nejrychlejší embrya bývají kluci. 😉 Tak a teď ještě pár maražáčků, kdybyste pak chtěli k dvojčatům sourozence. 🙂

Garp, těžko říct, mě gyndař odesílal do CAR s tím, že je vše OK, jen neprůchodné vejcovody a žádná vyšetření mi už nedělali. Dr. mě jen prohlédla a vzala stěry a pak se při OPU nabírají pohlavní choroby.

Gucci, ale i tak dík, že ses s náma chtěla podělit o novinky. 🙂

aktaka
2. zář 2009

Guccáku, ty jsi mě normálně chtěla naprášit 😀

Soni, myslím, že k dvojčatům další nehrozí, to by manžel nerozdýchal 😀

gucci
2. zář 2009

já to nechtěla napráskat, já chtěla jen frajeřit, že už to vím 😀

aktaka
2. zář 2009

😀 vejtaho 😀

sonka.77
2. zář 2009

Akti a kdy ti řekli, že máš testovat?

aktaka
2. zář 2009

no říkali za čtrnáct dní. mám se dostavit s močí a testem do caru a vezmou mi krev. viděla bych to, že testnu den předem, abych věděla na čem jsem

siki26
2. zář 2009

Supeeeer, Akty, tak už jsme těhulinky dvě 😵 😵 😵 Tak pěkně odpočívej, aby se krásně zahryzla.
Až den předem? to vydržíš? Já bych to teda nevydržela. Já měla taky výstavní blastocysty a už 8.den tam byly//. No ale nechci tě nějak zdolávat 😀

elana
2. zář 2009

Ahoj🙂

Zdravím čerstvou matku, tak ať krásně drží 9 měsíců 😉 klucí střapatý😀

Akty, vydržíš? Tyjo. To já nevydržela, jsem si říkala, ať mám zklamání odbyto. Chtěla bych vidět, kolik holek jim tam přijde fakt jakýmkoli testem nedotčených🙂

aktaka
2. zář 2009

jsem zde, vyspinkaná do růžova. člověk si rychle zvykne chodit si po obědě dáchnout 😅 😀

no víte ja, zatím jsem odhodlaná vydržet 🙂 ale zase jak se znám, tak já něco opravdu vydržím

El, to jsem si pohrávala s myšlenkou, že bych přišla testem netknutá, ale zase bych jim tam nechtěla brečet, kdyby sněhobílo a já na to nebyla připravená. tak se pokusím vydržet a testnout až 13.dpet

aktaka
2. zář 2009

jo a byla tam se mnou na transferu ta holka, co byla i na opu a měla 4 vajíčka. všechna se jí oplodnila a všechna vydržela až do dneška, to já jsem proti ní žabař tedy 🙂

elana
2. zář 2009

Jak žabař, máš taky pořád všechny, ne? Ale nicméně, se 4 vajíčkama, to je dobrý🙂

Já bych fakt netknutá nešla. Nejdřív jsem se hrdině rozhodla, že testnu den před ofiko testem, ale potom jsem místo (teda) v neděli, testovala už ve středu🙂.....ale byla tam, tak co.