Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

baraf
26. led 2010

pravdu díš 😀 náš bobánek teda ufňukanej nejni. a jak je společenskej.... kolikrát trnu,co z něj někde vypadne za moudro

elana
26. led 2010

😀 jo, jeho hlody jsou vyhlášený. Znala jsem takovýho jen jednoho, ten taky jel🙂 Luky je fakt mimořádnej🙂

baraf
26. led 2010

no jo, ale ta jeho mimořádnost občas zavání šíleným trapasem 😀
jeho oblíbená pohádka je S čerty nejsou žerty. tuhle prej šla k němu učitelka a on se proti ní postavil a povídá jí: "zadrž Máchale" prej šla do kolen 🙂

elana
26. led 2010

😀😀 no a co mu na to máš říct, viď🙂

Kamarádka s tim chlapečkem se taky styděla, byli na návštěvě, dostali bažanta a malej hrozně rád ohlodává kosti, maso nemusí, ale kosti🙂...no a když odcházeli a děkovalo se, tak po jejich "děkujem za oběd", zaznělo jeho "děkuju za kost". Říkala, že být za dveřma sociálka, musí ho odebrat😀

baraf
26. led 2010

😀 😀

Luky se na tříleté prohlídce hádal s Mudrou, že pije pivo... ona mu tvrdila, že děti pivo nepijou a on jí povídá"ale já jo"... ještě jí měl říct, že pivo pije i jeho bratránek,co k ní taky chodí a už bych tu měla "zubatou"

elana
26. led 2010

Hehe😀 na takový dítě abys měla zbrojní pas😀

baraf
26. led 2010

jen se směj, však to sama brzy poznáš určitě, co je to mít doma rošťáka 😀 😀 moc Ti to přeju.
ještě, že mě ta Mudra zná, chodila jsem k ní sama..... a dědovi zas říkal, že spolu budou smrdět v důchodu. vůbec nevím, jak na tohle přišel

elana
26. led 2010

Jsi hodná, děkuju🙂

Tyjo.............už nic nepiš😀 Já se z něj fakt počurám. Smrdět v důchodu😀😀

baraf
26. led 2010

však se tomu děda smál....a už je v důchodu. 😀
doufám,že se zas někdy uvidíme, on Ti to předvede naživo....

elana
26. led 2010

Já taky, jestli bude do léta ladit formu, tak potěš😀

baraf
26. led 2010

noooo, to on ladí. školka je mocná čarodějka..... a já opravdu trnu,co se kde kdo na nás dozví 😀

elana
26. led 2010

No aspoň se musíte chovat spořádaně, chodit čistí, neřvat na sebe, abstinovat atd...protože když TOTO vykládá při vašem stylu života, tak si představ, co by se dělo, kdybyste byli nějaká problémová rodina😀

baraf
26. led 2010

hrůza pomyslet 😀 když jsem v loni byla na KETu a pak začla špinit, tak mě zaslechl, jak to povídám manžovi, že jsem začla špinit. a pak to povídal skoro každý návštěvě....

elana
26. led 2010

No ne, muž to stihl...tak to my jdem asi do toho planetária🙂

To je strašný😀

Tak já jdu, papa.

baraf
26. led 2010

papa a užijte si to!!!!

danda78
26. led 2010

ahoj holky,
tak koukám že sika se tady dlouho neukázala, snad jsou všichni 3 v pořádku, a ty Baruš uvidíš zítra, budu moc držet pěstičky, snad to dobře dopadne, většinou ty co špiní a nerozjede se úplná mrcha, tak potom najdou //.
Jinak u nás to jde taky hopem.
Včera jsem si volala do Iscare že konečně 36.den cyklu začínám špinit, tak mě objednala hned na dnešek na kontrolu. Primář mi udělal ultrazvuk, žádné cysty tam nemám, sliznice je teď i bez prášků asi 8,5 což říkal že je taky pěkné, tak hned jak dostanu menzes, tak začínám 2.den píchat gonal - první 2 dny 150jednotek a další 3 dny 112,5 a pak na ultrazvuk. Pokud to půjde takovou rychlostí tak bych mohla asi za 14 dní už jít na OPV ne????????
Myslela jsem že dostanu ještě duphaston jako minule při nativu..a tím se to protáhne a začnu stimulovat až ke konci února a on mi ho nedal.... Na co vůbec je???
Tak pak až budu mít po OPV a ET tak tady budu častěji .....
Ale i tak na vás teď myslím a čtu vás..
mějte se a díky za každou radu a postřeh.. D.

