Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

baraf
12. dub 2010

víš co, já to beru tak,že je to potřeba.... prostě se to musí...

elana
12. dub 2010

No, to je taky fakt 😒 je to potřeba, tak co se dá dělat.

baraf
12. dub 2010

mimochodem: včera jsem dělala tousty, LUkymu se šunkou a sýrem, nám jsem tam přidala ještě nějakej suchej salám, manža to má rád. LUky snědl svoje dva tousty (víc jich nikdy nesní) a že chce přidat. tak jsem mu dala od sebe-on si kousnul a že je tamten suchej salám,že ho nechce. tak jsem se jala ten salám vypreparovat. když se mi to povedlo, tak mi s ledovým klidem povídá ALE JÁ UŽ HO NECHCI. manža samo propuknul v huronskej smích (vysloveně mě podržel). Tak ten rošťák na mě civí, jak to vytahuju a pak to nechce... 😠 😀

aktaka
12. dub 2010

holky, mě docela zdrblo, když jsem četla rozhovor s annou k., jak má teď tu rakovinu. říkala, že si myslí, že to díky hormonům, co brala při stimulkách. kdo ví, co to s námi ještě udělá

elana
12. dub 2010

😀 si Tě pěkně vychutnal 😉

aktaka
12. dub 2010

Baruš 😀 😀
ale chápu, že v tu chvíli ses asi nenasmála. a manža by mě naštval. ale ono to asi někdy jinak nejde než se pobavit 😅

elana
12. dub 2010

Akty, ten rozhovor jsem četla taky...a aniž bych si myslela, že hormony při stimulce jsou nějaký požehnání, tak zrovna v jejím případě mi to přijde dost nespravedlivý...raka měla její mamka, sestra, snad i teta...tam je evidentně genetická zátěž 😒

aktaka
12. dub 2010

El, je to pravda, to jsem si taky říkala, že těžko soudit, když je to takhle semlelo. ale spíš mě to tak donutilo přemýšlet. no co, na něco umřít musím 😅 (klop klop, se zase nechci rouhat)

baraf
12. dub 2010

Akty- však já se musela taky smát,až mě tekly slzy...však já to manžovi vrátím. On se mi omlouval, že to fakt nezvládnul, ale že se to nedalo
El-jo,jo vychutnal. po kom to asi má 😠 když krásnej a chytrej je po mně 😀

s tou Annou K. jsem to taky četla. příbalovej leták k hormonům jsem četla jen jednou (teda nežádoucí účinky), teď čtu jen dávkování

elana
12. dub 2010

No jasný, člověku se to hlavou mihne. Kor když mě před laparkou s rakovinou po IVF strašil doktor v nemocnici, gynekolog 🙄 To fakt přidá 😅

aktaka
12. dub 2010

Baruš na takové chvilky se "těším", když by měl člověk vychovávat, ale ono to nejde 😀

El, od doktora by mě takové kecy akorát nadzvedly ze židle 😠

baraf
12. dub 2010

no,to byl opravdu chytrej doktor.,....

aktaka
12. dub 2010

mě to nadzvedlo i teď, když nad tím jen přemýšlím sakra

elana
12. dub 2010

Jo, nic lepšího si člověk fakt nepřeje slyšet, když má před laparkou a říká mu, že po ní dáme IUI a pak kdyžtak IVF 🙄 A on opáčí toto.

