Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

aktaka
19. kvě 2009

Siki, tak to asi jak pro koho. mě vůbec nic nebolelo. sestřičky se pořád chodily ptát, jestli nechci nějakou injekci a já je pořá odmítala 🙂 nejhorší z celé laparky bylo vyndavání drenu, a to ani to nebolelo, jen to bylo trochu nepříjemné. takže pokud na to dojde a musela bych jít na druhou, tak bych se vůbec nebála 🙂

siki26
19. kvě 2009

Tak to jseš první od které slyším takové kladné reakce. Ale tím líp, že to probíhalo všechno bez problémů 😉 Já jsem na žádné operaci ještě nebyla (doufám, že ani nebudu muset), takže narkóza při odběru vajíček byla pro mě novinka. ale musím říct, že pro mě byla celkem příjemná 🙂

elana
19. kvě 2009

Ahoj, tak na Vás jdu zas mrknout🙂

Siki, já Ti dám druhou kladnou reakci, mě nebolelo taky vůbec nic. Dokonce jsem neměla ani ten drén 😝

aktaka
19. kvě 2009

ahoj El 🙂

já jsem narkozu měla taky v pohodě. a tu oblbovačku, co se píchá před, to bych potřebovala každé ráno před prací, bylo mi pak bylo všechno jedno 😀

siki26
19. kvě 2009

😀 Tak to je pravda...

Ahoj El 🙂

Mně bylo krásně i po probuzení. Člověk tak hezky žvatlá a je mu tak příjemně 😉

elana
19. kvě 2009

Narkoza je parádní, já mám úplně zvráceně dobrý pocit, když píchnou (už na sále, se zavedenou kanylou) tu první uspávačku, co při ní pomaličku ztrácíš vědomí a odplouváš...ta druhá, to už je hukot, o tý už se neví😀

aktaka
19. kvě 2009

jj, já jsem to měla taky tak. jsem tak napůl spala napůl bděla. sestřičky mi pořád chodily měřit tlak, vím, že jsem hrozně chtěla vědět, kolik naměřily, ale nevím proč mě to tak zajímalo 😀

siki26
19. kvě 2009

Jelikož jsem nevěděla, co mě čeká, bála jsem se jak na ni budu reagovat, ale v poho 🙂
Docela se na ni zase těším...Jsem blázen, já vím 😀

elana
19. kvě 2009

😀 no to je totiž dost legrace, jak vyplouvá to nevědomí, si říkám, ještěže je člověk zaintubovaný, bo to by se dozvěděli asi kolikrát věci😀😀

elana
19. kvě 2009

Siki, nejsi, nebo jsem taky🙂 já se na narkozu taky vždycky těším. Jasně, je tam taková "obava", co kdybych se už neprobudila...ale na to usínání, to se fakt upřímně těším.

aktaka
19. kvě 2009

holky tak já jsem taky ujetá, já se taky těším ,jestli ještě na nějakou půjdu. tedy pokud mi příště nebude nějak blbě 🙂 taky z toho mám jen příjemné pocity

siki26
19. kvě 2009

uff, tak to jsem ráda, že nejsem sama 😀 Jen se kolikrát bojím, abych třeba neslintala 🙂

elana
19. kvě 2009

🙂 neslintala😀......no, myslím že v narkoze hrozí možná i horší věci než slintání, tak s tím bych si hlavu nelámala 😅

aktaka
19. kvě 2009

to je mi nějak jedno, si říkám, že bych určo nebyla první ani poslední 🙂

elana
19. kvě 2009

Asi tak nějak, Akty🙂

siki26
19. kvě 2009

Je mi jasný, že ty doktoři musí asi zažívat horší věci 😅 ale proč zrovna u mě, že jo?

