Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

siki26
20. kvě 2009

Jak se jmenuje? Tu jsem zatím nezažila...

aktaka
20. kvě 2009

Siki, jsme na tom úplně stejně, taky předstírám činnost. ale mně to jde těžko, pže vedle mě sedí šéfka a asi mi vidí na monitor. nevím tedy určitě, zítra to otestuju, jestli fakt 😅 ale ona je takový mimoň, tak to moc neřeším 😀

El, tak nějak bych si to představovala 😀

Siki já nevím, mám to sice napsané v té objednávací kartičce, ale fakt to nejde přečíst, paní na recepci škrábe. akorát vím, že zažíná na P

elana
20. kvě 2009

Já se to pokoušela přečíst, ale je to dost i legrační...já vím, že jménem je Anna, to jsem dala 😝

aktaka
20. kvě 2009

"chci objednat k Aničce na čumendu" 😀

siki26
20. kvě 2009

Tak jo, tak já příště řeknu na recepci, že chci tu rusku 😀 Holky, díky za tip

elana
20. kvě 2009

Akty, no, to bys je dojala😀😀

siki26
20. kvě 2009

Mám otázku, nevíte, co všechno za vyšetření dělají na kontrole před stimulací? předpokládám, že ultrazvuk. Kultivaci mi dělali první konzultaci, tak nevím, jestli je teď budou dělat znovu...???

elana
20. kvě 2009

Myslím že určitě ultrazvuk (aby nebyla na vaječníku cysta), jinak asi nic...

siki26
20. kvě 2009

Děkuju. už jsem se psychicky připravovala na něco velkého 😀

aktaka
20. kvě 2009

siki, nemám vlastní zkušenost, kámošce brali jen krev

siki26
20. kvě 2009

Tak uvidíme. Stejně člověk přesně neví, dokud to nepodstoupí. Každý má jiné zkušenosti.

aktaka
20. kvě 2009

jo a prý i jejímu manželovi. jako brali krev, ne že mu dělali utz 😀

siki26
20. kvě 2009

to by si docela dal, kdyby mu zaváděly tu "tyčku" (nevím, jak se tomu říká) au, au 😀
Honzovi už krev brali a ani neříkali, že má přijít semnou. Jéje, to kdybych mu řekla, že mu budou brát krev, tak by byl bledej už doma. je to posera 😀

aktaka
20. kvě 2009

tak možná tady to chtít nebudou, ona chodila do pronatalu
tjo, chlapi jsou strašné sralbotky. to fak, oni tohle všechno podstupovat + rodit, tak jsme vymřeli dřív, než jsme se vyvinuli z ještěrek 😀 😀

siki26
20. kvě 2009

Moje řeč 😉 nejhorší je, když se rozhoudnou, že budou marodit. rýmička sem, rýmička tam a běhejte kolem mě nebo se zboří svět 😀

elana
20. kvě 2009

Jo, v Iscaru teď chtějí krev na pohlavní choroby od obou partnerů ne starší, než měsíc 😝 (prý kvůli mrazení embryí).

siki26
20. kvě 2009

Hmm, možná tím, že použijeme mražené sperma (v té době mu krev brali, to je pravda), tak teď už na ni nemusí. Tak to nejspíš čeká jen mě.

aktaka
20. kvě 2009

jo, rýmička kašílek, nejtěžší chlapská choroba 😀

ale zase abych nešířila bludy, tak můj muž je super co se caru týče. já o něm tedy nepochybovala, že by prskal nad dáváním spermatu a tak, ale stejně potěší, když vidím, že je úplně v klidu a dělá, co se po něm chce 🙂

siki26
20. kvě 2009

To je pravda. Honza taky podstoupí cokoli, chce miminko skoro víc než já 🙂 Dokonce by přištoupil i k adopci a to už je u chlapa co říct. doufám, že ale ta nebude nutná...
za to moje kamarádka měla problém, když chtěla, aby její manžel dal sperma na spermiogram. ten se vytáčel...Ale jakmile zjistil, že ho má v pořádku, tak se jím všude chlubil. Chlapi 😀

aktaka
20. kvě 2009

Siki, a když by manžel přistoupil na adopci, tak o dárcovském sperma jste neuvažovali?

siki26
20. kvě 2009

Jojo, to by samozřejmě předcházelo adopci. Ještě než šel na operaci, tak jsme byli tak nějak smířeni s dárcem. Byla malá šance, že se něco použitelného najde, ale našlo 😵 Dárce by nám taky nevadil, chceme miminko za každou cenu.

aktaka
20. kvě 2009

holky já to balím, jdu s kolegy na kafe (tedy já na kafe, ostatní se ožerou do němoty 😀 ) a pak padnu za vlast, jsem už teď grogy.

tak pěkný večer všem

aktaka
20. kvě 2009

Siki, tak to je super, že máš tak tolerantního chlapa. ono se říká, že se to dárcovství sperma má brát jako když máš transfuzi. ale určo vám to vyjde teď 😉

siki26
20. kvě 2009

Tak papa, já se taky za chvilku chystám

elana
20. kvě 2009

Tak se mějte prima, já se pomalu taky odkoulím od poče. Ahoj🙂

aktaka
21. kvě 2009

zdravím všechny v poslední pracující den (páč jak známo, pátek už je malý víkend 😀 )

a Siki už má fotečku, supr čupr 🙂

ardillas
21. kvě 2009

ahoj, tedy vy jedete!!!!
siki: mame azoo, tak jdeme k Dr.Kočímu- uvidime jestli nám pomůže Mesa/Tesa- jestli vubec mame šanci. co vy?

siki26
21. kvě 2009

Ahojky všichni, zdravím vás tento krásný den. jen škoda, že je ještě pracovní 😠

včera jsem Honzu zaúkolovala s fotečkou a mám ji tam 🙂 je šikulka...

My jsme měli taky velmi nízkou šanci, ale pan doktor Kočí to zvládnul a máme zamraženo na 6 pokusů, v což jsme ani nedoufali 🙂 Jelikož je Honza na vozíčku, tak u nás byl ten problém, že žádné sperma přirozenou cestou ven nejde. Tudíž museli oni dovnitř
😉

ardillas
21. kvě 2009

Ahoj, Dr.Koci nam vcera dal termin na cerven- prvni konzultace. Pak se uvidi jestli v nasem pripade Mese/ tesa bude vubec mozna. Vy uz jste to absolvovali nekolikrat?

siki26
21. kvě 2009

Ano, jednou v Pronatalu, tam je to děsný, po druhé v Brně, tam našly hodně málo (na 1.pokus) a potřetí u pana doktora. Už jsme toho absolvovali dost 😅
Pokud máte minimální šanci, tak ji z vás doktor Kočí dostane 🙂 Jen se připravte na finanční výdaje, 2000,- první konzultace, další konzultace vždy cca 500,- a operace 35.000,-. U každého je to ale individuální, nám třeba dal z té operace slevu 50%, což bylo super.