Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

siki26
20. kvě 2009

protože přítel tam podstoupil 1.odběr spermií. Tady v Praze mu to totálně skonili, dostal z toho zánět varlat. Všichni nám doporučili Brno, tak jsem tam jeli. A jelikož jsou spermie mraženy po operaci ve tkáni, tak se nedoporučují převážet. Ale nemůžeme si na Brno stěžovat, jsou tam taky profíci. Je ale fakt, že 3xtýdně do Brna je jak fyzicky, tak psychicky dost náročný. A finančně už ani nemluvím...
Teď to snad bude lepší. CAR máme skoro za rohem 🙂

aktaka
20. kvě 2009

tak to musel být tedy záhul, to věřím
a kde mu dělali ten první odběr tady v praze, že se nepovedlo?

siki26
20. kvě 2009

v Pronatalu. A hlavně, když tam pak Honza po operaci volal, tak ho neměli uvedenýho vůbec v evidenci, což je dost divný, když tam byl jako pacient na operaci...??? Prý se k němu ani nechovali hezky...Ale znám zase lidi, co jsou s nimi spokojení, tak nevím. Já bych ho určitě nedoporučila.

ardillas
20. kvě 2009

ahoj, muzu se pripojit? Zvazujeme nastup do Iscare.. mate nektera zkusenosti s dr.kocim ( androlog)?
diky

siki26
20. kvě 2009

Ahoj Ardillko? My zkušenosti máme. Přítel u něj podstoupil operaci (ted nevím, jestli TESE nebo MESE - jedno z toho) a úspěšně. I on je skvělej. ptej se na co chceš... 😉

aktaka
20. kvě 2009

do pronatalu chodila kámoška, teď je úspěšně těhotná po ivf, nikdy si neztěžovala, ale taky už jsem na ně slyšela i negativní ohlasy. docela mě to překvapilo, jsem si myslela, že je to jedno z těch lepší. co akorát vím,tak hodně lidí nadává na gest

ahoj Ardill, určitě se přidej, aspoň nás tu bude zase trochu víc 🙂
akorát s dr neporadím, žádné zkušenosti nemám.

siki26
20. kvě 2009

Ono asi záleží na tom, na koho tam narazíš a jakou má zrovna náladu. Nás dost zklamali 😠

aktaka
20. kvě 2009

no já bych taky už podruhé do iscaru nešla, kdyby mě tam udělali něco ošklivého 😒

siki26
20. kvě 2009

Doufám, že v Iscare to bude všechno v pořádku. Zatím si nemůžu stěžovat 🙂 uvidíme v pátek na kontrole. Už se nemůžu dočkat, až začnu stimulovat a pak už to půjde zase ráz na ráz. to čekání mě ničí.

aktaka
20. kvě 2009

já si taky nemůžu na nic stěžovat
Siki a na co se čeká? už jen na ms?

siki26
20. kvě 2009

Přesně tak. Ta by měla přijít cca za 10dní a pak šup na to 🙂 Teda doufám, že se nespozdí. Při první stimulaci se spozdila jak na potvoru o 4dny 😠
to u vás to bylo asi všechno rychlejší viď?

aktaka
20. kvě 2009

no to je zákon schválnosti, to je za trest 😠 ale snad si te´d dá říct a nebude dělat fory 😀
u nás to byla strašná rychlovka. koncem března jsme šli na první návštěvu v caru a je květěn a já mám za sebou první iui. a to jsme stihli mezi tím i laparku. se s tím nepářou 🙂 ale mně to nevadí, aspoň se něco děje. zkusíme teď pár iui a pak se uvidí.

siki26
20. kvě 2009

když to jde rychle, tak je to super 🙂 U nás to tak rychlý nebylo, tak jsem se musela něčím zabavit. Pustili jsme se do rekonstrukce bytu, tak to trošku utíká 🙂 aspoň něco...
Třeba těch pár IUI nebudete ani muset absolvovat 😉

aktaka
20. kvě 2009

my jsme nastěhovaní do nového, takže se můžu max realizovat zařizováním, ale už mě to moc neba, abych pravdu přiznala

to by bylo nejlepší, aby tohle bylo naše první a poslední iui, ale moc tomu nevěřím, šance jsou na to moc malé 🙂

