Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

siki26
28. kvě 2009

No hlavně si z toho nedělej hlavu. Já vím, ono se to říká...Já jsem 1.neúspěch oplakávala 2dny, ale naděje na úspěch mě žene dál. Ono nám to určitě vyjde, já to vím 😉 Ale to čekání...

aktaka
28. kvě 2009

já si z toho hlavu ani nedělám, u toho iui jsou šance stejné jak při normálním přirozeném otěhotnění. i když je jasné, že doufám, ale asi se z toho nezhroutím 🙂
ty jsi měla po ivf, tam je to horší

siki26
28. kvě 2009

zklamání je všude stejné. jen těch peněz je trošku víc 😀

aktaka
28. kvě 2009

to je fakt. ale statisticky druhé pokusy bývají úspěšnější (iui i ivf), takže se nám blíská na lepší časy 😉 😀

siki26
28. kvě 2009

To by bylo super 😀 Doktorka nám taky říkala, že 1.pokus je takový "zkušební", tak snad to tak opravdu je 😉

aktaka
28. kvě 2009

jj, určitě, musíš věřít! a kdyby čistě náááhodou ne, tak třetí, to už je tutovka 😎 😀

siki26
28. kvě 2009

Tak uvidíme. snad budeme mile překvapeni 😀 Ty máš výhodu, že hned další cyklus můžeš znovu naklusat, tak to čekání nebude tak dlouho 😉

aktaka
28. kvě 2009

jj, to je pravda, ale zase mám to menší procento nadějí
no co, zkusíme to ještě jednou, pak zažádám o ivf a než se schválí papíry, dáme jště třetí iui. nechci tu zkoušet další půl roku něco, co má stejné šance jak přirozené otěhu, když se nám nepovedlo za 2,5 roku, těžko se povede najednou teď

siki26
28. kvě 2009

To je pravda. Asi bych šla taky do vyšší šance, kdyby ta nižší nevycházela 🙂

aktaka
28. kvě 2009

jinak jsem ale dnes pekelně nasraná, to mám z té blížící se ms. bych kuchla každého, kdo se na mě jen podívá 😅 😀

siki26
28. kvě 2009

Tak ještě, že se tu nevidíme, bojim, bojim 😀
Já jsem nikdy na sobě nepozorovala předmenstruační změny nálad, ale přítel tvrdí, že jsem taky v té době nasírací typ, já si to ovšem nemyslím 😎

aktaka
28. kvě 2009

já to tak nemám vždacky, tohle je asi podruhé za rok, ale za to fest 😀

siki26
28. kvě 2009

Tak teď jsem se tak nadlábla, že bych si dala šlofíka, chtělo by to tu mít nějaký gaučík 😀 Nevím, jak tu ještě tak dlouho vydržím 😠

jj, nic, nic, ale pak to stojí za to, to taky bohužel znám 😉

aktaka
28. kvě 2009

já jsem se taky nadlábla. a kupodivu mi i trochu polevila ta naštvaná nálada, tak možná to bylo z hladu 😀

aktaka
28. kvě 2009

Siki proč ti vlastně naordinovali dlouhý protokol? poprvé jsi měla jaký?

siki26
28. kvě 2009

Poprvé jsem měla taky dlouhý. Důvod mi neřekli. podruhé ho mám proto, že se poprvé získaly kvalitní vajíčka, tak prý u toho zůstaneme. Mě to nevadí, ono to zase tak dlouho není.

aktaka
28. kvě 2009

jj, jestli jsi měla dobré a dost, tak je jasné, že není důvod riskovat a měnit to. jen by mě fakt zajímalo, podle čeho se tak rozhodují. jestli si ráno hodí korunou "dnes budu dávat jen dlouhé" 😀

siki26
28. kvě 2009

😀 😀 Je to možné. Myslím, že to posuzují podle toho, jak je na tom žena zdravotně a jaké mají s těmi protokoly zkušenosti.

aktaka
28. kvě 2009

mno, tak ten vydatný oběd mi na moc dlouho nevystačil, už mám hlad 🙄

siki26
28. kvě 2009

a naštvaná nálada taky přišla? Pokud ne, tak aspoň nějaký pozitivum 😉
já tady u toho kecání pracuju (jeslti se tomu dá tak říkat) - to bude chyb... 😅
Co máš dnes po práci v plánu?

aktaka
28. kvě 2009

naštvaná nálada naštěstí nepřišla
jj, tak nějak. píšu píšu a trochu pracuju. blbé je, že připravuji faktury k proplacení, tak abych se pak nedivila, kde ty peníze skončily 😅

dnes jsem sama doma, manžel jde na florbal, tak si asi udělám nějaký zkrášlovací večer, nalakuju si nehty, hodím nohy hore a budu čučet na poirota 🙂 co ty Siki?

siki26
28. kvě 2009

já budu přítelovi házet oblečení do tašky - "zvesela" 😀 pak ho musím pomazlinkovat, pořád mu říkat, jak mi bude chybět 😀 Jede na víkend pryč.....jupíííííííí 😉

aktaka
28. kvě 2009

já myslela, že napíšeš: mu naházím věci do tašky a adié, ráda jsem tě poznala 😀 😀 😀

tak to budeš mít víkend sama pro sebe, co? to já ráda, tak jednou za čas to prospěje vztahu, si myslím, dát si oraz 🙂

siki26
28. kvě 2009

já se na to přímo těším, už jsme dlouho nebyli někde každej zvlášť 😉 A já prostě ty večery pro sebe potřebuji.
ale budeme dělat s taťkou tu ložnici, takže moc volna nebude. Jelikož to tam pak budeme mít hezký, tak mi to nevadí. Stačí ty večery... 😀

aktaka
28. kvě 2009

tjo, se přítel má, ho vypakuješ a vrátí se do nové ložnice 😵

já to mám taky ráda takhle sama, dneska se na to vyloženě těším

a před chvílí mi psala kámoška, že dave gahan (zpěvák depeche mode) je po operaci, našli mu nádor na močáku či kde. problém je, že 25.6. mají koncert v praze a my máme lístky. sakra práce ☹ 😢

siki26
28. kvě 2009

Já je neposlouhám, ale přítelova sestra je do nich úplně hotová. Teď vlastně bydlíme v bytě u nich a druhý záchod je samý plakát depeche mode a Petra muka 😀

aktaka
28. kvě 2009

to je moje holka 😀

siki26
28. kvě 2009

Hmmm, budu si je muset někdy taky poslechnout, abych viděla co na nich máte 😉 Ta přišla o koncert cca před 3lety jelikož byla těhotná. Nechtěla se tam mačkat mezi lidma.
Tak doufejme, že se ná do koncertu do kupy, aby mohl nastoupit v plné parádě
😀

aktaka
28. kvě 2009

jj, poslechni. ale jestli tě nechytli dřív, tak teď najednou to asi už nedoženeš 🙂 u mě to byla láska na první poslech 😀

tak se tu přemlouvám, abych vydržela a nešla si koupit nic sladkého, páč mám hrouznou chuť. ale je mi jasné, že je to úplně marný boj 😀

siki26
28. kvě 2009

já ani nevím, jestli jsem je někdy slyšela. Ale asi když bych nějakou známou písničku slyšela, tak bych si ji vybavila, jen nevím, že je od nich...

Co tvoje špinění? Pořád nebo už je to v pořádku?