Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

siki26
7. říj 2009

Tak není o čem debatovat 😀 Padly 2 jména a to ty tvoje 😉

aktaka
7. říj 2009

😀 já to taky pořád říkám

jinak jsem dnes letěla poprvé objímat záchod, nakonec z toho naštěstí nic nebylo 😅 jsem se ráno málo nasnídala a pak to tak dopadá

siki26
7. říj 2009

No jo, prďola se přeci nenechá trápit hlady a bohužel jinak ti to říct neumí, že má hlad 😀 tak se mamino pořádně napapkej. Já jdu za chvilku taky na oběd. Mám hlad jako vlk.

aktaka
7. říj 2009

jj, už kuchtím. ale mám od toho rána žaludek na vodě. musím to hoold dohnat
jedu dnes za kolegyněmi, tak to vidím na zdravou sváču u meka, mám na něj poslední dobou strašnou chuť 😅

siki26
7. říj 2009

já jsem si včera dala zase KFC. Koukám, že se krmíme samejma zdravejma věcma 😀
Dneska jsem si dala moravského vrabec se špenátem a bramb.knedlíkem - mooooc dobrý 🙂

aktaka
7. říj 2009

jé, to jsi mi připomněla, že už mám strašně dlouho chuť na vepřo knedlo zelo 🙂
asi budu muset zaúkolovat maminku, ona umí výborné

jsem si trochu schrupla u tv, hned je mi lépe. akorát vždycky než se rozkoukám, to je doba

sonka.77
7. říj 2009

Akti, MOC GRATULUJŮŮŮŮŮŮ!!!! Pěkně nám to pokračuje, to těhulkování, to je paráda! 🙂

Holky, bohužel zase mizím, musím makat. Pa pa

baraf
7. říj 2009

já měla k obědu noky se sýr.omáčkou..... ale knedlo,zelo je taky fajn, takže prima inspirace...akorát já si ho musím uvařit sama 😀

siki26
7. říj 2009

no to je dobrý, mluví se tu o jídle a já už bych zase něco zezobla. Dneska ráno v metru rozdávali BEBE (úterý den za dobrou snídani), tak se do něj asi pustím 🙂 Sice už je dávno po snídani, ale sváča taky dobrá 😀

aktaka
7. říj 2009

a není dneska středa? 😅

já ho nedělám, prorože pro dva nevím jak bych dělala. to by nám spousta zbylo a manžel víc jak jednou si to jídlo nedá. že bych to jako měla na dva obědy, tak to fakt ne

Siki, já už bych pomalu taky něco zase zakousla 😀 jedu do prahy na zmzlinu a pak toho meka, tak to už snad vydržím. i když..... 😅

baraf
7. říj 2009

Siki-dnes je středa, tak si dej klidně ke svačině 😀

siki26
7. říj 2009

jo to je, asi se museli zbavit zásob 🙂 Ale sušenka se hodí. Jdu do ní... 😅

baraf
7. říj 2009

Akty-tak to joooo. to manžovi díky bohu nevadí dvakrát stejný oběd...

aktaka
7. říj 2009

já myslím, že mému manželovi občas vadí i fakt, že musí jíst 😀

udělala jsem si k obědu švédské kuličky a je mi z nich pěkně těžko 😒

tak jsem si pročítala zprávu, co mi napsala anuška mojí gyndr a psala tam, že mimi odpovídá 6+5, ale já jsem dnes už 7+5, takže je fakt menší. akorát ten týden mi tedy přijde docela dost 😖

siki26
7. říj 2009

Akty, nezlob, moje jsou zase o týden napřed. Týden sem, týden tam, to je normální 😉

aktaka
7. říj 2009

nesnaž se mě uklidnit, já prostě musím mít něco, proč nebýt v klidu 😀
ale ne, zase to nehrotím, jen to zkoumám 🙂 anuška říkala, že je všechno v pořádku, tak jí budu věřit

siki26
7. říj 2009

No vidíš, a když to říká Anuška, tak to platí 🙂

Teda venku je tak krásně a já tu tvrdnu 😠 Už aby byl zase víkend...V so se jedeme podívat na kočárek, tak se těším 😉

aktaka
7. říj 2009

bohužel o víkendu má být hnusně ☹

na ten váš vybraný? já to budu muset někdy po tom 12tt začít taky řešit, ten jeden, co mám vybraný, má strašně dlouho dodací lhůtu (min tři měsíce), tak abych pak neplašila, že se to nestihne

siki26
7. říj 2009

jj, ten co mám v albíčku, ale v původních barvách. Dělají 4 různé barevné provedení, ten můj by měl být na zakázku a chtěla bych ho příští týden už objednat. Mají taky dodací lhůtu 6-8týdnů.
A jaký máš vybraný?