madlinka
27. led 2010

Baruško na krev držím palečky, koukej se hned ozvat jak budeš něco vědět!!!!!!! 😉

Dandi super, tak ať ta stimulka pěkně odcejpá!!!!!!! Já Gonal měla taky, jinak nic k němu....teda ke konci stimulky Cetrotide, ten je na zabránění ovulace a pak posle injekce Ovitrele (jestli to dobře píšu).....na OPU jsem byla 14 DC....

ajscha
27. led 2010

Ahoj všem,
Baru, moc držím palce!
Siki se opravdu už dlouho neozvala, ale třeba si jenom užívá volníčka, určitě dá vědět, až se něco bude dít.
Já stále píchám Puregon,od zítřka Orgalutran, každé 3 dny UZ kontrola - kvůli tomu vysokému riziku OHSS mám nízké dávky na déle - je to docela náročné brát si v práci takhle často dovolenou 😒 a tvářit se u toho nenápadně, jako že se nic nedějě 😉. Dneska jsem dovyběhala předoperační, tak uvidím, jak se to bude vyvíjet a kdy bude OPU, předpokládám, že během příštího týdne, ale necháme se překvapit - jinak chodím jenom k Anušce - asi změnili postup, dřív se prý chodilo ke komukoliv, kdo tam zrovna byl, ale já musím říct, že jsem ještě nikoho jiného ani nezahlédla 🙂 - a musím říct, že si nestěžuju, Anuška je opravdu zlatá.

madlinka
27. led 2010

Ajscho tak držím palečky!!!!!

Já taky chodila v podstatě jenom dr. Hulvertovi, ale on je tam jen po a út a tak když jsem bla na kontrole při stimulce, to dny neovlivníš, tak jsem byla u Anušky..... Já bych si nestěžovala ani najednoho, oba byli úplně super, jsem ráda že jsem si vybrala Iscare.......

madlinka
27. led 2010

Tak co ta Barů???????????? Jsem napnutá jak kšandy.........a nemůžu nic dělat jak držím palce.....a miminka už v nich mají asi taky křeč 🙂

baraf
27. led 2010

ahoj všem-zatím nevím nic, budu vědět až po 15hod.

díky,že na mě všechny myslíte. určitě dám vědět!!! 🙂

Dando-tak to už bude za chvilku, tak držím palečky

Ajscho-já taky teď chodím jen k Anušce a dobrý..

aktaka
27. led 2010

Baru, držíme všech osm palců!!! 😉

baraf
27. led 2010

Akty-díky 😉

madlinka
27. led 2010

Barů a neboj, bude to dobrý!!!! 😉

baraf
27. led 2010

Madli-bojím ☹ však ještě něco málo přes půl hoďky a je to..,..

madlinka
27. led 2010

Barů tak jak??????????????????????????????????????????,

elana
27. led 2010

Taky myslím na Báru...

Holky stimulantky-hodně štěstí 😉 😵

madlinka
27. led 2010

Barů je určo těhule a teď slaví a nám vědět nedá 😠 😀

baraf
27. led 2010

ahoj holky,

omlouvám se,Luky je marod a měl noťase v posteli,aby mohl koukat na DVD. 😀
už to vím.................. krev je negativní 😒 ☹ 😠
takže všem děkuju za podporu a musím znova do dalšího kola.

madlinka
27. led 2010

Barů sluníčko to je mi líto ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