Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

aktaka
20. kvě 2009

no dobře, tak jinak 🙂 přišla ms na termín neob nějak nečekaně?

siki26
20. kvě 2009

Katrin je tajnůstkářka 😀

katrin32
20. kvě 2009

nejsem, ne já to tak čekala, i když jsem po laparce, tak jsem nevěděla kdy to přijde

aktaka
20. kvě 2009

tak možná měl hulvert vidiny 😀

aktaka
20. kvě 2009

Kat a je to fakt plnohodnotná ms? nemůže to být jen špinění po vyšetření?

elana
20. kvě 2009

Ahoj🙂

Katrin, mě zase Mayer v den, kdy mi dělal IUI (tj. nějaký tenkrát 16.DC tuším) řekl, že "tady už se dělá taková lakunka, to vidím na mensés"...no nechtěla jsem do toho rýt, ale to je fakt borec, že tak přesně VÍ 5 min po inseminaci, že se to nepovede a mrcha přijde😀.....přišla, ale to je jiná, jak vždycky, s lakunkou i bez🙂

Jo, jak Siki zmínila Mayera...tak mě přijde jak po flámu pořád. Ty přivřený oči a loudání🙂...ale on už je holt asi takovej, nikdy jsem ho neviděla jinak. Je to takový "lovec žen" (jak řekl můj gynekolog, "a připravte se na to, že je to děsnej babař"😀)

aktaka
20. kvě 2009

ahoj El

to trochu nechápu, jak mohl vědět, že přijde ms v den ovu? to není doktor, to je vědma 😀

siki26
20. kvě 2009

Ahoj El! Tak babař jo? 😀 Vůbec na to nevypadá. To abych k němu na kontroly chodila jen s přítelem 😀
No naštěstí v pátek mě čeká dr.Turková, tak dobrý, uff... 🙂

elana
20. kvě 2009

Akty, mě se neptej😀 já si o tom myslím taky svý🙂

siki26
20. kvě 2009

to ale docela zklame, místo, aby jsi byla v očekávání, jestli se to zdařilo nebo ne, tak ti hned na sále řekne, že ne...? to trošku nechápu. Moc se v IUI nevyznám... 😅

elana
20. kvě 2009

Siki neboj, už ho nepotkáš🙂......on teď šéfuje v Pronatalu v KV a z Iscaru odešel. I když jsem se ptala Mrázka, jestli uvažujou o tom, že by v ČB navázali podobnou spolupráci s nějakým gynekologem, co pro ně bude dělat ty stimulky a tak a řekl mi, že zatím ne, ale že jednají s Mayerem, že to snad časem nějak půjde...v což doufám. Nerada bych Is. opouštěla, ale 3x týdně do Prahy taky jezdit nemůžu...

aktaka
20. kvě 2009

k Turkové já už nejdu, na její utz nezapomenu 🙄

i doktor může mít někdy slabší chvilku, no, jim to odpusťme 😅

já jsem turkové třeba říkala, když se divila, že mám 14dc malý folik, že to je normiš, že mám ovu až 18dc. tvářila se divně, že jako co jí do toho kecám. no a kdo měl pravdu? jasně, že já 😀

jo a mně začíná asi uspávat ten crinone. spím 8h denně, což je na mě tak akorát, ale chrápu tu celé odpoledne, už bych nejraději zalezla do postele 🙄 🙂

aktaka
20. kvě 2009

El, ty dojíždíš z čb? to se tedy projedeš, to je fakt dálka na takové časté dojíždění 😒

aktaka
20. kvě 2009

jo holky a nevíte, co je s langerovou? najednou zmizela, když jsem se ptala, jestli úplně nebo dočasně, tak mi na repci řekla, že se zatím neví...

elana
20. kvě 2009

Akty, ta Turková Ti musela dát 🙄 ....vidíš, ten Crinone by měl být lepší než Utroš (po kterým spí skoro každá, já teda ne, mě vyhovoval, dokonce jsem s jeho používáním neměla MS bolesti)...no tak uvidíš. Třeba seš těhu a uspává Tě mimino😀

siki26
20. kvě 2009

No uvidíme, při minulé konzultaci na mě Turková udělala dobrý dojem, tak uvidíme, co v pátek...

El, chápu, že to dojíždění je dost náročné. Taky jsem to zažila, 1.pokus jsem podstoupila v Brně. Bylo to děsný 😝

elana
20. kvě 2009

Akty, Siki, no právě...vlastně se to ani nedá, nevadí mi to fyzicky, ale jako 3x týdně si brát dovču nemůžu, v práci to troubit nechci (takže ani propustka to nevyřeší, bylo by na ní razítko)...takže pokud to nějak v dohledné době neklapne, budu se muset s Iscarem rozloučit a to velmi nerada. Kor když Mayer tu teda zůstává, ale dělá pro Pronatal a na ten poslední dobou zrovna 2x dobrý reference nejsou.

aktaka
20. kvě 2009

no možná to bylo normální, jen jsem byla zvyklá na jemnější... já nevím, těžko to posoudím, ale je fakt, že příjmené to nebylo, nepoužila vůbec ten gelík, takže hnus fialový prostě 😠
čímž tě Siki nechci odradit, každý je jiný a každému vyhovuje něco jiného. možná jen měla svůj blbý den nebo tak. zase nemůžu říct, že by byla nepříjemná, to ne.

jasně, 4.dpo už uspává, když ještě ani není uhnízděný.... to nechci vidět, co se mnou provede při porodu 😀

siki26
20. kvě 2009

Taky máme s Pronatalem špatné zkušenosti. Popisovala jsem to výše. Tam už by mě nikdo nedostal. Jsem ráda, že jsem tady. a kam by jsi jinak chodila?

aktaka
20. kvě 2009

Siki, hoď si do profilu nějakou fotku, nechceš? 😵

aktaka
20. kvě 2009

El, no to je prekérka, ale třeba se to nějak vyřeší samo 🙂

elana
20. kvě 2009

Akty, to měla fakt blbej den☹...mě gelík použila.

Siki, asi nikam. Jiná možnost není, do Artu nejdu.

siki26
20. kvě 2009

jojo, už jsem o tom přemýšlela, ale v práci mám samé velké a bohužel moje schopnosti s úpravou fotek nejsou tak velké 😅 Musím zaměstnant přítele, ale brzy, slibuju... 🙂

aktaka
20. kvě 2009

třeba super utz byl od té rusky, ta byla hrozně jemná 😅 😀

aktaka
20. kvě 2009

no dobrá, píšu si a budu ti to připomínat 😀

aktaka
20. kvě 2009

holky, já jsem úplně kaput, já za celé odpoledne skoro nic neudělala 😕 🤐 🙄 až na mě přijdou, to bude průůůůser

elana
20. kvě 2009

Jo, ta Ruska je zlatíčko. Sice jí není rozumět😀...ale je jemná a příjemná.

aktaka
20. kvě 2009

jj, k ní je dobré chodit, když člověk nepotřebuje nic vysvětlit 😀

siki26
20. kvě 2009

Já jsem taky hotová. dá se říct, že už od dopoledne mám vše hotovo a teď se jen flákám na koníku a dělám, že něco dělám. 😅 Je to dost namáhavé 😀
sice bych měla makat, ale nějak mi v tom to krásné počasí brání 😅

elana
20. kvě 2009

Haha, to je dobrý😀

"Pěkný den, dnes jsem tu jen na čumendu, všechno vím, prosila bych tu Rusku" 😝