Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

elana
28. led 2010

Však budeš😀

elana
28. led 2010

Jsem vykopnuta od počítacího stroje 🙄 ...tak papa zítra 😅

baraf
28. led 2010

papa

sonka.77
28. led 2010

Koukám, že jsem vás těsně minula. Ach jo. ☹

Baruš, Baruš, je mi to moc líto. Kéž by tohle žádná z nás nemusela zažívat....
Tak aspoň taky posílám smajlíky na lepší náladu. 🙂 😎 😉

baraf
28. led 2010

Soni-děkuju 😉 🙂

aktaka
29. led 2010

zdar žínky 🙂

co Baruš, uklízíš? a nebolí tě hlava? 😅 😀

já taky tak trochu pošukávám po světnici, odpoledne jedu k našim
a teď jdu tedy odházet sníh ☹ už mě to bílé svinstvo fakt nebaví. chtěli jsme jet zítra na moravu, potřebujeme se stavit u prodejce, co od něj máme ten jídelní stůl, který měl úplně jinou barvu. jenže v tomhle počasí se nám tam moc nechce ☹

baraf
29. led 2010

Akty-uklízím,uklízím.... konečně jsem se k tomu dostala 😀 včera to fakt nějak nešlo 😝 a hlava mě nebolí,fakt jsem vypila jen jednu skleničku. 😉 sníh už mám za sebou, Luky dnes vstával v 5 😠
tak přece se vydáte kvůli tomu stolu? no ono být doma bez stolu je blbý....

aktaka
29. led 2010

tjo, v pět, to je dobrý budíček. a v kolik chodí spát, že se tak brzy budí? nebo máte doma nespavce

stůl máme zatím ten špatně barevný, nechali nám ho, dokud se to nějak nevyřeší. ale už to chci mít z krku, ať na to pořád nemusím myslet, že se to musí vyřešit

baraf
29. led 2010

nooo,on včera už v půl sedmý spal...ale je mu zle, má neustále plnej nos a šíleně kašle, i má teplotu. tak jsem ho zahnala zas do postele, má tam pohádky a já teda můžu uklízet. už to tady zas začíná vypadat jak u lidí.

aktaka
29. led 2010

tak to jo, marodi mají nárok 🙂
a je mu dnes lépe nebo pořád stejné?

baraf
29. led 2010

řekla bych,že je to stejný. ale aspoň měl chuť k jídlu....

aktaka
29. led 2010

tak to je podstatné. hlavně, že se to nezhoršuje

dala jsem si ven sušit prádlo, doufám, že začne sněžit 🙄

baraf
29. led 2010

tady sněží.....

jo a jinak, je nespavec.... ale jako mimi spal dobře.

aktaka
29. led 2010

tady nesnezi,dokonce trochu vykukuje oskar. jinak uz to snezeni fakt nesnasim,vcera mi uplne zrusili jeden vlak do prahy a dnes ma pul hodiny zpozdeni. fakt akorat k vzteku

baraf
29. led 2010

no to teda je k vzteku.... já jse včera měla problém a zapadla jsem do závěje... jak fučí ten vítr, tak to ani nestíhaj uklízet....

aktaka
29. led 2010

tjo a jak ses dostala na silnici,zvladla jsi to sama? pristi tyden ma pry zase mrznout,tak to opet neodtaje

baraf
29. led 2010

zvládla,zvládla... a Luky z toho měl ohromnou legraci. hned to doma hlásit taťkovi, že máma zapadla a klouzalo jí to a několikrát jí chcíplo auto...
normálně teď unsul, mu je asi fakt zle 😒

aktaka
29. led 2010

jj,pro decko to musi byt zabava. musi nabrat sily,to je hrozne vycerpavajici takova choroba

baraf
29. led 2010

spal asi 2 hoďky a probudil se s teplotou 38,5 😠 tak jsem mu šoupla sirup, dal si jablko a půlku housky a zas je v pelechu a kouká na CARS

aktaka
29. led 2010

jejda,to uz je poradna teplota,to ja uz bych lezela jak lazar. hlavne,ze aspon neco basti

madlinka
29. led 2010

AHoj holky, jdu jen pozdravit, začínáme kutat budoucí ložnici tak máme veselo......bude krásný víkend ze zedníkama 😖 😀

Barů jak je???

A co ta Siki? Furt nic nevíme????

baraf
29. led 2010

AKty-no baští,ale fakt jak vrabec..... ráno jogurt,v poledne trošku polívky a teď tohle. jinak nic... stěžuje si,že ho bolí bříško-no ani se nedivím....

Madli-díky za optání, docela to jde. dnes přišla ta pravá ms, tak se pak nějak objednám k Anušce a domluvíme se,co dál....

elana
29. led 2010

Ahojky🙂

Neměl na Siki někdo telefon?...Sonka třeba? 😕 ale asi je to blbý ji uhánět, kdy se sama neozvala 😖

baraf
29. led 2010

ha,nazdar El... už mě zas budeš zdržovat? 😀 včera jsem nakonec fakt zvládla jen to nádobí. no a ani dnes to nejni valný 🙂

elana
29. led 2010

Nene, za chvíli mizím😀 nenech se rušit.

Mrzí mě, že Lukymu je tak zle 😒 tak snad mu sirup zabere a vyleží se z toho co nejdřív. Teda vypohádkuje 😵

baraf
29. led 2010

El-neboj, já se rušit nenechám..... 😀 jen pěkně "zmiz" na víkend a hezky si ho užij 😉
já taky doufám, že mu bude brzo líp.....

aktaka
30. led 2010

ahoj holky. Barus jak je Lukymu? my jsme jeli na moravu,nastesti cesta v pohode. jinak trochu nervacim,mala se posledni dny hrozne malo hybe,uz spekuluju,jestli nekam nezajet. zase nechci plasit

baraf
31. led 2010

hezkou neděli,

Akty-Lukymu je parádně zle..... má teploty a šíleně ale fakt šíleně chrchlá až z toho zvrací. je hrozně zahleněnej a začal si stěžovat,že ho bolí hlava. myslím, že návštěva dr. nás opět zítra nemine ☹
a pokud se ti zdá, že se malá málo hýbe,tak radši někam zajeď,klidně do porodnice, kde si registrovaná,prohlídnou tě a asi natočej monitor.... a ať si klidně myslej, že plašíš...

aktaka
31. led 2010

no to je chudáček ☹ to s ním raději zajdi, tohle už není jen tak nějaké nachlazení

tak dnes už zase dobrý, mele se od rána. ona asi bude pár dní podávat výkony, a pak to zase pár dní dospávat 😅

baraf
31. led 2010

Akty-tak to je bezva.