Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

sonka.77
23. dub 2009

Akti, tak je to lepší? 😉

aktaka
23. dub 2009

pefektní 😉 😵

aannggiie
23. dub 2009

čauves neměla jsem v práci čas tak dočítám.
Holky jste mlaďounký tak klídek.Všechno vyjde.Jinak mě je 37 a mám z prvního manželství 2 metrového 18.-ti letého chlapečka 😉

aannggiie
23. dub 2009

Jinak kdyby se vám nepodařili první dva pokusy tak pak jdete na genetiku (oba) a imunologii

aktaka
23. dub 2009

s tou genetikou a imunologií mi to přijde trapné, že se dělá až po dvou marných pokusech. přeci jen, když jsou placené jen tři, tak mi to přijde jako mrhání 😒 kdyby to dali aspoň po jednom... kámoška si to "vydupala" před prvním a dobře udělala, teď už by za sebou měla min jedno neúspěšné ivf. a ty nervy, co by to stálo 😖

sonka.77
23. dub 2009

To mi taky přijde pozdě dělat genetiku a imuno až po dvou pokusech. Taky bych to viděla po jednom.

Angie, jé, takže ještě byste rádi jednoho broučka. Doufám, že se tu všechny s pomocí CAR dočkáme.

aannggiie
23. dub 2009

ty dr fakt poznaj jestli by na tý imuno nebo genetice bylo.Asi z krve tu berou při první návštěvě-hormonální profil.Já když jsem byla po 2 pokusu tak jsem chtěla jak genetiku tak imuno.Hned nám řekli,že budem mít genetiku určitě v poho jedině kdyby něco tak já na imunologii.Pak jsem si vduchu řikala,že tohle nemůžou vědět a byla jsem nasra.. jak blázen.A měli pravdu genetika dobrá a já imuno jak kdyby mi bylo 20 😔

sonka.77
23. dub 2009

Jo, asi hodně záleží s čím do CAR člověk jde. Taky jestli třeba potratil, nebo jestli mají jen líné spermouše. Oni jsou machři a mají zkušenosti.

aannggiie
23. dub 2009

jinak holky já žádnou fotku nemám,neumím to tam ani dát.Mladej nemá čas a starej(tim myslim manžu) mi pořád tvrdí,že náš 3 roky starý foťák je starý na program v počítači.A kvůli fotce už na mě řvou holky i,,z naší diskuse-Vítězný......."tak třeba se mi to někdy zadaří 😉

sonka.77
23. dub 2009

Tak musíme přemluvit Zelvika a Katrin a bude to v pohodě.

Teda nějak mi začíná nabíhat počet příspěvků. 🙂 Pěkně to tu začíná frčet. Jen tak dál.

aannggiie
23. dub 2009

Son-to určitě.Jo a jinak Apolinář je levnější,protože je státní

aannggiie
23. dub 2009

Oni to nechtěj nebo nemůžou dělat myslim kvůli pojišťovně

aannggiie
23. dub 2009

myslim tu genetiku a imuno

sonka.77
23. dub 2009

No jo, ale taky u Apolináře přes léto nefachají, nebo jen omezeně a já bych moc chtěla jít na 1. IVF během července/srpna. Teda kdyby to bylo možný podle dalších vyšetření.

A kdyby si to imuno člověk zaplatil sám? není to levnější než vyčerpat zbytečně hrazené IVF?

aktaka
23. dub 2009

aan, to máš super, to se ti synátor bude starat o další dítko/dítka 😵 😀

ony ty vyšetření genetiky a imuna jsou prý dost drahé, proto to nedělají nijak automaticky. ale jak říkám, dala bych to už po prvním, dva zmařené pokusy jsou prostě moc. a i velký nápor na psychiku. a to nemluvím o penězích

aktaka
23. dub 2009

u apolináře přes prázdiny nefachají? a to je nějaká škola nebo jak? 😨 😀 😀

sonka.77
23. dub 2009

Angie, kdy máš termín testování?

aktaka
23. dub 2009

no jo vlastně, vždyť aan čeká na výsledek, já to úplně vypustila 😅 ☹ tak kdypak? 😵

aannggiie
23. dub 2009

akta-pro něho by to byla pěkná antikoncepce
Jsou hodně drahý.Když jsem viděla ten ceník imuna tak jsem tam zírala jak blázen.Nevim jestli to je všude,ale jenom,že tam vlezeš tak je to 2500 kč a jedno sezení 500

aannggiie
23. dub 2009

Apolinář je státní to je přesně ono

aktaka
23. dub 2009

aan, a kolik máš zavedených embroušků?

sonka.77
23. dub 2009

Akti, mají holaj solaj. 😀

Musím jít, jdeme na návštěvu. pa příště.

aktaka
23. dub 2009

soni pa, hezky se návštěv 🙂 já pořád trčím v práci, a to jsem tu už od půl sedmé 😠

aannggiie
23. dub 2009

Na ET jsem byla tuhle sobotu tak za 14 dní testit.Tak 2.5.A po tomhle poslednim pokusu jsem měla poprvé 2 mrazáčky jinak nic

aktaka
23. dub 2009

mrazáčky už určitě nebudeš potřebovat. tedy pokud neplánujete ještě dotřetice 🙂

aannggiie
23. dub 2009

Zavedou 2,když jsou
Nejhorší je.když tě stimulujou na utz ti řikaj kolik máš folíků a pak ti při IVF zjistí,že jsou prázdný.To pracujou nervy jak blázen.Při 1 pokusu jsem jich měla 14(FOLIKŮ).7 se jich oplodnilo zbyly 2 a nic.Při 2.pokusu jenom 3 vajíčka,2 oplozený a nic.Pak byly všechny testy ty byly v pořádku a šla jsem do posledního pokusu.řekli mi,že mám 18 folíku byla jsem nadšena šla jsem na OPU tam mi sdělili,že mám 5 vajíček a to byl můj konec.Myslela jsem,že všechny nepřežijou,ale byly to kabrňáci.Přežily všechny proto se mohla dělat prodloužená kultivace (jinak to nejde,musí být nejmíň 5,aby to pojišťovna uhradila)

aannggiie
23. dub 2009

to bych byla hrozně ráda,ale nikdy nevíš a ani nic nepoznáš.Měla jsem 3 pokusy a každý úplně jiný

aktaka
23. dub 2009

a vydržíš to těch 14 dní netestit? 🙂
no tak to je tutovka, když přežily všechny, i přes PK, tak to jsou bojovníci a určitě to vyjde 😉

aannggiie
23. dub 2009

Až holky půjdete na zavádění vajíček tak hned od začátku máte foto ,,miminek"co vám tam dali 🙂

aannggiie
23. dub 2009

Teď bych to chtěla vydržet.U těch dvou jsem to nevydržela.Ale já to teď prožívám tak úplně jinak.Ikdyž je to divný