aktaka
19. kvě 2009

tjo, mě to fakt ani nenapadlo, nad tím přemýšlet, dokud jsi to nenapsala 😅 a hned mě začalo napadat, jeestli jsem tam třeba neprděla nebo tak 😀 takže slintání mě trápí nejmíň

elana
19. kvě 2009

Noco, každej (skoro) doktor taky někdy v narkoze byl/bude...a taky bude slintací, prdící a kdovícovše dělající, tak co😀

siki26
19. kvě 2009

teda holky, mě to tu ukrutně už nebaví 😠 Nejraději bych to zabalila a šla dom, ale bohužel tu budu muset ještě hodinu vydržet ☹

aktaka
19. kvě 2009

El, jasňačka. a jak se říká, doktoři jsou nejhorší pacienti, takže oni budou slintat, prdět a kdoví co dělat ještě víc jak my normální smrtelníci! 😀

Siki, mě taky ne. poslední hodinu už visím jen nakoni a odpočítávám minuty. naštěstí se mi to krátí, jdu v pět, juchů 🙂

siki26
19. kvě 2009

Tak já až 30min po tobě, už aby to bylo...

Přesně tak, bůh ví, to ty doktoři všechno vyvádí. A to nemusí být jako pacienti... 😀 nevíme, co se odehrává v ordinaci, zatím co my bezstarostně spinkáme 🙂 No ale na to asi ani raději nemyslet...

elana
19. kvě 2009

Jéje🙂 holky pracantky.

Já už jsem skoro hoďku doma.

Ale co, práce šlechtí🙂

siki26
19. kvě 2009

pracovní doba je jediné, co mě na téhle práci štve. Za celý den toho moc nestihnu a pak zbytečně zabíjím víkend věcmi, které bych jinak zvládala během týdne 😠

aktaka
19. kvě 2009

Siki, to bylo jediné, z čeho jsem měla stach při narkoze, aby mě někdo neznásilnil 😀 😀
a jakou máš pracovní dobu?

El, se máš. já nejdřív odcházím z práce v půl páté, a to i kdy jsem tu třeba od sedmi. což je celkem často 😠

siki26
19. kvě 2009

Od 9 - 17:30, takže přesně hodiny, kdy jsem schopná něco dělat 😒

aktaka
19. kvě 2009

jo, tak to je ta nejhorší doba, jakou jsem kdy pracovala 😀 my to tu máme takové volnější, víceméně je jedno jak tu jsme, akorát tak od devíti do tří by bylo dobré tu posedět. zbytek, aby člověk splnil hodiny. takže já raději přijdu dřív a vypadnu dřív. zvlášť teď, když už je venku hezky

siki26
19. kvě 2009

Hmm, to máš fajn. Taky bych raději byla někde venku. A když máš do toho ještě zahradu, kde si můžeš hodit kopyta na stůl a přečíst si hezkou knížku...Já si to můžu tak akorát představovat. jo můžu to udělat na balkoně, to je pravda 🙂

elana
19. kvě 2009

Neznásilnil?😀 holky to mě fakt nikdy nenapadlo🙂 no myslím, vzhledem k tomu, jak sexy je člověk v andělu, s čepičkou na vlasech atd. tak by doktor musel být fakt velký zoufalec (a navíc milovník grupáče, bo těch sester co se kolem motá 😝 ) aby tohle hrozilo😀

Akty, to je fakt blbý. No já mám taky dost volnou pracovku, v podstatě nás nikdo nekontroluje a víceméně si to řídíme vlastním svědomím...jasně, mohla bych chodit na osmou a odcházet v půl třetí...ale to mi fakt nedá, takže chodím na sedmou a dom klasika, 15:30, 40, 16...jak to vyjde🙂

aktaka
19. kvě 2009

Siki, my nemáme zahradu, jen takový úplně pidimipi pozemečk u řadovky. ale je pravda, že na válení se bohatě stačí 🙂

já jsem myslela spíš nějaký zřízenec cestou na sál... ale vozily mě sestry, tak dobrý. a anesteziolog byl fešák, to by mi možná ani nevadilo 😀 😀

El, já jsem si taky říkala, že tu budu sedět prostě těch osm hodin a pofrčím domů, ani o minutu déle, ale nějak to neklape, vždycky se tu na něčem zaseknu ☹

siki26
19. kvě 2009

třeba na koníku? 😀