Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

aktaka
16. bře 2010

to je jasne,z takove varianty bych vubec nadsena nebyla. jen at si uziva i nekdo jiny 🙂

danda78
16. bře 2010

ahoj holky, dnes jste toho teda moc nenakecaly...
já už jsem dnes dopoledne šla do práce, před chvílí jsem přišla a mám toho teda dost...
Chvílema mám křeče v břiše, píchání a když jsem se vážila tak jsem zjistila že mám skoro o 2 kg víc než před 5 dny, je to možné nebo myslíte že by to mohla být ta voda v břiše???
Primář i sestřičky hned po ET mi říkali, ať se nestresuju a vážím se jen kdyby mě něco bolelo a kdybych se necítila dobře, jinak ne, tak teď nevím zda je to normální nebo to je OHSS.
Uvidím zítra, snad to bude ok, jinak bych tam musela ve čtvrtek jet...
držte palce a napište vaše názory...
myslím na vás
díky D.

aktaka
16. bře 2010

Dandi, podle mě je to spíš voda, kterou tělo celkově víc zadržuje kvůli těm hormonům. já od začátku stimulky do et nabrala skoro 4kg

baraf
16. bře 2010

Dandi-já teda nevím, ale já bych tam pro jistotu ráno zavolala.... já jsem na tohle srab a radši desetkrát "otravuju" než abych se nervovala

ivca81
16. bře 2010

ahojky Dandi, tak já nevím já mám pořád váhu stejnou a je mi dobře, jak kdyby k žádnému OPV a ET nedošlo, až si připadám divně. Ale určitě to bude jen voda a každým dnem bude líp uvidíš 🙂

danda78
16. bře 2010

akty díky za uklidnění,ale já to nabrala až teď po ET, tak nevím...začalo mě šíleně bolet břicho, takové křeče, občas i píchání a břicho mám jak balón,ale to už teda od OPV...
tak to dnes ještě vydržím, zítra si tam kdyžtak zavolám,nerada bych něco zanedbala,ale zase se mi tam nechce jet vlakem...
přítel dnes odjel zrovna do Prahy a zítra vyrážejí s klukama na dovču a vrací se až toho 28.3. tak budu celou dobu doma jen s pejskem, zvládneme to, mám toho naplánovaného docela dost co chci udělat, ale snad to břicho bude ok...

ivca81
16. bře 2010

a kdoví, třeba křeče a píchání je už to dobré znamení 😀

aktaka
16. bře 2010

Dandi tak jestli mas i krece v brise,tak tam radeji zitra zavolej. Stejne ti ale reknou at prijedes,na dalku nic nevyresi

aktaka
16. bře 2010

Dandi a nemuzes se domluvit,ze by sis zasla jen ke sve dr,at se na tebe podiva?

madlinka
16. bře 2010

Dandi držím palce, ale neboj se, bude to v pohodě. Já měla OHSS a přibrala jsem za noc 6kg......myslím že ty 2kg nebudou tak dramatický, jak psala Akty, bude to hormonama.....

Jinak na seriál jsem se taky koukala a opravdu nic moc, ale nesmysly tam teda fakt nebyli a čekala jsem to.

ajscha
17. bře 2010

Ahoj holky,
Dandi, Ivčo - držím palečky!!!
Madlinko, včera mě úplně dostalo, když jsi napsala, že už jsi 20tt - zdá se mi to nedávno, kdy jsi byla nešťastná, že po KETíku špiníš a že to určitě nevyjde - utíká to.
Já mám v kapse požehnání, že se můžu připravovat na KET, a pro změnu nedorazila mrcha, čekám a čekám, asi budu muset jet do Prahy ještě jednou, ach jo ☹

baraf
17. bře 2010

hezký den,

u nás krásně svítí sluníčko, hurááááá

Ajscho-to je k vzteku, co. člověk pořád doufá, že mrcha nepřijde a když potřebuje, tak mrcha nikde... 😠

lentilka81
17. bře 2010

Ahoj holky,
mohla bych mít na vás jeden dotaz? Nevíte kdy se chodí v ISCARE na KET? Já jsem po 1.IVF, dneska 7 dní po ET a na testu bílo pusto prázdno ☹ Myslím, že už by tam mělo být něco vidět, měli jsme PK. Tak bych potřebovala vědět, jestli ten KET dělaj hned následující měsíc nebo se musí nějakou dobu čekat...

