Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

elana
22. dub 2010

Ahojky, Ajscho, KETovaný embryjka jsou někdy trošku pomalejší, vydrž...já měla po KETu nižší hcg než po ET např. a i mi to říkala sestřička. Stejně jak Garp Ti nechci mazat med kolem pusy, ale 9.dpKET může být opravdu ještě brzo. Zaváděli ale zřejmě blasto, protože ty jsou v tom nejvyšším stádiu vývoje, takže musí hned po rozmrazení do dělohy. Když se zavádí morulky a níž, tak ty se opravdu většinou nechávají chvíli dělit, ať se vidí, co v nich je🙂 Tak držím palce.

Siki, to věřím, že je to úmorný, ještě dvojitá dávka starostí...ale určitě jsi super máma a všechno zvládáš.

Soni, seš šikulka a Synarelový mazák 😵

madlinka
22. dub 2010

Ajscho mě taky řekli že si mám volat až ráno před KETem, ale nevydržela jsem a volala o dva dny dřív a řekli mi že se krásně rozmrazili a hezky se dělí.....nevím proč takové instrukce dávají?! Asi nechtějí po rozmrazení každého embryjka každý den hysterické telefony budoucích matek 😀

ajscha
23. dub 2010

Myslím si, že je to kvůli tomu, že info nám sděluje recepce, tak je pro ně jednodušší, když jim embryologové pošlou protokol jednou k těm, co ten den nastupují, než každý den ke všem, koho mají rozmrazené, to by se z nás asi opravdu zbláznili. Ale je to drsné, že člověk si musí vzít dovolenou, spousta holek musí z domova vyjet hodně brzo ráno, a pak se vlastně až na cestě mohou dozvědět, že se mimísci po rozmrazení nevyvíjejí.
Holky, díky všem za palečky.

aktaka
23. dub 2010

ahoj holky

já si zase moc neumím představit, že bych si každý den volala a slyšela "už jich máte jen 5 živých, 4 živé...". to je podle mě lepší dozvědět se až nějaký konečný verdikt, tohle by mě akorát stresovalo

jinak já mám za sebou málem výjezd do porodky. ráno jsem se probudila a mokré kalhotky, růžový výtok. tak jsem nevěděla, jestli to náhodou není plodovka. tak jsem tam nejdřív zavolala a prý mám být v klidu, dokud mi neteče voda po stehni, tak je to ok. tak snad má paní pravdu 😅 jinak od včera asi posluju, resp. bolí mě v kuse podbřišek jak na ms

ajscha
23. dub 2010

To máš, Akty, pravdu, jenom jestli mám vůbec jezdit bych raději věděla den před, i když ono se to asi může zvrtnout i na poslední chvíli, takže to asi mají vymyšlené dobře 😉 . Akty, drž se mamino - a vůbec, už máš připravenou tu tašku do porodky? 🙂

sonka.77
23. dub 2010

Akty, no teď už to může být každou chvíli. 🙂 Na mě určitě nečekej. 😀 Jupí, bude další iscarátko, no klidně až ještě za nějaký ten týden. 🙂

Holky já dneska trochu šok, po pěti letech bezproblémové léčby mám poprvé špatnou štítku, mám vyšší hodnoty, tak jsem hnedka volala doktorce a že si mám zvýšit dávku. No ještě, že jsem šla na to vyšetření takhle brzo. No zatím směle kráčím v Sikiiných stopách, taky nasazovala Letrox při stimulce. 🙂

baraf
23. dub 2010

nazdárek,

Akty-tak to je asi hlenová zátka... to můžeš porodit do večera a nebo třeba v termínu 😀 chichi, to malování pokojíčku jsi chtěla stihnout?

Soni-jen hezky kráčej, Siki má krásná dvojčátka 😉

sonka.77
23. dub 2010

Ahoj Baruš! No jenom doufám, že se to rychle srovná. Od zítřka zvýším dávku a pak ještě někdy uděláme kontrolní odběr, jestli to je v pohodě. To je fakt pešek, že zrovna teď. Nikdy problém nebyl.

aktaka
23. dub 2010

Ajschi, tašku tak nějak zabalenou mám, ale musela bych tam ještě pár kousků dohodit 😅

Soni, to máš dobře našlápnuto, jen se drž Siki, ona ti to předvedla jak se to dělá 🙂

Baruš, já právě nevím, jestli je to zátka, je to dost tekuté, žádný hled... ale zase asi co jiného by to bylo
jinak malujeme o víkendu, takže dřív jak v pondělí prostě na svět nevykoukne a basta 😀

sonka.77
23. dub 2010

Akti, pořádně stáhni půlky, ať ven neproklouzne ani myš. 😀 Jakou barvou budete malovat?