siki26
20. kvě 2009

jojo, 12% je opravdu málo, ale někdy stačí jen to 😉 Naděje umírá poslední.Ale je pravda, že při IVF jsou šance vyšší a taky to nemusí vyjít. Skvělý by bylo, když už člověk musí tohle všechno podstupovat, aby to bylo 100%-ní 🙂

aktaka
20. kvě 2009

jo, to by bylo super, ale na to si budeme muset asi ještě chvíli počkat... tak pár desítek let možná 😀

siki26
20. kvě 2009

tipla bych i víc 😀
Ty jo, právě jsem slyšela v rádiu, že zítra bude až 29stupňů. A já budu dřepět v práci 😠 Už abych jela na dovču.

aktaka
20. kvě 2009

jj, taky jsem čučala. asi budu muset vytáhnout nějakou sukni
po tom jak se mi dnes ráno udělalo blbě, jsem si říkala, že bych si na zítra mohla hodit marod. jako záminka pro válení se na sluníčku, chápeš? 🙂 ale asi pošetřím dovolenou na něco lepšího

siki26
20. kvě 2009

To bych taky brala, ale bohužel máme uzávěrku a tlačí nás DPH, takže si to ani nemůžu dovolit ☹ Už takhle nás je to 5 a půl. Kolegyně čeká dvojčátka a snáší to dost špatně, takže je doma a sem tam přijde na pár hodin. A už ty dvě ruce chybí.

aktaka
20. kvě 2009

my jsme naštěstí jen čtvrtletní plátci, takže mám tento měsíc klid

jsem si teď došla pro pár (přesně tři 🙂 ) kopečků zmrzliny, hned je mi tu trochu lépe 😀

siki26
20. kvě 2009

Hmm, zmrzku tu já taky můžu 😉 Mám ráda u Hájka tu točenou jahoda-banán, po té bych se utloukla 🙂 Většinou si pak jdeme sednout do Františkánské zahrady, lížeme zmrzku a klebetíme na sluníčku. Je to příjemná změna.
Jenže pak ten návrat do práce snášíme dost těžko ☹

katrin32
20. kvě 2009

Ahoj holky, mám veselou příhodu, v pondělí jsem byla u dr.Hulverta, po ultrazvuku prý menstruují až za 14 dní a do konce týdne ovuluj, no a včera jsem dostala menses, tak teda nevím co mi tam viděl 😀
chtěla jsem se zeptat, jestli jste některá před IUI brala nějaké léky např. v průběhu mensesu a tak, díky

aktaka
20. kvě 2009

no tak zrovna u hájka jsem byla, akorát ne u toho na václaváku, ale u masaryčkyi 🙂 a protože točenou jsem měla včera, tak dnes přišla na řadu kopečková 😎 ale sednout si tu nemám kam, leda na nádraží k bezdomovcům, tak jsem musela naklusat hned do práce 🙄

siki26
20. kvě 2009

To jo, bezdomovci nic moc 😀

Ahoj Katrin!
Ohledně IUI bohužel žádné zkušenosti nemám
😒

aktaka
20. kvě 2009

Kat, já už ti odpovídala v iui 🙂
heleď, tak to asi znamená, že tam máš hodně narostlého nějakého folika, co vypadal, že teprve přijde ovu. kolikátý jsi dc?

siki26
20. kvě 2009

Je divný, že by se takhle seknul. Vždyť se s tím setkává každý den ne? Tak by měl vědět, co vidí...

katrin32
20. kvě 2009

no to fakt nevím, menses jsem dostala včera večer, fakt nevím co tam viděl 😀

siki26
20. kvě 2009

a přišla tak jak měla? No měl asi špatný den 😀 Já jsem byla na první konzultaci u dr.Mayera a přišel nám jak po flámu. Červený oči, líná chůze, ale jinak byl v poho.

aktaka
20. kvě 2009

Kat, kolikátý jsi dc?
možná tam fakt byl nějaký velký, připravený už na příští měsíc, co to tenhle nestihl...

katrin32
20. kvě 2009

😀 jsem 1DC, asi tam čeká na to IUI, pokud to vyjde teď narychlo 😀 nebo bych se měla snažit přes menses 😀 taky se to někdy stává 😀