aktaka
17. bře 2010

ahoj holky

Ajschi, to je fakt pech, zákon schválnosti prostě funguje 🙄

Lentilka, nemám zkušenosti s ketem, ale myslím, že po neúspěšném et snad až za tři měsíce. to ti ale budou určitě vědět ostatní holky tady. nicméně si myslím, že 7 dní po et je na testování ještě dost brzy. na tvém místě bych flintu do žita ještě neházela

lentilka81
17. bře 2010

Akty já nevim, myslim že je to v háji, chci být připravená na nejhorší ☹ Já měla celý průběh IVF přesně jako ty, jak přes kopírák 🙂 .....stejné léky i ten mírný OHSS se u mě objevil, ve stejný den jako u tebe. Ale ten výsledek asi stejný nebude ☹ Anuška rozhodla, že mi dají jen 1 emryjko, ten OHSS mi rozházel jaterky 😠 ale za 3 dny to přešlo 😉 Tak zkusím testnout ještě pozítří.

aktaka
17. bře 2010

já vím, že si asi nechceš dávat zbytečné naděje, ale podle mě je to fakt brzy. já jsem testovala desátý den po et, měla jsem pětidenní kultivaci, a stejně jsem si říkala, že testuji ještě moc brzy

spark
17. bře 2010

🙂 Ahoj ženy. Jen jsem se chtela zeptat,jestli je váš CAR identický s tím v tom novém seriálu. Já jsem chodila do CARu v Plzni a tam byl tedy podstatně větší frmol...

baraf
17. bře 2010

Lentilka-7 dní je fakt ještě brzo.... neříkaly ti sestřičky, že nejdřív 12.den? myslím,že pokud to neklapne, tak nepůjdeš asi hned další měsíc... nicméně držím palečky, protože si opravdu myslím, že na test je ještě brzo.

Spark-oni toho v tom seriálu moc neukázali.... myslím,že i v ISCARE je větší frmol....

lentilka81
17. bře 2010

Holky moc děkuju, mi zase svitla naděje 😉

aktaka
17. bře 2010

Lentil, to víš, že jo. dokud není krev, netřeba přestat doufat 🙂

holky, já řeším super jobovku. přijdou nám opravovat praskliny na zdech, je to v každé místnosti, tzn. bordel v celém baráku. ale až na konci dubna! a já mám termín 21.května. nebudu si moci nic pořádně nachystat, protože by se mi všechno stejně hned umazalo. a to nedej bože, abych porodila dřív. jsem z toho trochu na prášky 😠

ajscha
17. bře 2010

Tak to je radost, Akti, ona to je radost i když se nic neděje, natož když by člověk zrovna potřeboval klid.

aktaka
17. bře 2010

to je zákon schválnosti. tady jim všechno trvá strašně dlouho, měsíce domlouvání, než skutečně přijde někdo něco opravit (máme novostavbu ještě v záruce a pořád tu vykukují na světlo nějaké problémy a poruchy). urgujeme to už půl roku. takže ve finále budu ještě ráda, pokud to vůbec udělají v tom dubnu. taky se může stát, že se to nestine, a pak to budeme řešit až někdy za rok, až malá odroste z toho nejhoršího. chjo 🙄

baraf
17. bře 2010

Akty-no tak to Ti nezávidím.... vždyť víš, jak to nakonec bylo se mnou....hihi prala švagrovka a manža. a nejde to vyprat a dát k některým z prarodičů? mě to švagrovka taky vše nachystala a dala do čistých igel. pytlů a bylo.