aktaka
7. říj 2009

já budu asi vybírat mezi těmito
http://www.lovelybaby.cz/produkty/jane-slalom-p...
http://www.spuntik.cz/teutonia-spirit-s3-2009-s...
a právě ty teutonie se dělají na zakázku a dlouho se na ně čeká

baraf
7. říj 2009

Akty- já měla na Lukyho Jané taky,ale Nomada a pak golfáče..... a neboj,mimi je v pořádku.na druhou stranu, ty taky nejsi žádná obryně,tak po kom by ten bobíšek měl být dlouhán? (teda manžu jsem neviděla 😀 )

tak jdu pro Lukyho a jdem na zmrzku a koupit něco manžovi k narozkám, má je v sobotu. tak zatím!

aktaka
7. říj 2009

Baruš, jj, to mi psala kámoška, že nemá být po kom velké 😀 manžel není prcek, ale žádný dlouhán

tak dobře pořiďte

já to pro dnešek balím. tak se tu mějte hezky, pracujícím a´t to rychle uteče 🙂
papa

aktaka
7. říj 2009

jinak víc se kloním k té teutonii, jané se mi sice líbí vzhledově víc, ale teutonia bude asi lepší. tak uvidíme, co na to manžel. hlavně na ty ceny 😀

siki26
7. říj 2009

teutonia je jen sportovní verze? Bez korbiček? Ale je to taky pěkný balík co? No ono si asi jinak nevybereš. Holt na cenu moc nekoukat...Ale jsou krásné. co když to bude holčička? Jane Slalom dělají jen v modro-černé variantě?

baraf
7. říj 2009

tak jsme zpátky....

z mé zkušenosti ke kočárku- já u prvního kočárku na cenu koukala (nebo spíš manža),měli jsme rozestavěnej domeček, takže nebylo na rozhazování... Byl dobrej do terénu,to jo,prostornej. Ale šíleně,šíleně těžkej a neskladnej. takže jsme pak koupili toho Nomada a to bylo jiný kafe... teď bych to řešila ještě trošičku jinak,ale už jsou zas jiný modely 🙂 a ještě jsme měli problém s autosedačkou-vajíčkem. do manžový oktávky se vešla v pohodě, ale já měla v autě krátký pásy, takže jsme pak sháněli ještě jinou sedačku-vůbec by mě to nenapadlo.

siki26
8. říj 2009

Baruš, tak to mě taky nenapadlo, že by mohl být problém s pásy u auta 😕 to je hrozný, co musí člověk brát všechno v úvahu... Proč to nemůže být jednoduché?
Co jste pořídili manžovi k narozkám?

Akty, jak se cítíš?

aktaka
8. říj 2009

čau ženský, jsem tu

nefungoval mi nějak net

Siki, oboje jsou sportáky, ke kterým se dají koupit korby. Jané dělají v různých barvách, každopádně já nechci ladit kočárek podle toho, jeslti bude holčička nebo chlapeček, idálně nějakou tmavou barvu, černá by mi vůbec nevadila 🙂

Baruš, tak to je mazec, to by mě vůbec nenapadlo. a jaké máš auto? abych se tomu případně vyhla

jinak mé dítě o sobě dává vědět, si po včerejšku řeklo, že abych nepochybovala o jeho velikosti, že sílu má na to, aby mi bylo od rána blbě 😀

aktaka
8. říj 2009

jo a holky, chci se zeptat, myslíte, že můžu vytírat a vysávat? jako v caru nezakázali, ale obě to jsou takové činnosti, co namáhají podbřišek. navíc bych se musela tahat s tím kýblem vody (vysavač má aspoň kolečka), takže já jsem fakt na vážkách, jeslti nevydržet do toho 12tt, abych si to tím nějak nepo... ale zase nechci zbytečně panikařit, že jo

siki26
8. říj 2009

Akty, já jsem dělala úplně všechno. Myslím, že dokud tě nic nebolí a nejsi utahaná, tak klidně můžeš. ale všechno v klídku, nic neuspěchat. Když se nebudeš cítit, tak si odpočiň třeba i uprostřed vysávání.
to víš, nikdo to za nás neudělá 😀

baraf
8. říj 2009

Ahojky,jak se máte?

byla jsem na veeeeelkém nákupu..... 😠 musela jsem koupit něco na oslavu.

Siki- koupili jsme parfém-manža nic nechce-dostavujem domeček, tak si radši koupíme okna a střechu 😀

Akty- mám Nissana, dozvěděla jsem se pak u nich,když jsme to řešili, že nejsem první, kdo si stěžuje. prostě jsou tam pásy v zadu kratší.ale zvládli jsme to 😉 Jinak s tím úklidem, já jsem taky uklízela, ale prostě jak píše Siki, s odpočinkem a jak jsem se cítila. a nebo já jsem vysála a manža vytřel.