Jinak pá, letím na oběd. 🙂

aktaka
23. dub 2010

Soni já se pro jistotu i zašpuntuju 😀

jedna zeď bude šedivá a zbytek taková světlounce růžová. no jsem zvědavá jak to vyjde

baraf
23. dub 2010

Akty-no uvidíš, v každým případku se ozvi, ju? prej kafe do porodu ještě stihnem 😀

aktaka
23. dub 2010

Baruš, já s tím ještě počítám, já prostě zatím nerodím a basta 😀
určitě dám vědět, to je jasné

baraf
23. dub 2010

tak pokud neporodíš o víkendu tak se domluvíme,jo? jsem teda nastydlá,ale snad se toho brzo zbavim 😠

aktaka
23. dub 2010

jj, domluvíme. příští týden mám tedy trochu narvaný, ale někdy koncem by to šlo

baraf
23. dub 2010

nebo ten další,to dle tvých plánů stihneš 😀 kolikátý tt jsi? Luky je narozenej 36+3

aktaka
23. dub 2010

dnes 36+0
holkám se ale prý nechce, češou si vlasy, tak doufám, že ta moje to pochopí 😅 😀

ajscha
23. dub 2010

Akty, tak to je mi úplně jasné, že pokud musíš do tašky do porodky ještě "pár kousků dohodit", tak že už jsi možná našla vhodné zavazadlo a jedna věc se tam na dně stydí 😀 😀 😀 Růžová se šedou je pěkná kombinace.
Soni, držím palce, ať se štítná žláza rychle srovná.

baraf
23. dub 2010

Akty-no vidíš, to je dobrý, do pondělka to je akorát 😀 ne, ba ne, už tě nebudu zlobit, myslím,že těhle narážek už musíš mít z okolí dost (takovýto, tak co,už? a kdy?....)

garp776
23. dub 2010

ahoj holky,
tak jen v rychlosti..dnes po obědě byl u mne nakonec transfer... 1 embryo brý moc pěkné, druhé o něco pomalejší. Zbylé 3 neví jestli vůbec zamrazí..ráno prý nebyla moc ok 😒 ´
Akty: nohy křížem
Sonka: to je dobře, že si to podchytila takhle brzy
Ajscha: jak to s tebou vypadá..zkusila si další test?
Báro..ahooj

sonka.77
23. dub 2010

Garp, tak držím palce a přeji ti krásné //. 🙂 Hlavně, že ta embrya co ti zavedli jsou krásná, to je nejdůležitější. 🙂 Tak tfuj, tfuj, tfuj. 🙂

baraf
24. dub 2010

ahoooj, jsem si snad měla vsadit,či co,

tak vám to sem v pozdní noční či časnou ranní hodninu napíšu 😀

cituji:

" jmenuju se Sára a vykoukla jsem na svět dnes (v pátek) ve 20,46 s mírami 2460 a 46cm. Mamka to zvládla a taťka snad taky"

to je vzkaz od Akty, a tím jí i malé princezně ještě jednou gratuluju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

gucci
24. dub 2010

jéé tak tady už se to ví, super 😉
byla to neskutečná rychlovka, do porodnice přijeli v osm večer, otevřená na 9 prstů, na příjmu jí rupli vodu a na dvě kontrakce byla Sárinka venku 😉

garp776
24. dub 2010

..no to je krása!

opravdu krásněší zprávu jsem se dnes nemohla číst.. 🙂 Takže Baruš měla pravdu, že odešla zátka..no jo zasloužilá maminka(já si teda osobně nic ze svých maminkovských začátků nepomatuju.. 😝 , ani na zátku, jenom, že mi cestou do porodnice praskla voda..)
Jinak to byla teda rychlost...přeji Sárince hodně štěstí do života a rodičům plno radosti!!

gucci
24. dub 2010

zátka to nebyla 😉 , jen špinění

garp776
24. dub 2010

..aha, špinění z čeho? Sára už zatínala drápky touhou dostat se ven? 😀

garp776
24. dub 2010

jinak mám otázku..proč mi vložili 1morulku a 1 pomalejší, nemohli počkat do dneška až bude blastocysta? Báli se snad, že by se dnešk nedožila? 😒

gucci
24. dub 2010

jo to je možný 😀 , ted mi psala ráno, že jí dr. na příjmu řekla, že je otevřená na 9 prstů, Káťa se tomu nahlas zasmála a rupla jí voda 😀 😀

garp776
24. dub 2010

tak to si budu pamatovat, pokud se porodu ještě někdy dočkám..smát se, smát se a smát se..

baraf
24. dub 2010

hezké ráno 😉

tak to měla super rychlej porod.... a hlavně, jestli jsou obě O.K. já to sem psala, když jsem přijela domů (měla jsem sraz ze základky..... 😀 ) nejdřív se mi nechtělo PC otevírat, ale pak jsem si řekla,že prostě musím... jen tu Akty sms jsem si trošku upravila, bo jsem si ji pamatovla tak zběžně, ale míry jsem myslím nepopletla 😀

Garp-tak držím palečky!