aktaka
17. bře 2010

Barus,asi to tak budu muset udela,vyprat vic dopredu a schovat do pytlu. Nechavat to vsechno na posledni chvili se mi opravdu nechce. Ale vsadim se,jak se budu nervovat,abych neporodila driv,tak budu nakonec prenaset 😀

danda78
17. bře 2010

ahoj holky,
tak se dneska hlásím, ráno jsem si volala do Iscare, tak mám raději v pátek přijet, ale mám tam být už na 7,takže vstávání před 3 a prvním vlakem ve 4 hurá na ultrazvuk. Mám dotaz?? Nevadí to když mi udělají ultrazvuk tak brzy po ET nebo se to dělá přes břicho, tam by tu volnou tekutinu taky mohl vidět ne?? Někde jsem slyšela že do 6.týdne těhu není dobré tam dovnitř hrabat,...
Jinak přes den celkem ok, vždy horší to je až navečer,ale to je spíš z toho celodenního procesu ale když už jsem objednaná, pro jistotu tam zajedu.
Prsa mě teda bolí fest, nemůžu si na ně ani šáhnout, chvílema mě jako i svědí a pálí,ale to vše přisuzuju lékům.....
Břicho nafouklé pořád, občas píchne v podbřišku,ale křeče dnes ok...
tak přeji pěkný večer a zítra se zase ukážu. D.

baraf
17. bře 2010

Dandi- tak uvidíš, co Ti povědí. mě dělali UTZ těsně po testu (pozitivním), bo jsem krvácela. a dělali mi ho normálně sondou spodem.....ale to koukali, jestli mám něco v děloze, u Tebe netuším, jak to budou dělat. každopádně držím palečky!!!!!!!!!!

Akty-lepší je být připravená 🙂

madlinka
19. bře 2010

Ajscho jojo, utíká to strašně rychle, ani jsem si ještě nestačila uvědomit že jsem těhule a už jsem v půlce....

Lentilko to je moc brzo, já 7 dní po ET sice měla stíneček, ale to je výjimka ....... moje kamarádka měla // až 19 den po KETu

Dandi budu držet palečky moc moc!!!!!!!!! A utz udělají určo spodem, horem moc neuvidí......

danda78
19. bře 2010

ahoj holky,
tak jsem vás konečně našla a koukám že tady nikdo...
zrovna dkyž potřebuju poradit...
dnes jsem byla v Praze na tom ultrazvuku, kontrola ok,tekutina v břiše není, ale těsně před tím než jsem šla do ordinace jsem si ještě odskočila na wc a tam našla na kalhotkách krev, špinění...
tak jsem to primářovi hned říkala, prý to může být, zvýšil mi dávky utrogestanu na 2-2-2 a na krev mám přijet příští pátek..
dopoledne jsem ještě trošku špinila, od té doby nic, ale při každé návštěvě wc mám strach co tam najdu..
ještě se mi to takhle nikdy nestalo, vím že to tak uričtě některé měly, tak budu ráda za vaše názory, dnes jsem 6.den od ET když nepočítám den ET.
jinak už mi je lépe, občas někde loupne, píchne, ale břicho ok, akorát ty prsa, ty mám teda hodně citlivé a nateklé..
tak pěkný večer a snad se tady taky ukážete...
D.

danda78
19. bře 2010

tak jsem se teď vrátila z wc a je to tady opět, dokonce ještě tmavší krev než ráno...odpoledne když jsem ležela tak to bylo ok, tak uvidím do rána, snad to přejde a nerozjede se mrcha..tu čekám až ve středu a při minulých pokusech mi ji vždy léky brzdily a přišla až po jejich vysazení, tak nevím co to je...
snad to bude dobré....
díky D.

baraf
19. bře 2010

Dandi-nevim, ja spinila po kazde a jednou mame Lukyho a dvakrat to bylo blby... muzu napsat jen to, ze na Tebe myslim a drzim palce. papa