baraf
12. dub 2010

Akty-víš, kolik takovejch chvilek mám? ten náš klouček toho nakecá 😀 kolikrát musím jít někam za roh a smát se tam 😎

aktaka
12. dub 2010

Baruš dokážu si to živě představit a to jsem Lukyho viděla jen třikrát 🙂

mně i celkem vadilo, na laparce jsem ležela na pokoji s holkou, co tam byla s mimoděložním. brala to tak úplně v klidu, jak kdyby se nic nedělo. a ta mi taky vyprávěla, že by nikdy nikdy na ivf nešla... já chápu, že má někdo nějaké přesvědčením, ale já jsem apriory proti prohlášením nikdy, protože nikdy nevím, co se stane. mmch studovala druhým rokem medinu, tak jsem si říkala, že takové prohlášení by si mohla strčit někam, věděla proč tam jsem

elana
12. dub 2010

Já viděla Lukyho jednou a i tak věřím😀

Akty souhlasím, taky nemám ráda nikdy nikdy...snažím se tomu fakt vyhybat, protože opravdu člověk neví (nikdy neví😀), do jaký situace se dostane a jaký okolnosti ho přinutí udělat rozhodnutí, kterýmu se vyhybal.

To já miluju tady na Koni speciálně, diskuze o IVF a tam dvoudětný matky, který prohlašujou, že ony by na IVF nešly a že by radši adoptovaly 🙄

aktaka
12. dub 2010

jo, přesně, lidi co o tom vědí prd, tak mají nejchytřejší názory 🙄
už jsem se setkala i s takovými náznaky, že se cítím něco víc (resp. všechny neplodné těhotné po ivf), protože jsem těhotná po ivf. co to je jako za blbost?? co bych za to dala, kdybych si tím vším nemusela projít a otěhotněla po jednom vrznutí. sakra

elana
12. dub 2010

To si děláš srandu...tak tohle jsem kupodivu ještě neslyšela. Ale je to síla...a přesně jak říkáš, co bychom za to daly, otěhotnět hezky doma v posteli a ne po narkozách, ultrazvukách, imrvére rozcapnejch nohou a manželem onanujícím v kabince 🤐

aktaka
12. dub 2010

já nevím, možná to někdo chápe jako životní výhru...

aktaka
12. dub 2010

jako že jsem tím vším mohla projít. aleluja 🙄

elana
12. dub 2010

No, fakt mi to přijde ubohý...

baraf
12. dub 2010

chichi, Akty minule Luky předváděl, jak jezdí auta, zvládnul ji i poprskat, jak vehementně vytáčel motor 😀 (mimochodem, tu čokoládovou zmrzku jsem z tý bílý mikiny vyprala)

ani já nejsem příznivcem NIKDY. a diskuze těch, které otěhotní jen projdou kolem "posmrkanýho kapesníku" jsou k smíchu. Mám známou (věřící) a ta se svou nejlepší kámoškou málem nemluvila, že půjdou na IVF . No a ta milá nejlepší kámoška otěhotníc nakonec přirozeně řekla mojí švagrovce (co má adoptovanýho kloučka) že má bejt ráda,že to má bez práce a bez nevolností...no bylo to na facku. 😠

baraf
12. dub 2010

jo,jo je to ubohý 😠

elana
12. dub 2010

Tak to je drsný 🙄 ne, fakt, některý lidi jsou opravdu divný.

aktaka
12. dub 2010

já s tím problém nemám, chápu, že když je potřeba tůrovat, tak všechno musí jít stranou 😀
Baruš, tak příště vyzkoušej třeba borůvky, jeslti to taky půjde vyprat 😅 😀

tak to si trochu do pusy nevidí, ne? to je ještě ubožejší

baraf
12. dub 2010

Akty-nejhůř vypratelnej MRKEV (napůl strávená miminkem 😀 ) a banán.....

elana
12. dub 2010

😀 tak a končím. Normálně mi to nevadí, ale s mou silnou nauzeou provázející dnešní bolehlav toto fakt nedám😀😀😀

Holky dobrou a ahoj zítra.

baraf
12. dub 2010

El-dobrou.já za chvilku taky půjdu, jen co usne můj brouček milovanej. ta dnešní noc mě fakt nějak sebrala energii

aktaka
12. dub 2010

jo, mrkev věřím. mám po švagrové pár oblečků a všechny mají žluté fleky 😀

El dobrou