Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

baraf
28. led 2010

to jo, zvracela bych si do kýble....

baraf
28. led 2010

El-jsi dnes nějaká vtipná nebo co? ty taky něco piješ 😀 ?

elana
28. led 2010

😀

aktaka
28. led 2010

Baruš, ale zase by sis to po sobě hned uklidila, když už budeš v tom uklízení 😀

elana
28. led 2010

Jo, já jo...mně se směje akorát pusa, jinak jsem ztuhlá jak robot😀

madlinka
28. led 2010

Holky tak třeba já nesouhlasím s tím jak se říká že míň vajuch znamená kvalitnější......já měla krátký protokol, píchala jsem malé dávky Gonalu a měla jsem 31 vajíček a všechny luxusní. Nechali jsme jich oplodnit jen 14 z finančních důvodů.....potřebovali jsme ICSI a to nás jen u těch 14 stálo 17 tisíc 😖 ..... oplodnili se všechny, byli nádherný (všechny šupali do mrazáku, měla jsem ošklivý OHSS)............
Rozmrazovali dvě, obě krásně naskočili a drží se mě už dvanáctý týden........

baraf
28. led 2010

Madli-však jsme tu pak psaly,že každej reaguje jinak. ale ten OHSS je fakt svinstvo.... já si totiž myslím, že jsem k němu fakt neměla taky daleko. ale zas z toho pokusu je LUky...tak si vyber.

Akty-no to nevím, zda bych to po sobě zvládla uklidit.... mám problémy to uklidit po Lukym... a že on zvrací fakt málo, snad jen když měl střevní chřipku

El-to stačí,že se Ti směje pusa, krk nenamáhej..

baraf
28. led 2010

joooo,tady to dneska jede. a směju se tu jak magor, hned je mi veselejc.... a uklízet budu až zejtra, dopoledne se tu stejně nekecá 😝

aktaka
28. led 2010

no já jsem tedy na to taky choulostivá. já jak někdo blije, zdrhám pryč 😅 a super bylo, když mi takhle jednou přišel manžel domu značně v podroušeném stavu (zapíjel kolegova syna), spal s kýblem u postele a musel ho použít. a pak po mně chtěl, abych mu ho vypláchla, aby mu to tam nesmrdělo. už jsem byla těhotná, ten den mi ještě bylo fakt blbě, takže jsem opravdu jásala radostí, že pro něj můžu něco takového udělat 🙄 tolik nadávek ode mě ještě neslyšel 😀

aktaka
28. led 2010

El, dokud se může otáčet celá, tak je to v pohodě 😀 a kdyby ne, tak ještě vždycky můžeš zajet do pelhřimova podívat se na krematorium 😀 😀

elana
28. led 2010

Akty😀😀 dobrý příběh. Já jsem teda taky natahovací, neuklidím ani pevné blitíčko po kocourovi 😅

Baru, to je bezva 😵

baraf
28. led 2010

Akty-umejt,ať mu to tam nesmrdí 😀 je dobrej 🙂 ale tohle už jsem taky dělala,hlavně,že to není často 😕

aktaka
28. led 2010

El já měla po našem psu taky problém. akorát tedy nevím, proč si pořizuju dítě, když ty blindí pořád 😅 😀

baraf
28. led 2010

no ale co je s tou Siki.... snad jsou fakt v pořádku

elana
28. led 2010

Akty, Tvoje mimi bude určitě neblinkací druh😀

baraf
28. led 2010

Akty-Luky zas tolik neblinkal... jen jistou dobu, když si po jídle narval do pusy celou pěst... a to bylo jen mlíčko 😀 tak ne každý mimi blindí... a ty budeš mít čistotnou holčičku 😉

aktaka
28. led 2010

u nás to právě často není, proto to pak takhle jednou za čas dopadne. manžel zase ví, že bych ho hnala, já v tomhle nejsem moc tolerantní, sama nijak extra nepiju, hlavně se umím hlídat, takže moc nechápu, že se někomu urve lanko a zboří se jak zákon káže 🙂

to je dobře, že je veselo. ale kdo ví, jeslti je to tou konverzací nebo má Baruš v sobě už celou láhev 😀

baraf
28. led 2010

jo,jo asi by to chtělo zas nějakej srázek......

aktaka
28. led 2010

naše mimi bude 100% blicí, to mi určitě bude dělat schválně 😀

baraf
28. led 2010

Baruš ještě do tý lednice nedošla pro to víno, ale už jdu.... jo, a já jsem vtipná i bez lahve, to sis nevšimla? 😝

elana
28. led 2010

Já myslím že se Siki za pár dnů ozve, že má díťata na světě, vždyť byla nějaký 35.tt už, ne? Tak to by je nechali chvilku dopéct a za chvíli budou doma čtyři 😵

baraf
28. led 2010

tak a už mám nalito, tak snad se mi nebudou motat písmenka. já se taky nikdy teda nezbořila do němoty...

aktaka
28. led 2010

Baruš je vtipná, ale co my víme, co jí přijde vtipné 🙂

Siki snad fakt rodí, to není jen tak, že se tu tak dlouho neukázala. a na nic špatného raději nemyslím

sraz můžeme klidně zorganizovat, se sejdeme zase já s Bárou 😀

baraf
28. led 2010

já si taky myslím, že už budou čtyři....a byli docela velký, tak pokud jsou jinak O.K. tak je budou dopejkat jen chvilku.

aktaka
28. led 2010

jj Siki by teď už byla 35tt, tak to fakt vypadá nadějně

baraf
28. led 2010

Akty-no tak tenhle sraz je př.týden, ne? tý jo, kdyby bylo hezky, můžete přijet třeba k nám, něco bych dala na gril.... tak třeba v létě..

elana
28. led 2010

Já do němoty taky ne..do poloněmoty asi 2x🙂, ještě zdávna na koleji. Ale nic zásadního mi to nepřineslo, takže od tý doby už jen na pohodu🙂

aktaka
28. led 2010

já jsem pro grilovačku 😵 když to bude někdy koncem červenece, to už budeme mít po šestinedělí a mě už to bude doma určo lézt krkem 😅
koneckonců, já to mám domluvené s Lukym, že na prázdniny přijedu 😀

já se opila taky 2x hodně, ale vždycky jsem o sobě věděla, neusla jsem nikde pod stolem 😅

baraf
28. led 2010

Akty-se ví, Luky jen tak něco nezapomíná... klíďo brďo... fakt to můžem naplánovat. v létě nebude moc chodit do školky, tak se bude nudit. a mimi se mu bude líbit.

elana
28. led 2010

Baruš a Akty-můžete uspořádat zásnubní hostinu 😵

No, přesně😀...opitá hodně, ale věděla jsem o sobě, věděla jsem co říkám, okno jsem neměla a za své činy jsem se nestyděla😀